reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
I ja jużbkawkę wbbrzuszku. No nie napiszę, że szybko wstałam bo normalnie o 7 choć do8 dziś mogliśmy pospać no ale mój Pan nie miał ochoty i sługa musiał od 7 skakać nad Jego Wysokością ....

Ten mój mały Jego Wysokość sprawdza na maxa dzić od rana jak elastyczna i jak bardzo wytrzymała jest moja cierpliwość. nie doś że ma włączone maruda to jeszcze nieziemsko uparcie wchodzi na schody. Zdejmowałam Go juz chyba 50 razy.
Wczoraj na schodek kafelkowy ulał, stanął rączkami i łupną buzką w schodek - dziś ma limo na całym oczku :( :( :(

Madzia, Sara
ależ chłopaki to ranne ptaszki.
Madzia Tobie podwójnie współczuję i życzę sił wpracy
Mikotko i takzrobiłaś multum !!! Jak dzis noc ?

Nie napiszewiecej bo 1 Jego Wysokość tego sobie nie życzy i dupka swędzi do noszenie, 2 musze Seweryna do szkoły wygrzebac z łóżka - dzis do teatru jada.
A ja jak odwioze młodego jade do tesco bo mam pampersów sztuk 2 :)
 
Dzień dobry.

U nas nocka mega super, ale mega szybko się skończyła. A to dzięki tatusiowi, który narobił hałasu przed wyjściem do pracy.

Przepraszam, że nie podpisuje, ale ja dziś tylko z tabletek i ciężko poodpisywać wszystkim. Sił przy marudach, zdrowia chorowitkom.
 
Witam kochane :tak:

Ja tak na dwa słowa . Zosia ma już swoją pierwszą drzemkę , nocka była by normalna gdyby pinda nie miała w nocy mokrej piżamki ;-) Może miała źle pampersa założonego , bo graniczy to ostatnio z cudem żeby wyleżała chwilę zanim zapnę pampka :tak:

A teraz jedzie do mnie mama zostanie chwilę z Zosią a ja pędzę na badania

Do usłyszenia :tak:
 
Robaczku to nieźle się ubiegasz za swoim Księciem. U nas drzwi na schody, także to mamy z głowy. Problemem jest niska komoda pod tv :-/ Zosia wspina się na nią. Udanej wyprawy do Tesco ;-)

Wenusjanka widzę, że i u Was ciężkie noce :-( u nas takie od zeszłego poniedziałku :-( wytrwałości i sił!!! Też kawę poproszę ;-)

Palin super wiesci!!! To Aro, jak wróci z pracy, przejmie służbę nad Mikołajem ;-)

Korba trzymam kciuki za badania!!!!
 
Robaczek mój Milord od rana też na nie i na ręce - sweet dzień się zapowiada

Mikto a jak u Was nocka??

Pali na tablecie. Czyżby Arek miał służbę?

Ja zamiast robić foto ubranek na allegro - troleeee :confused2:

Kawa trochę pomogła ale tylko trochę. Muszę dzisiaj przyjąć gości, iść w gości, w miezy czasie posprzątać ciut a na wieczór chce do znajomej przetestować taki fotel z rolkami co to niby celulit i tłuszcz rozbija.

PS. Wiem, że pytanie było ale się dokopać nie mogę:
Jakich tabsów do zmywarki używacie??
 
Sara noc średnia, Zosia poplakiwala. :-( dzień zaczął się marudzaco, także zaraz lecę po kawe, żeby jako tako funkcjonować :-/ ale Ci się dzień zapowiada :-o aaa cóż to za magiczne urządzenie??? my zmywarki nie posiadamy, także nie pomogę :-(
 
fotel.jpg

Mikotek takie coś :tak:
 

Załączniki

  • fotel.jpg
    fotel.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 31
reklama
ja tylko na chwilę melduje że żyjemy raz lepiej raz gorzej ale żyjemy :-p

czasu brak na wszystko od wczoraj siedzę na allegro i szukam bucików na wiosnę dal Darii i czapeczek (nie wiedziałam że to taki trudny wybór :-p) bo ciepło sie robi a nie mamy wiosennej czapy
dziś jeszcze w planach mam pieczenie paczków żeby na jutro rano były to maz d pracy sobie wezmie i Dawido do szkoły
wczoraj mega wiało a dziś jakby spokojniej także wybierzemy sie na spacerek
Daria już prawie kończy katar zostają takie juz resztki od czasu do czasu także uff
kochane nie mam za bardzo czasu postarm sie odpisac wieczorem tylko ta moja mała niedobra dziewczynka przestawiła sie i chodzi spać 21.30 a wczoraj 22 :crazy: ale chociaż w nocy spi za to bez przerw do 7 tylko wieczoru nie mam za bardzo dla siebie :cool:

buziaczki
 
Do góry