reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Minnie Ty mnie nie strasz,ze to już miesiąc...Ktoś mnie tu pocieszał,ze po 2 tyg minęło...Ja juz nie mam sił:(((Melisa nie działa na moje nerwy,czegoś mocniejszego nie chce i nie moge łykać bo musze byc kumata przy małej,to taki perszing teraz...
Zgadnijcie dziewczyny co...pierwszy raz od ponad 8 miesiecy nałożyłam sobie maseczke na twarz!!!Szok,ze znalazłam na to chwile...Ręce opadają jaka nieogarnięta jestem od czasu narodzin małej:((Aż wstyd:( Dobrze,ze chociaz nie musiałam walczyć z nadprogramowymi kilogramami po ciązy,chuda jak patyk jestem,gdybym jeszcze na tym punkcie miała doła to depresja murowana.

Cholerka nawet nie mogę sobie wyobrazić tego jak dziewczyny rodzące przed 2013 musiały oddawać do żłobka lub do opiekunki półroczne dzieci:( Większość z nas ma ten roczny luz,luksus. Niektóre z Was juz walczą z rozłąką:((( Ja narzekam na tą moją marudę,rycze przez nią ale po 2 czy 3 h bez niej tak juz tęsknię.W nocy też mogłabym ją zostawić w łóżeczku,ale jakoś tak od czasu jej choroby spała ze mna i tak juz zostało;)Choć lekko nie mam,łóżko wąskie,ta się rozpycha,ale uwielbiam jak się tuli i trzyma mnie za rękę:)Poza tym szybciej idzie ją wtedy ululać jak budzi się z płaczem.

Mam nadzieję,ze małe czerwcowe choróbki juz zdrowieją:))))Spokojnych nocek.
Ps.ja też jestem na etapie szukania parasolki.Nie mam juz mocy brać wszędzie x-landera.
 
reklama
JestemEwa super, że mogliście wyjść do kina! Macie z kim zostawiać Gosię? Ja nie przepadam za kinem, w przeciwieństwie do Mojego Męża :-D

Gosiak odnośnie chustowania chyba najlepiej zapytać MamaTrojki albo Dmuchawca - znają się na tym :tak:


Emka
Ty też dźwigasz x-landera? Masz już coś na oku? Gratuluję szczupłej sylwetki - wśród nas sporo walczących o gibką i smukłą figurę :) Spróbuj się wyciszyć, dziecko czuje Twoje emocje, kiedy Ty jesteś znerwicowana, Córcia też się denerwuje. Wiem, że łatwo tak powiedzieć, ale to naprawdę działa. Ma Ci kto pomóc w dzień w opiece nad Maleńką? Może udałoby Ci się tak zorganizować, aby wychodzić dwa razy z tygodniu, tak dla siebie, dla dobra własnego zdrowia psychicznego? A może jakieś wyciszające hobby, u nas Sporo Dziewczyn zaczęło szydełkować :) Zawsze to jakaś odskocznia :)
 
Ostatnia edycja:
Mikotku - -jak tak zabunktrowalas faworki to podeslij do mnie :-D UWIELBIAM !!!! a robic pewnie nie bede...zrobie za to paczusie z twarogiem ale to na sobote :-p (juz doczekac sie ich nie moge )
 
witam

o widzę że sporo osób szuka spacerówki ja też :-p szukam lekkiego ale raczej nie takie jeszcze parasolki bardziej przejściowego i raczej nie drogiego :-p
zastanawiam sie nad takim miała któraś do czynienia i może cos powiedziec
Wózek CARETERO MONACO 8kg! rama ALU +GRATISY K-ów (3976224915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
głównie chodzi mi o te tacki są bardzo fajne moja Daria szybko sie nudzi i na spacer musze brac duzo różnych rzeczy w tym chrupki :-pi tak musze jej podawac po jednym a tak to bym jej tam sypneła i by sobie jadła hihi i mogła bym tam miec piciu pod ręką w lato i ogólnie podoba mi sie z wyglądu teraz jest w smyku w promocji za 279 zł więc sie ostro zastanawiam :sorry:

dzika no właśnie nic nie wygrzebałam na allegro bo jakoś nic mi tak szczególnie w oko nie wpadło jednak buciki wolałabym przymierzyć bo wszystkie jakie mamy do tej pory wchodza tylko do połowy :cool:gównie kozaczki miała na zime 3 pary i żadne nie wchodziły do końca :wściekła/y:
a to nauki chodzenia musza byc dobrze dopasowane
zdrówka dla Ninki oby te oczka juz wydobrzały :-(
podłączam się pod pytanie mikoto jakie masz czapeczki na teraz ?

mikoto no prosze jeszcze masz siłe na cwiczenia :szok:ja co dziennie obiecuje sobie że jutro zaczne :zawstydzona/y:a czas leci wiosna tuz tuz :zawstydzona/y:
to Zosia mobilna się zrobiła hhi tylko patrzeć a chodzic zacznie :-D

jutro dokończę bo musze już uciekać buziaczki
 
Witam z kawusią a jak :)
Nocka nbyłabysuper gdyby nie karmienia :D Chyba z5 dziś, straciałam rachube i gdybym nie miała nawyku zaznaczania sobie kocykiem z którego cyca karmić to bym pewnie w cyckach się też pogubiła (karmie raz z jednego raz z drugiego )

Wczoraj byłam u dr z z tymi kupkami. Na razie mam zwiększyć probiotyki i podawać enterol i poczekać. Przyjść jeszcze raz jak do poniedziałku nie bedzie poprawy.

