reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dzien Doberek!!! :)

Gabrysia wstala o 7. Zjadla. Zaliczylysmy toalete i juz ubrana smiga :)
Dzis w nocy mialam mega duzo snow (bynajmniej tak to zarejetrowalam). Jakies glupotu mi sie snily, wymeczylo mnie to baaardzo :-/
Ze nie wspomne o zalewajacej @@@ :-/
Pogoda dzis znow nie nastraja, cala noc lalo i teraz tez siapi :(

PALIN oby te przeboje u Was juz sie skonczyly :* skonczylas inferno? Ja mam najwieksze problemy z piczatkiem ksiazek browna bo malo dynamiczne sa. Akcja rusza po ladnych kilkunastu stronach...

ROBACZKU jestes tytanem pracy! :) kurka poklon Ci o Pani :) godzisz prowadzenie dwoch firm, dom, dzieci, malzenstwo... podziwiam :)
Brawa dla grzecznego Hubisia :*

MIKOTKU ja nie umiem isc spac z Gabi. Jak mniejsza byla to udawalo mi sie polozyc z nia, ale teraz jakos nie moge zasnac, mimo ze spiaca jestem.
Te buraczki z wolowina hippa to tylko w lidlu spotkalam, nigdzie indziej...

DZIKA Palin niezly pomysl ma z ta DG. Zdrowka dla Ewci!

GOSIAK i mnie Gabunia cierpliwosci uczy... sama z siebie w szoku jestem, ze mam jej tak wiele. Tylko do niej, bo z reszta to juz tak fajnie nie jest :D

KORBA pracusiu :) daj fotki ogrodu :)

BONA dobrze, ze juz po wizytacji :D Michasiowi widac babcia srednio do gustu przypadla :D tulko zeby sobie nie pomyslala, ze to przez jej rzadkie widywanie sie z wnukiem, bo sie nie opedzisz :D

JESTEM EWA zdradz przepis na tak spiace dziecie! :)

Narazie tyle. Potem wroce! :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry kochane.
Na początku muszę Wam podziękować za tyle miłych słów na temat Laury. Jesteście kochane :*
Ja się tak rozczulam że naczyniak schodzi ale dalej jest i wczoraj obejrzałam sobie zdjęcia Laury jak była mniejsza.
Nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo ja wypieram to co było. Zdjęcie0180.jpgTo zdjęcie z września. Naczyniak był taki koszmarnie duży :no: aż samej ciężko mi w to uwierzyć.


Poza tym u nas w miarę ok. Laura ma resztki kataru i lekki kaszelek. Mam nadzieję że wkrótce się z tym uporamy.
Ja już czuje się dobrze.

Bona ogromnie gratuluje pracy!!!! :-) i trzymam za Ciebie kciuki, jestem pewna że dasz sobie radę :tak: Laura reaguje na moją teściową tak samo jak Michaś na Twoją :-p wcale nie ubolewam nad tym faktem :-D
Robaczku podziwiam że ogarniasz prace, dom i chłopców. Brawo dla Hubercika że tak dzielnie dał mamie pracować ;-)
Mikotku u nas też dzień rozpoczął się przed 6 :sorry: jak się ma Zosieńka?
Palin cieszę się że wychodzicie na prostą. Niech Mikołaj da mamie troche wytchnienia :*
Teri Laura też z normalnego obiadu to tylko troche podziubie więc dalej jedziemy na słoiczkach.
Z resztą teraz przez tą chorobę i zęby ma słaby apetyt.
ewelina Twój synek ma już ponad 11 miesięcy, spokojnie może jeść chrupki, biszkopciki itp. Większość dzieci zajada się nimi od dawna :tak: spokojnie poradzi sobie dwoma ząbkami ;-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie0180.jpg
    Zdjęcie0180.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 44
Witam ;-)

Teri, Zosia obiadek je między 13-14 , ale ostatnio ma słaby apetyt , chyba przez zęby

Mikotku Zupki gotuję różnie np. Gotuję zupkę z dużą ilością warzyw , dodaje np. kalafiorka , buraczka , na cielęcince , albo kurczaczku. Do zupek daje to co mam . Ja dodaje troszeczkę Vegety do smaku , Zosia lepiej je .

