reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

witam słonecznie :-)

Dziękuję kochane jesteście cudowne więc postanowione włosy idą pod nożyczki :-Dtylko pewnie nie wcześniej jak za 2 tygodnie bo m musi wolny dzień w pracy mieć no i muszę się rozeznać w temacie fryzjerek więc bedzie ala Paris Hilton :-D
mikoto ja filigranowa :szok::zawstydzona/y: oj chciałabym :-D jak Zosia nie płacze już tak wyszła juz ta 2 ?

korba ta babeczka to Paris :-D ale zazdroszczę tego ogródka i tego pielenia ja lubie to robić i w bloku mi tego brakuje :-( oj cięzko wytrzymać żeby coś nie zrobić na głowie zwłaszcza na wiosnę :-p

Robaczek
hmmmój Dawid tez musiałby prześc taki kurs bo jego kolega uderzy a on nie odda bo nie wolno się bić tłumacze mu że to w obronie ale to i tak nic nie daje bo u niego w szkole jest tak że dostają jakieś punkty z zachowania i za bójko dużo odejmuja i sie boi że pani jemu tez odejmie te punkty więc moja sierota czasem obrywa :shocked2::cool:


wczoraj była u gina taka kontrolna i po recepte na anty byłam umówiona na 18 a weszłam uwaga o 21 w domu byłam o 21.20 Daria juz spała :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Madzia duzo zdrówka dla Śliczniocha małego! U nas tez piękne słońce! Hmm... to była praca w urzędzie miasta. Niestety nie udało sie dostać.
 
Sara też swojego czasu startowałam do UM i znów mam zamiar, ale teraz Tymcio pójdzie do żłobka, więc muszę siedzieć u siebie, bo tu pod względem urlopu/L4 mam raj :tak:

Tymcio zostawia ślady jak ślimak.. jak raczkuje a z nosa mu leci, a on to artystycznie rozciera :eek::szok: moje panele... a jak chodziłam do pracy, to mi to nie przeszkadzało :-p
nie chwaliłam się - przez 2 tygodnie nie tknęłam podłóg - ogarniałam mieszkanie z grubsza po pracy - i w niedzielę dziad przez 3godziny sprzątał!!! włącznie z pastowaniem podłóg :-D więc jednak da się :laugh2:
 
Madzia czego do paneli używasz? Feliks się slini znowu mocno. Przecieram (bo myje to za duzo powiedziane) panele codziennie.

Dzisiaj ma być ta znajoma która wczoraj sie zapowiadała wiec wiadra nie chowam ;-)

Ja sie nie poddaje i będę startowała do skutku. Niestety o wolne stanowisko w tak małym mieście strasznie cieżko. Sa moze ze dwie oferty w roku. Tak chciałabym mieć to już z głowy. Nie chce wracać do starej pracy :-/
 
Sara dasz radę! ja w to wierzę i pewnie każda czerwcówka też :tak: a nie próbowałaś w UM w mieście obok? u nas też ofert jak na lekarstwo :eek: tylko jeden raz przeszłam pozytywnie test i miałam rozmowę z komisją - no i stażystka się dostała :wściekła/y:

Sidolux do paneli do pastowania
Pronto/Sidolux/W5 z Lidla do mycia (zależy co jest w promocji :-p)
a co polecasz na te ślimacze ślady? :-)
 
Kurde ja sie trochę pastowania obawiam przy raczkującym Feliksie. Detergent na raczkach? Czy przesadzam? Ja wiadro z mopem polecam :p tez sidoluksa używam. Musze tego w5 spróbować. Kupiłaś mleko? Patrzę w sasiednich miastach ale ilośc taka jak i u mnie :-/
 
Witam ze śniadankiem ;-)

Sara, Kochana to faktycznie fajna praca , ale u nas trudno się do takiej dostać ( trzeba mieć plecy) ,
Ty chociaż wiesz kochana , że nie chcesz wracać do swojej starej pracy , a ja w ogóle nie wiem co mam zrobić . Teraz byliśmy u rodziny S i wszyscy mi mówili żebym nie wracała do pracy , że moje zdrowie najważniejsze . Fakt moja praca do lekkich nie należy , o 23 dopiero powrót do domu , w nocy Zośka nie da się wyspać ech ... sama nie wiem co mam zrobić ze swoim życiem . Cały czas myślę a zostały 2 miesiące do powrotu ... a pewnie niebawem szef zadzwoni , bo będzie chciał wiedzieć co i jak :sorry:

U nas pięknie słonko świeci , zdążyłam poodkurzać , sprzątnąć kuchnie , zrobić porządek w lekach , wstawić kiełbaskę białą do żurku i uśpić Zosieńkę ..ach jaka jest cisza :-D Upatrzyła sobie dzisiaj od rana szufladę w kuchni i już 2 razy przytrzasnęła paluszki , nie zrobiło to na niej chyba wrażenia bo chodzi dalej i jeździ szufladą w tą i z powrotem :happy:

Gosia, Ech myślałam , że inna odpowiedź będzie Twojego szefa :sorry: trzymaj się tam kochana , dbaj o siebie !!!

Madzia, Wielkie brawa dla dziada :-D ,że tak ładnie sprząta . Dobrze , że jesteś z nami z rana i pijesz kawusie :tak: Ja też piję kawkę na raty , ale nie lubię zimnej , więc chodzę i podgrzewam w mikrofalówce

Mikotku, Robaczku, Jak nocki ??? Jak Zosia się czuje ?

Po tym weekendzie mam tyle do sprzątania , tylko jak to wszystko zrobić z Zosią :cool: :-)?

Wczoraj zrobiliśmy sobie grilla takiego jak lubię czyli musi być sałatka z fetą , szaszłyki , boczuś :tak: Tak się najadłam , że ruszyć się nie mogłam , dlatego poszliśmy na długi spacerek żeby to spalić :tak:

Terii, To czekamy kochana na Twoją odmianę :tak: Mówię Ci będziesz wyglądała BOSKO:tak: Jak Daria ? Ma nadal 2 ząbki , czy coś przeoczyłam ?

Miłego dnia kochane ;-)
 
my pastujemy, jak Tymcia w domu nie ma, albo jest już wieczór - bezpośrednio po pastowaniu, on nie raczkuje. chyba będę musiała wiadro z mopem na stałe wyciągnąć, bo ten tydzień w domu siedzimy :-p
dzisiaj jadę po mleko, wczoraj zapomniałam, a potem nie zdążyłam, bo starszak kończył trening i musiałam go odebrać :eek:

Sara w urzędach tak mało ofert, bo to praca aż do emerytury, więc nowe pojawiają się, jak pracownik dobija do 70tki :rofl2:

ah te bb - znów nic nie zrobię :zawstydzona/y: zapomniałam, jak ciężko uśpić dziecko w ciągu dnia.. walczę od 9 :baffled:


edit: wytarczyło poskarżyć się tutaj i już śpi :-D:-):rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Witam :)
Karina poszla spac o 19:30, pobudka na mleko o 5:40, potem pobudka o 8 na godzine zabawy i teraz znowu spi :szok: czemu tak to nie wiem :/ wczoraj M wrocil z pracy i sie normalnie odzywal, ale oczywiscie potem do kompa usiadl... a dzisiaj znowu sie na mnie obrazil, chyba bardziej noz w niedziele bo mam sie do niego nieodzywac, kawe ktora zrobilam zostawil i zrobil sobie druga... a to wszystko przez to, ze powiedzialam mu, zeby poszedl do okulisty, bo zle widzi (powiedzial, ze rzucam Karina, a ja ja posadzilam na koldrze i nie utrzymala sie i sie polozyla)... przeprosilam go ale i tak sie dalej nie odzywa... ehh... dzisiaj ide chyba do Mlodej spac...

Smile na rowerku jezdze od 2 tyg :D nie wiem czy stacjonarny cos daje, ale warto sprobowac :p powodzenia z kursem :)
Saraa przykro mi z powodu pracy, mam nadzieje, ze szybko znajdziesz inna!
Teri bardzo fajna fryzurke wybralas :) mi sie podoba ale ja mam tak jak Smile, malo wlosow i na krotko wygladam jak chlopak!
Gosiak ehh... facet nie zrozumie kobiety w ciazy... przykro mi, ze sie nie udalo :(
Madzia zdroweczka dla Tymcia! Tez bym chyba nie zaplacila, albo tak jak Palin pisze odjela z pensji za leki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się ten piękny iście wiosenny dzień!

Pospalysmy do 7. Teraz Zosia ma drzemke, takze uwijam się, by zdążyć ze wszystkim. Zrobiłam dwa prania, w tym jedno z pościeli. Pościel się wierzy ;-) poprasowalam, starlam kurze ( teraz przy tym pięknym słońcu widać każdy pyłek :mad:), 2 poodkurzalam, ugotowalam obiad. Dzisiaj krem z pomidorow, rzecz jasna na dwa dni ;-)

Dziękuję Kochane ze pytacie :-) a Zosia dalej kaszle :-( mam wrażenie, że stanęło w miejscu :-(

Sara nie wiedzą, kogo stracili. Następnym razem na pewno się uda :-)

Sara, Madzia odkąd Zosia stała się głównym użytkownikiem powierzchni płaskich, myje podłogi woda z płynem do naczyń. Meble na jej wysokości wybieram zwilzona szmatką, a okno w jej pokoju, jęk punkt.obserwacyjny, ściereczką z mikrofibry zmeczona w samej wodzie.

Gosiak szef bez serca i empatii :mad::thumbdown: jak się czujesz? Wyspalas się? Tez JESZCZE nie mam czapki ba teraz dla Sofii :-/ gadaniem męża sir nie.przejmuj ;-)

Pisze tego posta juz 2 godz. Właśnie wrocilam z ogrodka. Rano.zgłaszalam kolejna awarie pompy od kanalizacji. Tym razem nie odpuscilam i wymienili na nową :-D


Asiulka aktualne zdjęcie poproszę :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry