reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam się i ja.

U mnie dzień zaczyna się wcześnie - dzisiaj o 4.30 :szok:

Mikotku jak ja Ci zazdroszczę ogródka. Ile bym dała, żeby wyjście na spacer nie wymagało ode mnie wielkiej organizacji. Jak jestem u rodziców to wózek stoi w ogródku i wyjście to przyjemność. Raz dwa i na podwórku. Miłej pracy w ogródku.

Gosiu zdrówka dla Tymusia. Doczytałam gdzieś (nie ogarniam gdzie) że chory był.

U nas dzisiaj piękna pogoda więc idziemy na spacer. U mnie wyjście na spacer to okazja do wszystkiego. Dzisiaj w planach: spożywczak, piekarnia i szklarz. Do tego dzisiaj ostatni dzień jest prezes w mojej firmie bo się zmieniła osoba na tym stanowisku. Już dzwoniłam z życzeniami powodzenia bo nie ma opcji, żebym tam dotarła. Ale fakt faktem mogli mnie na wielką imprezę na mieście zaprosić. Chociaż zaprosić bo i tak wiadomo, że nie dotrę. W drodze wyjątkowego szczęścia w ogóle się o sprawie dowiedziałam.

Miłego dnia kobietki bo pewnie już dzisiaj do wieczora nie znajdę czasu na odwiedzenie was. Buziaczki w ten piękny dzień!
 
reklama
Hej kochane :***

Ewelina - brawo dla Adrianka !!!

Gosia - oszczedzaj sie kochana prosze !!!! i powodzenia ze sprzedażą :) Jak dziś Tymek - dalej maruda ??

Kingusia my mamy taki : Kubek niekapek silikonowy ustnik A0187, Kubki niekapki - AKUKU Co prawda Karol dopiero uczy sie z niego pic, ale jak go tylko widzi to wariuje ze szczescia :p

Bona - Ty jestes taka śliczna, że we wszystkim Ci będzie ładnie i zrobisz w nowej pracy piorunujące wrażenie !! Ależ z Misia ranny ptaszek :) Dalej budzi Twoich rodziców tupaniem piętami ?? :D

Justa - jak Filipek ?? Wczoraj Pulmicort Luka wysłał poleconym priorytetem

JestemEwa - też czekam na jakies Wasze fotki :) Pokaż się nam :)

Teri - fajny plan :) Ja już prawie wszystkie okna pomyłam ,firanki poprałam :p

Aska1987 - pisz częsciej ! Fajnie, że jesteś :*

Korba - yyyy ja liczę, że 12 jednak Cie wyściskam :)

Marcysiowa - podziel się trochę ładną pogodą co ?? u nas pochmurno, a obiecałam Tosi plac zabaw po przedszkolu :/ Buziaki dla naszych bliźniaczek :*

No a u nas tak - ja cierpię przez zatoki - ehhh wiosna :/ Lolowi idą dwa zęby na raz - i jęczy. Ale żeby nie było tylko pesymistycznie - zaczął się dziś przemieszczać ! Tak śmiesznie bo jedną nogę ma podkurczoną a drugą prostuje i się odpycha :p Jeszcze przy tym, jęczy, płacze, złości się ale jak dotrze do celu to jest zadowolony :) OBIECUJĘ JUŻ NIE NARZEKAĆ !!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam :)
Ehh... wczoraj Karina bawila sie taborefem co w efekcie skonczylo sie jej przygniecieniem :( po 30 min zaczela plakac wiec ja polozylam spac, ale potem zaczelam sie zastanawiac czy nic powaznego sie jej nie stalo :( i chodzilam co chwile i sprawdzalam czy spokojnie oddycha :( po godz sie przebudzila na mleko i chwilowa zabawe wiec chyba nic powaznego sie nie stalo... dzisiaj widac lekkiego siniaka na nosku :( ehh...a wszystko przrz to, ze zachcialo mi sie robic chleb :( ostatecznie zasnela kolo 22 i cala nocke przespala z jedna pobudka na mleczko (o 6:30). Wczoraj zamowilam rolki, z odbiorem osobistym, ale okazalo sie, ze to byly rolki dla dzieci :s do 13 lat :s ale bym zrobila zakup... ale wybralam inne zamiast tamtych tylko, ze juz dzisiaj ich nie odbiore bo M juz pojechal do pracy.. ale jutro sie po noe wybierzemy :) pogodna cudna, Mloda ma drzemke, jak wstanie to czmychniemy na dworek :D

