reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Gosiak - jest dobrze i bedzie dobrze więc już nie stresuj maluszka :tak:. Jest śliczny - taki maleńki , napatrzeć się nie mogę .... ach ciąża to piękny czas oczekiwania ....

No to zbieram się do łóżeczka . Dobranoc :-)
 
Helol :)
Mloda obudzila sie po 14, po 15 wyszlysmy na godzinke :) dlugo nie posiedzialysmy bo, chmurzyska sie zbieraly :/ pulpety do kosza i nie mam juz nic na obiad :( grrr... to byla ostatnia paczka mielonego :( chyba jutro beda frytki albo kopytka na obiad :p

Palin widze, zapracowana jestes :)
Gosiak jakie cudne zdjecie!!! Piekne malenstwo :D az lezka w oku sue zaakrecila :D caly dzien wypatrywalam czy juz jest zdjecie, cudne!! Normalalnie... ahhh :D rozczulilam sie :D
Justa super pokoj! Duzy i przestronny!
Emka widac cora niechce mamy przy kompie ;) oby zebulki szybko wyszly i daly spokoj!

Spokojnych nocek!
 
Gosiak, przepiękny chłopaczek, bo na moje to będzie braciszek dla Tymka. Aż się rozczuliłam.

Wybaczcie Dziewczyny, nasze Dzieci są cudne i kochane, ale ja juz zatęskniłam za takimi zdjeciami.

Teraz już mogę spokojnie iść spać.

Dobrych snów :-*
 
noi znów ranek....
Dobrze, że są kawy i bb :-D

Nocka u nas piękna :) zanim poszłam spac, 23:30 dałam butelkę, następnie o 3 cycek i zbudził się jakoś teraz. Z sypialni wychodziłam a Hubuś jeszcze spał, teraz się bawi w łóżeczku. Czyli choć takie nocki by mogły być :-)

Emka,Hubiś mi tez do komputera wciaż chodzi i próbuje "pisać". Wyrwał już mi spacje. Telefonem już pieknie się obsługuje. Mama Pou na tel i uwielbia go łaskotać :)

Dzika oby ząbki szybko wyszły i dały spokój ! Wcale sie nie dziwie, ze jesteś zalatana ja czasem przy jednym wymiękam.

Palin do roboty i też takie fotki będziesz nam pokazywać :) Ja też się rozczulam bo jak już to tylko jeszcze jedna ciaża mnie czeka ....

Gosiaku
coś czuję że tymi foteczkami i ciążowymi opowieściami zaraz kolejne się posypią z zazdrości :) Tak, i teraz już niczym się nie martw, Kruszynka piękne harce wyprawia :)

Maryś ja bym mogła mieć dla Seweryna co dzień kopytka :) Jak się go pytam co na obiad to on wie , że na słowo kopytka będę się już denerwować to mówi, "to na czym koń ma podkowy ":) A jak bedziesz mieć frytki to się wpraszam :) Ja dziś obiecałam Sewrynowi łososia bo kolegę przyprowadza i mam zrobić dobry obiad :D (Kolega kopytek nie lubi ) ;-)

Lecę do chłopaków porobić ich porannie. Dziś do biura na chwilę skoczę. Młoda ogarnia więc nie muszę siedzieć cały dzień :)

Jeszcze tylko środa i czwartek i wyruszamy !!!!!

Miłego dnia !
 
Cześć dziewczyny

Puki pamiętam
SAM_4825.jpgSAM_4861.jpg

Czekam jeszcze aż M. obnizy mi bagażnik i zapnę drugi fotel dla Ewy, a na drugiej fotce ewa chce huśtać Ninę. To dlatego nie ma nie tu i na fb bo jeśli nie jeździmy na rowerach to panny bawią się w naszym małym placy zabaw. Jeszcze nie skończonym, brakuje poręczy i trzem urządzić domek w środku.


Robaczku- dobrze że nocka lepsza, zazdroszczę Wam tego wyjazdu obyście pogodę miały ładną

emka- moje na komputer reaguje identycznie, nie da się siedzieć w jej obecności a jeszcze jak Ewa mnie tu widzi to muszę jej bajeczke włączyć albo przynajmniej jakiś teledysk na youtube

Gosia- wyobrażam sobie Twoje narwy tak długo czekałaś na wizytę

mikoto- drugi to hamax siesta ale powiem Ci że nawet Ewę wolę wozić w bobike ( bo tylko rano jeżdzimy na dwa rowery) a potem rz jedna raz drugą. Najważniejsze w foteliku z przodu to to że cały czas widzisz dziecko wiesz o robi a dwa że mozesz z nim rozmawiać. Jak mąż wiózł Ewe z tyłu (wiaomo kwestia przyzwyczajenia) to mówił że dziwnie nie wie co robi itp. Ale hamax tez fajny, chciałam siestę bo się odchyla i ma naturalną pozycję bo jak zobaczyłam fotelik kuzynki za 70 zł w którym dziecko na baczność siedzi to powiedziałam nie

palin- nagraj Mikiego jak bedzie udawał ze śpi muszę to zobaczyć

narazie tyle, wyjeżdżamy na 3 dni do siostry więc nie wiem jak będzie z komputerem, musze nas pakować. Wykorzystujemy to że ukochany wójek Ewy na l4 jest po opercji przepukliny a i ja w Krakowie mam zamiar na buty polować- wesele mamy w maju ale mi się nie chce iśc...
 

Załączniki

  • SAM_4825.jpg
    SAM_4825.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 70
  • SAM_4861.jpg
    SAM_4861.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 58
Witam z poranna herbatka,

Tymek ucina sobie drzemke wiec mam chwilke

Robaczku - ale prosze bardzo, niech sie sypia nastepne male cudenko. Bedzie mi bardzo milo, ze moglam sie troszke do tego przyczynic. Lecz wszystko zapaczatkowala i tak Jeny :tak:

Dzika
- zdjecia PIEKNE, a ja strasznie zazdroszcze domku w tak cudnym otoczeniu. Udanego wyjazdu !

Dziecko me przespala druga noc, wiec oby tak juz mu zostalo, mimo, ze wstaje wtedy o 6 ;-)
 
Witam się z kawka!

Zosia pospala do 8, polezalysmy do 8.18 :-D także poranek naprawdę udany ;-)

Emka mam nadzieje, ze wszystko teraz będziesz częściej.na.bb ;-) teraz.idzie czwórka, ale póki co jest znośnie ;-)

Gosiak ależ ciesze się,że takie dobre noce u Was, czekam na taką u nas, przespana, choćby Zosia i o 6 miała wstawać ;-)

Marys kopytka dobra sprawa ;-) jak noc? Jakie plany na dzisiaj?

Palin spij Kochana spij ;-)

Robaczek i.U.Was cudna.Noc, bardzo się ciesze! :-D

DzikaBez zdjęcia super! Domek wspaniały! Ależ macie.ogromne podworko!:-o zazdroszczę :$ udanego.wyjazdu i owocnych zakupów ;-)
 
reklama
Hej hej :)
Jak tylko wlosiska mi wyschna to ruszamy na dwor.. Mloda buntuje sie przy jedzeniu kaszki :s :( nie wiem czemu.. pogoda na razie ok, mam tylko nadzieje, ze jak wyjdziemy to nie zacznie padac ;) zastanawiam sie czy bysie nie przejsc po druga forme na chleb bo piec codziennie po godz chleb moze doprowadzic do bankructwa na energii ;) a tak wrzuca dwa za jednym zamachem ;)

Robaczku oby nocki juz co raz lepsze byly ;) hahaha usmialam sie :D dobrze, Seweryn kombinuje :D jexnak zdecyduje sie na 'to na czym kon ma podkowy' ;) ale moze w weekend bede robic frytki wiec zapraszam :D
DzikaBez bardzo fajny ten fotelik :) jakbym miala sprawny rower to moze bym sie skusila na kupno ;) niestety poszly lozyska i pare innych rzeczy i koszt naprawy wynosi okolo 200 zl wiec nie oplaca mi sie naprawiac tylko kupic nowy :( cudnie Ewa buja Ninke :) bardzo fajny macie ten placyk ;)
Gosiam trzymam kciuki co by Tymus juz tylko tak spal ;)
Mikoto no prosze jak ladnie Zosia dala mamie pospac :D oby juz tak zostalo :D nocka standardowo z pobudka na mleczko ok 23 i 5, pobudka przed 8 :) plany na dzisiaj.. hmm... nic mi sie niechce, chyba przez ta pogode :s ale wyjdziemy na spacerek, potem do sklepu (znowu bo maki mi zbraklo na chleb :/), trza zrobic kopytka (moze Mloda troche zje ;) ) i to chyba na tyle ;) a jakie plany u Was?
Palin i jak nocka? Miki dal pospac?
 
Do góry