reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Witam cieplutko, bo tak jak Korba wspomniała, u nas znów zimno, szaro,buro i ponuro no i deszczowo. Typowa szaruga listopadowa :(

Ale z nas gaduły :-):-)
Drogi ten duphaston, ja biorę luteinę i za paczkę płace złoty coś. Paczka starcza mi na 1,5 doby. Zaczynam już powoli zmniejszać od poniedziałku biorę zamiast 12 tabletek na dobę 10.
Luteina tańsza a duphaston wygodniejszy. Wkurza mnie już aplikowanie i potem uczucie, że coś mi leci. No ale skutek jest dobry i mam nadzieję, że w II trymestrze jak już to kilka tabletek a nie tak jak teraz po 6 za jednym razem.

Korba, zaczyna się już wszystko zmieniać w organizmie, serce więcej pracy ma. Organizmy różnie reagują. Jak będzie Ci to mocno dolegać, powiedz o tym lekarzowi !
Mi to już brzuch na dobre wyskoczył i co najgorsze jest to to, że wyglądam jakbym się strasznie najadła. Bo brzuch mam na wysokości pępka a na dole taki mały, taki balon. Chyba macica wypycha mi wszystko do góry.

Wczoraj poczytywałam, pisałyście o teściach. Teściu to też reaguje z większym entuzjazmem na chłopców, bo to jak to on mówi Dziedzic. I dziedzica jak na razie ma tylko jednego, naszego syna, a wnucząt coś koło 10-ro.
Ale również są kochani i złego słowa powiedzieć nie mogę.

Ok, muszę zacząć robótkę moją, bo jeszcze nic nie zaczęłam pracować - a i śniadanko muszę iść zjeść, bo zaczyna mnie mdlić. Na szczęście samopoczuciem dziś mam lepsze :)
 
No to i ja się przywitam w ten "piękny" :no: dzień.
Zaraz ruszam do Banków i ZUSu po zaświadczenie.

Położyła bym się jeszcze

Paulunia czekam na Twoją wizytę. Mamy ten sam termin ;-)

Miłego dnia Dziewczyny
 
No to i ja się przywitam w ten "piękny" :no: dzień.
Zaraz ruszam do Banków i ZUSu po zaświadczenie.

Położyła bym się jeszcze

Paulunia czekam na Twoją wizytę. Mamy ten sam termin ;-)

Miłego dnia Dziewczyny

Wieczorkiem zdam relacje chyba, że wcześniej wrócimy. Naprawdę martwie się jak tam trzyma się moje maleństwo.
Ja chyba wkońcu jakieś śniadanko zjem ale przed chwilą znów wymiotowałam więc poczekam jeszcze troszkę :(
 
Wieczorkiem zdam relacje chyba, że wcześniej wrócimy. Naprawdę martwie się jak tam trzyma się moje maleństwo.
Ja chyba wkońcu jakieś śniadanko zjem ale przed chwilą znów wymiotowałam więc poczekam jeszcze troszkę :(


Paulinka, Trzymaj się chyba wszystkie mamy stresika przed wizytami, będzie wszystko dobrze, trzymamy kciukasy :tak:
 
Same dobre wieści będą na pewno na wizytach.
Troszeczkę Wam zazdroszczę, że pooglądacie maleństwa ja dopiero za dwa tygodnie mam wizytę.

Śniło mi się dziś, że pchałam wózek ale nie pamiętam czy było w środku maleństwo.
Macie już na oku jakieś wózki ? Kupujecie nowe czy używacie po starszych ?

Ja mam wózek jeszcze po Synku ale fotelik samochodowy w nim jest kiepski i myślę o kupnie Peg Perego Pliko Modular 3in1. Podoba mi się w nim fotelik samochodowy i to że jest lekki. Ponieważ ten co mam to ciężki ( też 3in1 )
 
Ja jeszcze o wózku nie myslalam. Po Julci mamy tylko spacerówke:)

Ja dzisiaj mialam taki sen, ze wstalam cala zaplakana. Maz mnie przytulil i od razu wiedzial co mi sie snilo :(
 
Witam się porannie,

U nas też szaro i buro za oknem. Deszcz pada.
Córcia znów się wyprawiła sama do szkoły :).

Mdłości nieco zelżały, czuję się już troszkę lepiej. Wczoraj też były już znacznie słabsze. Nareszcie :).
Tak jak się martwiłam, że piersi przestały boleć tak właśnie od wczoraj znów zaczęły, mocno. Urosły też :-D.

Korba - też mam takie atrakcje z oddychaniem. Szczególnie teraz jak praktycznie tylko leżę, jak wejdę po schodach to oddychać nie mogę. Potrzebuję kilku min. żeby oddech się unormował. Aż strach pomyśleć co będzie dalej :).

DZIEWCZYNY - TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA WIZYTY!!!! BĘDZIE DOBRZE!!!

Dla dzidziusia nie mam kompletnie nic. Wszystko musimy kupić. Po Natalce wszystkie rzeczy porozdawałam. Już się nie mogę doczekać zakupów i robienia pokoiku, ale myślę, że to najwcześniej w marcu coś ruszymy.
 
reklama
Witam Was dziewczyny w ten ponury deszczowy dzień.

Dzisiaj mam wizytę, od rana o niczym innym nie mogę myśleć. Chce już zobaczyć moje maleństwo... martwię się troche.
 
Do góry