Kingusia Karina ma niekapka z LOVI tylko, ze zamienilam jej smoczka na zwykly z tej samej firmy :p tamten ciagle gryzla a nie pila :p
Bona udanych lowow ;) dziekuje za zyczenia ;) ja bym nie dala rady tak wczesnie wstac! Moze Mochasiowi zaraz sie przestawi ;)
Morena, Fioletowa spoznoonego najlepszego dla Szkrabow!
Mikoto oczywiscie baardzo pracowity dzien mialas :) Karina fakt, da mamie pospac do 8 ;) mam nadzieje, ze sie to nie zmieni :D oby dzisiejsza nocka byla spokojniejsza!
Justa ciesze sie, ze Filipkowi kaszelek przechodzi! Mam nadzieje, ze skorzystacie z poeknej weekendowej pogody!
Palin haha swietny jest Miki :D pamieta, ze czegos nie dokonczyl :D
Gosiak kciuki za sprzedanie mieszkania ;)
Korba kobieto odpocznij! Posiedz chwile, odetchnij!
Marcysiowa i u Ciebie tak wczesnie pobudka? Milego dnia i spacerku ;)
Anula brawo dla Lola! Zaraz pewnie zacznie Ci zasuwac ;) a zabki niech szybciutko wyjda i dadza spokoj! Moze sie jeszcze rozpogodzi i pojdziecie na placyk ;)
 
Moj synio powrocil !!!! :-D:-D:-D

Humorek dopisuje pieknie sie bawil autkiem chyba z pol godziny sobie nim jezdzila, a jak chcialam go nagrac to koniec :rofl2: zdenerwowala sie tylko pod koniec obidku, ze sie skonczyl...musze mu chyba gotowac dodatkowo ryz lub makaronik to bedzie go wiecej ;-)

Anula- - super kubeczek i Lolus na pewno szybko sie nauczy pic, a jak juz siecieszy na jego widok to polowa sukcesu. Ja sie teraz zastanwiam czy nie lupic tego LOVI 360 - znajomi bede w Szczecinie autem to by nam potem przywiezli bo tu nie ma ich

Marys - -musimy sie przyzywczaic do siniakow, bo niestety ich nieunikniemy, chocbysmy sie niwiadomo jak staraly

Tyme ucina sobie druga drzemke wiec mam chwilke dla siebie ;-)


ehhhh Emil wlasnie dzwonil i niestety nie dostal tej pracy... az mi sie odechcialo wszystkiego
 
Ostatnia edycja:
Wrocilysmy. Wyszlysmy 4 godz temu. Byłyśmy u moich Rodzicow. Zosia pięknie zjadła gotowany obiad, ziemniak, marchewka i dorsz. Potem poszlysmy z moja mama na spacer i na zakupy.zadzwonilam do.mojej szwagierki by zapytać czy możemy przyjść.z zaleglym prezentem urodzinowym do jej coreczki. Ona.na to,.Ze owszem, tylko one będą szły na spacer i na spacerze jej ten prezent damy :-o :-o :-o powiało gościnnościa.Ze ho ho :-/ no nic, prezent spakowany u dany i u nas po domem. Wzięły i poszły :-o juz drugi raz tak nas potraktowała, a ja.juz drugi raz nie wyciągnęłam z tej lekcji żadnej.nauki :-/ :-(

Korba może to dziwnie zabrzmi, ale nie planuje sądzić kwiatów :-/ mam posadzone szafirki w tulipany, z większych juki i chosty. Jeszcze tylko mieczyki i lilie. Reszta to trawa. Nie ukrywam, że jestem leniem ogrodowym :-/ prace w sezonie kwitnienia chce skrócić do minimum, stad tez wybór roślin. Musze jeszcze zakupić korę kamienną, by wysypac cebulkowe rośliny i dokupić grysu plukanego po tuje, bo.brakło nas w ubieglym roku. A Ty co planujesz? Jakieś nowe nasadzenia? Mnie marzą.się hortensje, ale u.nas.w.ogrodzie marnie widzę ich przyszłość :-/

Anula brawa dla Karolka!!!

Marcysiowa najczęściej uciekam z Zosia.do Rodziców, by tam posiedzieć w ciszy. Pod naszym domem ruch jak na Marszałkowskiej :-/

Bona udanych łowów!

Gosiak ciesze się ze Dawny Tymek powrócił :-D odpocznij chwile! Powodzenia ze sprzedażą mieszkania!

Marys biedna Karina :-( dobrze, że nic.jej.Się nie.stało.

Musze ogarnąć w.domu, od rana nic.nie zrobilam :-/
 
Mikotku, Nie planuję żadnych cudów w ogrodzie :-D, mam do posadzenia : Lilie , Mieczyki, Frezje, słoneczniki i jeszcze :-Dparę odmian kwiatków, oprócz tego kupiłam dla dziewczynek malinki ( czerwone i żółte) oraz porzeczki czerwone . Maliny i porzeczki w krzaczkach już i nie wiem czy to już mogę posadzić czy nie . Z kwiatkami chyba jeszcze trzeba się wstrzymać coo :confused: Ja zawsze najwięcej pieliłam wieczorami , kładłam Julkę spać i wtedy do 22 siedziałam i dłubałam w ogrodzie, teraz pewnie też tak będzie bo Zosia nie da za wiele porobić :-p

A szwagierka :szok: WOW faktycznie bardzo gościnna kobieta , przykre takie zachowanie :(

Gosiu, Jak dobrze , że wrócił Twój syneczek , jaka to ulga dla mamy , prawda ;-)

Anulka, Karolek idzie jak burza teraz :-D:-) Super , oglądałam filmiki , ekstra Lousiu. Ach tak Aneczko na 99,9% będziemy się ściskać i całować :-D:-D:-D:-D

Marcys, Kochana jak wiosna się zaczyna i wiem że mogę porobić w ogrodzie , to nikt i nic mnie nie zatrzyma ---Kocham ogród, kwiaty , trawkę :tak:

Lecę przygotować obiadek bo S niebawem wróci ... miłego popołudnia ;-)
 
Ostatnia edycja:
My po spacerku :)

Gosiak ciesze sie, ze Tymus ma lepszy humorwk ;) przykro mi z powodu pracy Emila :( ale na pewno czeka go jeszcze lepsza praca ;)
Mikoto tosz to szczyt goscinnosci Twojej szwagoerki! :/

Zazdroszcze Wam tego zapalu do zajmowania sie ogrodkiem... mnie nigdy nie ciagnelo do sadzenia, pielenia itp ewentualnie skosilam trawe lub zebralam jablka...
 
Ostatnia edycja:
witam

ładna pogoda się zrobiła więc prace porządkowe zostały przerwane na czas spacerku ale plan na dziś wykonany ;-)

korba haha no faktycznie 3 kobitki to duuuuzo butów potrzeba :-D Zosia kochana kiedy ty przechodzisz 8 par butów :-D jak tam Zosia ? co nowego u Was ? jakos nie nadążam na fb :zawstydzona/y: tak Daria już wcale nie raczkuje wszedzie idzie na nogach i już chodzi bardzo pewnie ale tak fajnie bo ciągle z tymi rączkami w górze :-Dale już odważyła się przejść po dworku bo tak to tylko po domku ale jakie zdziwienie w oczach ludzi jak idziemy na plac zabaw Daria taka kruszynka a nagle ją stawiam a ona idzie :-D i od razu pytają czy ma już roczek ;-) a jedziesz na spotkanie ?? wiesz nas nie będzie nawet wypisałam sie z tego wątku żebym nie czytala i mi przykro nie było i tak jakoś staram sie nie myśleć żeby sie nie dołowac :no:aa doczytała że jedziesz aj teraz jeszcze bardziej mi smutno :no:

Mikoto o matko a to ta sama szwagierka co kiedyś o niej pisałyśmy ? ależ ma tupet :wściekła/y:
współczuje tego ruchu u Ciebie my niby w bloku ale tak na końcu osiedla nasz blok to już ostatni i z balkonu mam widok na pola wiec mamy cicho aut nie słychac tyle tylko co na parking ktos jedzie zaparkowac i tyle ciesze sie z tej lokalizacji bo tak mieszkac przy samej ulicy to na pewno uciażliwe :no: alez Zosia pieknie zjadła :tak:

gosia
a widzisz a ja na taki pomysł nie wpadłam sama do tej pory :zawstydzona/y::zawstydzona/y: dobrze że Tymkowi humorek wrócił


anula a widzisz !! pieknie Loluś ruszył :-D
 
A co tu taka cisza ?????

Wrocilamz pracy, glodna jak wilk, a EMil na to , ze jedzie z autem do mechanika, TYmek nie spal jeszcze, wiec dopiero teraz usiadlam. Ale wcinam bulke z paprykarzem wiec jest oki


Co do pracy top troche dziwnie odpisali. BO nie podziekowali ani nic nie napisali co poszlo nie tak, czy za niskie/wyskoie wymagania. Tylko, ze maja 170 kandydatow i Emil nie jest jednym z nich...jakby go tam wogole nie bylo i nie brali go pod uwage. Emil zadzwoni sie spytac co poszlo nie tak, na wypadek gdyby kiedys chcial raz jeszcze na inna pozycje aplikowac.

To byla szanasa na zmiane. Ja strasznie nie chce tu wychowywac dzieci, a mysl o przedszkolu mnie przygnebia. Ale Emil dobrze o tym wie i miejmy nadzieje, ze bedziemy dzialac jakos w tym kierunku...ze 2 lata mamy :tak:
 
reklama
Faktycznie cos tu cicho. Za cicho.

Teri, jak szybko skonczysz porządki i będziesz czuła niedosyt, to zapraszamy do mnie. Ja mam totalnego lenia na sprzątanie.

Bona, he he, czyżbyś w sklepie ominęła dział, który najbardziej interesował Michasia? ;-)

Gosiak, jak wizyta potencjalnego kupca? Szkoda, że z pracą się nie udało. Może czeka na niego jakaś lepsza?

Anula, wielkie brawo dla Karola. Widać miał dość marudzenia mamy i się zabrał za przemieszczanie. A Ty raz dwa za tęsknisz za statycznym Polem, jak się stanie Wszędobylski.

Marys, biedna Karina. U nas tez taborety, krzesełko, szuszarka z praniem z "niewiadomych przyczyn" same się przewracają. I to zawsze, kiedy Mikołaj jest w pobliżu.

Korba, gdybym miała ogród to pewnie dominowały by chwasty. Nie lubie prac ogrodowych. Szacunek dla Ciebie że tak dbasz o ogródek.

Mikoto, no szwagierka gościnnością nie grzeszy. Fajnie, że możecie wybyć z domu do rodziców.


A jednak Mikołaj o czymś zapomniał. O nocnym karmieniu! Jak do tej pory śpi spokojnie. Może to dlatego, że wieczorem zjadł prawie 300 ml średnio gęstej kaszki, a może odsypia wieczorne płacze... A może nadchodzą cale noce przespsne? ;-)
 
Do góry