reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

witam

hihi emka kochana tak to ja :-pproszę
https://www.babyboom.pl/forum/jedzeniowe-abc-f22/przepisy-dla-najmlodszych-12936/

Maryś oj to u Was też męczą zabki :-(

Mikotku
jak Zosia lepiej ?

skalbka ja zawsze wyczuje że Daria ma kupole taki smrodek zajeżdza że hhoo a jak nie ja to Dawidek jest bardzo wyczulony i jak tylko coś jest to od razu mamo Daria ma kupe czuje :-D ale często wiem ze robi kupola bo wtedy wchodzi pod stół do kuchni i tam sobie stęka :-D muszę jej tam nocnik postawić po stołem :sorry2:

ech u mnie tez weny brak do działania a swięta tuz tuż pogoda przygnębia do tego zabki i u nas dają sie we znaki nocki kręcące już 2 tydzień do tego Daria nie chce mleczka jest głodna ale wypycha butle bolą ją dziąsełka przez cały dzień zje max 100ml :-(
heh musze Wam napisac jak wczoraj się uśmialiśmy z Darii jakie te dzieci są juz mądre :szok: mąz wrócił z pracy i grzebie w szafie i mówi gdzie ja mam jakieś skarpetki po chwili idzie Daria i tak strasznie niesie przed sobą swoja skarpetkę i daje tausiowi kładzie mu na noge żeby sobie założył hihih powiem szczerze że byliśmy w szoku że tak skumała że tata szuka skarpetek i mu swoja przyniosła :-D:szok: a jak się ucieszyła jak tatuś wziął od niej i podziękował że mu daje widać że była taka dumna :blink::sorry2: dla mnie to już takie ''dorosłe'' dziecko :sorry2:11 miesięcy już za nami
 
reklama
teri sto latek dla ślicznotki:))) 11 miesięcy:szok::-) Lada chwila roczki się posypią:tak: No widzisz jaka kochana córeczka tatusia-jak już mu swoje skarpetki pożycza to i na jakąś wiosenną kreację Twój mąż też może się załapie;-)Ciekawe jak jej wtedy wytłumaczy,ze nie może się w nią wcisnąć i iść z córeczką na spacerek;-)U nas to mała wie gdzie znaleźć pilota i pokazać nam,żeby włączyć jej tv-tak tak,wiem,mało wychowawcze i zdrowe...

Dziękuję za przepisy,już się bałam,ze to nie Ty i mi napiszesz,że Cię przesladuję:-D
Dziewczyny wiem,ze na fb macie swoją grupę,nie narzekam bo też miałam okazję tam się znaleźć wśród Was,ale jeśli na BB mam mało czasu to na FB tym bardziej bym miała-bynajmniej chodzi o to,ze chętnie zobaczyłam bym choć jedną fotkę z Waszego spotkania:))))) Uwielbiam patrzeć jak te nasze czerwcowe smyki się zmieniają:)
 
Terii - ale Daria madra glowka. Nam sie tylko tak wydaje, ze dzieciaczki malutkie i nie rozumieja, ale wlasnie w takich momentach widac jakie to madrale male :tak:

Co do zdjec, to ja niestety nie wrzuce bo mnie tam nie bylo, mam nadzieje, ze ktora z mam bedacych Wam z checia pokaze


Tymek wazy 9,48 kg...tyle to moje dziecko wcina, a przybral jedyne 300 gram w miesiac, no ale tez nie usiedzi w miejscu ;-)
 
Witam się z drugą kawą!

Noc kiepska. Zęby dają o sobie znać. Zosia budziła się z płaczem, a jak usnęła, to spała niespokojnie :-(Jest marudna i zanim cokolwiek z nią zrobię, muszę nieźle się nagimnastykować :baffled: Jutro wraca Mąż, mamy wizytę u dentysty. Zakupy świąteczne jeszcze nie zostały zrobione, ba! nawet listy jeszcze nie zrobiłam :shocked2:nie mogę się zdecydować, co upiec, co zrobić do jedzenia :confused: Ugotowałam obiad na dwa dni (makaron ze szpinakiem), poodkurzałam, zebrałam pranie, zrobiłam kolejne dwa. Sprzątnęłam kuchnię i salon. Zostało prasowanie :cool2:


Skalbka kim jesteś z zawodu? sąsiadki współczuję :no: asertywnie z nią porozmawiaj. Mów wprost, ze teraz nie masz czasu na kawki, pogawędki i całą resztę. Na odparzenia, Linomag zielony! Jest rewelacyjny! Jak idą prace nad komodą? Ja też z utęsknieniem czekam na prawdziwą wiosnę, ta pogoda mnie dobija :dry:jakie wymagania ma lawenda? Sadzisz na zewnątrz?



Palin zdrówka dla Was!!!! Dziękuję Kochana :* Jak dzisiaj wygląda sytuacja? Pewnie na fb pisałaś, ale nie nadążam za Wami, zwłaszcza z marudzącą Zosieńką :zawstydzona/y:



Wenusjanka śliczne te buciki! Mówisz, że te róże takie wytrzymałe?


