reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
jestem, jestem żyje ale ciagle jezdzimy na rowerze albo z jedna albo z druga panną w domu tylko jemy i znowu na pole jedna a druga spać ( teściowa pilnuje i rozwiązuje krzyżówki):-D

Wiecie co chwaliłam się wam jak to Nina spi i dostałam za swoje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: od trzech nocy pobudka z płaczem (dziś dwie) w niedziele jak ja usypiałam to po 40 min. siadł mi kręgosłup musiałam M. budzić.
Ale mamy winnego jedna górna 4 już prawie na wierzchu, ale druga się szukuje. Mam nadzieję ze jak się wyklują będzie lepiej.
U nas piękna pogoda, wczoraj miała padać a było słonko. Moja Ewa słyszy co mówimy i wczoraj powiedziała "mamo siedzę na kiblu:-D"- choc staram sie mówić ubikacja a na mnie woła tak jak tata czyli "dziubas"

Korba- współczuje tego problemu z transportem, nie łatwo to rozwiązać ale mam nadzieje że szybko znajdziecie rozwiazanie

o rany kto tak płacze ????
 
Korba mam nadzieje, ze znajdziecie jakies rozwiazanie. Jak spotkanie S w firmie?
DzikaBez fajnie, ze tak na rowerku jezdzisz z dziewczynkami :) moglabys zrobic fotke rowera z fotelikami? Gratulacje dla Niny zabka ;) oby nastepne szybko wyszly ;)
Gosiak gdzie jestes? Jak usg? Jak Tymus?

Chyba pulpety w sosie koperkowym poleca do kosza :/ cos mi kwasem jada :(...
 
Witam poniedziałkowo
Dzisiaj szybciej musiałam wstać bo zawoziłam synka do mamy, nawet Filipka musiałam zbudzić a przewaznie już nie spał o tej porze. Synek się wyspał u babci, więc wrócił do domku w dobrym humorze i z apetytem. Jak czytam Wasze posty ile Wasze dzieciaki już jedzą to jestem w szoku, ja chyba jestem jakaś dziwna i jakoś nie dałam mu posmakować jeszcze wielu rzeczy. Dopiero od niedawna ograniczamy mleczko na rzecz jedzenia łyżeczką, nawet kaszkę codziennie zjada.

gosiak_85 dziękuję Filipek dobrze, w nocy ostatnio ma dwie pobudki na mleczko o 1.00 i o 4.00, w dzień staram się nie dawać mu smoczka ale tatuś ulega i jak tylko może daje mu przy nadarzającej się tylko okazji. Ale fajnie, że Tymek rezygnuje w jedzenia w nocy.

RobaczekII bravo dla Hubisia, że ruszył na przód

Kingusia91 mamy dwa pokoje, w jednym telewizor a w drugim docelowo będzie stał duży stół z krzesłami ale można drzwi otworzyć i będzie jeden wielki salon, dlatego podłoga była robiona w dwóch pokojach jednakowa, teraz będzie kolej na Filipka pokój ale nie wiem kiedy m się za to zabierze. My też wyrastamy i muszę szukać większych rzeczy bo im większy rozmiar to mamy braki w garderobie. Ostatnio przeglądałam allegro i taki rampers wpadł mi w oko Rampers Myszka Mickey Miki r. 80 wiosna lato (4103753204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

teri114 fajnie wyszło z tą spacerówką dla Darii, oby przeziębienie nie dopadło tylko ominęło Was wielkim łukiem

Korba32 jak rozmowa u S w pracy, pewnie znajdzie się jakies rozwiązanie

_Marys_ sama jestem zdziwiona, że dziś zakwasów brak


DzikaBez zębuszki szybko wyjdą i nocki Niny wróca do normy,

Fotki drugiego pokoju
DSC03655.jpgDSC03656.jpg
 

Załączniki

  • DSC03655.jpg
    DSC03655.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC03656.jpg
    DSC03656.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór. Ja tylko na sekundę. Wpadłam w poszukiwaniu zdjęcia USG Gosiakowej Fasolinki. Ale pewnie pokaże się dopierocpo powrocie Gosiaka z pracy. Będę polować w nocy.

Mikoto, nas nie ma w domu, wiec czas spędzany przy internecie jest BARDZO ograniczony. Najczęściej mam tylko chwilke, żeby podejrzeń co słychać. Nie martw się, wszystko u nas w porządku. Nawet noce przesypiam!!! (Najczęściej na moim dyżurze Miki ładnie śpi, a gorsze noce ma kiedy dyzuruje Aro).

Mamy masę odwiedzin, spotkań, robimy zakupy, załatwiamy różne sprawy. Dzień wykorzystujemy do maximum. Mikołaj robi postępy w łobuzowaniu, nauczył się udawać że śpi (świetnie wychodzi mu chrapanie), samodzielnie robi indianina i zakumał "papa". Urwis nie z tej ziemi.

Przepraszam, że tylko o nas. Jak uda mi się dopaść NET na dłużej postaram się poodpisywać.

Ps. Jeszcze 3 dni!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Kochane jestem !!

nie zdarzylam juz przed praca nic napisac, wybaczcie

Kruszek ma sie dobrze, maq niecale 5 cm wielkosci, fiklao malensto, a nawet stanelo na glowce. Ot taki akrobata nam rosnie. WIek ciazy okreslono na 11 tyg i 3 dni, tak musze zmienic suwaczek, bo tego bede sie trzymac. Termin porodu 24.10 . Pierwsze co Pani powiedziala, jest jedno serduszo. Wiec razem z Emilem wielkie Ufffff ze nie blizniaki :-)

Oto pierwsza fotka :

scan0001.jpg

Wizyta Tymka, hmmm pani nastawiona jest tam na strasze dzieci, wiec pojdziemy do szpoitala na wizyte rowniez. Ale wedlug niej wszytsko jest oki

Tymus mial tez dzis maly wypadek. Wsadzil paluszka w drzwi od szafy ( od strony zawiasuw_ akurat jak tatus zamykal.:sorry: krzyku bylo co nie miara, ale schodzilam paluszka zimna woda. Na szczescie paznokiec caly, skonczylo sie na zdartej skorze kolo paznokcia i odrobince krwi.

Wybaczcie , ze nue odpisze kazdej, ale pisze na szybko bo widze, ze sie nieceipliwicie :-)

Dziekuje za KCIUKASYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestescie niezastapione
 

Załączniki

  • scan0001.jpg
    scan0001.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 48
Melduję się wieczornie, juz z łóżka ;-)

DzikaBez wciąż.czekam na.zdjęcia Rowerzystek ;-) gratuluję kolejnego zabka! To.ile.Nina ma.juz zębów? Ona chyba przoduje z zębami wśród dziewczynek??? Ale uśmiałam się z Ewy :-D dziubas??? :-D jaki masz.drugi fotelik? Ten bobike jest fajny, widziałam. My przymierzamy się do Hamax siesta

Marys uuu szkoda pulpetow, pewnie pyszne były :-/

Justa wow! Ale.duży i jasny pokoj:-o zazdroszczę :$

Palin.dobrze ze piszesz, ostatnio mało mnie na fb i wiele rzeczy umyka, także melduję.się na.bieżąco :-*
 
reklama
Cześć dziewczyny.Już jestem. Miałam problem z komputerem-wymieniałam baterie,jej zakup na allegro i czekanie troche mnie umęczyło:(Poza tym mała w dzień jak widzi mnie przy kompie to rzuca sie na mnie a raczej na niego i próbuje wyrwać mi wszystkie klawisze!!!Wieczorami jak uśnie pomagam mężowi w dokumentach i tak dla mnie zupełnie ZERO czasu:(
gosiak prześliczne maleństwo!!!! Wiem kochana,ze przez ten cały czas się denerwowałaś,czekać 12 tyg na potwierdzenie to kawał czasu.Byłaś bardzo dzielna:)))
DzikaBez doczytałam o Ninkowym wypadku:(((Bidulka strachu się najadła,mam nadzieję,ze buźka już nie boli. Ja tez czekam na fotke fotelika do rowerku:)
Korba ręce opadają jak się czyta o tych cholernych lekarzach...Mam nadzieje,ze któraś z tych aptecznych maści już pomogła.
Mikoto biedna Zosieńka:((Cholerne zębiska,czy nie mogą wszystkim dzieciom wychodzicć szybko i bezboleśnie??!! U nas dopiero dwie dolne jedynki,ale coś następnego się szykuje bo popołudnia już mamy przepłakane i marudne,nocki tez kiepskie:(

Wszystkie Was pozdrawiam,wytulcie maleństwa,mam nadziej,ze już wszystkie sa zdrowe:))))
 
Do góry