reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam z kawą i Stworkiem Potworkiem,który zabiera mi moje ręce i nie daje pisać :)
Przepraszam, że z rana zaczynam kupokowo ....ale ....
Po wczorajszej 7 kupce niezłej,dziś pierwsza kupka śliczna !!! Pomaranczowa i pachnąca !!! Cud ????? i w nocy bez kupolka :) Fakt zwiększyłam delicol, może to to i może regorystyczna dieta ale szcześliwa jestem bo od 3 tygodni takiej kupki nie widziałam :)

Kingusia brawa dla dzielnej Laurki !!!! Będą na pewno dobre efekty :) I zaczyna Laura dreptac????? Widzsz a tak się martwiłaś, kalpsa powinnaś dostać :) Hubi nie przebiera nóżkami,fakt już chwilę stoi sam ale jak chce isć do na czterech :)

Palin,fajne butki. Też wczoraj przeglądałam ale na razie nie kupuję. Do wózka nie lubie zakładać a nim będzie dreptać po ulicy to zapewne jeszcze kilka dobrych tygodni upłynie. A ceny to powalające. Chciałam ecco kupić bo najbardziej ufam tej marce to ceny 250 zł ....i chyba kupię pumy bo to druga w kolejności moja marka.

Teri heheh, ale ja pewnie do ławki bym nie dobiegła :D Z Sewerkiem też bym przegrała więc nie martw się:)

Emka, masz rację codo facetów ja jeszcze dodam, że zajmowanie dzieckiem, które się kocha,nie może być obowiązkiem a przyjemnością i nie rozumiem facetów, którzy odganiają się od własnych dzieci jak od natrętnej muchy ...

Mikotko jak dziś nocka ? Wstawając na cyca myślałam o Was. Ja dziś 3 razy wstawałam a pospaliśmy do 7:30 mimo, że Hubcio poszedł spać o pół godz wcześniej ( 19:30 )

Z okazji wczorajszego święta dostałam jednak kwiatki od S !!! Jednak nie mógł dopuścić do sytuacji bym kwiatka nie dostała :) Wieczorem jego kolega przyniosł mi taki bukiecik :)
bukiecik.jpg
 

Załączniki

  • bukiecik.jpg
    bukiecik.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Mikotku dziękuję :*
Palin Laura sama to jeszcze nie prędko będzie chodzić sama więc też chyba musimy kupić większe. Myślimy o roz 18-19 ale trzeba jeszcze przymierzyć.
Robaczku Laura sama nie stoi ale spodobało jej się chodzenie i teraz jak się tylko ją posadzi na kolanach to zsuwa dupkę i chce żeby ją prowadzać. Trzymam ją pod pachy i tak zwiedza mieszkanie :-p
Cieszę się że kupka Hubisia wreszcie normalna! Oby już tak zostało :tak:
 
Palin super wiesci! Co rano Miki je na.śniadanie? U nas pierwsze karmienie po nocnym to.mlrko z.kleiku, drugie to owsianka, albo bułeczka z masłem.

Robaczku jakie cudne.wieści! Ja.nieustająco o Was myślę, że bo wiem z jakim strachem zaglądasz w pieluche :-( oby teraz już było tylko lepiej! Ależ piękny bukiet dostałaś! Ecco ma rewelacyjne buty, jakość robi cenę :-/ może coś.z.wyprzedaży uda się upolować? W poście z 4 rano pisałam co i.jak ;-) musiałam Obudzić Zosie, by zrobić inhalacje i wyczyścić nos.

Kingusia a.to.Laura cwaniara! :-D
 
Witajcie!

Przez jakiś czas mnie nie było, ale czytam Was w zasadzie codziennie, tylko weny brak na odpisywanie. No, ale Mikotko przywołuje, więc jestem. U nas pomału wszystko się prostuje, ale jeszcze nie jest dobrze. Najlepsze w całej sytuacji jest to, że bardzo mogę liczyć na męża, naprawdę sprawdza się w trudnych sytuacjach. Bardzo zbliżyliśmy się do siebie ostatnio...

Michaś dziś wstał o 4, ale to trochę przeze mnie. Położyliśmy go wczoraj o godzinę później niż zwykle i myślałam, że nie będę mu dawała mleka o 3 jak zwykle, bo pewnie pośpi dłużej. No i obudził się o 4 gotowy do zabawy :baffled: Zasnął przed chwilą :baffled: Piękna pogoda dzisiaj, więc na pewno zaliczymy dziś rodzinny spacer :-D Obiad mamy z wczoraj, w domu posprzątane, więc oprócz prasowania, fajrant!

A! Michaś nadrobił zaległości motoryczne :-) Pięknie raczkuje, wspina się po wszystkim i wszystkich, nabija guzy, zdobywa nowe siniaki i jest przeszczęśliwy :-D Ale najpierw nauczył się raczkować, a dopiero potem siadać samemu. Ot, tak na opak :-D

Mikotku- biedna ta moja Zosieńka... I Ty biedna... Dobrze, że Jarek będzie w piątek, to przynajmniej trochę odeśpisz, chociaż znając Ciebie, to wcale nie jestem tego taka pewna ;-)

Maryś- gra ważniejsza niż dziecko? No ten Twój małż to chyba trochę przesadza... Trzeba przywołać M do galopu :tak:

Palin- fajne te butki! My ostatnio dostaliśmy od mojej przyjaciółki dwie pary ślicznych adidasków: czarne Nike i ciemnofioletowe Adidasa. Rozmiar 22 i są w sam raz.

Adidas Performance Baby buty fioletowe 22 zamsz (4038046316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ADIDASY TRAMPKI NIKE R. 22,5 WKŁ.12,5 CM (4023899741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (takie, tylko czarne)

Robaczku- oby już tylko takie kupki robił Hubcio! A bukiet prześliczny :-)

Kingusia-
efekty po laserze już widać, a jak jeszcze mieliście kolejny zabieg, to teraz na pewno będzie coraz bledszy! Butki prześliczne! jak urodzi się moja bratanica (Anita ma termin na 14 marca), to będę stroiła w takie cudeńka!

Teri- ja nieustannie jestem pod wrażeniem umiejętności Darii!!!! A z kondycją to spokojnie, z czasem będzie coraz lepiej, zobaczysz! Jak poszłam pierwszy raz na fitness, to już po rozgrzewce myślałam, żeby cichaczem stamtąd wyjść. A teraz, po dwóch miesiącach, jest duuuużo lepiej :tak:

Natis- dostałaś okres?

Gosiak- na pewno najedliście się strachu, ale trudno upilnować już nasze Szkraby. Coraz bardziej ruchliwe i mobilne ;-)

Justa- Michaś sam zaczął pluć smoczkiem jakieś 2 miesiące temu, więc nie znam metod na odstawienie :-( Wcześniej używaliśmy smoka do zasypiania w dzień, poza tym nie był nam potrzebny, więc Michaś też nie był do niego przywiązany. Pięknie uczciłaś wczorajsze święto :-D

Madzia- jak praca? Jak spisuje się opiekunka? U nas na razie M siedzi z Michasiem, jak ja jestem w pracy.

Jeny- jak miło się na Was patrzy! Piękny brzuszek!!!

Smile-
jak po imprezie? Zdrówka dla Frania!


Uciekam prasować, póki Misio śpi :-D udanej niedzieli!!!
 
Bona, Milo Cie tu widzieć. Dobrze, że się powoli wszystko normuje. Oby niedługo było juz całkiem dobrze. Brawo dla Michasia :-D

Mikoto, Mikołaj na 1 sniadanie ma kaszke, a na 2 kanapkę, potem obiadem swój i nasz, podwieczorek i na kolacje kaszka.
 
Kochane dziękuje, że pytacie. Napiszę w skrócie. Syn opiekunki trafił do szpitala z zapaleniem oskrzeli. Tymcio kaszle, cieknie mu z nosa. Jedziemy dziś do lekarza :(
Poza tym pojawiły się 4 zęby na raz-mamy komplet dwojek :)
Ja dalej ledwo żyję przez to przeziębienie.
Tymcio idzie do żłobka jak będzie zdrowy i jak zrobimy badania. Opiekunka jest nieodpowiedzialna! Bo jej syn siedział chory w domu a mnie oszukiwała, że ma astmę.. i stąd taki kaszel.
W żłobku będzie mu lepiej. Najmłodsza dziewczynka w jego grupie ma 11 miesięcy, w sumie jest ich 5.
Więcej nadrobie wieczorem jak nie padne razem z Tymciem przed 19 :p
 
Witam :)
Od razu napisze, wszystkim kobietkom spoznionego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
Nie moge zbytnio sie rozpisac bo M sie na mnie obrazil za to, ze powiedzialam mu zeby zostawil wkoncu ten komputer (oczywiscie wyrzucal mi, ze ja non stop siedze na tel), takze cichy dzien mnie dzisiaj czeka... jutro napisze jak minal weekend obszerniej, jak M bedzie w pracy...

Gosiak i jak chalka :D znalezliscie cos z Emilemv w przepisach? Dobrze, ze Tymciowi ni sie nie stalo!
Robaczku on juz jest uzalezniony, i to od daawna. Wczesniej zbytnio mi to nie przeszkadzalo no ale teraz jest dziecko wiec miaalam nadzieje, ze jednak sie zmieni.. mam nadzieje, ze te kupki Hubisia sie unormuja ! No to Seweryn sie postaral :D piekny bukiet :)
Teri gratulacje dla Darii! Zuch dziewczyna! :D
Mikotku jak fajnie Zosia wyglada przez okno :D super! A ciuszki tez super :D
Smile jak wypad sie udal? :)
Justa do mojego nie dociera jak mu mowie, ze dla niego wazniejsza jest gra niz dziecko... ehh.. ja mu chyba popsuje jak bedzie na 2 zmianie w pracy..
JestemEwa gratulacje dla Gosi :D
Palin to milo dzien spedziliscie :)
Mikoto mam nadzieje, ze reszta nocki spokojniejsza, i oby nastepne byly coraz lepsze!
Emka chyba i ja zaczne tak robic..
Kingusia dzielna Laura! Super, ze lepiej zniosla laser! To ile jeszcze razy bedziecie tam jezdzic
 
witam niedzielnie u nas piekne słoneczko więc spacerek rodzinny sie szykuje :-D

Robaczku ochhh jak dobrze że kupka tak sliczna :-D ach tylko matka może się zachwycać kupką :-D oby takie śliczne już zostały a kwiaty piekne a tak smutałaś się że nie dostałas kwiatka a tu prosze :tak:

Palin oj nie beda się nudzić i o to chodzi ;-) bo kto by tam chciał się nudzić w związku Mikuś za to robi piekne siku i kupki na nocnik a Daria jakoś ne uznaje jeszcze siedzenia na nocniku :baffled: butki super !! a ceny szkoda gadać zarabiaja na dzieciach bo wiedza że każda matka kupi to co najlepsze :baffled:

Kingusia super że naczyniak znów zaatakowany ze zdzwojoną siła oby jak najszybciej znikł butki tez super

Daria ma stopkę długa tak na 11 - 12 cm więc wypada rozm 19 ale z tego względu że już prawie chodzi więc już będzie chciała dreptac po chodniku nie mogłam wziąść duzo za dużych tylko takie żeby były w sumie na już więc kupiłam rozm 20 i są ok :tak:

madzia ech ta opiekunka :wściekła/y::wściekła/y:oby Tymcio nie miał zapalenia oskrzeli :no: jak tak czytałam o niej to tez chyba bym jej podziękowała :no:

mikoto tak oczywiście cwiczenia wczorraj zaliczone i zaraz po nich poszliśmy biegać może dlatego tak szybko dostałam kolki ( tak tak sobie tłumacz :-p ) no ale fakt Dawid biega co dzień w szkole i po szkole ogolnie lubi biegać i byłam w szoku jak biegł i biegł i się nie męczył ech co młodość to młodość :sorry2: zdjęcie bucików na dole ;-)

Bona super że piszesz i dobrze ze juz idzie na prosta :tak:super że Michaś taki mobilny a tak sie martwiłaś

wiecie jak fajnie miec takiego syneczka juz prawie nastolatka co dotrzyma towarzystwa przy bieganiu i teraz wymysliłam że jednak kupie te rolki bo ja bedę jechać na rolkach a Dawid na rowerze ;-) tak sobie mysle że jakbym teraz miała taka córe to bym chyba poszła z torbami bo już by sie chciała stroić itp a tak to mam kompana do uprawiania sportu ;-)

u nas smoczek na zasypianie no i czasem sobie znajdzie w dzień to chwile pociumka ale zaraz wypluwa albo jej sam wyleci bo to gaduła jest to smok wylatuje z buzi ;-)jak sie uderzy albo cos to wtedy smoczek działa kojąco na ból ;-)Dawid jakoś tak w tym wieku ok 10 misięcy sie sam odstawiła od smoka bo raz nam zginał akurat na weekend i nie było gdzie kupic i tak po weekendzie już nie był potrzebny jak sie znalazł po tygodniu to szybko go do kosza wywaliłam żeby mały nie zobaczył i tak był juz bez smoka także sposobów nie znam czasem dziecko samo sie odstawi a czasem problem często widze takie duze dzieci na spacerze tak 3 / 4 letnie ze smokiem w buzi niezbyt fajnie to wygląda :dry:Palin zapomniała wczoraj pisac ogłądałam ddtvn i akurat mówili jak oduczyc dziecko od smoka i pokazywali 1,5 roczna dziewczynke która miała mnóstwo smoczków i zasypiała to jeden w buzi i dodatkowo po 3 w każdej rączce :-D córcia mojej koleżanki będzie miała w maju 3 latka i tez nie maowy żeby opuściłą smoczka więc chyba lepiej wczesniej mówia że ja sie do roku ie oduczy to potem coraz ciężęj z tym ..

musze uciekac bo mała bardzo chce pisac ze mną .. :sorry2:
 

Załączniki

  • SAM_9791.jpg
    SAM_9791.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
Jesteśmy u moich Rodziców :-D to tata przyjechał po nas, także miła odmiana ;-)

Bona nawet nie wiesz jak się cieszę że piszesz! Zobaczysz, wszystko się pouklada! To wspaniałe,że możesz.liczyć na Marcina! Lepszej opieki dla Misia nie mogłaś sobie wymarzyć :-) nareszcie pochwaliłas się umiejętnościami mojego Zięcia ;-) :-D buty rewelacyjne, ale to.juz mówiłam ;-) Lili ma szczęście, mając taką Ciocie ;-)

Palin a podajesz dalej te kaszkę z.lipa?

Madzia no nie wierze! To oszustwo! Skrajna nieodpowiedzialnosc! :mad: jak tak.można??? Koniecznie daj.znać, po wizycie lekarskiej. 4 ząbki?! Super! Gratulacje! Może teraz Tymcio będzie spokojniejszy. Ćwiczysz?

Marys mąż ma focha? :-/ to może niech przejmie na jeden Dzień.Twoje obowiązki? Przekona się wtedy, ile znaczy czyjąś pomoc

Teri znów pisalysmy w tym samym czasie ;-) Zdjęcia nie widzę :-( super, że jesteś wytrwała no i Synek Cie dopinguje! U nas ze smokiem.identycznie.jak u Was. Po tym, gdy Zosia zassie go.wiem, że.chce spać. Kiedy w czasie snu go wypluwa Nie podaje jej go.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ech, co to był za dzień. Miki, nie licząc porannej drzemki, która trwała do 8.50, przespał w ciągu dnia zaledwie 30 minut. A to wszystko z powodu tylu atrakcji. Spacer w piękną pogodę i spotkanie z Antkiem! Szał!!! Paulunia, jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny. Było bombowo :-)

Teri, slicznie adidaski. Co do smoczka, to niestety wiem. Juz był okres, że myslalam, że się z nimi rozstaniemy, ale miłość wróciła. Ale juz sobie obiecała m, że jak zdecydowanie staniemy na nogi to kończymy z tą przyjaźnią. Podobno najlepsze momenty na odstawienie to pół i półtora roku. Pierwszy przegapilismy, na drugi nie zamierzam czekać. U nas smoczek też głównie do zasypiania, czy uspokajania przy płaczu. No i na spacerach, często wieje, wiec robi za zasłonke, żeby nie nawiewało (ciągle się boje o tą jego krtań).

Mikoto, fajnie, ze wam się taki inny dzień udał, bo mam nadzieję, że się udał. Tej z lipą juz dawno nie podawalam, bo za aksamitna. Miki woli grudki. Ostatnio lubuje się w kaszce z biszkoptami.

Madzia, toć jej nie można nazwać opiekunką! Jak, nie daj Boże, Tymcio będzie chory, obciążyłabym ją kosztami leków. Kurcze, jak tak można :-(

Skarbus padł jak kawka. Ciekawe jaka będzie nocka...
 
Do góry