Morena, Na razie nie ma co pokazywać hihi :-D, ponieważ na razie prace porządkowe , czyli pielenie chwastów i przekopywanie ogródka warzywnego , obcinanie starych gałęzi drzew . Muszę koniecznie wyrwać/ przekopać truskawki i posadzić nowe , moje mają już 3 lata , więc czas na nowe, ale nie daje rady , takie gdzieś pod ziemią pędy popuszczały , że łopaty nie mogę wbić , muszę poprosić S o pomoc. W domu na razie w doniczkach mam posadzony rabarbar i arbuzy , jak trochę wyrosną przesadzę je do ogrodu :tak:

Robaczu, Ten nasz Hubulek jest taki grzeczny i Zosią taka akcja niewykonalna :-p

Kinia, Poważnie różnica OGROMNA :tak: A pamiętasz kochana jak bałaś się tych laserów ? Na prawdę bardzo się cieszę , że jest taka poprawa :tak::-)

Palinku, Super , że wychodzicie na prostą :-):tak:

U nas dzień zaczął się przed 6 , no cóż to się chyba na razie nie zmieni :laugh2: Tak tak kochane u nas pada śnieg :szok: Masakra jakaś

Ewelina, Moja Zosia do niedawna miała jeszcze 2 ząbki , a gryzła nimi banany, chrupki , paluszki a nawet jabłko :tak: Spokojnie możesz dać chrupki , one sa fajne bo się rozpuszczają w buzi . Mam do Ciebie pytanko , można wybrać urlop przed pójściem na wychowawczy ? Ile jest płatny taki urlop ?


Czeka nas następny nudny dzionek , czekamy na robotników którzy mają podłączyć nas do kanalizacji ..a oni sobie chyba jaja robią bo nie przychodzą . Najchętniej bym przespała ten szary dzień ale co na to Zofia ? :-D

Miłego dnia
 
witam deszczu ciąg dalszy ale już od jutra niby poprawa pogody

my wstaliśmy wszyscy jak co dzień o 7

Robaczku śnieggggg :szok: czekam na filmik z Hubisiem w roli głównej widze że większość dzieciaczków juz się nie bawi zabawami :sorry: u nas tez literki na lodówce rządzą dlateho Daria bardzo dużo bawi się właśnie w kuchni przy lodówce odpczepia je i przyczepia i tak w kółko a Hubiś nie zje tego lego daria tez sie interesuje Dawida robotami ale jej nie pozwalam żeby ruszała bo on teraz wszystko je a to takie małe elementy są :confused2:

Mikoto no właśnie cięzko trafic na ten słoiczek z hippa wołowinka z buraczkami i jabłuszkiem dlatego jak juz uda mi się upolować to biorę większą ilość :-pbardzo dobrze robisz że idziesz spać jak Zosia śpi ja tak nie umiem zasnąć :eek::shocked2:

ewelina Daria tez ma 2 ząbki a tez tak jak Zosia korby daje redę wszystko zmielić :sorry: nawet jak nie miałą wcale a długo to trwało to i tak jadła takie rzeczy jak banany chrupki itp :eek:
korba podłaczam sie pod pytanie palin dajesz już całe jajeczko ja to jetem troche boj dupka z dawaniem nowości :zawstydzona/y::zawstydzona/y:nie dawałam jeszcze białka :eek: ależ szykujesz piękny ogród !!! bedzie cieszył oko :tak: to Daria nie wytrzyma tyle bez jedzenia tak jak pisałam po swoim obiedzie zje potem o 15 troszkę obiadku naszego potem idzie spać i jak wstaje o 17 to znowu je :eek:

ech znów śpiący dzień niech już będzie to słonko

miłego dnia
 
Witam porannie na szybcika.

