reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Teri przepraszam Cię, ale uśmiałam się z Twoich porannych przygód :-D :-* za to jesteś już obrobiona ;-)

Wenusjanka ale świetnie to zrobiłaś! :-D uwielbiam takie zestawienia kolorów :-D
 
reklama
Witam, nocka u nas oki, za oknem slonko zza chmurek sie pokazuje ale zero stopni. Czas przetrwac kolejny dzien

Anulka - do kubeczka cierpliwosci. Tymek tez dlugooo dlugooo kubeczek bral za swietny gryzak az zalapal o co chodzi. Podstawialam do znudzenia. I nie czuj sie zle, ze chcesz przejsc na mm. Odkarmilas Lolusia i spojrz jak CI czlowiek wyrosl !! Odwalilas kawal cudownej roboty !!!! Kochana, ale pamietaj ze jak Lolus chwyci smoka to szybciutko moze sie pozegnac z cycusiem bo ze smoka latwiej leci :tak:

Marys - u nas to samo, zejsc z lozka nad ranem od nas wyglada glowa w dol. Odwracam go zawsze i tlumacze, ze najpier nozki i tak sie zeslizguje. Chyba inngo wyjscia nie ma jak ze wszystkim - potrzeba czasu

Miktoku - jesli lyzeczka chcesz podac kaszke dodaj moze owocka jakiegos bedzie smaczniejsze . Tez czasem gotuje, to albo mieszam ze sloiczkiem, albo daje tylko moja zupke. Zawsze wychodza mi trzy porcje wiec jedna laduje w zamrazalce na czarna godzine mego lenistwa :-D

Robaczku calkiem mozliwe, choc mi sie wydaje , ze moj tez malo je w dzien ale nocka tylko jedno karmienie.

Wenusjanka - -super komplecik wyszedl. Grunt to miec pomysl i sporzytkowac to co sie ma pod reka :-)

Ach i zapomniala sie nieskromnie pochwalic, ze juz dwa razy jechalam sama do pracy :-D

Lece bo lobuz juz jojczy
 
Część:-) Bartuś w przedszkolu, Adrianek bawi się na dywanie, więc mam chwilę.
Dzięki dziewczyny za rady odnośnie jedzenie, nie wiem czemu tka boję się o niego, chyba przez to że jest wcześniakiem..Wczoraj przyglądałam sie na jego oczka cały dzień, wydawało mi się jakby troszkę minimalnie jedno oczko mu leciało do środka czasem.ale to tak było ze 4 razy na cały dzień. Już przeżywam, ale myślę że to może jeszcze normalne w tym wieku. Wasze nic a nic już nie zezują?
Korba- przed pójściem na wychowawczy musisz wykorzystać cały urlop. Jest on 100 proc. płatny.
Dziś u nas piękne słoneczko. Trzeba zacząć myśleć o myciu okien.
Miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
Witam Kochane ! obiecałam wczoraj Palin, że napiszę na forum i o to jestem:-)

Bona Gratuluje nowej pracy !
MatkaEwa Trzymam kciuki za pomyślne testowanie !
Dzika Współczuje sytuacji z pracą, ale jestem pewna, że jeszcze się uda.
Anula A to cycuś z Karolka. A Tosia też taka była ?
Mikotek Zawsze zapomniam Ci napsisać na fb. Podziwiam, że potrafisz tak dbać o dom. Jesteś moim niedoścignionym wzorem ! A co do buraczka to jedyne warzywo, którego Tymek nie zje. Zawsze je wyczuje i wtedy odmawia jedzenia:dry:
Robaczek Ty pracusiu :*
Kinga Efekty są fantasyuczne !!!!!
Ewelina Tymek jadł chrupki nawet jak nie miał zębów, miał takie ostre dziąsła, że odgryzał chrupki... Co do zeza, zapisałam Tymka do okulisty bo też ma wrażenie, że mu oczko ucieka. Najbardziej widać na zdjciach:-(
Asiulka Jak się czujcie ?
Teri A to miałaś ciekawy poranek.
Wenusjanka Super komplecik. mój ulubiony wzór-groszki uwielbiam !
Gosia Jak się czujesz ? jakieś ciążowe objawy Ci dokuczają ?
Korba Fajnie, że cieszy Cię praca w ogrodzie. Moja Mama ma tak samo. Ja nigdy nie lubiałam takiej pracy. Za to potem chetnie leżę na kocyku na zielonej trawce naookolo kwiatków;-)

Tymek wczoraj zjadł dwie chochelki zupy kalafiorowej, wołał o jeszcze ale zjadłam wcześniej, nie sądziłam, że tak mu posmakuje:cool2:słoneczko świeci od rana więc po zupce idziemy na spacer, wysłać kartki na święta wielkanocne i kupić jakieś kwiatki, żeby w domu było choć trochę wiosny. Dobrego dnia ! :blink:
 
Witam

To prawda podziwiam Robaczka, że sobie z tym wszystkim radje radę , ale z drugiej strony strasznie się o nią martwię , bo mimo wszystko uważam że za dużo ma na głowie , a człowieka organizm wytrzymuje , ale do jakiegoś momentu :zawstydzona/y: Dbaj o siebie a S niech wraca już do domu Ci pomóc :tak:

Teri, Świetny poranek , też mi się czasami takie zdarzają --totalnie zakręcone :tak:

Wenusjanko, Zdolniacho :tak: Pięknie wyszło i śliczny zestaw kolorków ;-)

Anulka, Mam nadzieję , że poradzicie sobie z cycaniem , trzymam mocno kciuki . Lolinek cycolinek , jak to pasuje do Karolka :tak:

Ewelinka, Dzięki , muszę sobie to wszystko przemyśleć ;-)

U nas ostatnie dni z jedzeniem kiepsko , tz. Zosia nie chce zbytnio jeść zupek , zje jogurt, kaszkę rano , owoce z twarogiem a zupki nie chce :zawstydzona/y: Czy może tak być przy ząbkach :confused::confused::confused: My też zaczęłyśmy dzień o 6 , ale muszę pochwalić Zosie bo po mleczku ok 23 spała do 2.30 :-D potem już szło normalnym trybem :-p U nas pięknie świeci słoneczko , ale jeszcze jest chłodno. Dzisiaj zapisałam siebie i Julkę do lekarza , idę żeby znowu ją osłuchała , przecież to nienormalne żeby tyle czasu dziecko kaszlało , idziemy już 4 raz do lekarza z tym kaszlem i żadne syropki nie pomagają . A ja idę po papier na komisję o " niepełnosprawności 1 stopnia" zobaczymy co z tego wyjdzie

Palin, Nocny nasz mareczku :-D Jak teraz Mikuś , lepiej :confused:

Kinia, Jak Laura ? Jak nocka ?

Natis, Odezwij się kochana !!!!

Mikotku, Jak u Was z ząbkami , widać coś nowego na horyzoncie ? Co dzisiaj macie w planach ?

Życzę miłego słonecznego dnia:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam
Pogoda zapowiada sie cudnie :D mareszcie mozna wyjsc spokojie z domu :D trza isc na zakupy i moze przy okazji rolki sie trafia :D nocka ok, karmienie po 21 i ok 6 i pobudka o 8 :D za godz pewnie na drzemke pojdzie :p

Palin i jak nocka minela?
Mikoto, Robaczku powodzwnia u dentysty
Teri no to fajnie zaczelas dzien :D
Wenusjanka super komplecik :)
Gosiak to super :) fajnie, ze Tymus ma jedna pobudke, moze nie dlugo bedzie przesypial cala noc
 
ewelina - -mojemu Tymkowi ucieka jedno oczko , czasem. Mamy juz umowiona wizyte do okulisty , wiec zobaczymy co powie. Moze byc tak ze to tylko zludzenie wynikajace z budowy noska, bo ostatnio jakby mniej to widze. Zobaczymy co powiedza. ALe ja bym przeszla sie dla spokoju dolekarza

Asiu
- -dobrze, ze piszesz i pisz dalej. U mnie z objawowo jedynie jesxcze troche zmeczenia popoludniu, ktore jednak musi przejsc , jak ide do pracy ;-)

Korbus
- &&&& za lekarza, oby wreszcie znalezli powod kaszlu...a moze to alergia ?? kaszel skojarzyl mi soe z astma, ale to chyba mialoby wczesniejsze objawy. Kiedy ta Zosienka da mamie pospac ....

Marys - och jak ja odliczam czas do jednego karmienia. ALe jak do roczku sam nie zrezygnuje (jak pisala Justa) to bede dzialac. Musze miec jedno dziecko przesypiajace , jak drugie ma sie pojawic ;-) zreszta on w nocy to zje max 100-120 ml czasem i 80 sie zdarzy


Tymek drzemie, ja wstawilam wreszcie jakis obiad. Myslalam ze zrobie sos pieczarkowy a tu 5 pieczarek zostalo :confused: nic moze dostaniemy w warzywniaku podczas specru to dokoncze pozniej.
 
Dzięki dziewczyny za rady, nikt tak nie zrozumie jak Wy, reszta uważa że ja jak zwykle przesadzam.
Zapisałam nas do okulisty, sprawdzimy. Też wydaje mi się,że to może być ten pozorny zez wynikający z budowy noska, ale niech lepiej lekarz to powie.
 
Ale produkcja poranna !!!! :-)
Asiulka - witaj !!! Ja nie testuję :-p. JestemEwa testuje :tak:

Już druga pomyłka taka - bo coś wykraczecie kobiety !!!!!:no:
Gosiak - kiedy usg ???? Taka ciekawa jestem ile sztuk masz w brzuszku :tak:;-)
Ewelina - dobrze , ze do okulisty się wybierasz . Kciuki żeby wszystko było ok &&&&&&&&&&&&&&&
Robaczku - ja nie wiedziałam , ze Ty tak zasuwasz kochana :szok: i na porodówkę dzwonili - Ja bym nie odebrała :-p. Ale jak się ma własny interes to chyba inaczej się nie da :sorry2:. Dzielna jesteś !!!
 
reklama
Czekam w kolejce u dentysty.

Ewelina uważam ze nie przesadzasz, lepiej wszystko sprawdzić.

Aska nareszcie! Palin wspaniale Cie zmotywowala ;-) Kochana, nie ma za co podziwiać. Robie to, co do mnie należy ;-) a sprawia mi to.ogromna przyjemność :-D pewnie pyszna zupka była, skoro tak zasmakowala Tymkowi :-D

Korbus póki co zrobiłam zakupy, teraz dentysta, jeszcze apteka do.odwiedzenia. Potem obiad i spacer. Być może idą Żeby u Waszej Zosi i drażni jej.dziasla ciepła zupa, to takie moje,sprawdzone u nas, podejrzenie. Górna dwójka coraz.niżej ;-)

Marys udanego wyjścia i zakupów :-)

Gosiak.kiedy idziecie z Tymkiem do okulisty? Dałaś mi.pomysł.na.obiad ;-) dziękuję :-*

MatkaEwa Robaczek to biznesowa torpeda :-D ;-) ja w szpitalu telefonicznie kupowałam.i.zalatwialam materiały na.dach ganku, bo w.ostatniej chwili dekarz dał mi znać czego brakuje ;-) jak.dieta? Ćwiczenia?
 
Do góry