reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Gosiak, Miki robi dokładnie to samo - trenuje na mnie wspinaczki. Chyba go na ściankę wyśle, skoro drabinki mu nie wystarczają :p wspolczuje tego marudzenia

Teri, no właśnie nic nie ma. I chyba na razie stopują, bo wraca mu humor.
 
reklama
Witam popoludniowo!
Mloda padla wczoraj o 19 i spala do 8 (oczywiscie z 3 przerwami na mleko), po 13 dopiero zrobila soboe drzemke wiec mam czas na zrobienie nalesnikow z mieskiem mielonym i cebulka :D mam tylko nadzieje, ze zdarze zrobic przed pobudka Mlodej :D

Gosiak uwazaj na siebie! Oby ten nawal roboty sie zmniejszyl! Nim sie obejrzysz a zaraz sama bedziesz znowu kladla Tymcia do lozeczka ;) na oewno dalabys rade z mala trzodka ;) hehe Karina sie tylko po mnie wspina ;) schodzenie jej kiepsko idzie :p
Robaczku chyba faktycznie Hubis przestawil sie na nocne jedzonko skoro w dzien tak noezbyt chce jesc :s kup kup rolki :) bedziesz miala z kim jezdzic ;) M powiedzial, ze jutro podjedziemy :D takze nie moge sie juz doczekac :D w miare mozna powiedziec, ze wyspana ake oczywiscie M obudzil mnie o 3 zebym dala mleko Mlodej... nosz myslalam, ze go rozszarpie.. grrr
Palin ciesz sie, ze nocki ok :) a zabelki niech szybko wychodza!
Kingusia zebulki szybko wylazic i dajcie spokoj Laurze!
Ewelina brawo dla Adrianka!
Mikoto jak Zosia? Co dzisiaj porabiacie?
 
Kingusia, my mamy niekapki z LOVI i z dziubkiem i 360' (z którego Mikołaj jeszcze nie chce pić, choć niby od 9 miesiąca). Myślę, że każdy z czasem przecieka, zwłaszcza jak dziecko go wytelepie, pogryzie. Jak długo Laura z niego pila zanim zaczął kapać? Chcesz ją niedługo przestawiać na zwykły kubeczek? Jeśli planujecie jeszcze pokorzystać z niekapka i bardzo wam kampanie przeszkadza można kupić nowy. A może da się dokupić tylko nowe elementy wymienne?
 
Ostatnia edycja:
Palin korzystamy z niego jakieś 3-4 miesiące. Laura mało pije ale staram się jej chociaż troche wcisnąć i ona tym niekapkiem czesto potrząsa i póka więc to pewnie przez to :dry:
Na razie nie myślę o przestawianiu jej na zwykły kubek. Chciałabym żeby piła z niekapka żeby można go było zabierać na spacery.

Z tego co wiem to do tego naszego nie da się dokupić części.
Myślę o jakimś innym tylko nie wiem jaki...
 
Hej Dziewczyny!!!

Nie wiem, czy to wiosenne przesilenie, ale najchętniej spałabym o każdej porze i w każdej pozycji :-D Mikotko sugeruje ciążę, ale na razie podziękuję :happy2::happy2::happy2:

Dziś zaliczyliśmy z Misiem dwa spacery, ale ten drugi trwał niecałą godzinę, bo wiatr się zerwał, a potem zaczęło padać (na szczęście zdążyliśmy wrócić do domu)

Pracę zaczynam 1 kwietnia w prima aprilis i oczywiście pojawił się problem, w co mam się ubrać :-D:-D:-D Skompletowałam parę eleganckich ciuchów, ale przydałoby się doposażyć garderobę ;-) Niestety, środków na razie brak... Jutro jadę do mojej bratanicy, to wstąpię do jakiegoś szmateksu, może coś upoluję tym razem dla siebie :tak:

Maryś-
zazdroszczę, że możesz pospać do 8 :tak: Co prawda do Michasia wstaję w nocy tylko raz, ale budzi się przeważnie już po 5, a dziś o 4.36 :baffled::baffled::baffled:

Kingusia- my też mamy z Tommy, ale inny model. Na razie nam nie przecieka, chociaż Misio bardzo lubi z niego pić i gryźć :-D Ale już myślę, żeby kupić kubek po 9 miesiącu (jest twardszy dziubek). Dobrze, że udało się załatwić sprawę z UP!!!

