reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Mikotku nadrabiam nadrabiam :))) ale mam taaaakie zaległości, że do wieczora chyba nie skończę :)

Franek akurat zasnął WOW... ostatnio w dzień prawie nie śpi... a jak nie śpi to ja nic nie mogę robić bo on wszędzie za mną chodzi i nawet na chwilkę sam nie chce zostać i zająć się zabawkami. Jak w kuchni przygotowuję śniadanie dla niego czy coś i musi 2 min w krzesełku posiedzieć to już jest ryk :/
Dlatego Kochane moje ostatnio była nieobecna ... to + mój zje*bany komp który ciągle się wiesza:/ (ma prawo bo ma już 8 lat:p)

Idę czytać... wszystko prócz postów i jedzeniu bo jestem na diecie :))))

My ostatnio codziennie na placu zabaw...
IMG_0881.jpgIMG_0882.jpgIMG_0883.jpgIMG_0884.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0881.jpg
    IMG_0881.jpg
    53,8 KB · Wyświetleń: 38
  • IMG_0882.jpg
    IMG_0882.jpg
    58,9 KB · Wyświetleń: 38
  • IMG_0883.jpg
    IMG_0883.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 36
  • IMG_0884.jpg
    IMG_0884.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 41
MatkaEwa- niestety tu l4 takiergo jak w Polsce ciazowego nie ma. Pewnie jakies zwolnienie na tydzien moglabytm dostac ale to bezplatne wiec zobaczymy jak bedzie po tygodniu i co mi w personalnym zaproponuja

Mikotku - -sos z podgrzybkow tez uwielbiamy jamiiii

Marys - oni teraz ciazy za ciaze jeszcze nie uznaja... ciezko w tym kraju o cokolwiek. Musze przeczytac swoj kontrakt jak to jest ze zwolnieniem bo wydaje mi sie ze mam bezplatne ale musze sprawdzic. Dziekuje za przepis
 
Smile :-D nadrabiaj, nadrabiaj ;-) jejku, jaki Franio jest.cudny!!! Macie super plac zabaw! :-o w porównaniu do naszego to.jakby Wersal jest :-D
 
Marys tak właśnie myślałam ;-)

Powiedzcie mi, Moje Drogie Mamy, czy Spacerujecie z Dziećmi, jeżeli usna na spacerze? Czy uciekacie ze spiacymi Maluszkami do domu?
 
Jakbym miala uciejac z Karina do domu jak zasnie to spacer trwalby gora 15 min przynajmniej u nas tak jest ;) zreszta Karina ma czujniczek gdzies i jak wracam z nia do domu to sie budzi przed blokiem ;)
 
hej kochane przywołana przez Mikotka jestem :-p

ktoś zna sposób na wydłużenie doby bo jakoś sie skróciła hmmm dobrze że niedługo cofamy zegarki to może ta doba bedzie dłuższa :sorry2::blink:
ja tak jak smile nie mam czasu z powodu przylepki uwieszonej u nogi :sorry2::blink: jeśli nie spi to nie ma szans na zrobienie czegokolwiek bo tylko mama musi być na kocu i bawic sie z córeczką a nawet jesli akurat zabawi sie sama to i tak mamy obecność jest niezbedna :dry:więc jeśli spi to ja gonię z obiadem i całą masa codziennych rzeczy do zrobienia :shocked2: wiec czas na kompa mam dopiero wieczorem jak mała zasnie ale to zwykle mam siłe poczytać więc czytam Was codziennie ale na odpisanie już siły brak :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

smile jej ale Franek super wygląda i taki dorosły sie wydaje jakby miał juz z rok !!
Palin dziękuję kochana u nas dobrze ? jeśli to tak mozna nazwać :-Ddobrze Cię rozumiem bo mam w domu podobną małą bestię wszędobylską z teleskopem w łapach jak dostała tego laptopa nie wiem :confused:według mnie był poza jej zasięgiem :zawstydzona/y::dry:no ale jednak się myliłam i wylądował na podłodze ani dziecko ani laptop nie odnieśli większych obrażeń :-D

mikoto super że Zosia juz zdrowieje Daria teraz raczej nie zasypia na spacerze :sorry2:ale jesli już by sie zdarzyło to raczej byłabym szczęśliwa i na pewno nie szłabym do domku tylko nareszcie w spokoju pospacerowała ;-):-D

emka u nas ząbki wykluły się 10 dni temu i długo były tylko takie kreseczki a teraz jakoś ruszyły i juz widac przy usmiechu do czego nie moge przywknąć tak długo był bezzębny :sorry2:
dla ciebie Emka zdjęcie naszych 10 dniowych zebulek

kochane jestem w trakcie robienia obiadu dziś tortilla wiec napisze wieczorem o ile nie padne w locie :sorry2:

miłego dnia
 

Załączniki

  • SAM_9742.jpg
    SAM_9742.jpg
    6,9 KB · Wyświetleń: 36
Hello,

Ja na momencik, bo mam pracować, a czytam BB ;-)

Dzisiaj zmieniłam sobie rozkład dnia, bo opiekunka przyszła na 12, a rano byłyśmy z Lenuśką na kawce u koleżanki. Małe pobrykały, ja pogadałam i od razu lepiej się czuję :).

Niestety ostatnie nocki mamy znów ciężkie - Lena budzi się po kilka / kilkanaście razy, popłakuje. Trzeba ją przytulać, nosić. Dawałam jej Viburcol i było lepiej, spała bez marudzenia do 3-4 i dopiero potem zaczynała. Wczoraj na noc jej nie dałam i dziś od 00:30 się zaczęło. Nie wiem już sama czy dalej go stosować.
Marudzenie to na 99% zęby, już prawie je widać, ale nie mogą się przebić przez ostatnią błonę dziąsełek. 4 na raz.


MIKOTKU - super przepis. Mam bardzo podobny. Podonie też robię zapiekankę z tuńczykiem - szybka a zawsze smakuje. Zdrówka dla Zosi!

MATKAEWA - no Kochana niezły rygor sobie narzuciłaś! trzymam kciuki za wytrwałość. Nie jestem do końca w temacie - nie karmisz już???

PALIN - widzę, że Mikołaj to rozbójnik jak Lena. Oczy dookoła głowy muszę mieć, wszędzie wlezie. Ostatnio ją ściągałam z połowy schodów, nie wiem kiedy i jak tam weszła. A na czworakach zapyla jak mała rakietka - ostatnio źle oszacowałam jej prędkość i w locie ją złapałam, bo zaliczyłaby pierwszy zjazd po schodach :(.

GOSIAK - kciuki za pracę, za zwolnienie... Jak się czujesz???

KORBUŚ - ale fajnie Cię tu widzieć :-) Jak za dawnych dobrych czasów :)


Dziewczyny jestem przerażona, spóźnia mi się okres... 3 dni... Po porodzie odkąd przestałam karmić miałam regularne @. Jeżeli mogłam zaciążyć to po 19dc. Wydaje mi się to niemożliwe.
Wczoraj zrobiłam test, wyszedł negatywny, ale specjalnie się nie uspokoiłam. Proszę o kciuki, żeby @ nadzeszła... nie wyobrażam sobie innego scenariusza :baffled:.


Lecę do pracy, mam dziś mnóstwo spraw do ogarnięcia. Buziak!
 
reklama
Teri ;-) jak Daria śpi w Dzień? Zdążysz ze wszystkim? Ja ostatnio mam wrażenie, że z niczym nie mogę się wyrobić na czas, albo za dużo rzeczy sobie wymyślam :-S :| tortilla, mniam :-D to Smile czytasz to ;-)

Natis trzymam kciuki! Przykro mi ze macie kiepskie noce, niech zęby szybko wychodzą i niech wszystko wraca do porządku dziennego ;-) pogaduchy, dobra sprawa! Ja juz nawet nie pamiętam, że kiedy takowe odbyły się w.realu :-D Poprosze o przepis na zapiekanke ;-)
 
Do góry