reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Butla zaliczona, czas na wpis.

Bona, 4.36? Chyba bym padła zanim wstała. Śpiochem nie jestem, no ale są granice porannosci.
Co byś nie ubrała, na pewno będziesz dobrze wyglądać.

Mikoto, dobrze, że w koncu pojawiło się kilka słów od Ciebie, bo robiło się podejrzanie.

Justa, dbaj o siebie. Walcz i wygrywając z wiruskami w powietrzu.

Gosiak, mam nadzieję, że marud odejdzie w niepamięć i rano Tymek obudzi się w wyśmienitym humorze.

Jestem Ewa, mnie ten smoczek nie dawał spokoju. Rozumiem na dworze, ale w domu żeby tak zgubić na amen? No i się w końcu znalazł, w fotelu. Trzeba go było troszkę rozbebeszyc, ale udało się odzyskać. Oczywiście w międzyczasie Aro juz kupił nowego, wiec teraz mamy 3 smoczki.

Moje dziecko jest niemożliwe. Na kolacje zrobiłam mi 250 kaszki. 50 zostawił i zasnął twardo. Czekalam dość długo czy się nie obudzi, ale w końcu wylalam te resztkę i wymylam butelkę. No i co? Jakieś 40 minut później obudził się Miki i nie chciał zasnąć. Po kilku próbach usypiania zrobilam 120 mleka. Zjadł 70 i zapadł w sen aż do teraz. Ten mały Cwaniak pamięta, że nie dojadł i musiał nadrobić. Szok!

No zmykam do książki i spania. Do rana...
 
reklama
Witam się porannie!

Nicka średnia, Zosia Budziła się kilka razy z placzem :-/ wstala o 6.30, także nie jest źle ;-)

Bona o której Michas wstał? Mam nadzieje ze dał Ci pospac

Justa mam nadzieje ze na kontroli będzie juz dobrze! Kiedy idziecie do lekarza?

JestemEwa pracujesz? Zabierzesz Gosie ze sobą do Polski?

Gosiak masz rację, rób tyle, na ile pozwalają Ci siły i Twój stan.

Palin ooo tak Michas umie przekraczać granice porannosci ;-) a To Mikołaj :-D

Uciekam po kawe ;-)
 
witam

Daria się juz przestawiła na czas letni i od 3 dn wstaje godzine wcześniej dziś przed 6 już było po spaniu :confused:

dziś pogoda deszczowa senna a weekend miał był ciepły :nerd:

kochane ja już powoli przymierzam sie do porządków wiosenno-świątecznych żeby na raz wszystkiego nie robić także jak mnie nie bedzie to znaczy że dobrze bo coś robie zamiast siedzieć na bb i fb :-p

także życze miłego dnia i lecę pracować :-p
 
chcę na najpierw ogarnąć środki szaf czyli powyrzucać niepotrzebne rzeczy powycierać w środku powynosić grube rzeczy do piwnicy wczoraj zrobiłam już porządki w szafkach kuchennych jeszcze usze powycierać górę szafek kuchennych kurcze tam zawsze zbiera się taka tłusta warstewka :baffled: ale gdzieś oglądałam jak mówili o prządkach żeby sobie tam położyć ręczniki papierowe to potem tylko sie wymienia ręczniki na czyste i gotowe :happy: pranie firan myce okien oczywiście to nie wszysko na dziś to praca rozłożona na cały tydzień przyszły potem zostanie 2 tygodnie do swiąt to tak tydzień przed chce już kończyć porządki żeby w wielki tydzień już nie sprzątać ( no oprócz odkurzania i kurzy bo tego na zapas sie nie da) a Wielki Tydzień juz tylko przygotowanie jakiś potraw no i chcę chodzić do kościoła wiec już czasu bedę miała mniej niż teraz ;-)

jestem ewa prosimy foteczkę Gosi :tak:

Bona w fajny dzień zaczynasz prace :-) a teraz taka chudzinka to co nie załozysz to będzie super ;-)ale wiem jak to jest jak otwierasz szafę i nie masz co na siebie włożyć :-D

Mikoto ja też co roku na każdy sezon kupuje nowe buty :szok:i zawsze sie zastanawiam w czym ja w zeszłym roku chodziłam jak teraz nie ma butów :crazy: jak sie zrobiło ciepło to biegłam szybko po wiosenne buty bo nie miałam :baffled: zreszta teraz mam ten problem że po ciazy mi została noga większa o jeden rozmiar i wszystkie buty z zeszłego roku mnie cisną :crazy::angry:
 
Teri ale ułożyłas świetny plan działania :-) szafy to moja zmora :-/ właśnie skończyłam robić generalny porządek w szafie Zosi. Dokoncze śniadanie i ide skopac ogródek.
 
Dzień dobry!!!

Mikotko- dał pospać? A co to znaczy? :no: Pobudka o 1 z takim okropnym krzykiem, że biegłam z sypialni do pokoju Michasia, potem o 4 na kupę (jękał, stękał i pierdział, aż się udało :-)) i ostateczne przebudzenie o 5.09... Ja już chcę zmiany czasu!!!!!!!!!!

Teri- zacny plan sprzątania :tak: Ja w ten weekend planuję pranie firanek. W ogóle robię generalne porządki przed pójściem do pracy, żeby na jakiś czas mieć spokój.

Gosia- każde dziecko ma gorsze dni, ale najważniejsze, że od rana humor dopisuje Tymkowi :-D

Jestem Ewa- mam nadzieję, że nie stało się nic poważnego! Oby wszystko poukładało się po Twojej myśli! Studiujesz i jeszcze pracujesz? Dziewczyno, szacun! Ja też na dziennych studiach pracowałam, ale nie miałam dziecka, więc tylko to miałam na głowie i było duuużo łatwiej :tak:

Palin- Miki umie się upomnieć o swoje :-D:-D:-D

Justa- oby już było coraz lepiej z Filipkiem :happy:

Rano zawiozłam z Misiem moją mamę do pracy i przy okazji zrobiliśmy zakupy. Wszystko ładnie, pięknie, zachwyt wśród półek sklepowych, dopóki matka nie stanęła przy kasie i nie zaczęła wyjmować zakupów! Ale mi awanturę urządził Synuś :szok::szok::szok: Chwała Bogu, że o tej porze mało ludzi w sklepie :baffled:

Lecę! Skorzystam, że Michaś uciął sobie drzemkę i rozpakuję zakupy. Podszykuję też obiad, bo zamierzam wyjść z Misiem na spacer. Dziś jadę do mojej kochanej Lili!!! Już nie mogę się doczekać :-) Miś zostanie z tatusiem, bo nie chcę go brać do noworodka.

Miłego dnia!!!!
 
OJ zazdroszcze Wam pogody u nas wczoraj lao i dzis tez od rana. Chialam wyjsc kupic jakies zonkile aby ladniej bylo ale nie ma szans.

Dzis na 15:45 przychodzi ktos ogladac ieszkanie, w sumie wszedzie ograniete, choc i tak do efektu WOW BIORE duzo brakuje, no ale w koncu mieszkamy tu wiec ciezko by bylo ;-)

Terii - u mnie w domu rodzinny wlasnie na gorne szafki zawsze kladlo sie gazete a potem siup ja z tym kurzem do kosza, szybkie przetarcie i nowa gazetka ;-)

Bona - a to Michas ranny ptaszek. Chyba nie dalabym rady zwlec sie z lozka o 5...o 6: 30 ledwo co wstaje ;-)

Miktoku - tez widze ambintnie za ogordek si bierzesz. Mam nadzieje, ze niedziele bedzie w miare to zabiore sie za nasz jardzik. Kupie chyba nratki bo dlugo ladnie wygladaja. Czesto tam nie schodzimy tylko jak smieci trzeba wywalic, ale jak ktos bedzie chcial ogladac to efekt jakis bedzie
 
reklama
Witam

Teri, Kochany pracusiu , nie przemęczaj się , do Świąt jeszcze trochę czasu :-D Ty o sprzątaniu i Świętach myślisz a mi w głowie tylko spotkanie czerwcówek :zawstydzona/y:;-) Jak tam Dariulka , śmiga ładnie po domku?

Gosiu, Trzymam kciuki za sprzedaż mieszkanka , na pewno się spodoba :-) Bo jest piękne . Uważaj na siebie w tej pracy, bo czytam że macie dużo pracy , jak się czujesz kochana ? Cieszę się , że Tymuś lepszy ma humorek dzisiaj :tak:

Bona, Ja wiecznie mam ten sam problem, z szaf się wysypuje a ja nigdy nie mam co na siebie założyć . Ty na pewno będziesz wyglądała pięknie co byś nie założyła . Bo wiesz :-) Ładnemu we wszystkim ładnie :tak:

Mikotku, Mam to samo z butami :zawstydzona/y: Najgorsze jest to że kocham buty, mam ich sporo a chodzę w dwóch parach :tak: Żeby było śmieszniej Julka odziedziczyła to po mamusi , ma całą szafę butów -- My kochamy BUTY :-D No i na koniec : Zosia ma już Zosia ma z 8 par butów :crazy: 3 Baby w domu z takim uzależnieniem to już za dużo :szok::-D My też wstałyśmy o 5.45 , teraz dopiero Zosia poszła na drzemkę .. Mikotku , kiedy zaczynasz sadzić kwiatki w ogrodzie :confused:

Słoneczko pięknie świeci jak Zosia wstanie i zje --ruszamy szlifować bruki :-D Może coś w ogródku pogrzebię :confused:;-)

Justa, Cieszę się , że z Filipkiem już lepiej :tak:

JestemEwa, Pokaż nam w końcu swoją ślicznotkę i Ciebie bym chętnie zobaczyła :tak:

Życzę miłego udanego dnia;-)
 
Do góry