reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Palin oj współczuje :-( u nas tez dzis Daria maruda i taka jakaś nieswoja :shocked2: a z tym jedzeniem to nie ma tak kolorowo dzis się wystarałam żeby dobra zupe jej ugotować a ona zjadła 2 łyżki i pluła :eek::-:)cool: i własnie to mnie zniechęca do gotowania jej bo się staram ciesze sie że sobie zdrowo zje a obna ma to gdzies ze słoiczka jakos bardziej zjada a ja mam pewnośc że jest najedzona a tak to nie wiem co jej potem dawac jak tak dziubnie 2 razy i nie chce za chwilę znowu głodna echh :confused2::crazy:
jedynie dobra rzecz dzisiaj to taka że sprzedałam Darii chodzik ( bo już nie potrzebny ) za tą cene za jaką kupiłam :-pwięc trzeba pomyślec co teraz jej kupić co mogłoby ją zająć :eek::eek::eek:

jetem ewa
oj żeby moja spałą tyle co Twoja :sorry:

anula a to cycolinek dopiero :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anula - to ja sie nie dziwię , że Ty znikasz w oczach . Lolinek cycoli jak noworoduś :tak:. Ale patrz jak mu dobrze służy . Musze na pocieszenie Ci powiedzieć , ze ja tak karmiłam Wojtka i synek ma 8 lat - raz w życiu brał antybiotyk . Zdrowy młody byczek :tak:.
JestemEwa - Twoja Gosia za to śpi jak noworoduś :tak: - niepojęte . Nie spotkałam się z takim dzieckiem nigdy . To masz luz :-p
Palin - kciuki za zębolki - żeby wyszły szybko i dały spokój Mikołajowi . Jasiowi górne łopaty ( jedynki ) się przebijają i też jest przekichane :sorry:
 
Melduję się wieczornie!

Palin ja spie jak.zając pod miedza :-/ byle co mnie budzi, a potem ciężko mi zasnac :-/ co.podajesz Mikołajkowi zamiast obiadkow? Mam.Nadzieje, że wkrótce znów.je.będzie zjadal z apetytem

MatkaEwa wspaniałe wieści! Jasiu, szybko regeneruj się po chorobie :-*

JestemEwa Gosia Rzeczywiście bardzo dużo śpi :-o dla mnie.to.w ogóle jakieś czary mary ;-) bo Zosia z reguły mało śpi ;-) Dzisiaj zaledwie Godzinę przez cały dzień :|

DzikaBez :-* nastały straszne czasy :-( ludzie z wykształceniem nie mają pracy :-/ wiele moich znajomych porobilo kursy stylizacji, wizażu i w.momencie znalazły prace.Ze zgroza myślę, że moje.pedagogiczne i polonistyczne studia pójdą na marne :-(

Asiulka zdrowka dla Ciebie! Byłaś u lekarza?

Anula Lol wyssie z.Ciebie Doszczętnie wszystko ;-) dlatego też pewnie nie Możesz przytyć.

Jestem padnieta :-( nic.w.sumie konkretnego dzisiaj nie zrobilam, a jestem bez mocy :-/ :-( mam nadzieję, że jutro nastąpi poprawa pogody, a co za tym Idzie i poprawa nastroju ;-)
 
anula - nie od razu wyrodna matka, prosze Cie! ;-) chociaz rzeczywiscie za duzo tego cyca... Ja bym Ci radzila tak: stopniowo, po woli, nie ma pospiechu - zamieniaj stopniowo mleko naturalne na sztuczne. Poradzilabym Ci jakie konkretnie, ale nie mam pojecia jesli chodzi o rynek w Polsce :sorry::zawstydzona/y: W kazdym razie po czasie sie przyzwyczai i nim sie obejrzysz, skonczy sie przygoda z cycem ;-) Wiem, ze latwiej powiedziec niz zrobic, ale mnie sie tak udalo z Gosia, trzymam kciuki :tak: Nie odstawiaj tak od razu, bo bedzie wielki bunt i to sie po prostu nie opyla moim zdaniem.
 
Witam :D
Mloda standardowo kolo 6-7 mleczko i dosypianie do 8 :D dzisiaj zrobilam.jej zupe kalafiorowa :D jak sprobowala to tylko slyszalam 'mmmm' wiec chyba smakowalo :D w tym tygodniu mam zamiar nabyc rolki :D juz sie nie moge doczekac 'przypominania' jazdy :D musze sie pochwalic, dzisiaj mija miesiac odkad jezdze na rowerku (czasem oczywiscie zdarzaly sie dno bez jezdzenia) zmierzylam sobie obwod uda i mam o 2 cm chudsza nozke :D zalozylam stare spodnie i juz tak bardzo boczki sie nie wylewaly jak wczesniej :D
Mam do Was pytanko czy znacie sposob na nauczenie dziecka schodzenia z lozka? :s Karina idzie po lozku i nie patrzy, ze zaraz sie konczy :( lozeczko ustawilismy wyjmowanymi szczebelkami do sciany bo skubaniutka rozpraciwala jaj sie je wyjmuje :szok:

Anula ciesze sie ze z Karolkiem lepiej i Tosia! Karina tez zgrzyta zebami ;) faktycznie cycolino ;)
JestemEwa nie dlugo i Gosia zacznie gaworzyc ;)
Bona serdecznje gratuluje pracy! Szkoda, ze Karina tak nie reaguje :p
Mikoto ja tez jeszcze nie dawalam buraczkow :szok:
Gosiak najlepszego z okazji rocznicy ;) dziekuje Ci bardzo za propozycje :* ale ja jestem niecierpliwa jezeli chodzi o jakies nowosci i musze miec na juz najlepiej :p
Asiulka zdriweczka! Oby to nie bylo nic powanego!
Ewelina tak jak dziewczyny pisza chrupka mozesz spokojnie dac ;)
Palin mam nadzieje, ze nocka bedzie spokonniejsza i tempka juz spadla!


Spokojnych nocek zycze :*
 
Ostatnia edycja:
Nocka mija spokojnie. Mam nadzieję, że juz tak do rana będzie.

Teri, jeszcze żaden ząbek nie dawał tak nam w kość. Chwilami wątpie, czy to na pewno zęby, ale na nic innego to nie wygląda. Modlę się, żeby szybko przeszło, bo nie wiem na ile jeszcze mi cierpliwości starczy.
U nas z jedzeniem podobnie. Staram się, gotuje - nie zje. Sloiczki jeszcze jadł, ale juz też nie. Wrócę chyba do gotowania, bo to i my zjemy, a sloiczki żal wyrzucać, otwarte, nieruszone.

Myśmy mieli Mikiemu kupić chodzik, ale chyba zanim się zdecydujemy przestanie być potrzebny :p

Matka Ewa, łącze się w bólu zębo-marudo-rodnym. Najgorsze są te ataki histerii, kiedy nic nie jest dobrze. Mogę się chyba tylko cieszyć, że to się dzieje za dnia. Noce są spokojne. Sąsiedzi nas raczej nie przeklną.

Mikoto, mam to samo. A przed porodem bałam się, że nie usłysze płaczu dziecka. Owszem zdarza się, ale tylko jak w domu jest Aro, on nie śpi i jestem mega wykończona. W innym przypadku słyszę nawet westchnienie - a Miki śpi w drugim pokoju. A że nie mogę potem zasnąć - no to chyba widać ;-)
Zamiast obiadku idzie albo kaszka (u nas idzie ich sporo, w szafce jest chyba z 6 różnych smaków) albo mm. I staram się cos przemycać, a to sok, a to (jak np. dziś) dam do picia sam wywar z zupy.

Jestem Ewa, ale masz śpioszka w domu. Miki tak spał pierwsze pół roku, co 1,5 godziny drzemka, ale juz odstępy się wydłużają do 3-4 godzin. Choć i teraz potrafi nieźle pospać, nawet 2,5 godz w ciągu, ale to juz kosztem innych drzemek.

Marys, o jak się sportowo rozwijasz, super :-) Gratulacje udowego wyniku. Myśmy z Mikim dawno ćwiczyli schodzenie z łóżka. Po prostu jak się zbliżał do brzegu to sterowaliśmy, żeby przewracał się na brzuch i pierwsze szły nogi (blokując górę ciała) i tłumacząc. Teraz wystarczy powiedzieć, że łóżko się kończy i Mikołaj się zatrzymuje. Oczywiście nie zawsze pamięta jak zsuwac się z łóżka, ale raczej upadki się nie zdarzają. He he, Karina chce na wolność :-)
Mikołaj ma turystyczne, ale czekać tylko, a znajdzie gdzie jest zamek i zacznie wylazic.

Tradycji stało się za dość - post jest :p Mykam do książki.
 
Witam się z kawą!

Zaczelysmy Dzień o 6. Za.oknem przymrozek, ale zapowiada się piękna pogoda.

Marys rolki? :-D super, to świetna forma aktywności. Gratuluję spadku obwodów :-D

Palin Ty Nocny Marku :-* wiem co to ciężkie ząbkowanie :-( ja.Gotuje co 2-3 dzień. Tez mieliśmy kilka takich sytuacji, że pieskowi dostał się.obiad ze sloiczka ;-) tez myślę, że lada dzień Mikołaj ruszy na własnych nozkach :-D Zosia kaszek nie je, kilka razy podalam, ale nie.chciała.a na półce w spiżarni stoją, musze znów spróbować jej podać.

Dzisiaj mam.wizyte u dentysty. Uciekam do.Zosi.
 
Ja znów z kawusią, znów na szybciocha :)
Dziś też tylko na chwilę wskoczę do biura, nie mamdziś też przesyłek wiec mogę pracować w domu. Jutro będę musiała posiedzieć w biurze. Pracownik będzie od poniedziałku dopiero bo w nocy jechała na IP bo dostała duszności odanginy i mimo, ze chciała dziś przyjść to się nie zgodziłam.

Wiecie tak piszecie o jedzeniu i spaniu. Myślicie, że spanie nocne a jedzenie w dzień mogą mieć związek ? Tak se pomyślałam, że może Hubi za mało w dzień je i nadrabia w nocy - wczoraj zjadł tylko 2xcyca i obiadek ...a w nocy co 2-3 h je... i nawet jak wypije 180 butelki to i tak się po max 3 h budzi ....

Anulko
ależ się uśmiałam :)Tak jak Palin pisze, Lolinek Cycolinek :) Hubi nie chciał nic też pić poza cycem ale zasmakowały mu soczki i nie daję wody do picia tylko soczek. Tzn soczek po obiadku bo więcej nic innego nie daję do picia (cyc ew. ) no i tym soczkiem się dopycha. Hubi załapał butle jakoś bez problemu - moze dlatego że wcześniej przy tej nietolerancji pił butle, albo mniej cycowy po prostu. Znajdę ciut czasu i postaram się dryndnąć to moze coś razem uda się wymyśleć jak tu odwrócić uwagę Lolka od cyca. Ale jak pocycolisz jeszcze tak z miesiąc to nic nikomu się nie stanie - jesteś idealnym dowodem na to , że mleko matki jets nie tyle zdrowe co pożynw, odżywcze i wpełni wystarczające niemowlakowi i dziecku :) I jak ktoś mi powie, że mleko matki jest "chude" , "że zamienia się w wodę" lub inne brednie to pokaże fotkę Lolka :)

Mikotko, Morena, Kingusia, ja nie miałam chwili przerwy w pracy :(Nawet po porodzie, w szpitalu,hehe, pamiętam reakcje klientów jak do mnie dzwonili a ja przepraszałam za płacz dziecka i tłumaczyłam że właśnie urodziłam :D Itak naprawde mam wszystko na głowie ale nic nie ograniam tak jak powinnam :(

Teri ja pilnuje by Hubert nie zjadł Sewerynowi klocków bo tez bierze wszystko do buzki - nie raz musze ratowac klocekprzed zjedzeniem:) Robotami to bezpiecznie sie bawi bo ich nie da rady rozłożyć :)

Dzika przykro mi z powodu pracy. Czasy są trudne ale żeby nie było kolorowo to Ci powiem, że ja mam problem by znaleźć kogoś dobrego do pracy.... Teraz mam dziewczynę po znajomości ale jak z ogłoszenia się zgłaszali to niejednokrotnie nei znali obsługi komputera a o rozmowie na poziomie to już nie wspomnę :(

Mikotko, kcuiki za dentyse ja też dizś zasiąde na fotelu o 16 :)

tylko tyle mi się udało skrobnąć :(
 
Mikotko, Morena, Kingusia, ja nie miałam chwili przerwy w pracy :(Nawet po porodzie, w szpitalu,hehe, pamiętam reakcje klientów jak do mnie dzwonili a ja przepraszałam za płacz dziecka i tłumaczyłam że właśnie urodziłam :D Itak naprawde mam wszystko na głowie ale nic nie ograniam tak jak powinnam :(


Mikotko, kcuiki za dentyse ja też dizś zasiąde na fotelu o 16 :)

tylko tyle mi się udało skrobnąć :(

Robaczku świetnie sobie radzisz ze wszystkim! Ciebie i Natis mężowie Wasi powinni ozlocic :-*
 
reklama
witam też zaczeliśmy dzień przed 6 a ja już z przyzwyczajenia myślałam że jest 7 :dry:nawet patrzyłam na zegraek i widziałam tam godzinę 7 :zawstydzona/y: wyskoczyłam szybko do sklepu po swiezy chlebek spieszyłam się żeby zdązyć do 7.30 bo moi wtedy wychodza do pracy / szkoły wchodze do domu a tam cisza mąz jeszcze w łóżku Dawidek śpi a ja do nich czego wy jeszcze śpicie jak już 7.30 !! a mąż coo że jest 6.30 i dopiero dobrze spojrzałam na zegarek i faktycznie była 6.30 a ja biegiem do sklepu żeby sie wyrobić :dry::cool::zawstydzona/y::zawstydzona/y: potem 2 razy posłodziłam sobie kawe :dry: ale mieli ze mnie ubaw jakas nieprzytomna jestem dziś od rana i zakręcona :shocked2: ale to pzez Darie bo wstała godzinę wcześniej :-pale w sumie dobrze bo zanim moi wyszli to sobie wszystko porobiłam to co zawsze mam rano do zrobienia o 8 mała już poszła na drzemke a ja pije dobra kawę w końcu :-p:sorry2:
mikoto u nas tez słoneczko choc rano o 6 jak szłam do sklepu :-pbyło zimno ihi mąz się smiał że dobrze że sklep o 6 otwierają bo bym klamke pocałowała i byla zdziwona czego o 7 sklep zamkniety :dry::sorry:

Robaczku też mysle że Hubi nadrabia jedzienie w nocy bo obiadek i 2 x cyc to mało jakoś na cały dzień :sorry:pewnie w nocy brzuszek się domaga i dlatego tak jest nie da się mu więcej ''wcisnąć '' w ciagu dnia może wtedy by ładnie spał w nocy ?

Palin oj biedny Mikuś oby te zebolki szybko wyszły a widac juz tam że sa blisko ?
 
Do góry