reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kingusia super, że Rodzinnie spędziliscie weekend! Laura jesteś śliczna! Ale Mama pięknie Cie stroi! Pewnie spacer tak Laure nastroil na spanie.

Robaczku jeżeli robiłaś w diagnostyce badanie, to na wyniki na stopień trawienia czeka się 3 dni
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, dawno nie zagladalam, wiem, moja wina, czasu mi brak na jedzenie nawet :( dla pocieszenia na fb tez mnie prawie nie ma, wiec nie jest tak ze porzucilam bb dla fb
Bylam z bartkiem tydzien temu u lekarza bo tydzien czasu mial katar i kaszel a lekarka mi wysluchala szmery w sercu mimo ze o słuchowy czysty był, dzis bylam na kontroli dalej czysty osluchowo ale szery dalej i dostalismy skierowanie do dzieciecego kardiologa, tydzien temu to mi lzy ciekly po twarzy ze mojemu maleństwu coś może być, ale tata mi powiedzial ze brat tez tak mial do 10 roku zycia i minęło. Wojtek w puatrk mial 3 lata, moi rodzice kupili mu rower wiec zaczynamy nauke jazdy na rowerku. Bona ciesze sie ze u was lepiej
Gosiak współczuję mdłości, wiem co to znaczy
Kinia laurka jest sliczna!
Mikotko super nocka, u nas juz bartek przesupia cala noc chyba ze mu smoczek ucieknie :)
Robaczku lepiej z hubim?
Bartek juz chodzi przy meblach i coraz cwansza ta bestia :*
 
Dzika - w przepisach napisane , ze ciezarne nie moze dzwigac, schylac sie , kucac, chodzic duzo czy stac w jednym miejscuc tylko, ze przez dlugi czas....pytanie ile to 8 godzin ??? ja to niestety wszystko robie ale po 4 godziny...i tu wlasnie moga sie czepiac. Zdrowka dla Ninki oby szybko przeszlo

Kinia
- Laura pieknie w wozeczku wyglada !!! poprostu BOSKO

Robaczku - czekam, czekam, jak na razie po kaszkach ryzowych jest lepiej, ale wlasnie tez kupimy chyba kleik i z owockami. W sumie nawet taki zdrowszy, bo przynajmniej smak owockow jest z nich samych a nie z barwnikow...powinnam tez gluten odstawic calkowicie i o tym myslalam, ale tak jak chlebek i biszkopciki mam jak odstawic, to jak makaronik z obiadkow wydlubac ... moich nie zje zołza mała... Hubi cwaniaczek :-D

Asiulka - -oby to nic grzonego i faktycznie z wiekiem samo przeszlo. Moj brat jak bylatuki bardzooooo na nerki chorowal. Ale lekarze powiedzieli, ze to do czasu dojrzewania i faktycznie pozniej jak reka odjal.


Madzia - -zapomnialam.... co za nieodpowiedzialna opiekunka. Az wierzyc sie nie chce jak mozna tak postapic !
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry.

Nocka całkiem fajnie i spokojnie. Rano zaczynaly się marudy, ale po kaszce i drzemce przeszły.

Mikoto, niedziela super. A dziś ciąg dalszy.znajomi powierzyli mi pod opiekę córcie i tak o to Miki ma dziś starszą dwuletnią siostrę :-D Super się razem bawią, ze mam nawet chwile na BB :p

Asiulka, Miki też ma szmerki w sercu. Tez się balam, ale po badaniu u kardiologa wyszlo, ze to nic groźnego. U was na pewno tez tak będzie

Kingusia, super, ze weekend rodzinnie się udał. Wiedziałam, że Laura jest księżniczka, pewnie to o niej bajka ;-)

Robaczku, zazdroszcze MAMA. Miki wczoraj popoludniu piął sie do okna i wolał TATA - zawsze Aro przez okno macha, a wczoraj czekał na tate po pracy. A tata wrócił dopiero dziś...

Dzika, zdrowia dla Niny. U nas enterol super się spisał na kupki.