Gosiaczku jak dzień Wam mija? Tymek zważony? Zakupy zrobione?


Marys i u mnie weny, sił, mocy i całej reszty brak, na cokolwiek :no: mam nadzieję, że nic złego u Was się nie dzieje :-:)tak:


Emka ciemiączko w porządku :tak:Jeżeli Cię coś niepokoi, skonsultuj z lekarzem.


Teri ależ te zęby umęczą :-:)-:)-(U Zosi idą dolne czwórki, a i 3 są bulwiaste :tak:Opowiesć ze skarpetą rozbroiła mnie! :-D:-D:-D Ale z dnia na dzień nasze dzieciaczki będą nas coraz bardziej zaskakiwały. Poza tym, w takich sytuacjach widać, ile dają rozmowy z dzieckiem. Wiadomo, zabawa zabawą, czytanie książeczek, opowiadanie, ale mówienie o bieżących czynnościach, choćby zakładanie rajtuz, skarpetem, potrzymanie pieluszki - dzieci to chłoną. Jak mówię do Sofii, że idziemy poodkurzać, to na czworaka biegnie do szafy, w której stoi odkurzacz :tak:Po jedzeniu kiedy mówię, aby zdjęła sobie śliniak, łapie za niego (niekiedy się udaje jej rozpiąć ) :tak:Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Ciebie, Dario, Kochana!!!!


Jeny mnie na spotkaniu nie było, ale może któraś z mam spotkaniowych wstawi :tak:Pisz, co U Ciebie! Jak się czujesz?
 
Mam dzisiaj ciężki dzień :dry:
Pokłóciłam się z mężem, Laurę zatyka katar, kolejny dzień siedzimy w domu i wkurza mnie już wszystko :baffled:
Na pocieszenie dotarł w końcu fotelik :-) udało mi się nawet utargować przesyłkę gratis ;-)
Mąż wielce zazdrosny że pisałam sobie smski z Panem od fotelika :-p(swoją drogą całkiem sympatycznym :-D) a ja jeszcze specjalnie go podpuszczam :-D troche zazdrości mu nie zaszkodzi :-p tym bardziej że rzadko go coś rusza.
Zdjęcie0560.jpg Przymiarka księżniczki do tronu :-p
 

Załączniki

  • Zdjęcie0560.jpg
    Zdjęcie0560.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 59
Hej kobitki u nas dalej pogoda straszna. Już mam dosyć tej pogody, bo nic na ogrodzie nie mogę zrobić.
Dzisiaj rano poodkurzała, poprasowałam ciuszki, wyprałam kolejne pranie, zrobiłam obiad i nawet deser (racuchy drożdżowe z jabłkami) teraz uśpiłam NAtalkę i sama padam na twarz i jeszcze pies mi wykopał trzy dziury w ogródku :wściekła/y:. Dobrze, że na święta jedziemy do moich rodziców to przynajmniej nie muszę się martwić o jedzenie na święta.

Mikoto- z zawodu jestem zootechnikiem :) Bardzo chciałabym pracować w zawodzie ale niestety po studiach mam tylko przygotowanie teoretyczne, a nikt mnie nie przyjmie do pracy bez doświadczenia praktycznego, a na staż mnie nie stać :/ Ale pogodziłam się już z tym.
Mikotku lawende mam w ogródku od południowo wschodniej strony, bo ona lubi słoneczko :) Mam nadzieję, że ładnie mi się rozkrzewi :)
Jeżeli chodzi o komodę to niestety muszę czekać na lepszą pogodę, bo szlifować mogę tylko na zewnątrz.

Teri- Daria jest bardzo mądra z resztą ona chyba najwcześniej zaczęła siadać, raczkować, chodzić więc pewnie intelektualnie też wyprzedza resztę :D

Gosiak- piękna waga Tymusia :) U nas też Natalka już dużo mniej przybiera niż kiedyś ale to to raczej normalne.

To tyle dziecie woła :)
 
Witam i z góry przepraszam za kilkudniową nieobecność, ale jakoś weny brak no i czasu

Poza tym przypałętała się chyba jakaś infekcja i nie umiem sobie z nią poradzić. Dziś w nocy synek śmiał się w głos przez sen aż się rodzice przebudzili, ciekawe co mu się dobrego sniło.

_anula widziałam na fotkach ze spotkanie, fajne święcie no i kolorek Twoich włosów

gosiak_85 nasz synek niestety jest za odważny i się „puszcza” ale nie umie jeszcze utrzymać równowagi i zwykle ląduje na plechach lub na brzuszku. Bardzo smakowicie ten chlebek wygląda. Piękny komplecik, u nas króluje Myszka Miki bo mały go uwielbia. Dobrze, że na badaniu ok.

_Marys_
pochwal się potem jak stworzysz coś na tym szydełku, u nas też ostatnio dwie butelki w nocy

Palindromea brawo dla Mikołaja, dołączył do dzieci chcących zwiedzać samodzielnie, zdrówka dla Was

jeny79 fajnie, ze się odzywasz, domyślam się ze ciężko

teri114 chyba coś przeoczyłam na jakie zabiegi Dawidka wozisz?

mikoto
świetne zakupy dla Zośki robi mąż, mój pewnie nic by sam nie kupił a już w ogóle dla dziewczynki. Widzę że Zośka lubi się huśtać, a mój synek niestety nie lubi od małego, co go wsadzę do huśtawki to za minutkę wyjmuję

DzikaBez
co za paskudna alergia się Ewci trafiła, aby jak najszybciej sobie poszła

Kingusia91 gratuluję dwójeczek, super tron ma Laura

Wenusjanka
piszesz że ogród robisz na raty ale warzywka już widać więc jest dobrze, zazdroszczę kawałka ziemii bo ja jedynie sieję w donicach i na balkon, przytulny pokoik Izy, no i ładne zakupy zrobiła babcia

Aśka1987 gratuluję, ze Tymek powiedział mama

Skalbka ale Ci się sąsiadka trafiła, no i synek nieźle wychowany

emka01 u nas ciemiączko ładnie zarasta, nawet lekarz to ostatnio powiedział

teri114 ale Daria jest już „dorosła” przyniosła tacie skarpetkę

Dziś zaliczyłam spowiedź, jutro już zabieram się za pichcenie, zacznę od ciasta kruchego do mazurka (pierwszy raz będę robiła i jadła), potem babka gotowana i reszta smakołyków.
 
Melduję się wieczornie!


Kingusia
porozmawiajcie szczerze, na pewno wszystko sobie wyjaśnicie. Mężowi nic się nie stanie, jak trochę będzie zazdrosny, czasami taki stan jest nawet wskazany :-pFotelik bomba! Laura prezentuje się w nim jak Królowa :tak::-D Naczyniak jest praktycznie niewidoczny!!!


Gosiak cieszę się, że na wizycie wszystko ok! Piękna waga Tymciu!


Skalbka jak ze spaniem Natalki w dzień? U nas ostatnie 3 dni przez cały dzień Zosia spi niespełna godzinę :szok: zęby dają się we znaki :-(wow! zootechnik :shocked2:A od rana naprawdę sporo zrobiłaś, a mnie narobiłaś smaczka na te racuchy :tak:


Justa dzisiaj o Was myślałam. Tak, Zosia lubi się huśtać i jeździć na rowerze :tak:Kupiłaś Filipkowi tę matę grającą? Jak się spisuje? Filip zainteresowany? już wszystko sobie rozplanowałaś z pracami na święta.


Dzisiaj zmieniłam jeszcze firankę w sypialni i poprasowałam stos ubrań. Moje przygotowania do świat leżą i kwiczą Mięso biega jeszcze po łące, ryby pływają w stawie, a o jajkach wolę nie myśleć :sorry2::baffled: Jutro mam wizytę u dentysty, może uda mi się zrobić zakupy, a jak nie zostaną na piątek, czego wolałabym uniknąć. Na pierwszy dzień świąt idziemy do moich Rodziców. Obiecałam sobie (jak co roku), że nie będę stała całego dnia przy garach. I tym sposobem stanęło na tym, że upiekę mięso, sernik (makowiec kupię), zrobię sałatkę (gyrosa), ostatecznie sprzątnę w sobotę po święceniu pokarmów i będę odpoczywała aż do wtorku :-pO, tak to sobie wymyśliłam, bo fantazję trzeba mieć :sorry2:(z tym leżeniem i odpoczywaniem do wtorku).
 
reklama
Mloda spi, choc troche nie spokojbie bo juz kwilila ale spi dalej... Zobaczymy jaka bedzie dzisiejsza nocka.. Karina nauczyla sie dzisiaj cmokac :D dziubek robi przesliczny :D
Emka szczerze mowiac to ja nie wiem jak sprawdzic to ciemiaczko :s
Teri najlepszego dla Darusi!to dluga zabki mecza Darie :( oby szybciutko wyszly! Daria jest niesamowita! Normalnie sie usmialam jak sobie wyobrazilam jak niesie swoja skarpetke tacie :D
Gosiak no jakos Tymek musi spalic jedzonko ;)
Mikoto biedna Zosia :( oby przestaly jameczyc te zabki :( powodzenia jutro u dentysty! Ehh... Tez bym chciala ale sama nie wiem co mam myslec o tym... Alez te nasze dzieciaczki sa madre :)
Kingusia super ten fotelik! A Laura jaka sliczna!
Justa zdroweczka! Pochwal sie potem wypiekiem ;) Karina tez na poczatku byla oodwazna i soe puszczala, ale zaliczyla kulka upadkow i teraz sie trzyma mocno, choc czasem jej to niewychodzi ;)
 
Do góry