reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Smile kac morderca nie ma serca ;-) :p wyglądasz rewelacyjnie! Franek ma po Tobie te figliki w oczach :-D trzymam kciuki za wizyte u lekarza i czekam na wieści.

Robaczku moje lenienie oznacza mój głód :p znalazłam zabunkrowany w lodowce kawałek.białego sera i.urobilam go z jogurtem naturalnym. Ta kobieta chyba rozum postradala :-o :-/

Teri no i u nas tak wietrzenie :-/ super,.Ze tak rodzinnie spędziliscie niedziele :-) ja razem z Tobą poszlabym spać po.butelce wina, chociaż podejrzewam, że i tak w połowie bym odpadła :p jestem za cięciem! Będzie Ci świetnie! Jesteś filigranowa, taka fryzura podkreśli.Twoje rysy twarzy. Jeżeli.fryzjerka.dobrze zetnie włosy, to ich ułożenie zajmie chwile.

Gosiak nie jesteś sama ;-) tez na.dwa garnki będę leciała :-) być może to.kaszki. Zosia ich w ogóle jeszcze nie jadla. Je jedynie owsianke z Bobovita. Biedny Tymo :-(

Anula jak czytam o Waszej przeprowadzce, to mam ochotę na naszą ;-) :-D przed Wami.super czas, bo czas zmian.na lepsze! Będzie ciężko, ale.kto.da rade, jak.nie Wy? Co do Boba moje zdanie znasz, jestem.od zawsze na Tak! Mam przed oczami Twoje ślubne zdjęcie, to fryzura idealna dla Ciebie! Badań nie lekceważ! I pisz częściej! Koniecznie :-D

Anilek hmmm bojkot :-D od czasu do czasu zaglądam na fb, ale tu mi łatwiej. Na czacie zdążę napisać Hej ja z doskoku i.jeszcze ze dwa.zdania i.musze.uciekać, czasami nawet się nie pożegnam, bo akurat musze biec za Zosia, odcedzić makaron czy ktoś Przyjdzie, zadzwoni. A Rozmowa ucieka :-/ a tu cofne się o kilka postów i wiem co u Was :-D także Kochana, nawołuj, ale napisz co u Was, jak Adaś? Co teraz szydelkujesz?
 
Witam dzisiaj :-) Wynik z egzaminu 93% :-D Ale Gosia caly czas placze, nie wiem, co jej jest, bo wyglada na zdrowa, ale ryczy niesamowicie :no::confused:
teri - moja ze smoczkiem sie nie rozstaje :-p b.ladne buciki
smile - jak wypad weekendowy?
robaczek - zazdroszcze "mamy" ja tylko z niecierpliwoscia wypatruje pierwszych slow, ale moja to taka leniwa jest, ze caly dzien by tylko spala jesli byla zdrowa oczywiscie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Po spacerku, obiadku i z popołudniową kawusią :)

Teri
też jestem za cięciem :)ja lubię takie zmiany, sama zresztą w ostatnie lato ścięlam krótko a teraz juz szyje mi zakrywają. Ja nie mam zaufania do zwykłych saloników fryzjerskich, chodzę zawsze do galeri, fakt płacę za ścięcie 70-100 zł ale zawsze jestem zadowolona.

Mikotko, mi też tu łatwiej 3 zdania naskrobać, na fb trzeba mieć sporo czasu a mi go notorycznie brakuje (nawet bywa że są dnie, że nabb nie wchodzę. Ależ Ty masz pomysły na jedzonko, mi tego brak i mimo, że mogłabym teraz bardziej lajtowo gotować jak S nie ma to nie mam pomysłu :(

JestemEwa
GRATKI, piękny wynik ! Może Gosia ma kiepski dzień, że tak płacze. Hubi bywa że też marudzi i wówczas z rączek nie schodzi. Dla mnie wybawieniem przy takim marudku jest chusta,jak go zwiąże to mu lepiej :)

Anilku co tak wpadłaś i wpadłaś ? Tu kawka też pyszna :)

Anulko, tęskno mi za Tobą i często zabieramsię za telefonowanie .... Juterko postaram się dryndnąć :) Cieszę się że z głową lepiej ale może zrob badania ,co , proszę . Przymierzasz się do odstawienia Lolinka od cyca ?
 
JestemEwa gratuluję! Świetny wynik Prymusko ;-) Gosia może ma zły dzień, bo albo dziasla ja bolą? Patrzyłas?

Robaczku z braku laku był ser;-) ale.na.kolacje juz.nic nie mam :-/ także jutro czeka mnie wyjście do sklepu. I wtedy ugotuje coś porządnego. Może krem z pomidorow :-S zazdroszczę spaceru, my póki co, siedzimy w domu.

Zosia Dosypia. Podszykowalam rzeczy do kapania, rozwiesilam pranie. I.dopijam kawkę.
 
Smile najpiękniejsza jestes. Super, ze wieczór udany!

Gosiu &&&& za opinie szefa

Anulka tempo tempo wiem o czym piszesz u mnie to samo. Niby nic a czasu brak.

Robaczku &&& za wyniki. Odebrałaś?

No niestety z pracy nici :-(
Pogoda piękna i u nas od rana sprzątanie mnie opetalo ;-) jutro wizyta znajomej i dni uciekają. Chłopcy spią i ja ide już w pierzyny. Spokojnych nocek
 
Wcięło mi posta :-( i już nie napiszę takiego dlugiego ! Jasio chory albo zabkujący - najblizsze dni roztrzygną . Byłam z nim u lekarza ale osłuchowo ok . Kaszle , bez kataru , wieczorem temperatura 38 . Nurofen i śpi .
Robaczku - ciesze się u u Was z kupkami lepiej i karmisz dalej :tak:. Pięknie Hubinio do Ciebie przemówił !!! U nas ze szkołami ok :tak: a Seweryn da rade - co tam jedna zła ocena ;-):tak:.
Madzia - co za kobieta ta opiekunka !!!! Kciuki za szybki powrót do zdrowia Tymusia
Kingusia - dobrze , ze laser już za Wami . Laura jak zawsze słodziutka :tak:
JestemEwa - gratki egzaminu - super wynik !!!
Gosiak - jak to nie możesz zjeść w pracy ????? !!!!! SKANDAL !!!!!
Chodakowska czeka jeszcze :-p:-p:-p Oj jak mi się nie chce ale idę :baffled:
 
Witam
Nocka nawet dobra, pobudki tylko na mleczko i o 6.00 już był synek wyspany. Ja jestem jakaś zmęczona dzisiaj, zaraz pójdę się położyć.

RobaczekII to Cię Hubi dziś pięknie zaskoczył

Kingusia91 super,ze spędziliście rodzinnie weekend, u nas przeciwnie bo m w sobote w pracy a w niedziele tez był zajęty, super czapeczkę ma Laura

asiulka918 łał Bartek już chodzi przy mebelkach, zazdroszczę całej nocki przespanej

Smile4u bardzo się cieszę, że wypad się udał
 
Melduję się wieczornie. Tymcio po wizycie u DR - mamy się inhalować, kropelki do nosa dawać i flegaminę w kroplach. Musimy dbać o niego, żeby się na zapaleniu oskrzeli nie skończyło :baffled:
Dziś Łukasz miał urlop, ale jutro jedzie do stolicy, więc ja mam 2 dni urlopu (po 2 tyg pracy :-p), potem znów on, a w pt dyżur ma babcia. Optymistyczny scenariusz jest taki, że w poniedz Tymcio tupta do żłobka :tak:
Na szczęście dziecko nie traci pogody ducha-uśmiecha się dużo i dużo śpi :-D
Z opiekunką jeszcze nie rozmawiałam.. ale to skrajna nieodpowiedzialność :wściekła/y: w pracy powiedzieli mi, żebym jej nie płaciła, ale to sąsiadka i nie chcę sobie wrogów robić :crazy:

MatkaEwa podziwiam Cię za motywację. ja od powrotu do pracy, padam na pyszczek codziennie po 20 :-( dziś już miałam biegać, ale jechałam po inhalator do znajomej i wróciłam po 20 :-( ale jutro aktywny dzień, więc mam nadzieję, że zakończę go biegiem :tak:

Sara jak z Twoją pracą? nie wiem, czy pisałaś i mi umknęło..

Robaczku no ja nie powiem, że też na tel czekam :-p gratulacje dla Hubiego pierwszego słowa :*

JestemEwa gratuluję :-)

Teri TNIJ :tak:

mikoto też uważam, że bb łatwiej nadrobić, fb jest czasochłonne-niestety

Smile WOW nikniesz w oczach.. chyba się ze wstydu jutro spalę! kolejna osoba, która znika po Dukanie :tak: jak wizyta u DR? z niecierpliwością czekam na jutrzejsze szaleństwo na placu zabaw :tak: jak Piękny poradził sobie w sobotę? :-p

Dzika zdrówka dla Ninki :*

Gosiak &&&&& za pozytywną odpowiedź szefa

Kingusia boska Laura!!

Bona super że masz w mężu wsparcie!! jak w pracy?

wiecie co? cieszę się na te dwa dni urlopu.. mimo, że dopiero 2 tyg pracuje :rofl2:
 
reklama
Witam kochane po weekendowej nieobecności ;-)

Nadrobiłam niestety po łepkach :zawstydzona/y:


Mikotk , Weekend wspaniały , taka odskocznia od codzienności :-)

Nogi drętwiały , wzięłam większą dawkę leków i jak robiliśmy przystanki to chodziłam , i robiło się lepiej :tak: Zosia w pierwszą stronę dość ładnie zniosła podróż ale droga powrotna do domku , nie ciekawa --darła się od Ostródy do Gdańska :szok:

Dzisiaj S był jeszcze w domku, dzień wolny po podróży :tak: Był z Julką u lekarza , bo moje dziecko już miesiąc kaszle . Nadal osłuchowo czysto, dostała jakiś syropek i jak w ciągu 2 tyg nie przejdzie , to lekarka podejrzewa że to może być alergicze. Zobaczymy czy pomoże syropek jak nie to muszę jej porobić badania.

Robaczku, Piękny poranek Hubuś Ci zafundował :tak: Piękne słowa :happy: Dziecko w wózku zakryte folią w taką pogodę --koszmar

Kinia, U Was też rodzinny weekend , bardzo się cieszę a Laura piękna i ta czapeczka super!!!

Matka Ew Zazdroszczę i również Cię podziwiam , ja to sobie coś obiecuję , ale i tak potem nic z tego nie wychodzi :zawstydzona/y:

Terii, :tak:Ta babeczka na ostatnim zdjęciu nawet podobna do Ciebie . Tnij kochana !!!! Ja też uwielbiam zmiany, teraz zapuszczam , ale już mam ochotę iść na całość i zrobić jakieś cięcie , powstrzymują mnie prośby S, chce żebym raz troszkę zapuściła , ale nie wiem czy wytrzymam ;-)

Gosiu, Trzymam kciuki &&&&

Madzia Zdrówka dla Tymusia , wow do żłobka ??? Muszę nadrobić bo nie wiem co sąsiadka nawywijała

Smile, Wow ależ Ty piękna jesteś Piękny powinien Cię na rękach nosić :-) Super , że imprezka udana :tak:

Justa Odpoczywaj , też Ci na pewno ciężko, praca , dom - Dbaj o siebie i myśl o wolnym i kawusi :tak:

Jestem Ewa, Wielkie GRATULACJE , pięknie :-) , Może faktycznie małej ząbki idą , a może miała dzisiaj gorszy dzień :confused: Trzymam kciuki aby jutro było lepiej


Przepraszam na pewno pominęłam niektóre moje czerwcówki , od jutro postanawiam poprawę :tak:

Dzisiaj jakaś zmęczona jestem , byliśmy rodzinnie na długim spacerku , potem Zosia siedziała w wózeczku a mama pieliła następne ogródeczki :tak: Mam tyle pracy w ogrodzie , tulipanki pięknie wychodzą z ziemi , aż buzia mi się uśmiecha :-D

Dobrej nocki kochane , do jutra
 
Ostatnia edycja:
Do góry