reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

witam u nas niestety leje od rana i nie zanosi się na poprawę a tak bardzo bym chciała żeby święta były piekne ze słoneczkiem :sorry:o 12 musimy z Darią jechać po Dawida
niedziela ok
cholera wiercą zaraz Daria wstanie :wściekła/y:
przepraszam ale nie mam weny pogoda zle dziś na mnie wpływa niskie ciśnienie i brak słońca

miłego dnia
 
reklama
Marys tego skopanego kawałka niurodzaju nie można jeszcze nazwać ogródkiem :-/ jak wyprawa do sklepu?

MatkaEwa zdrowka dla Jasia!!! :-* brawo Jesienku! Lada chwila i pewnie ruszy!

Gosiak koniecznie pochwal sie kocem /pledem :-) to szykują Ci się goście ;-) może E. Będzie mógł wziąć chociaż 2 dni wolnego?

Teri tak jak Ci pisalam, mnie też ta pogoda doluje :-( poproszę zdjęcie Darii, tak.dawno.nie było :-(

A u nas burza :-o :o:eek::eek::banghead:
 
Mikotku - -on moze wziasc urlop w kazdej chwili, ale nie chce/ szkoda mu ?? nie wiem. Z jednej strony rozumiem, jak maluch sie urodzi to wtedy wezmiec, cos, ale z drugiej...siostra przyjezdza tu piwerwszy raz i miloby bylo jakby byl choc 1 dzien w domu...musze pogadac z nim na powaznie.
 
Gosiaczku Koniecznie porozmawiaj :-) goście to tez wyzwanie ;-) a Twoich nie tylko trzeba przyjąć, ugoscic w domu ale też zapewnić im zwiedzanie i atrakcje, także pomoc E.jest Niezbędna :-)
 
Cześć dziewczyny, widzę że tu cichutko, pustki

Coś miałam pisac o Ninie ale zapomniałam co to było. Odebrałam wyniki Ewy które zlecili nam na bilansie z powodu jej niskiej wagi, ma anemie musi brać żelazo. W czerwcu czeka nas alergolog, jej alergia jest tragiczna, jest tak obsypana ze masakra a ja muszę zrobić teraz przerwę bo nie mogę jej smarować cały czas sterydami. Pogoda i u mnie tragiczna już się zastanawiam co będe robić z dzieciakami przez kolejne 3 dni....

Gosiu- ach faceci myślą inaczej niż My czasem im się wydaje że jak kogoś zaproszą to jakoś samo poleci, nie myślą ze to Ty jesteś gospodynią i w razie braku pożądku czy smacznego obiadu każdy będzie oceniał Ciebie a nie jego

marys- jeśli dwie butle w nocy to dla Ciebie ok. to super ale zyczę żeby i z tych 2 Karina szybko zrezygnowała

Kingusia- kolejny przykład rozumowania panów, jemu sie wydaje ze jak on parę razy smarkinie to przecież chory nie jest ale taki karat dla dziecko to już nie byle co, dojdzie gorączka i masz chorobę, oby obyło się bez lekarza

mikoto- ach ten Twój mąż niesamowite ze sam kupuje ubranka dla Zosi a ty nie masz ochoty zrobić tego sama? Dla kobiet to taka przyjemność strojenie dzieci, zwłaszcza córek. Piękny ogródek u nas teściowa się zajmuje swoimi paroma kwiatkami a ja nie wchodze jej w paradę, pytałaś kiedyś jak się czuje- myśl o pracy dalej mnie przygnębia a własciwie to że cięzkie studia prawdopodobnie pójda na marne... ale nie ja jedyna jestem w takiej sytuacji. Żałuję tylko ze 10 lat wcześniej nie wybrałam innej drogi, studia ekonomiczne, techniczne. Rozważałam kursy ale po rozmowie z siostrą i przeglądzie ofert pracy doszłam do wnioski ze lepiej jak zainwestuje czas w naukę angielskiego i MS office bo w wielu ofertach wystarczy nawet wykształcenie średnie. Jak podszkole angielski to zajma się jeszcze niemieckim bo choć zdawałam go na maturze i uczyłam na studiach mam wrażenie ze kuleje bardziej niz angielski- ale mam ambitne plany...- ale angielskiego już się uczę:-D
 
Ostatnia edycja:
Mloda miala dzisiaj jedna godzinna drzemke ok 11, nie wytrztmala do 19 qiec jakos po 18 poszla spac... Ciekawe do ktorej pospi :s chlebki zrobione, wiec chyba czas sie wziasc za prasowanie...

MatkaEwa oby katar szybko zniknal!
Gosiak koniecznie pogadaj z E w koncu nie codziennie widzicie z jego siostra a jeden dzien wolnego to nie koniec swiata.
Mikoto nie przesadzaj :p sklep zaliczony na szybko bo zaraz czarna chmura zaczela nachodzic i balam sie, ze lunie. Jak dzionek minal?
DzikaBez ojej, niedoac, ze anemia to jeszcze alergia :( biedna Ewcia :( a jak Ninka? Zdrowa? Pisze, ze 2 butle w nocy ale zazwyczaj jest tak, ze jak idzie spac o 19 to pierwsza butle je ok 21-22 a nastepna ok 5-6 (czasem 7) takze nie wydaje mi sie jakos zle ;) jakby budzila sie co 3h na jedzenie no to pewnie bym troche ponarzekala :p powodzenia w nauce jezykow ;) ja niemiecki mialam na studiach ale taki, ze niczego nie umiem (nawet przedstawic sie).
 
DzikaBez mam nadzieje, ze wyniki.Ewy szybko sie poprawią! czasami też coś kupie Zosi, ale najczęściej w sklepach internetowych, poluje na okazje :-D mąż uwielbia kupować nam rzeczy ;-) co.do ogrodka,.mam nadzieje ze.jak urośnie trawa to zacznie on.nie.tylko z nazwy ogródkiem być ;-) z założenia ma być bezobslugowy :p trawa, krzewy, juki.hosty i trochę cebulowych ;-) doskonale Cie rozumiem :-( ja.tez obawiam się, że jednak.musze.się pezebranzowac :-/ brawo za naukę języka angielskiego! Korzystasz z jakiegoś konkretnego.programu?

Marys przybij 5;-) Zosia Dzisiaj tez spala niespełna Godzinę. Udało mi.się.ja przetrzymac do 20.20.

A gdzie reszta Czerwcowych mam?
 
Mikoto 5 przybita :D wlasnie sobie przypomnialam, ze nie pogratulowalam Zosi nocek bez butelki - Wielkie geatulacje! I oby nocki cale przespane bez mleczka juz zostaly :D Dobrze pamietam, ze z zawodu jestes polonistka?
 
Zdjęcia mam troche niewyraźne bo przy sztucznym świetle, tak wygląda alergia ewy po 8 dniach leczenia sterydami czyli zaleczona
SAM_4942.jpgSAM_4944.jpgSAM_4948.jpgSAM_4945.jpg
 

Załączniki

  • SAM_4942.jpg
    SAM_4942.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 42
  • SAM_4944.jpg
    SAM_4944.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 55
  • SAM_4948.jpg
    SAM_4948.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 40
  • SAM_4945.jpg
    SAM_4945.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Marys :-* dobrze pamiętasz ;-) studia wybrałam z miłości do naszego języka, literatury i.chęci pracy z.Dziećmi, ale realia i aktualna sytuacja na rynku pracy skutecznie osłabia te miłość :-/ takie życie, jak Mawia nasza.Bona, tez polonistka :p ;-)
 
Do góry