No i lece do moich dzieci....
 
Asiulka oby te szmery nie były groźne i szybko minęły! Najlepszego dla Wojtusia! Poproszę zdjęcie rowerzysty ;-)

Gosiak Tymkowi się odmieniło? Gardzi gotowamym? Zamiast biszkoptow flipsy, makaron bezglutenowy i chleb bezglutenowy. Zosia zjadła wczoraj gotowany obiad, ale póki co będę mieszala, raz gotowane raz słoiczek.

Smile gdzie się podziewasz? 3 jak.po.imprezie? Jak Franio? Jak Wasze nocki? Mam nadzieje, że lepsze

Palin przymiarka? :-D ;-) u nas króluje baba i mama ;-)

Mimo że piękny słoneczny dzień, to.strasznie wieje :-o poodkurzalam, starlam kurze, podlalam kwiaty, przygotowałam pranie, powinnam zabrać się za obiad, poki Sofii śpi, ale nie mam na nic ochoty. Dokoncze kawę ;-)

Korba czekam na relacje z weekendowego rodzinnego wyjazdu :-D
 
Hej Kochane:) było super, wyszalałam się za wszystkie czasy :D najpierw laski wpadły na winko do mnie (wypiłyśmy po butelce czerwonego - wytrawnego a głowę) a po 24:00 ruszyłyśmy w miasto:) zaliczyłyśmy 2 kluby. w domu byłam po 4:p całą niedzielę ledwo żyłam... Kac Morderca :p jak na razie mam tylko 1 foto
IMG_0905.jpg

Dzisiaj z Frankiem idę do lekarza bo katar nie przechodzi a kaszel jest coraz gorszy :/

Robaczku to Ci Hubi z rana niespodziankę zrobił :))) mam nadzieję, że te jego kupki się w końcu unormują!

Gosiak daj znać jak szefo odpisze!

Dzika zdrówka dla Niny :*

Kingusia naczyniak Laury jest o wiele bledszy!

Madzia daj znać jak po lekarzu. Zabiłabym chyba tą opiekunkę, co za *****..

Mikoto też idę po kawkę... drugą już :) pranie właśnie się pierze, a obiad jakoś muszę ogarnąć, ale też mi się nic nie chce:p

Marudek właśnie drzemie... jak on drzemie to ja muszę być obok bo inaczej od razu się budzi:( odłożyłam go do łóżeczka to po 5 min już wołał, a na kanapie śpi i śpi... a ja nie mogę nic zrobić bo go przecież nie zostawię :/
 

Załączniki

  • IMG_0905.jpg
    IMG_0905.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 55
Smile jak jak Ci zazdroszczę !!!!!!!!!!!!!! Laski przez duże L !!! no, kaca mniej zazdroszczę :) Jak z kumpelami w Warszawie urządzałyśmy clubing to zażywałyśmy 2kc i mieszanki i kac po nich nie były straszne :)

Palin,
teraz uczę TATA by jak S wróci miał niespodziankę :) Dobrze, że marud spowodowany był głodem :)

Mikotko
, jak jeden dzień ciut się polenisz to będę szczęliwa :)

Wczoraj na spacerze mijałam wózek, który babeczka miała przykryte folią p/deszczową a było z 15 st ciepła ! Wpadłybyście nataki pomysł ? tak żal mi sie zrobiło tego małego dzieciaczka :( był w gondolce więc pewnie mały i się dusił zafoliowany :(

Lecimy na spacerek :)
 
witam dopiero mam chwilkę :confused:

mikoto u nas tez tak wieje okropnie a szkoda bo słoneczko tak świeci a ten wiatr głowe urywa :baffled:

wczorajszy dzień bardzo fajny pojechaliśmy na wieś do rodziców męża potem do mojej siostry więc dzień rodzinny :-)

Robaczku piękna niespodzianka z rana :tak:

kingusia buciki kupiłam u nas w sklepie

smile wowo wow wow jakie laski !!!!!!!!!!! dobra masz głowę do %%% ja po butelce wina raczej poszłabym już spać :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

kochane wiosna wiosna się zbliża a ja na wiosne mam bzika i zawsze chce coś zmieniać zwłaszcza w wyglądzie i teraz myśle nad drastyczna zmianą fryzury ale troche sie boje mam te włosy takie do ramion ni w pii ni w oko i tak na lato mysle na krótką fryzurką zawsze by wyglądał jak człowiek a tak to uliże ta kitke i tak chodze zle sie czuję myśle nad taką co myslicie ?? nigdy tak krótkich nie miałam ale sprobowac można na lato krotnie a jakby co to przez zime do następnej wiosny odrosną :-ptylko cholera nie ma u nas dobrej fryzierki a to juz musi byc dobrze obcięte i jak scharzni to juz nic nie da sie zrobic jakby mi zagwarantował ktos że tak obetnie to już bym poszła :confused: najbardziej przemawia to mnie ta ostania zawsze mam tak że jedna strona mi super ukałda a druga zawsze splaszczona to ta splaszczona bym dała krotko a tą co sie fajne układa zostałaby tak jak jest dłuższa :-p
 

Załączniki

  • images.jpeg
    images.jpeg
    10,4 KB · Wyświetleń: 37
  • fryzury-2014-modne-fryzury-z_315271.jpg
    fryzury-2014-modne-fryzury-z_315271.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 36
  • f80f2d246561b88509796574e80da050.jpg
    f80f2d246561b88509796574e80da050.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnia edycja:
Mikotku - ja myse, ze Tymek chetniej bedzie jadl mamina kuchnie jak wreszcie zeby sie pojawia. Wtedy i ja bede miala wieksze pole do popisu. Z moich zje tylko buraczkowa, ale i to nie zawsze, wiec zazdroszcze dziewczynom , ktore gotuja dla wszystkich jedno...ja nie umiem . Mam nadzieje, ze to nie gluten u nas, buzka wyglada ladniej...moze moja wina bo przez jakis czas Tymek jadl 2 kaszki dziennie(czasem te mleczne) i moze za duzo bylo obcego mleka. Za pare dni podam mu deserek ztwarozkim i zobaczymy

Terii - odwazne ciecie by bylo !

Smile -
-super, ze imprezka sie udala, ja jak Terii po tak dlugim okresie ni picia po butelce padlabym na lozeczko ;-)


Tymek po 2 godzinach zowu zasnal, nie wiem co jest grane, ale plakal, nawet juz zasypiajac :-(
 
reklama
Hej kochane moje - wreszcie jestem. Strasznie dużo się ostatnio u nas dzieje.

Smile - ależ pięknie wyglądasz !! Zazdroszczę clubbingu - też bym gdzieś poszła eh :(Jak piękny zniósł Twoje wyjście ?:D

Teri - super ten fryz :D a za mną ciągle chodzi bob ... ale wiem, że będę żałować i już miałam sie zapisać do fryzjerki i odpuściłam .... ale może ....

Robaczku - ależ Ci Hubi pięknie powiedział. A tak w ogóle muszę do Ciebie zadzwonić w któryś dzień bo dawno nie gadałyśmy :p

Bona - dobrze, że piszesz - trzymam kciuki żeby wszystko do końca się wyprostowało. Buziaki dla pięknookiego Misia :*

Kingusia - super, że Laurka dobrze zniosła zabieg. Dzielna dziewczynka :)

Jeny - ależ Wy jesteście śliczne - wszystkie 3 !

Gosiak - czekam z Tobą na odpowiedź "ludzkiego" szefa

A u nas ?? hmmm no dalej jesteśmy na etapie omawiania szczegółów przeprowadzki, dalej szukamy auta, dalej rozmawiamy o weselu mojej siostry. Nic nowego a mimo to na wszystko czasu brak. Lolek dalej nie raczkuje ... ale cos tam próbuje - zobaczymy, Już mnie głowa tak bardzo nie boli :p badania zrobię yyyy niebawem :p
 
Do góry