reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Smile co byś nie założyła, będziesz wyglądać rewelacyjnie! Baw się dobrze! Czekamy na zdjęcia ;-) wiem, że i u Was noce ciężkie :-(
 
reklama
Teri i Ty tak skromnie chwalisz Darię ??? BRAWO DARENKO ! cały czas jest przewodniczką w umiejętnościach :)
Hubi to jeszcze kosi nie robi ,ani papa :( tylko 5 przybija ale za to też coraz częściej się puszcza i stoi ale tylko stoi, nawet za roczki nie chce iść.
Zazdroszczę ćwiczen :( ja nie mam jakoś sił i moją gimnastyką jest tylko codzienność.Jak skończę karmić to będę chciała biegać, mam nadzieję, że mi się to uda :)

Mikotko, kwiatków nigdy nie za wiele :) Ja niestety kwiatków dziś nie mam :( S cały czas w stolicy siedzi. Ale prezent dostałam od Sewerynka, śliczną bransoletkę z makaronu :) Mam nadzieję, że zębol szybko Zosieńce wyjdzie. Jaka ona jest duża ! ubrnka śliczne.

Smile udanego wyjśca ! A moze bedzie jakiś książe i chemia :) Mikotko ma rację, jesteś taka śliczna, że we wszystkim będziesz ładnie wyglądć. Zazdroszczę wyjścia, baw się dobrze! i wybaw się za mnie i drinka za mnie wypij bo ja teraz przestałam drineczkować :(

Z okazji Dnia Kobiet moje dziecko zażyczyło sobie bym świętowała i nic nie gotowała, czekamy na obiadek na dowóz :D
 
Wszystkiego najlepszego kochane kobietki z okazji Naszego Święta :-)

mikoto Filip lepiej, trochę jeszcze pokasłuje i już broi wiec chyba zdrowieje. Pospał trochę w dzień więc i ja trochę odpoczywam bo m w pracy, a robota poczeka, hehe Filip też lubi siedzie w oknie i tak mocno puka w szybę, że przechodnie się oglądają, ładne zakupy

_Marys_ wiem o czym piszesz, bo u nas czasami jest tak samo, jak jest jakas misja w grze, to m posadzi Filipa na ziemi i jeszcze do niego mówi, żeby nie marudził, chyba muszę zrobić z tym porządek bo chyba dziecko ważniejsze niż granie, jeśli nie zrozumie to wyrzucę mu ten komp przez okno

gosiak_85 mam zamiar ograniczyć mu tego smoczka, ale jedyny plus jest taki, że jak smoczek w buzi to nic innego tam nie pcha bo w przeciwnym wypadku, albo pcha swoje palce albo to co znajdzie

RobaczekII ja Cię bardzo podziwiam z tym karmieniem, pomimo tych różnych przygód

teri114 brawo dla Darii, ale ona jest niesamowita i taka mądra dziewczynka

Ja przed chwilą wypiłam cappuccino i zjadłam 4 ciastka, więc się zasłodziłam, tak postanowiłam uczcić to święto, synek śpi.
 
mikoto tak pamiętam ta córeczka znajomych to niezła torpeda jest :szok: tak sama zrobiła te 7 kroczków i dzis tez tylko z jednej strony musi byc Dawidek a ja z drugiej wtedy wie że ja złapiemy i ma zabawe z tego bo jak jest juz blisko to sie na nas rzuca :szok::-D Masz rację w sumie za tydzień już 10 miesięcy nam stuknie :szok: a zaraz przecież roczki a takie roczne dziecko to juz rozumie chyba wszystko śliczne ubranka a teść dżentelmen :tak:
Daria jak cos do niej mówie to patrzy tylko na moje usta i marszczy czoło w skupieniu chyba próbuje rozszyfrować co mówię :-D ona tę książeczkę kotkiem chyba zna już na pamięć bo pokazuje jej ją codziennie jak tylko skończyła 5 miesięcy to już kupa czasu a uwielbia ją niesamowicie ;-)

Robaczku nic sie nie martw każde dziecko uczy sie inaczej Daria tez papa robi dopiero od tygodnia tak świadomie i tak sie jej spodobało że jak Dawidek z mężem rano wyjdą to jeszcze pochodzi pod drzwi wyjściowe i robi im papa prze pół dnia :-D ale coś jakieś smuteczki z Twojego posta widać wiem jak sie człowiek martwi to nie ma na nic siły ani ochoty faktycznie duzo tych kupek u Was ale u nas też od jakiegos czasu jest nawet 6 kup co była juz tylko jedna na dzien :baffled: i nie wiem czy to zeby czy cos innego ależ masz kochane dziecko że nie kazało Ci dziś gotować i już biżuterie daje no no super synowa bedzie zachwycona :-D

justa oo to na słodko poszalałaś :-D
 
Witam,

dzis z rana Tymek nam spadl...w sumie Emilowi ale na szczescie nawet nie rozplakal sie porzadnie. A lozko mamy wysokie bo mi siega tak do polowy uda. Emil wzial malego aby go przewinac i siegal tylko po chusteczki, a Tymek siup na brzuch i poprostu sie zsunal. Tyke dobrze, ze nie z pozycji siedzacej bo mogloby to sie zle skonczyc,a i mam mieciutka wykladzine.

Potem pojechalismy na basen i bardzooooo sie podobalo !!!

Robaczku - tez bym sie martwila...mam nadzieje, ze szybko dojdziecie tdo tego co tak wplywa na Hubisiowe kupki.

Terii - ale Daria bystra :tak: super, ze zaczyna sama chodzi a ksiazeczka mnie rozczulila. U nas na razie na topie kosi-kosi i zaczynamy pokazywac malemu wlasnie papa. Na razie sie z nas smieje

Justa - tez bym jakies ciacho zjadla, ale nie pomysleleismy aby kupic

Mikotku - -sliczne ubranka dla ZOsienki

Ja dzis czuje sie nawet, nawet, po basenie tez zmeczona bylam, ale sami tez skorzystalismy i na zmoiane troche poplywalismy (tzn ja tylko 4 dlugosci bo rak juz nie czulam :-D


och i bym zapomniala WSZYSTKIEGO NAJLEOPSZEGO MOJE KOCHANE !!!!
 
Chyba jeszcze dzisiaj nie pisalam, a was podczytuje :-D
W takim razie wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :-D:tak:
gosiak - o kurcze, no ale nic sie nie stalo? ja to bym sie strachu niemalego najadla... :no:
Dzisiaj cos bardzo dobry dzien mamy, lepiej sie czuje i dzisiaj podobno Gosia wstala :-D podobno, bo to nie ja ja widzialam, a moj chlopak, ale i tak sie cieszymy, a wczesniej nawet sie ruszac zbytnio nie lubila :-p:zawstydzona/y:
 
witam wieczornie :)

Justa, Hubi też wszystko wkłada do buzi i co rusz słyszę mniam,mniam i wyciągam najróżniejsze rzeczy a to co nie zdąrze wyciagnąć znajduje w pampersie :) a od smoczka to zaczynam powoli odzwyczajać mimo, że służy nam tylko do zasypiania i generalnie smoczek z lóżeczka nie wychodzi.

Tak, Teri smutam się z powodu tych kupek, dziś było 7 i tylko 7 normalniejsza :( Daria to od samego początku przewodniczka ! Jakoś Hubi nie potrafi powtarzać gestów jeszcze ale opanuje :)

Hehe, teraz mi się przypomniało :) :) Seweryn podczas nieobecności tatusia śpi ze mną i przedwczoraj położył się bez góry od piżamy. Ja do niego by ubral a on, "nie mamo, będę zastępował Ci męża, a mężczyźni śpią bez bluzek" hehe, i spał całą noc bez górnej piżamy :D :D

Gosiak, fajnie że popływałaś. Też uwielbiamy chodzić na basen i zaraz jak wróci S to się wybierzemy.

JestemEwa,fajnie się czyta że dobry dzień miałaś. i gratki dla Gosi, teraz jak posmakowała "wolności" to ruszy :)

Madzia,
co taki dwa słowa tylko ? czekam na wieści co u Ciebie?
 
Dobry wieczór ;-)

Pisałam posta w dzień i mi go wcięło :)crazy:), więc jeszcze raz napiszę: NAJLEPSIEJSZEGO BABECZKI !!! :*

Marys – mam nadzieję, że Twój men „nawróci się” jak Aro. Ten też był zły, jak mu nie dałam grać, ale od jakiegoś czasu już sam stwierdził, że go nie ciągnie. Że woli z Mikim pobawić się…

Mikoto – fajna endo-paka. Zdróweczka dla Zosieńki. Oby to już była ostatnia seria leków, a ząbek niech szybciorem wyłazi.

Smile – wyszalej się i za mnie.:tak:

Teri, wspaniała ta moja synowa. Taka zdolna i mądra. No i śliczna!!! Tylko czy ona będzie chciała takiego szalonego Mikiego?:baffled: On do książek nie ma zapału (chyba, że trochę pogryźć), nie robi papa (choć na nie reaguje), nie chce gadać (choć co nie co potrafi, ale tylko w swoim jednoosobowym gronie, albo jak się zapomni). Co prawda już sam staje i utrzymuje troszkę równowagę, a trzymany za ręce przejdzie się kawałek. Musze nad synem trochę popracować, bo jeszcze mu Dania ucieknie.;-)

Mój dzielny Robaczku – ja też nie dostałam dziś kwiatów. Ale też i nie chciałam. Dwa dni temu kupiłam sobie kilka drobiazgów i potraktowałam je jako prezent (przynajmniej oboje z Arem jesteśmy zadowoleni – ja, że mam co chciałam, on, że ma wymyślanie z głowy). Choć nie powiem, ucieszyłoby mnie usłyszeć „wszystkiego najlepszego Kochanie”.:sorry:
Skoro 7 kupka już lepsza, to może te złe już nie wrócą. Trzymam za to kciuki &&&& Jesteście z Hubim dzielni, oboje.

Justa, cieszę się, że z Filipkiem coraz lepiej. Jak będziesz miała skuteczny sposób na odsmoczkowanie Filipa, daj znać. Bo Miki ostatnio tak zakochany w smoczkach, że zasypia z jednym w buzi drugim w ręku…:eek:

Gosiak, dobrze, że nic się nie stało Tymkowi. A basenu zazdroszczę. Czekamy na wolny weekend i też się wybieramy do Mikołajek wypluskać.

Taka dziś była piękna pogoda, że poszliśmy rodzinnie na spacer. Zahaczyliśmy o sklepy, kupiliśmy m.in. Mikołajowi pierwsze butki (masakra, co za ceny, zdziercy żerują na dzieciach). Chciałam jeszcze zajrzeć z moimi panami na plac zabaw, ale Młody wolał uciąć sobie drzemkę, a po niej już trzeba było gonić do domu napełniać puste brzuchy. Może jutro dotrzemy na zjeżdżalnie (znów sobie mama poszaleje i pozjeżdża, a co) i huśtawki :-D
 
reklama
to jeszcze ja na momencik ;-)
ja tez kwiatka nie dostałam bo nie chciałam ale za to dostałam %%% Likierek ;-)już się konsumuje :-)

Palin wiesz że kobiety lubią szalonych mężczyzn jak Miki :-D jakie buciki kupiłaś ?? ja tez już kupiłam pierwsze butki i zdecydowałam sie na adidaski pumy :sorry:są leciutkie i zgrabne

Robaczek heh to masz męża zastępczego :-D Seweryn jest niezły agent :-D
może faktycznie bedzie juz lepiej z kupkami &&& trzymam z całych sił

madzia no no co to za 2 słowa :confused2::oo2: pisz co u ciebie jak sprawy z opiekunką ?

byłam dziś biegać a ze nie chciało mi sie samej to Dawid był chętny on lubi biegać no ale przed wyjściem sto razy sie upewniałam czy da rade tak biec za mną mówie mu że jak nie bedzie mógł dac rady to poczeka na mnie na ławce i cooo matka przebiegła kawałek dostała zadyszki i kolki a Dawid pobiegł dalej a matka na ławce czekała bo on chciał jeszcze pobiegac a a nie mogłam sie ruszyc takiej kolki dostałam ale wstyd :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: oczywiście relacja dla taty : mama mówiła że ja nie dam rady i co ubiegła kawałek i już nie może :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:chyba najpierw złapie kondycje dopiero bedę z synkiem biegac :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry