reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Cześć Kochane,

w sprawie czapeczek i wózków chetnie odpiszę wam wieczorem- póżnym, rano byłam na usg u gina a teraz cała rodzina się na pogrzeb zjechała, tylko ja zostaje w domu z dziećmi, muszę nadgonić z obiadem dla wszystkich głodnych

bilans pączków na godzinę 11.41- 3
 
reklama
Jestem Ewa - a ten urlop u Ciebie trzeba w koncu brac, czy nie, bo nie zrozumialam? U mnie nikogo to nie interesowalo, jesli czulabym taka potrzebe, to musialam sie sama o to zatroszczyc - tak chyba jest wszedzie? Ja mialam czas do 30. wrzesnia 2012 na zaliczenie wszystkich egzaminow, seminariow i oddanie pracy. Tylko to sie liczylo i tylko to ich interesuje.

Ile Ci jeszcze do konca studiow zostalo?
 
witam

wczoraj wiosna a dzis bez słonka a powietrze mrozne jakieś :eek:

jestem ewa hihi kolory są do wyboru mi sie najbardziej podoba fioletowy ale już teraz mam fioletowy a potrzebuje zmiany :-D

korba oo to super Zosia na spacerkach że taka spokojna z Darią tak prosto nie jest :sorry:o ile Dawidek jezdził w wózku i ani mruknął o tyle Daria nadrabia i zaraz chce wstawać a że trzymają ją szelki to sie złości i mało co jedzimy bo wtedy idziemy na plac zabaw i sie huśtamy :sorry:może łatwiej bedzie jak zacznie chodzic bo wtedy ją wypuszcze i sobie pobiega az sie zmeczy i znów do wózka :sorry:a na razie bywa tak że idę z Darią na rękach i pcham wózek z zakupami :confused2::shocked2:
ale zazdroszczę że masz dzis towarzystwo moje wszystkie koleżanki które maja dzieci są akurat chore tzn dzieci chore a i Daria jeszcze ten katarek ma :shocked2: fajnie sie tak poobiadac w towarzystwie ja czekam na Dawidka jak to dobrze mieć tez duże dziecko z którym można pogadać jak tylko wchodzi za próg to już go mecze pytaniami co słychać w wielkim świecie :-Dach potrzebuje towarzystwa ludzi a jakoś kiepsko z tym ostatnio :-( a co do lęków to Dawidek ma w pokoju taki kosz na śmieci w kształcie lwa i Daria się go boi jak tylko go zobaczy to ucieka do Dawida albo do mnie i wspina sie na ręce i taką mnie ma przerażoną hhii

robaczek fajny ten wózeczek to juz Hubis w tym jezdzi ? super że pomagasz Kasi jesteś cudowna :tak:

Daria nauczyła sie pięknie schodzić sama z łóżka i dzis rano byliśmy w lekkim szoku bo tak o 4 wylądowała u nas w łóżku i tak cos przez sen słysze że się coś tłucze gra zabawka otwieram ledwo oko patrze a ona siedzi obok pudła z zabawkami i sie bawi kiedy zeszła nikt nie wie:szok: ale była juz 6.30 więc sie wyspała i poszła sie bawić ale mam teraz mocny sen jak była malutka to budził mnie każdy jej ruch a teraz śpie jak zabita dobrze że umie schodzic to chociaż nie spadła ;-)

Minnie 6 pobudek to nie dużo :szok: w sprawie alergii nie pomoge ale Daria tez ma czasem takie czerwone pod zapięciem pampka :crazy:

Dzika oj to smutny dzień dzis macie :-( ja zjadłam 2 małe pączusie które upiekłam wczoraj

mikoto jak dzis dzień dalej zabiegana czy już troszke luzniej masz ? w smyku promocja -45% na wszystkie wózki jest tez ten chicco ktory masz i kurcze tez mi sie podoba :sorry:sama już nie wiem musze jechac obmacać wszystkie :-D
a tu link jakby ktos chciał skorzystac z promocji

Wózki dla dzieci w promocyjnych cenach – sklep smyk.com
 
teri, mkoto- to moje czapeczki od lewej- zimówka Ewki u nas funkcjonuje nawet przy dzisiejszej pogodzie, 9 stopni ale wiatr zimny i jeździłyśmy na rowerze więc musi dobrze uszy chronić, dalej berety te na dole szary i rózowy z H&M bardzo fajne z podszewką- ale czasem spadają z uszu- zakładam tak przy ok. 10 stopniach, berety na górze rzadko uzywam są bez podszewki, później taka biała czapeczka- AMISZKA nasza ulubiona, mąz tak na nią zaczął wołać bo Ewka tak w niej wyglądała i Ewa na czapki mówi amiszki bardzo praktyczna zakrywa uszka i jest taka bawełniana ażurkowa- ubieram tak na 14 stopni, i pózniej 2 cieniutkie różowe to tak z 17-18 stopni, dalej mam opaski, chustki i kapelusiki a to na słonce i wiatr. Oczywiście wszystko tak na oko podaje, same wiecie jak przy wietrze może być
SAM_4693.jpg
 

Załączniki

  • SAM_4693.jpg
    SAM_4693.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 33
Cześć kochane . Kurcze nie mam czasu ostatnio na nic . Jakoś tak się porobiło ciasno :sorry:. ćwiczę dzielnie Chodakowską i na basen jeżdżę - ciekawe jak długo ??? Trzymajcie kciuki za wytrwałość moją :sorry:. Dzis zjadłam 3 pączki :wściekła/y: ale były dobre mmmm:-).
Mikoto - Jasio wchodzi wszędzie tam gdzie nie może . Kable , kwiatki , pies , kominek to stałe punkty dnia do zaliczenia . A jak się wkurza jak go biorę na ręce . Robi tez pa pa , kosi kosi i cały czas się chowa ( za czymkolwiek ) :-D .
Robaczku - kciuki żeby te kupki Hubisia wróciły do normy &&&&&&&&&&&&&&&&&.
jestem Ewa - ja też w młodości kinomaniakiem byłam :-) . A kilogramki pociążowe mam i przedciążowe też :sorry:

Jaś ostatnio też źle sypia i budzi się w nocy po 4 razy na cyca :no: . Nie powiem - jak poczytałam , że macie podobnie to mi ulżyło ;-). Co to ma być ???? Jakiś skok ???
 
mikotku, jestemEwa wiecie jak to jest,jak mąż wraca z pracy,a szczęściara jestem bo jest to góra do godziny 16 i już mam wsparcie przy małej,to ja załatwiam zaległe sprawy,albo obiad kończe lub dopiero zaczynam,zalezy jak bardzo mała szaleje i czy daje mi chwilke,często jakieś zakupy,albo choćby na chwilę po duperelę podskocze,zeby tylko się przewietrzyć. W między czasie pranie lub prasowanie.Zawsze jest coś do zrobienia. Mała idzie spać przewaznie chwilkę po 19,ostatnio próbuję ją dłużej przetrzymać,zeby póxniej mi wstawała,bo zaczęła to robić punkt 6 rano:( Nadal mamy nocne karmienia,do tego nerwowo śpi,wybudza sie:(
Co do figury-oczywiście po ciąży tyłek jakiś bardziej płaski-nie wiem cholera skąd to sie bierze,o mniejszych piersiach nie wspomne:(( Ciążę zaczynałam troszkę upasiona,miałam 75kg i oponke,wymiotowałam bite pół roku,wiuęc waga zjechała,a jak juz wrócił mi apetyt to byłam już na diecie bo okazało się,ze mam cukrzyce ciążową:((Tak więc w dniu cesarki miałam 68kg,po wyjściu ze szpiatal w przeciągu 2 tyg spadłam do 62kg.Wage trzymam choć nie wiem jak,bo od rana do nocy jem non stop słodkie!!! Myślę,ze to bardziej ze stresów,niewysypiania się od miesięcy i bieganiny;)))
gosiak ja mam x-landera,ale go dostałam używke:(niestety nawet nie mam oryginalnego pokrowca na nóżki:(((
korba jak zdrówko?U lekarza byłaś?Wyniki już masz?
Dziewczyny ja mam polecaną taką spacerówkę,ponoć super.WÓZEK PARASOLKA BABY DESIGN BOMIKO XL 2014+WYS=0zł (3995279142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
minnie - mozna, ale nie trzeba. Jak sie o niego upomnisz to mozesz dostac, a ja nawet sie nie upomnialam, w zwiazku z tym nie korzystalam. W 4.07 koncze studia.MatkaEwa - jaka tam ze mnie kinomanka :-D po prostu jestem szurnieta na punkcie historii i jak wchodzi jakikolwiek film choc troche historyczny to zaliczam od razu :-D - co do kina. Co do ogladania filmow w domu to tak jak mowilam - ze wzgledu na aktorow z filmu :-D
 
Witam po cudnym dniu spędzonym z Robaczkiem :-D Pospacerowałyśmy , objadłyśmy ach w końcu :-)

Emka, Kochana jutro idę na następne szczepienie i odbiorę wyniki i do lekarza

Jestem Ewa, Zawsze podziwiałam ludzi którzy kochają historię :-D ale to chyba dlatego , że ja nigdy nie lubiłam w szkole historii --Wielki szacun :-)
 
Witam po malutkiej przerwie
Wczoraj nie dałam rady nic odpisać, zdążyłam tylko ekspresem przeczytać co tu się dzieje i poszłam spać. Nocka kręcąca i wiercąca, poza tym mały cały czas kaszle i ma katar, inhalacje jeszcze da sobie jakoś zrobić ale o ściąganiu gil nie ma mowy, wije się jak wąż i ryczy jakby ze skóry go obdzierali.

Korba32
całkowicie Cię rozumiem, ze nie chcesz Zosieńki zostawiać z kimś jak nie ma takiej potrzeby, ja też czasami wysyłam męża samego zamiast pojechać z nim a małego u kogoś zostawić, mamy to samo z zakładaniem pampersa, ostatnio wymyśliłam że liczę do 10 przy zakładaniu pampka i na razie działa, mały patrzy co ja mówię, hehe


Wenusjanka
trochę zazdroszczę, że mała gada, u nas mały jest zakochany w swoim smoczku, więc najchętniej cały dzień miałby go w buzi, a tym samym mało mówi, tylko ghhhy

sa_raa
byłam raz na takim wynalazku, jakoś szału to na mnie nie zrobiło

DzikaBez bardzo przykra sytuacja z sąsiadami

Minnie1
ja też chodziłam w kurtce do chusty i zamek działa poprawnie, tylko po praniu zrobiła się jakby cieńsza trochę

RobaczekII
dobrze, że zakupy udane w Tesco, też ostatnio kupiłam bluzeczkę w tej cenie z Myszką Miki, może mamy nawet takie same :D Fajnie, ze macie blisko do siebie z Korbą i możecie się spotykać

Poniżej zdjęcie kawałka salony, chodziło głównie o ścianę z kamienia dekoracyjnego, jeszcze zostały dwie ściany do zrobienia, tzn. podłączyć nowe gniazdko i pomalować a na drugiej ścianie będzie łuk zamiast drzwi
DSC03610.jpg

Lecę powiesić pranie i czas na spanie, spokojnej nocki
 

Załączniki

  • DSC03610.jpg
    DSC03610.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Witam po malutkiej przerwie
Wczoraj nie dałam rady nic odpisać, zdążyłam tylko ekspresem przeczytać co tu się dzieje i poszłam spać. Nocka kręcąca i wiercąca, poza tym mały cały czas kaszle i ma katar, inhalacje jeszcze da sobie jakoś zrobić ale o ściąganiu gil nie ma mowy, wije się jak wąż i ryczy jakby ze skóry go obdzierali.

Korba32
całkowicie Cię rozumiem, ze nie chcesz Zosieńki zostawiać z kimś jak nie ma takiej potrzeby, ja też czasami wysyłam męża samego zamiast pojechać z nim a małego u kogoś zostawić, mamy to samo z zakładaniem pampersa, ostatnio wymyśliłam że liczę do 10 przy zakładaniu pampka i na razie działa, mały patrzy co ja mówię, hehe


Wenusjanka
trochę zazdroszczę, że mała gada, u nas mały jest zakochany w swoim smoczku, więc najchętniej cały dzień miałby go w buzi, a tym samym mało mówi, tylko ghhhy

sa_raa
byłam raz na takim wynalazku, jakoś szału to na mnie nie zrobiło

DzikaBez bardzo przykra sytuacja z sąsiadami

Minnie1
ja też chodziłam w kurtce do chusty i zamek działa poprawnie, tylko po praniu zrobiła się jakby cieńsza trochę

RobaczekII
dobrze, że zakupy udane w Tesco, też ostatnio kupiłam bluzeczkę w tej cenie z Myszką Miki, może mamy nawet takie same :D Fajnie, ze macie blisko do siebie z Korbą i możecie się spotykać

Poniżej zdjęcie kawałka salony, chodziło głównie o ścianę z kamienia dekoracyjnego, jeszcze zostały dwie ściany do zrobienia, tzn. podłączyć nowe gniazdko i pomalować a na drugiej ścianie będzie łuk zamiast drzwi
Zobacz załącznik 612835

Lecę powiesić pranie i czas na spanie, spokojnej nocki
 
Do góry