reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Teri slicznotka! ;)
Natis oby nocki byly lepsze! Fajnie, ze wyjscie na kawke i pogaduchy sie udaly :) kciuki za @;)
Wenusjanka widze, ze Iza ma podobnie do Kariny ;) na spacerze spi w domu pobudka ;) a gdzie fotka rudych wloskow ? ;)
Palin no.to Miki sie postaral i dal mamusi wszystko zrobic ;) super! ;)
JestemEwa to egzamin tuz tuz!
Kingusia jeju az tyle alergenow! Wspolczuje :( 5 lat to strasznie dlugo to trwa :( tak jak Palin pisze, szkoda tych 2 lat :( ale moze faktycznie jest cos nowego i krotszego?
 
reklama
Dziewczyny pytanie mam, Karina usilnie probuje wstac na nozki, dzisiaj z pozycji siedzacej wstala trzymajac sie za moje rece, ale zastanawiam sie czy to nie zaszkodzi jej na stawy i bioderka :( jak myslicie?
 
Ja tylko się melduję, ten tydzień mam pracowity więc nie mam kiedy tu naskrobać, poza tym synek chory więc ani chęci ani siły już nie mam wieczorem.

W niedzielę było już zdecydowanie lepiej bo już kataru nie było ani kaszlu a od wczoraj pojawiła się temperatura, nie wiem czy to choroba czy na zęby, jutro będę znowu próbowała dostać się do lekarza, co pewnie będzie się wiązało aby się szybciej urwać z pracy.
 
Melduję się wieczornie!

Pot się polał, ale dałam radę i kolejny dzień z ćwiczeniami zaliczony :-)

Justa
koniecznie idz do lekarza z Filipem.

Jestem padnięta, obejrzę do końca M jak miłość i kładę się. Jutro Środa Popielcowa, także pościmy.
 
Nadrobiłam ale jakos spanie mnie strasznie meczy.

Mikoto co ćwiczysz? Abs tylko? My wychodzimy na dwór jak mały wstaje. Na drzemki wracamy do domu a jak zaśnie na dworze to dopóki nie wstanie chodzimy bo jak tylko klatkę poczuje od razu oczy jak 5 zł.

Gosiu :( zmartwilas mnie tym bólem. Czekam na wieści z kadr.

Madzia takie pindy w pracy zawsze sie zdarza. Kij jej w oko.

Smile cudny Franek!! Jesteś na tej wykupionej diecie?? Jak z pięknym??

Natis pracusiu no i kiedy mamy Was odwiedzić jak Ty ciagle w biegu??

MatkaEwa u Ciebie na okres moze mieć wpływ dieta i ćwiczenia. Bohaterze Ty mój!

Palin Miki jest mega :D ile służb na marzec ma Arek? Jak tam lodówka?

Kinga ja tez alergiczka. Kicham, kaszle, oczy puchną, łzy lecą eh...

No i wiecej nie pamietam :/

U nas ok. Trzęsę portkami przed poniedziałkiem. Dowiem sie czy przeszłam pierwszy etap konkursu o prace. Leci szybko ten tydzień...
 
Sara 8 min ABS i 8 min Legs. Rozciągam się i.wyciągam przed. Dzisiaj obejrzałam Chodakowska, i od.samego patrzenia zadyszki dostałam :p Trzymam mocno kciuki za przejście do.kolejnego etapu!!! A teraz uciekaj do łóżka, spać!
 
hej

mikoto dziękuję za przypomnienie na śmierć zapomniałam że jutro środa popielcowa :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: trzeba do kościółka iść posypać głowę popiołem i w końcu jakieś postanowienia uskutecznić bo mi wstyd jak czytam że co dziennie ćwiczysz a ja ćwiczę w myślach :zawstydzona/y::zawstydzona/y: ja po prostu nie daje rady ale chyba zle zczełam bo od skalpela chodakowskiej nie dałam oczywiście rady i sie zraziłam :zawstydzona/y: od jutra znajdę ten Twój zestaw cw i kochana ćwiczymy razem ok ?? prosze o codzinna kontrole i motywacje do ćwiczeń :sorry2::sorry2:

coś czuje ze u nas górne jedynki sa blisko bo sa te same obajwy co przy dolnych Daria uwieszona mojej nogi przez cały dzień od wczoraj idą kupy tak 5- 6 dziennie wkłada paluszki do buzki niby te 2 bulwy sa juz bardzo nisko zobaczymy ile nas teraz pomęczy :shocked2::shocked2:

Daria dzis łaskawa była i o 20 juz spała więc pewnie bedzie pobudka o 6 :sorry2:

Daria chyba coraz bardziej rozumie co do niej mówie bo jak ma cos w rączkę a ją prosze zeby mi to dała to daje reaguje na zakazy i o dziwo słucha jak sie mówi gdzie tata mama Dawid to patrzy na właściwe osoby na wanience ma kaczuszkę naklejoną i zawwsze jej mówiłam to kaczuszka ka ka ka to dzis wchodzi do wanny pokazuje kaczuszke i mówi ka ka ka no normalnie zadziwia mnie juz każdego dnia wiec jeszcze troszkę i może się jakoś dogadamy :-Dwięc teraz bardziej mamy rozwój intelektualny choć i ruchowy doskonalimy bo jak widzi że jestem blisko niej to puszcza się i rzuca sie na mnie dzięki czemu udało sie jej zrobić 2 kroczki zanim wpadła w me ramiona :-D

to tak w streszczeniu o nas :-p

natis 3 dni to jeszcze nie jest zle mysle że to przez to że żyjesz teraz w biegu na pewno @ przyjdzie mnie znów zaskoczyła i tak jakoś dziwnie bo 4 dni za wcześnie potem po jednym dniu znów cisza na 2 dni :baffled:

kingusia ojj biedna wiosna to ciezki czas dla alergików niestety :-( z tego co wiem to nie wolno przerywac kuracji wiec pewnie 2 lata przepadły a to duzo płacisz za takie odczulanie ?

nie pamietam juz co dalej .... :zawstydzona/y:

spokojnej nocy
 
Mikotku ja z Młodym spaceruję czy śpi czy nie... jakbym śpiocha miała brać do domu to na bank by się obudził więc bez sensu:p
ulala gratuluję zaliczonych ćwiczeń:D ja jakoś nie potrafię się zmobilizować do ruchu:/ wyjątkiem są spacerki i szaleństwa z Frankiem:p

Oj Teri wiem co czujesz... musimy coś wymyślić dla tych naszych dzieciaczków żeby mieć chwilę dla siebie:)))
Fajnie, że Daria już taka "kumata" :) Franek też reaguje na zakazy... ŚMIECHEM :)))
Natis kciuki za @ zaciskam!

Wenusjanka my też bez zębów nadal :D co do pchacza to ja mam chicco... ale Franek bardziej woli się nim bawić (muzyczka itp) albo przy nim wstawać niż go pchać i iść :))) chyba boi się rozpędzić :D

Kingusia współczuję... ehhh takie uczulenia to masakra jakaś:/

Marys Franek cały czas wstaje... myślę, że dzieciaki są już w takim wieku, że za chwilę zaczną biegać więc tego nie powstrzymasz... co innego jakbyś na siłę chciała stawiać dziecko, ale skoro samo wstaje to raczej jest gotowe... tak mnie się wydaje:)

Sa_raa to zaciskam bardzo mocno kciuki!!!! obyś dostała tą pracę! a ja nie w temacie i nie wiem, co to za praca w ogóle...:p napisz coś:p
Co do diety to jestem na Dukanie. Ta OXY fajna, ale za dużo z nią zachodu (gotowanie, posiłki 5x dziennie itp) a ja teraz nie mam na to czasu. Do maja muszę zrzucić jeszcze 6kg!
Z Pięknym... raz tak raz tak:/ ale ogólnie nie jest dobrze:/ nie wiem, czy to się kiedykolwiek zmieni, ale coraz częściej myślę, że chyba nic z tego nie będzie... :/

Laski... z okazji dnia kobiet w sobotę wybywam w miasto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D ale się cieszę, mam nadzieję, że nic się nie pozmienia:) jestem strasznie ciekawa miny Pięknego jak się dowie... a mam zamiar poinformować go o tym w piątek wieczorem:) Ostatni raz sama na imprezie byłam przed ciążą! Skandal normalnie:p

Ok zmykam spać, bo Franek ostatnio ma niespokojne nocki więc muszę korzystać z tego, że śpi.

Buziaki!
 
No i butla wciągnięta.

Marys, skoro sama próbuje to jej pozwól się dźwigać i asekuruj. U Mikołaja to już pozycja dominującą.

Justa, zdrowia dla Filipa. Może to ostatnie podrygi choroby przed ostateczna klęską?

Mikoto, brawo. A Zosia z Tobą ćwiczy? Miki to ma mega ubaw jak widzi mnie, czy Ara "tarzajacych" się po podłodze. I stara się dołączyć.


Środa popielcową. Ech, jak Aro powiedziałam, że na obiad będzie zupa warzywna to juz zobaczyłam w jego oczach to umartwienie. Ledwie północ minęła, a ja siegam zeby sie napic oczywiście po Cole! Dobrze, ze się przypominało i zamieniłam na butelkę z wodą :p

Sa-raa, liczba służb się ciągle zmienia, bo a to mu zabiorą, a to za kogoś wsadzą. Na chwile obecną jest po 1 na tydzień, ale to się jeszcze może zmienić. Lodówka ok, to była tylko przepalona żarówka. Uff. Kupilam nową i po wkreceniu się okazało, ze w srodku tylko światło! Moze lepiej bylo tego nie widzieć. Trzeba będzie zakupy zrobic, choć dziś o tyle dobrze, że nic w niej kusic nie będzie.

Teri, ależ Daria mądra. Mikołaj ma w nosie co Mama mówi, chyba, że mu to pasuje. A na Tate to juz ma kompletnie olewkę. A ząbki szybko wychodzić, nie męczyć Daruni!

Smile, udanego dnia kobiet :-)

Lece do książki. Albo mnie zmuli, albo ją skończe :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się z kawą!

Teri nie ma sprawy ;-) śledzie jeszcze w sklepie, ale mam nadzieję zjeść je na śniadanie ;-) kontrolę i motywację masz.zapewniona! Także, Wieczorem, kiedy masz.chwilę dla.siebie, odpalaj laptopa i ćwicz! Nie.zrazaj się po pierwszych 3 dniach! Dasz rade! ja juz lecę Drugi Tydzień z tymi.ćwiczeniami. Chodakowska u mnie odpada, poki.co:-/ właśnie oglądam DD TVN mowa o dietach gwiazd, na topie jest bezglutenowa i bezmelczna.

Smile z tego co wiem, to wasze spacery mają nieźle dystanse ;-) Franek śmiechem reaguje, ale bo to Śmieszek Mały! Jemu oczka się śmieją na kazdym zdjęciu :-D jestem fanka Twojej motywacji i silnej woli! Wow! Wyniki masz świetne! Trzymam kciuki za dalszy spadek wagi! Udanej soboty! Należy Ci się!

Palin Kiedy ja ćwiczę Zosia śpi, wtedy mogę się skoncentrować na.tym, co robię. Dołączyć chciała w weekend, ale wtedy cwiczylam wcześniej, bo Mąż zajmował się Sofii. Cały czas mnie Dzielnie wspierała, ale kosiala praktycznie cały czas, śmiała się i wolała mama :-D Kochana podziwiam Twoja cierpliwość i poświęcenie kulinarne! Aro niech wie, że taka zona to skarb! Za każdym.razem Gotujesz "pod Niego" także jeden dzień z warzywami chyba.nie robi aż takiej różnicy? :what::rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
Do góry