Tymek wsal przed 6 , wiec drzemke juz zalicza, ja umylam glowe, koncze gotowac mu zupke i chyba na tyle dzis zrobie...no moze naczynia pozmywam jeszcze , ale to jak mnie cos najdzie

ewelina - moj Tymek bez zebow a zupki rozdrabniam mu juz tylko widelcem, wiec to nie od zabkow zalezne ;-)

Kinia- niedlugo po naczyniaku sladu nie bedzie i tylko zdjecia beda Wam go przypominac

Robaczku - -wow snieg niezle, a juz taka wiosna byla

CO do buraczka to Tymek bardzo lubi, ale tu mozna kupic takie zamkniete prozniowo juz ugotowane buraczki (pakowane po 5 sztuk) wiec odpada najgorsza czesc w burakach czyli obieranie i gotowanie :-) scieram drobniutko lub kroje w kosteczke i do zupki

Czytalam, ze bialko od 11 miesiaca wiec ja sie wstrzymam, nie spiszey sie a to juz niedlugo przeciez :tak:

Ja musze Tymkowi cos wprowadzic jeszcze do jedzenia tzn. butleke ranna je 7-8 i potem cos przegryzie i ok 1 obiadek, ale to za dlugi odstep czasu. Tylko nie wiem co mu dac...mleko znowu ???

U nas dzis szaro i ponuro ale za to troche cieplej - -chyba, troche kropilo z rana, ale pewnie na spacer sie wybierzemy.

Przeczytalam w jakiejsc mamusinej gazecie, ze wprowadzono w Polsce nakaz worzenia dzieci do 15 miesiaca tylem do kierunku jazdy..
 
Morena, jeszcze trochę mi zostało, ale dziś to juz pewnie skończe to Piekło.

Kingusia, no sama widzisz, ze różnica kolosalna. Niebawem będzie juz po naczyniaku.

Ewelina, śmiało sprobujcie flipsow, mieciutkich biszkoptow. Miki do nich wcale nie używa zębów.

Gosiak, Miki je o 7 kaszke, kolo 9.30 kanapkę i do tej 12.30-13 spokojnie wytrzymuje do obiadku. A często nawet nie jest głodny i mamy przebojowe jedzenie.
 
Palin ciesze się, że wrócił dawny Mikołajek :-*

Ewelina myślę że z flipsami i.biszkoptami poradzi sobie swietnie ;-)

Morenko jesteś kolejna nocna czytelniczka ;-) w Lidlu, powiadasz??? Musze sprawdzić jak będę :-)

Kingusia wstaw jeszcze obok aktualne zdjęcie. Różnica jest kolosalna!!!!

Korba dziękuję :-*

Teri i u nas pada :-/ tez nie umiałam zasnac, ale zmęczenie robi swoje :-(

Gosiak mój obiad tez się już robi ;-) tez nie podalam jeszcze całego.jajka :-/ nie slyszalam o.tym nakazie :-/


Nadrabiam Was od godziny ;-) co niezmiernie mnie cieszy :-D właśnie odprawilam kuriera z umowa o Internet. Obiad się.Gotuje, a Zosia nie chce spac :-o
 
Ostatnia edycja:
Mikoto ciągle zapominam :zawstydzona/y: jeśli chodzi o dania z buraczkami to duzo łatwiej dostać z bobowita jest słiczek zupka tradycyjny barszcz ukraiński po 9 miesiącu i tam sa tez buraczki ;-)

ja dziś zmotywowana gotuję krupniczek na kurczaku miała jeszcze mrożone warzywka i dosypałam troszkę soczewicy czerwonej i miała tez buraczki z horteksu mrożone pure to rozmrażam tylko nie wiem z czym je małej dam tak same :eek::confused2:

u ans na zmiane słonko i deszcz Daria cos marudna :shocked2:

a tak miktoku ja zmęczenie bierze gorę to nie ma rady ja przecież tez raz zasnełam przy Darii :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Teri następnym razem jak będę w wielkim mieście, koniecznie muszę zakupić :-) Pyszny obiadek będzie miała Daria ;-) kładę się wcześniej, ale chociaż dobrej pory Chodziłam spać po 22. W Dzień spać nie umiem, także to jedyne wyjście, by funkcjonować potem cały dzień ;-)

Zosia dalej nie spi. Bawimy się :-D dopijam druga kawkę i.jednym okiem ogladam Galimatias czyli kogel-mogel 2 :-D uwielbiam filmy tamtych czasów ;-)
 
Do góry