Mikotku- jak wieczór? O której Zonia poszła spać?

Morenka- najlepsze życzenia dla naszej kochanej Gabrysi z okazji skończonych 10 miesięcy :* :happy2:

Gosiak- Michaś też wchodzi na mnie i wspina się bez przerwy :-D Uważaj na siebie w pracy, nie przemęczaj się, bo wyślemy grupowe kopniaki :-)

Ewelina- brawa dla Adrianka!!!

Maryś- spóźnione życzenia dla Natalki!!!

Fioletowa- Filipek chyba świętował wczoraj wkroczenie w 11 miesiąc - najlepszego!!!

Korba- poważny dylemat przed Tobą... Nie wiem nawet, co Ci doradzić... Wiadomo, że zdrowie najważniejsze, bo tylko jedno, ale praca też jest potrzebna :baffled: Dobrze, że postawili diagnozę dla Julki!

Justa- nawet się nie przejmuj takimi durnowatymi uwagami! Filipek jest słodziak i żaden z niego grubas! :tak:

Robaczku- jeju, tak walczysz z tym śluzem i ciągle wychodzi coś nowego :-( Mam nadzieję, że niedługo sprawa się wyjaśni i Hubcio wróci do pięknych kupek :happy2:

Palin- to ładnie Panowie się bawili, skoro smoczek zaginął w akcji! :-D:-D Ja ostatnio znalazłam smoczek Michasia w szufladzie łóżeczka :-D W sumie już od kilku miesięcy go nie używamy, ale zastanawiałam się, co się z nim stało :cool2:

Teri- ja też już chcę skończyć ze słoiczkami, ale dzięcię moje nie jest zachwycone pomysłem matki :nerd: Ostatnio ugotowałam cielęcinkę, marcheweczkę (z własnego ogródka) i ziemnaczki i Michaś pogardził, a słoik wcinał, aż mu się uszy trzęsły!


Michaś już śpi, bo wstał o 4.36, a w ciągu dnia spał łącznie niewiele ponad godzinę :szok: Nie wiem, co mu się stało... I tak pomimo marudzenia udało mi się go przetrzymać do 19.00. Lecę się kąpać i spaaaaaaać... Wiem, wiem, że jest strasznie wcześnie, ale nic na to nie poradzę, że oczy same mi się zamykają :confused:

Spokojnych nocek!!!
 
Witam się wieczornie!

Napisałam rano posta, ale go wcięło :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Potem pranie, odkurzanie, goście. Rano odwiedziła nas kuzynka ze swoim synkiem (8miesięcy). Zosia była zachwycona, pięknie się razem "bawili" :-D Potem wyszłyśmy na spacer i do sklepu, wróciłyśmy z myślą, że po obiedzie Zosia pójdzie spać, ale nic z tego :baffled: Przez cały dzień spała niecałe 30 min :sorry2: Z drugiego wyjścia nic nie wyszło, bo zaczęło bardzo wiać i chwilę później już padał deszcz:baffled: Zdążyłam zaledwie zebrać pranie.


Bona Kochana! Zosię udało się przetrzymać do 19 - nasze Dzieciaczki chyba mają zmowę :sorry2:Garderoba zawsze jest problemem, przynajmniej w moim przypadku. Nigdy nie wiem co, albo nie mam akurat co na siebie włożyć :tak:co roku kupuję buty na wiosnę i kiedy przychodzi taka pora jak teraz, znów nie mam butów :-D w ogóle buty to moja zmora :dry::shocked2:Ja nic nie sugeruję :tak::-D a senność może wynikać z niewyspania, ostatnio wstajesz bardzo wcześnie, póki człowiek jest na chodzie i wysokich obrotach nie czuje potrzeby snu, ale przychodzi czas, kiedy organizm się dopomina :tak:Także nadeszła ta chwila :tak:Jak M. wróci masz się porządnie wyspać!!!!


Morenko najlepszego dla Naszej Gabuni!!!! Cieszę się, że tagliatelle ze szpinakiem smakowało :tak:U mnie chyba będzie jutro. Nie miałam gdzie kupić ryb, także postny szpinak będzie :-D
Maryś ależ Karinka jest wyrozumiałym dzieckiem :-D Daje mamie pospać:tak:Udanych zakupów!

Robaczku :-( kiedy wraca S.? pewnie jesteś tym wszystkim już strasznie zmęczona :-(


Korbuś dbaj o siebie! Słuchaj lekarzy! Stosuj wszystkie zalecenia! Błagam!!!!! Wiem, że Zosia chce by ją wciąż prowadzać pod rączki, ale kiedy tego nie robisz, to połóż się, a nie gnaj do ogrodu. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale postaraj się też wypoczywać. Mnie też strasznie ciągnie, juki porozsadzane, hosty posadzone, tuje i tulipany obhakane, zostało skopać ogródek i zasiać trawę :tak:Też mam bliznowca, ale po cc to powszechne. Zapalenie gardła? Zdrówka dla Juleczki!


Ewelina brawo dla Adrianka!

Kingusia cieszę się, że udało się pomyślnie załatwić sprawę w UP! :-)

Palin Ci mężczyźni :-D:-D:-D dobrze, że macie kilka w zapasie :tak:

Justa puszczaj te uwagi mimo uszu :tak:Jaki macie antybiotyk? Filipku, zdrowiej szybko! Kobieto, jutro piątek, piąteczek, odpoczniesz wreszcie!

DzikaBez
jak nastrój? Jak Dziewczynki?
 
Witam wieczornie
Nocka dobra, synek się chyba przestawił i są dwa mleczka w nocy. Dzisiaj pierwsza pobudka była o 2.30, nawet trochę pospałam.

gosiak_85 my mamy ok. 10kg ale dokładnie nie wiem ,bo ostatnio był ważony na szczepieniu, jak wpisałam do siatki centylowej to wychodzi 75, ale nawet nie wiem ile dokładnie ma wzrostu bo tego u nas nie mierzą. U nas najlepszą zabawą jest szukanie jakichkolwiek kabelków i pakowanie ich do buzi.

Palindromea
szczerze mówiąc coś jakby chciało mnie rozłożyć ale ja się nie poddaje i walcze i zażywam leki. Pewnie i tak w końcu mnie dopadnie, bo co rok jestem chora o tej porze. Ja trochę się cieszę z takiej pogody bo mały chory i nie za bardzo mogliśmy wychodzić, ale ponoć weekend ma być piękny i tylko czekam kiedy wyruszymy na dwór.

Kingusia91 niech zębole już wyłażą i nie męczą Lauruni, szkoda gadać jeśli chodzi o Urzędu, potrafią człowiekowi podnieść ciśnienie. Też mamy taki niekapek, ale na razie synek zamiast z niego pić to myśli że to gryzak.

ewelina19820711 fajnie, ze Adrianek poradził sobie z chrupkiem, ja bałam się na początku podawać biszkopty bo mały się krztusił, tak samo świeżą bułką, chyba że następnego dnia to wtedy zjadł bułkę bez krztuszenia

Bona87 chyba przesilenie, bo ja też nie mogę się wyspać i w każdej wolnej chwili chętnie bym się położyła, ale na myśleniu się kończy

mikoto nawet nie wiesz jak się cieszę, że jutro piątek i weekend i znowu dwa dni spędzę z synkiem, antybiotyk mamy – ceroxim. Jestem zdziwiona, że synek to wszystko łyka i nie wypluwa. Filip kaszle zdecydowanie mniej, więc mam nadzieje, że na kontroli będzie już dobrze.

Uciekam ogarnąc kuchnie i do łózka
 
marcysiowa - a coz takiego bylo w tej paczce? :confused::-D
korba - zdrowka dla Julki, bidulka :no: I jeszcze Ty, matko beznadziejnie to wyglada. Przykro mi, oby wszystko poszlo dobrze :tak: Nie wracalabym do pracy na Twoim miejscu, zdrowie jest teraz najwazniejsze :tak:
justa - to dobrze, ze Filipek zdrowieje :tak: Oby choroba skonczyla sie jak najszybciej :happy2:
marys - swietne zdjecie! :-D Slodziutko :tak:
gosiak - zrobilas mi ochote na czekolade :dry::-p Na poczatku ciazy tez wygladalam paskudnie, ale mniej wiecej w trzecim miesiacu coraz przyjemniej sie na mnie patrzalo :-D:-p
palindromea - my tez ciagle cos gubimy (a raczej ja :zawstydzona/y:)... Ile to juz smoczkow poszlo w niepamiec... :no::zawstydzona/y:
ewelina - jeeeej! Brawo dla Adrianka! :-D
kingusia - wydaje mi sie, ze po dlugim uzytkowaniu kazdy niekapek sie psuje :sorry2: Takze ja bym kupila nowy ;-)
bona - chyba masz racje z przesileniem, bo ja tez tylko bym spala i spala :-p

Witam sie dzisiaj :happy2: Bylam tak zabiegana, ze nie mialam czasu wczesniej napisac :zawstydzona/y: Najpierw w ogole mi sie nie chcialo wstawac, bo co sie podnioslam to opadalam spowrotem na poduszke :baffled: I jeszcze poszlam do pracy, by podpisac papiery na zmiany i sie wykonczylam bieganiem po miescie :shocked2::zawstydzona/y: A potem, jakby tego bylo malo, zadzwonila do mnie moja mama i byc moze bede musiala ewakulowac sie do PL na chwile, takze moge nie pisac przez jakis czas :dry: Ale co do tego to jeszcze sie zobaczy, jak sie sprawy beda miec :confused:
 
reklama
Witam,

Tymek przeszedl dzis samego siebie, ale wrocilam z pracy to dziecko bylo juz zadowolone przeprosilo mamusie. ZLa na niego nie bylam bo za co, ale poprostu zmeczona niemozliwoscia uspokojnenia go.

Kinia - my mamy taki kubeczek - TOMMEE TIPPEE KUBEK NIEKAPEK 190ml Z UCHWYTEM (4065836966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jest to kubeczek "kapek" bo z takiego co pokazalas Tymek nie chcial pic. Tu ten dziubek sklada sie w dol i nie cieknie wtedy. Dziubek jest calkowicie twardy

Bona - hihih jak przeczytalam pierwsze zdanie, pomyslalam o tym samomy co Mikotko :-D


Justa
- tez nie wiem jak Tymek wysoki co do siatki to widze poporstu jak zaznaczaja mi w ksiazeczce zdrowia. Postarm sie pstryknac jutro fotke to pokazde jak to wyglada u nas, ale nie obiecuje bo z dzieciem mym roznie bywa hahahah

JesteEwa
- -hihih to mnie pocieszylas...ja poprostu marze o wygrzaniu sie troszke w slonku. I nawet bede zbrzucholem to posiedze na wakacje troche, brzucha zakryje, ale musze nalapac promieni bo w tej Angli zeswirowac mozna :-p


U nas dzis byla burza, a to bardzo rzadkie tu zjawisko, lalo co chwila, nawet grad sie pojawil.....
W pracy dzis oki, skonczylismy o czasie i powiedzialm sobie , ze koniec z narzucaniem wiekszego tempa. Przelozeni wiedza, ze jestem w ciazy wiec nie maja prawa nic mowic ;-)

Skonczylam wczoraj czytac Inferno - goraco polecam !
 
Do góry