Tescowe zakupy udane :) Gigant papmersy, chusteczki, słoiczki, wszystko w promocjach :) I nawet bluzeczkę z myszką mickey dorwałam za 9,5 zł :) Hubinio generalnie zakupy przespała :) A iludzie musieli mieć ze mnie ubaw jak zobaczyli obładowany wózek i dwa wielkie kartony pampersów załadowane jeden na drugi :) ( Zosieńce sie też dostało pieluchy :)

Minnie, ja sporo noszę podwójną kurtkę i nic się nie dzieje. Może zareklamuj ?
Emmka wiem oczympiszesz. Ja nawet teraz, pijąc kawę i pisząc tego posta non stop latam za małym, bo to albo coś dorwie, jkiś np.papierek i wcina, a to wykorzysta moją nieuwagę i pójdzie grzebać w drewnie (a doskonale wie, że nie może bo nim włoży rączkę to patrzy na mnie, jak powiem nunu to odejdzie jak nic nie powiem to czapnie :) ), o schodach już nie wspomnę ....
Mikotko, Jeny, Teri mam ,wiecie za pewnie, podobny wózek, pegperego pliko 3 i mogę go z czystym sumieniem polecić. Ma wszystko czego dusza zapragnie przy spacerówce-parasolce ! pliko.jpg

JestemEwa,zazdroszczę kina. Ja się wybieram ze starszakiem na film Lego , ale teraz nie ma S i nie mam jak pójść :( A Hubiś toby podejrzeewam pod krzesłami łazikował:D

Dzika
,przykro mi z powodu smutnych wieści sąsiedzkich.


Zbieram się za szykowanie do szkoły. Dziś Sewerek też godz. później bo nie mają pierwszej lekcji - dobrze im i mi :)
 

Załączniki

  • pliko.jpg
    pliko.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 33
Witam się ze śniadankiem :tak:

Robaczku, Jeszcze raz dziękuję za zrobienie mi zakupów :tak::tak::tak:

U nas ładnie świeci słoneczko , ale mroźno jest, czekam z utęsknieniem na Robaczka, przywiezie pączki , ja mam faworki i będziemy się objadać jak przystało w tłusty czwartek :-)

U nas nocka w miarę dobra 4 razy mleczko ;-)
,
Mikotku, Podziwiam Cię kochana , masz tyle siły i energii w sobie :tak: Ja choć bym chciała to na razie nie mogę wykonywać takich ćwiczeń a przecież wiosna idzie , już nie mówię o lecie i stroju kąpielowym :zawstydzona/y:

Terii, Fajna ta spacerówka :tak: Z Zosią o tyle dobrze , że jak jest na dworze to rzadko kiedy jęknie , nawet jak jeździła do niedawna w gondoli i musiała leżeć --też była szczęśliwa :tak:

Zosia nauczyła się robić głośniej w tv :szok::wściekła/y: Czasami tak przekręci pokrętło , że sama się przestraszy :-D Mam z niej niezły ubaw bo strasznie boi się kwiatków , nie wiem dlaczego . Dostała ostatnio od S różyczkę to jak jej wręczył aż sztywna się zrobiła :tak: Ogólnie nie mogę się do tego przyzwyczaić bo Julka była dzieckiem które niczego się nie bało a Zosieńka jest bardzo ostrożna ;-)

Miłego dnia życzę , mam nadzieję , że uda mi się jeszcze dzisiaj odezwać a teraz czekam na pączki:-)
 
Witam,

Kochane najedzcie sie paczusiow i faworkow - moich ukochany za mnie :-)

Nocka ciut lepsza tzn po zjedzeniu o polnocy pospal calee trzy godziny ciagiem, potem zaczelo sie krecenie. :-(

Nawet nie wiem co komu dokladnie odpisac. SLonko u nas swiec slicznie wiec spacerek obowiuazkowo !

mam pytanko do Mam , ktorych maluszki uzywaja XLANDERA - macie zalozone te pokrowce na nozi ?? one sa takie sliskie w srodku i wydaje mi sie ze przez to tymkow pupa zjezdza...i nawet jak ustawie oparcie do siedzacej Tymek jakos mi sie zsuwa. Tez tak macie ??? czy to tylko wrazenie ???



Kochane od 13 prosilabym o Wasz magic kciukasy :tak: Emil ma rozmowe. Wiem , ze i tak dluuugo bedziemy czekac na odpowiedz, bo jest pierwszy (reszta kandydatow poznije, ale nam nie pasowalo inaczej i sie zgodzili), ale ona dzialaja cudenka
 
Ostatnia edycja:
Witam,

U nas jakies 6 pobudek w nocy, w tym jedna przez starszaka. Mimo ze nieduzo, to jakos nieprzytomna sie obudzilam...
Dzis w planie wyprawa po pampki do Lidla, zostaly mi 2 sztuki ;) Mam cale opakowanie oryginalnych z Pampersa, ale chyba Mati ma na nie uczulenie - ma wielka czerwona plame na boku akurat pod zapieciem, swedzi to biedaczka, bo ilekroc odepne, to sie drapie :( Nie wiem jak mu pomoc, ulzyc :( Albo jak nie pampers, to moze kaszka, moze pomidory albo truskawki ze sloiczka? Choc wczesniej tolerowal... ciagle puszcza baczki i kupki zielone, wiec moze jednak to cos z jedzenia. Odstawilam wszystko co podejrzane, pampki zmienilam, ale od kilku dni brak poprawy. Zostala jeszcze kaszka Rossmanowa. Jak nie to, to juz nie wiem co :(

Ktos wie, po jakim czasie powinna byc choc minimalna poprawa po odstawieniu alergenu, HELP!!!!

Gosiak, Robaczek
- dzieki za odpowiedzi w sprawie kurteczki. Mysle, ze wymienie po prostu zamek na jakis porzadniejszy i juz.
Gosiak - nie wiem jak z noszeniem na plecach, ale moj Mati mi juz w chuscie strasznie ciazyl... wiec ja nie bedac w ciazy nawet z chustowania juz chyba zrezygnuje.
Kciukasy za rozmowe oczywiscie zacisniete!
Jestem Ewa - w polowie grudnia zaliczalam ostatnie egzaminy (mialam akurat taka mozliwosc, bo zajecia byly w podwojnym wymiarze godzin i konczyly sie w polowie semestru - na niemieckich uczelniach jest ten luksus, ze mozesz sobie sama wybrac zajecia, ktore Ci pasuja, wiec akurat takie wybralam), 31. stycznia urodzil sie Michal, a od pazdziernika wrocilam na uczelnie. Nie bylo mnie tam 10 miesiecy, ale stracilam w zasadzie tylko 1 semestr. Nawet nie bralam dziekanki (tez inne zasady niz w Polsce)
Jeny - na pewno sobie poradzisz!! Matka, kobieta jest tak skonstuowana, ze zawsze da rade, jakos zawsze do kupy wszystko zlozy i opanuje. Bedzie moze momentami ciezko, ale to sie pozniej po stokroc zwroci :tak:
Mikoto - podziwiam!!! Nie dosc, ze jakims niezrozumialym dla mnie sposobem ogarniasz chate, to jeszcze dajesz rade cwiczyc przy takiej ilosci snu? Ja to wieczorem jestem tak oklapnieta, ze ledwo nogi wloke za soba

Tez z checia wprosilabym sie na te slodkosci :) Dzis odstepstwo od diety - podobno im wiecej paczkow sie zje, tym "tlustszy" znaczy dostatniejszy bedzie rok :) Poniewaz mimo diety dzis znow wiecej na liczniku, to dzis mam ta diete w nosie i planuje zjesc 2 paczusie :)))

Milego!
 
reklama
mikoto - jak mamy zajecia to z Gosia zostaje kolezanka, ktora mala bardzo lubi, bo sie znaja od urodzenia :-D a w weekendy jak chcemy gdzies wyjsc (co nie zdarza sie czesto, ale czasami tak :-p) to jego rodzice z mloda zostaja na chwile :tak:
emka - zazdroszcze szczuplej sylwetki, naprawde... :tak: ja za nic w swiecie nie moge zgubic kg po ciazy, a z mikoto sie zgadzam w 100% - znajdz jakiej wyciszajace zajecie. Albo np jeden dzien spokoju, zostawisz dziecko z kims zaufanym (wiem, ze latwo mowic, ale to prawda :sorry:) i sobie troche od wszystkiego odpoczniesz. Dla wlasnego dobra... :tak:
teri - wozek wydaje sie w porzadku, ale kolor mi sie nie podoba :sorry: bierz jak jest promocja :-D
gosiak - trzymam kciuki :tak:;-)
minnie - a ja sie nawet nie pytalam o urlop jak urodzilam, bo zostal mi tylko jeden egzamin do konca semestru, machnelam go i koniec, a potem od nowego roku wrocilam. W UK na mojej uczelni jak sie nie spytasz o urlop to nikt ci nie powie, nawet jak wiedza, jaka masz sytuacje... :no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry