reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam
Wekend dobiega końca a ja już myślę, że jutro nie będzie mi się chciało iść do pracy. Nocka nawet dobra mleczko o 0.00, 3.00 i 6.00, byłoby lepiej gdyby synek dał troszkę dłużej pospać, ale o 6.00 już był wyspany. Potem standardowo obiadek u teściów.
Mąż miał trochę pracowitą niedziele, ja w końcu zawiozłam firanki do obszycia, bo już nie długo salon będzie zrobiony.

Smile4u jak się wyjście udało?

RobaczekII bardzo się cieszę, że z kupolami u Was już lepiej, ja też się trochę denerwowałam bo mały przez chorobę też robił rzadkie nawet 5-7 kupoli, a od wczoraj już jest standardowo jedna więc powraca do zdrowia, piękny bukiecik dostałaś, mnie mąż uraczył różyczką, a i tak byłam zaskoczona bo myślałam, że dostane coś słodkiego

Palindromea jak na razie staram się kłaść smoczek w miejscu nie widocznym, bo tak zwykle był gdzieś pod ręką więc nawet Filip spokojnie sobie go sięgnął i wsadził do buzi, fajne buciki kupiliście, ceny rzeczywiście są powalające, też bym chciałą aby synek jadł inne rzeczy a mleko tylko w nocy albo rano i wieczorem, super mieliście dzionek

emka01
współczuje nocek, u nas kręcące i płaczliwe były w chorobie i chyba wraca wszystko do normy z czego się bardzo cieszę

mikoto jak katar Zosieńkowy, męczy ją w dzień i w nocy?

Kingusia91 pochwal się efektami lasera jak opuchlizna zacznie schodzić

Bona87 super, że masz takie oparcie w mężu to jest bardzo ważne

madzia128
co za beznadziejna opiekunka, oby Tymek się nie rozchorował

teri114 super buciki Daria ma


Pogoda coraz piękniejsza, w sobotę wyszliśmy na 30 min ale potem Filip trochę kaszlał, więc dziś też tylko na chwilę wyszliśmy. Spokojnej nocki
 
reklama
Po lepkach nadrobiłam

Palin mamy te elefanteny. Bardzo lubię ich buciki.

Madzia eh... Co za kobieta :-(

Smile jak było?

Gosiu jak sie czujesz?

Mikotku fajnie, ze weekend u rodziciow.

U nas weekend super. Byliśmy nazakupach i każdy zadowolony wrócił ;-) Feliks zasnął o 19:15 oby nie wstał za wcześnie.
 
Witajcie kochane,

weekend więc u mnie goście goście goście i czasu na bb brak:wściekła/y:

madzia- ale masakra z tą opiekunką, kompletnie bezmyślna, chciała się opiekować małym dzieckiem i myślała ze on się sam soba zajmie czy co? a to zapalenie oskrzeli....:angry::angry: okropne, szkoda tylko ze Tymek na tym cierpi znowu bedzie się musiał adaptować....

palin- to ekonomicznego masz syna my musieliśmy zaczynać od 18 która i tak goniło po nodze a teraz Ewka 20 nosi.

Bona-
Nina też wybrała tą kolejność a własciewie nie do końca bo raczkuje a siadać dalej nie próbuje, ja tez po porodzie córeczek jeszcze bardziej zżyłam sie z męzem bardzo nas to zblizyło- ta odpowiedzialnosć, opieka nad maluchami. I tu chyba tak jest albo dwoje ludzi wtedy widzi ile ich dzieli albo ile ich łączy to taki egzamin

justa- pisałaś że Filip nie sylabizuje- u nas tez jeszcze tego nie ma ale nie sadzę żeby to był powód do obaw, jeszcze jest czas

Kingusia- brawo dla Laury, myślałam o Was jestem pewna że rezultaty bedą bardzo widoczne i czekam na zdjęcia:-)

Teri- a brawo dla Darii, jak ją widziałam w tokarni to teraz nie dziwię się że taka sprawna to dziecko które potrzebuje ruchu, szuka nowych możliwości wykorzystania mieśni- taki maluch hipermobilny, a buciki śliczne kupiłaś- tak jak pisałam ja musiałam od 18 zaczynać teraz 20 to Ewa

sara- jutro ta rozmowa o pracę?- napisz szybko jak poszło

Smali- gdzie fotki obiecałaś wkleić

robaczku- jak kupki Hoberta? Jak odstawianie od piersi?- psychika to tu największy problem jak przestałam karmić Ewke to było ok. bo wiedziałam ze za parę miesięcy będe znowu karmić a teraz jest gorzej, nie wiem czy bede jeszcze mogła pozwolić sobie na kolejne dziecko...

Zaraz wracam bo panny do kąpieli idą...
 
Hej Kochane

dzis bylam w pracy od 10 na trzy godzinki wiec jakos zlecialo, zreszta niedziele sa zawsze spokojnierjsze.

Tymek w nocy obudzil sie o 1 wyspany i gotowy do zabawy...wzielsimy go do siebie , krecil sie jeszcze z godzine ale zasnal jakos. Milalam go odlozyc , ale sama tez zasnelam i tak do rana (czyt.6).

Ja padam popoludniami ze zmeczenia, do tego od piatk mdli mnie wieczorami. Cale szczescie , ze nie musialam sie przytulac z porceklanka i oby tak zastalo.

Bona - -ciesze sie ze sie odezwalac i oby bylo juz tylko lepiej. Milo czytac, ze mozesz liczyc na swoja druga polowke w iezkim momentach.

Sara - kciuki za jutro, obys dostala sie do drugiego etapu.

Marys - -chalki nie zrobilam, ale mam na nia juz takiego smaka , ze w nastepna sobote robie . Jakos sie zabrac nie moglam.

I tyle co spamietalam. Dobranoc - -spokojnych nocek
 
Dzień dobry w poniedziałkowy poranek ( kawa jak zwykle na stoliku ) :-)

Wczorajszy dzień minął o tyle fajnie, że prawie 3 h byliśy na spacerku. Hubi oczywiście spał a Sewrek łobuzował na placu zabaw i hulajnodze.
Dziś też się zapowiada ładny dzień. Chciałoby mi się dziś pograbić podwórko...

Wrócę jeszcze do naszych kupek. Wczoraj dwie piękne, dziś z rana jedna, bączków w nocy nie było. Delicol dałam tylko do dwóch karmień więc twierdze, że przyczyną biegunek tym razem nie była laktoza a ....gluten.... Czy również biegunkami objawia się nietolerancja glutenu ???? Teraz Hubi je tylko cyca,słoiczki i kleik na mm. Wcześniej jadł codziennie chlebek i czasem kasze manną

Dzika, dla mnie też psychicznie najgorzej. Nawet ironizuję, że to ja muszę się odstawić od cyca a nie Huberta. Z Sewerynem też tak miałam. Na razie na siłę nic nie robię,daję sobie jeszcze czas. Chyba w 11 m-cu zacznę odstawianie. Tak się przynajmniej nastawiam, że do roczku przestanę karmić. Kilka razy dałam butelkę i nie było problemu, nawet zasnął ale mi źle byłoby juz bez cycowania :(

Gosia, haha, tak czytam Twój post i jak przeczytałam,że Cię mdli to pierwsze mi sie pomyslało " w ciąży pewnie jesteś " :D Oglądałam wczoraj Twoje fotki na fb i nie mogę wyjść z zachwytu !!!! Piękne ! piękny ślub a Ty taka śliczniutka jesteś,taka subtelna i pełna wdzięku:tak: . Kiepski to czas na pracę . Co dzień myślę jak sobie radzisz

Bona to piękne, że w trudnych chwilach możecie na siebie liczyć. To rzadkie. Mam nadzieję, że te trudne chwile będą się kończyć

Madzia, masakra :/ kurcze takiej bym to nawtykała, kasa ważniejsza niż zdrowie :/ Żłobek będzie zdecydowanie lepszy.

Justa czekam z Tobą z niecierpliwością na salon i na fotki :)

Lecimy do szkołki


Hubi przed chwilą wspiął mi się na kolana, popatrzał na mnie i powiedział " MAMA" :-D:-D:-D Aż się popłakałam :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam,

nocka dobra.Jedno kamrinienie, i ani jednej pobudki pomiedzy!!! Wyspana jestem bo o 21 wyladowalam juz w lozku :tak:

Robaczku - -hihihihi kurcze moze rzeczywiscie jestem w ciazy ;-) hahahahah ! dziekuje za mile slowa... od tego spotknia nad morzem (ze zdjec) wszystko sie zaczelo z E ;-)CO ja bym dala aby Tymek mi tak na spacerze pospalo !!!! a tu 40 min i nerw. Moze bedzie lepiej jak pozbedziemy sie tego spiworka i bedzie mogl nogami machac i ogladac ;-) Super, ze kupki lepsze, cieszy mnie to bardzo. A moze dodja Hubisiowa troszke owockado kleiku aby byl smaczniejszy :-D

Dzika - gole nozki Tymka to tylko dlatego, ze niesforne spodenki zawsze nam sie podwinal ;-) musialabym chyba rozmair wieksze mu wkladac :-D odpukac Tymek katarku nie ma wiec chyba mi dziecie nie marznie ;-) a tak naprawde to zawsze mam problem jak go ubrac....za grubo nie chce, za cienko tez nie...:sorry:


Napisalam wczoraj do ludzkiego szefa, zobaczymy

Odstawilam Tymkowi pare dni temu kaszki mlecze. Jadl teraz jedna ryzowa i buzka jakby ladniej. ALe to moze moja wina bo jadl przez jakis czas po 2 kaszki, ale ostatnio zaczal znowu pic z butelki rano mleczko co mnie cieszy. A podejrzewalam tez gluten, ale chlebek dalej je (malo ale dostaje)
 
Witajcie kochane, piękna słoneczko za oknem zazdroszczę wam na północy macie mieć 15 stopni y tylko 10 ale i tak super w końcu to marzec pierwsza połowa

Ninka ma biegunkę, brzydkie śmierdzące kupy takie po 6-7 na dzień i jeszcze strasznie pupe odparzą mimo szybkiej zmiany pieluch:wściekła/y: podam zaraz smaktę i ryż i zobaczymy.

robaczku- masz racje odstawienie mamy od cyca to dopiero problem, super że z Hubim lepiej i nie przez mleko tak jak lekarz sądził a robiłaś to badanie Hebertowi teraz? to na nietolerancję?

gosia- i jak przepisy pracy znalazłaś coś?

Muszę iśc do mojej małej bo kwiczy strasznie a Ewa jeszcze śpi
 
Witam się porannie!

Zosia miala jedno karmienie o 4. Wieczorem miala problem z zaśnięciem, ale a rano.Pospala do 8.30 :-o teraz bawi się, a ja mam.chwilę na kawkę.

Gosiak dobrze, że napisałaś. Mam nadzieję, że szef potraktuje sprawę po ludzku. Ciesze się, że nocki lepsza i ze Ty się Wyspalas :-D

DzikaBez trzymam kciuki,.żeby siecią i ryż dały rade! Ależ, te nasze Maluszki muszą się wycierpiec :-(

Sara jak.dobrze, że piszesz! Nieustająco myślę o Was :-) trzymam kciuki!


Robaczku cudnie!!!! Hubi brawo! Jak wyniki? Odebralas?

Teri co u Was? Jak minęła Wam.Niedziela?

Natis napisz... Martwię się :-(

Kingusia jak noc? Jak Laura?

Palin ale mieliscie super niedziele! Widziałam zdjęcia!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry ;-) witam się po rodzinnym weekendzie jakiego już dawno nie było. Mąż miał wolne od piątku do niedzieli także w końcu nacieszyliśmy sie sobą :-)
Wczoraj wyspacerowaliśmy się po całym mieście, Laura pospała w parku i myśleliśmy że jak wrócimy do domu to będzie się fajnie bawić a ona zrobiła się marudna i o 17:30 już mega śpiąca :eek:
Zrobiliśmy o 18 szybkie kąpanie, o 18:30 zjadła mleko i usnęła mi na kolanach przed 19. Nie daliśmy rady już dłużej jej zabawiać. Taka była padnięta że aż mi jej szkoda było... w nocy na szczęście spała dobrze. Raz tylko byłam dać jej smoczka. Przebudziła się o 5 jak tatuś wychodził ale potem jeszcze przysnęła troche.
Teraz właśnie ma drzemkę a ja lece zaraz wieszać pranie.
Pogoda cudna! Aż się żyć chce :-)
Dzika dużo zdrówka dla Ninki! CO to za cholerstwo się przyplątało? Mam nadzieję że ryż i smecta pomogą :tak:
Mikotku ja też myślę o Natis... Ciekawe czy okres się pojawił :confused:
Super że Zosieńka pospała :tak:
Robaczku ależ Ci zazdroszcze tego MAMA! Laura nie chce powiedzieć... mówi czasem "mam" albo woła mnie "mmmmm" :-p
Gosiaku trzymam kciuki za odpowiedz szefa. Oby się udało coś załatwić!
Teri super te małe pumy! :-) Gdzie kupiłaś?

Wczoraj przypadkiem znaleźliśmy w carrefour książeczkę o Księżniczce Laurze i nasza księżniczka tak czytała na spacerze aż padła :-D
Zdjęcie0487.jpgZdjęcie0488.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0487.jpg
    Zdjęcie0487.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 60
  • Zdjęcie0488.jpg
    Zdjęcie0488.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Wyników na niet.laktozy jeszcze nie mam :( sprawdzam na necie, nie wiem czemu brak. Jak do spacerku ich nie bedzie przejdę się do labolatorium.

Dzika, aż gęsiej skórki dostałam na samo przeczytanie o biegunce. Enterol podobno ładnie hamuje biegunkę. Mam nadzieję, że to nie rota ani inne świństwo. Trzymam kciuki !

Gosiaku, tak do kleiku ryzowegolub kukurydzianego dodaje owoców bo inaczej wypluwa :) On tak śmiesznie, najpierw lekko otworzy buzkę i sprawdza czy sma kleik czy z owocami, jak sam to zaraz zgrabnie języczkiem wysunie jak z owocami to mruczy "mniammniam" :) A moze Tymkowi też odstaw to co może uczulać, poczekaj aż buźka dojdzie do siebie i potem pojedynczo od nowa wprowadzaj. Ja tak teraz muszę zrobić. Stawiam u nas kurcze na gluten. Bo mniej wiecej od pierwszego antybiotyku dostał na śniadanko chleb i potem kupiłam miśkopciki i co dzień po 2 jadł ...

Mikotko śliczna nocka ! my 3 karmienia dziś i raz smoczek.

Właśnie Natis, @ przyszła ?
 
Do góry