reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Moje słodkie i kochane to ja córka marnotrawna wracająca z wygnania leniuchowego.Tak, tak trzeba się przyznać.Brak czasu, brakiem czasu ale żeby tyle dni , ba być może miesięcy nie napisac ni słowa.A fe nieładnie jak mówi me średnie dziecię.Proszę więc o wybaczenie i cierpliwośc zanim wpadanie na bb będzie rutyną. Nie doczytam coście pisały, musiałabym byc walnięta bo zajęłoby mi to pewnie z tydzien więc wpadnę wam w słowo i napisze o sobie.
dzieciaki zdrowe, rumiane i tłuste.chron nas Panie przed wirusami, które wokół szaleją.Tosiu rozwija się swoim lakonicznym, acz nie za ślimaczym tempem, Mila robi postępy, umie już wiele liter a chce poznawac je z własnej woli, Maciek tuż przed matura, moim zdaniem nie zda bo się nie uczy....
Przygotowujemy sie do świat.Ogólnie sprzatam i nie wiem co dalej bo u P w pracy zawirowania niesamowite.Ciężko cokolwiek przewidzieć.Opcje są dwie albo zostajemy w domu i ja spędzam święta właściwie sama z dziecmi albo jedziemy do mojego taty.Raczej ta PIERWSZA WYGRA BO NA URLOP NIE MA CO LICZYĆ!!!!!!!!!!! Oczywiście świąteczne L4 królują wrrrrrrrrrrr.
Wiosna nam się wycofała,na działce sporo roboty a zimno i mokro wiec nic nie robię.Posadziłąm 8 krzewów róż w tym 2 sztamowe.Mam nadzieję, ze pokwitną. Oszukańczy sklep ogrodniczy sprzedał mi cebule narcyzów na jesień w oszałamiajacej cenie.KWIATÓW ZERO. Wściekłam się.
W lipcu wracam do pracy, Tosiu do żłobka od września.Boże miej nas w opiece!
Tęskniłam dzieweczki!
 
reklama
Witam się z kawą!

Zosia o polnocy Obudzila sie z placzem, o 5.20 stała juz w lozeczku, ale przytuliłam Ja jeszcze i usnela, dospala do 6.30. Pogoda paskudna :-/

Marys jak noc?

Wisienka jak dobrze ze piszesz :-* uwielbiam Twój styl pisania :-*

Kingusia czeka na Twój wpis :-*

Wenusjanka, Emka, Minnie, JestemEwa, Ewelina, Ankaka., Jeny, Betty, Asiulka, Morena, Anula, Natis, Sara, Bona, Marcysiowa, Anilek, Dmuchawiec, Aska pisać co u Was!
 
Ostatnia edycja:
Jestem Mikotku :*

Pogoda paskudna to i humory średnie... Nocka ciężka. laurze katar spływa go gardła i co chwile się kręciła. Nie można nic z noska ściągnąć i charczy moja bidulka :-( na szczęście temperaturę ma normalną dziś więc mam nadzieję że poradzimy sobie jakoś z tym katarem.
W sobotę przebiła nam się pierwsza dwójka a teraz pcha się kolejna. A może nawet już jest :-p

Czekam dzisiaj na przesyłkę. Zamówiliśmy fotelik. Używany Tobi. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Dzika na co Ewcia ma tą alergię? Jestem przerażona bo Laura ma identycznie wyglądające plamy, tylko mniejsze, na rękach i na nodze. Pojawiają się i znikaja... czasem posmaruje tą maścią afloderm co nam kiedyś lekarka wypisała ale całkowicie nie schodzi...
Wisieńka dobrze że dzieciaki zdrowe :tak: Maciek na pewno da rade na maturze. Pisz tu nam częściej kochana :* a zięć mój wcale nie jest lakoniczny :-p
Mikotku u nas takie pobudki nocne z płaczem są ostatnio częste :-( mam nadzieję że u Was to jednorazowe... pewnie Zosieńkę zęby znowu męczą.
 
Witam, panny jeszcze spią więc jezeli ja stukam w klawiaturę to obudza się za 2 min. więc będzie na szybko

Kingusia- nie wiem na co alergia badania w czerwcu, zaczeło isę dokładnie rok temu, plama na rączce po sterydach i fenisculu zeszło i wróciło po 3 min i od tego czasu się nasila, Ewa miała wtedy ponad rok jadła wszystko pojawiło się nagle i może to być wszystko. Od tego czasu co jakiś czas sterydy zeby to zaleczyć, na badania się nie spieszyłam bo wiem ze u małych dzieci nie wychodzą dokładnie albo odstawienie potencjalnych alergenów nie zmniejszyło alergii. Zobaczymy, moje podejrzanym jest białko- mieso, mleko.
Trzymam kciuki żeby katar was szybko opuścił bo jak mówi moja mama przy małym dziecku najgorszy jest katar ale jeszcze z 6 mc. i nasze dzieci będą potrafiły same smarkać a wtedy jest znacznie łatwiej.

mikoto- ucze się z kursy red point, kupiłam na allegro wydaje się całkiem ok. na kurs w szkole ciężko było by mi się wybrać a i tak najważniejszy jest wkład własny, angielskiego uczyłam się przez 5 lat z tego 3 pierwsze w gimnazjum a wtedy to powiem tak miałam w szkole angielski ale się nie uczyłam, w liceum miałam bardzo wymagającego faceta z niemieckiego a angielski z babką która w wieku 45 lat nauczyła się polskiego bo sniło się jej ze powinna przyjechać z USA do Polski i uczyć biedna dzieci i przyjechała a po polski słabo mówiła choc z pochodzenia polka, wtedy miała 65 lat i można sobie wyobrazić jak to wyglądało:-D Więc od 10 lat angielskiego się nie uczyłam, kurs wydaje mi się całkiem całkiem więcej powiem za miesiąc.
A wiedziałam ze Ty polonistka jesteś (wybacz moje błedy ale wiesz na szybko pisze nic nie poprawię i jak moja polonistka mnie określiła patologiczny przypadek dysortografii, głowa myśli szybciej niż pisze i mówi i byk na byku) ale myślałam ze nasza Bona to inne studia miała po tym jak pisała ze pracę w marektingu znalazła, ach ja to się boje wysyłać cv jak widze niektóre oczekiwani w ogłoszeniu.

A co do polonistki to chyba też tak masz ze jak nie będziesz miała kontaktu z zawodem parę lat to pózniej jesteś uważana za straconą? u mnie tak niestety jest- fizjoterapełta bez kontaktu z zawodem umiera śmiercią naturalną...

Wisnia- fajnie ze piszesz bardzo Ci kibicuje zęby wszystko sie udało- w tych czasach to dobrze ze masz do czego wrócić bo z robotą ciężko oj ciężko
 
Ostatnia edycja:
Witam

Dzis w nocy Tymke wiercil sie i krecil, a ja zawsze z rana po takiej nocy zagladam z nadziejea do paszczaka a tam nic ;-)

Synio wlasnie drzemie, a ja spijam herbatke i lece prasowac, aby przed czwartkiem miec wszytsko zronione. Pralka konczy powoli prac.

Dzis jedziemy do szpitala na badanie oczka oby tylko potwierdzili, ze wszystko oki :-D
 
Jestem z drugą kawą :-B byłam zawieźć mamę do pracy i zrobić babci zakupy. Właśnie Zosia usnela, takze wypije kawkę i musze ogarnąć z grubsza dom.

DzikaBez szczerze mówiąc, to ja już czuję się na straconej pozycji. Z perspektywy czasu widzę, że lepszym rozwiązaniem byłoby podjęcie studiów zaocznych i pracy, tym.sposobem.studia i tak.bym.skończyła, ale przez ten czas zdobylabym tez doświadczenie :-/ w sumie po polonistyce można zaczepic się w.wielu branżach, ale jak przychodzi co.do czego, to.nie jest to wcale takie proste. Szukałam pracy w zawodzie (także w Przedszkolu, bo skonczylam studia podyplomowe) w księgarniach (w końcu wiedza o.literaturze :p) w drukarniach, wydawnictwach (jako korektor), w sekretariatch i całej masie innych miejsc :-/ przeraza mnie ta sytuacja :banghead::-( chyba pora zrobić kurs spawacza, monter, operatora wózka widłowego i wyjechać :eek::confused::what: opowieść o nauczycielu języka angielskiego rewelacyjna :sly: tez miałam kiepskich nauczycieli tego przedmiotu, co niestety zaowocowało, skuteczna i długotrwała awersja do.tego języka :rolleyes:

Gosiak mocno trzymam kciuki za wizyte! Tymciu, wszystkiego najlepszego Kochany!!! :-*
 
Ostatnia edycja:
Jestem i ja. Tosiu demoluje szafkę więc mam chwilę na poklepanie w klawiaturę.
Kingusia to Tosiu i La poura w zębach się tez dobrali
Gosiak na lipcówkach byłą dziewczynka, której pierwszy ząbek wyszedł jak miałą 13 miesięcy
Dzika dzięki kochana, masz rację z praca cężko, chociaz w moim zawodzie kolezanki dwie ostatnio się zatrudniły po miesiacu poszukiwania wiec nie najgorzej
Mikotki przykro mi, ze nie możesz znaleźć pracy jakiej szukasz, oby jakiś wydawca zatrudnił cię szybko i za wielką kasę
wenusjanka u mnie zszedł szpinak, rzodkiewka , cebula i koper.Mnóstwo rozsad na zioła i sałat wszelkiej maści a także papryka i pomidory.Czekam na pogodę z sianiem reszty. U nas klimat raczej łagodny, róże świetnie się udają.Kupiłam też clematis, masę dalii, mieczyki i posiane są rozsady na astry i ostróżki. Piękne rzeczy i pokoik.

Tosiu już rozrabia uciekam ratowac co sie da
 
reklama
Do góry