reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Ja dokładnie jestem z pod Gdańska, z Żukowa. Chodzę prywatnie do p. dr Żmudzińskiej, ona jest z Invicty. O szpitalach myślałam albo o Zaspie albo o Akademickim, na pewno nie w Wojewódzkim. Trudno jest mi wybrać bo nie znam ani jednego ani drugiego. Syna rodziłam w Warszawie. Najwięcej negatywnych opinii słyszałam o Woj. dlatego ten od razu odrzuciłam.
A Ty Korba, dokładnie gdzie mieszkasz i też napisz o lekarzu i wybranym szpitalu. Fajnie, że jest ktoś z nad morza :)
Ok, ja zmykam do domku, coś ugotować ale za cholere nie wiem co :(
 
reklama
Masz rację, 150zł drogą nie chodzi. W ogóle to nie wiem co u Was tak drogo. Ja nie słyszałam żeby któryś lekarz w Wieluniu tyle brał...
 
Emilka - faktycznie drogiego masz tego lekarza. Ja teraz płacę 100zł za wizytę z usg, a jak mam szybką wizytę jak wczoraj, bo coś się dzieje to kasuje mnie tylko za usg 50zł.
 
Ja dokładnie jestem z pod Gdańska, z Żukowa. Chodzę prywatnie do p. dr Żmudzińskiej, ona jest z Invicty. O szpitalach myślałam albo o Zaspie albo o Akademickim, na pewno nie w Wojewódzkim. Trudno jest mi wybrać bo nie znam ani jednego ani drugiego. Syna rodziłam w Warszawie. Najwięcej negatywnych opinii słyszałam o Woj. dlatego ten od razu odrzuciłam.
A Ty Korba, dokładnie gdzie mieszkasz i też napisz o lekarzu i wybranym szpitalu. Fajnie, że jest ktoś z nad morza :)
Ok, ja zmykam do domku, coś ugotować ale za cholere nie wiem co :(

Haha Robaczek mieszkam 3km od Żukowa :-) ale jesteśmy blisko siebie :) Ja szpital wybrałam w Kościerzynie i do lekarza też tam chodzę do ordynatora tego szpitala . Pierwsze dziecko rodziłam w swissmedzie, ale teraz nie bardzo mnie stać , żeby tam rodzić :happy2: Cieszę się , że jest ktoś kto tak blisko mnie mieszka :-)


Ja dzisiaj na obiad robię taką zapiekankę makaron polewany sosem serowym na to sos do spaghetti z mięskiem mielonym i na górę serek starty i to zapiekam-- pychota :-)
 
ja jedynie jak ide po zwolnienie między czasie to nic nie płace albo jak byłam po recepte bo ostatnio miałam zapalenie dziąsła i nic nie mogłam jeśc przez 3 dni to za taka wizyte tez nic nie płaciłam. bo nikt nie chciał mi nic przepisac ani dentysta. ani chirurg szczekowy ani internista wszyscy mnie odsyłali do mojego gin jak mówiłam że jestem w ciązy
 
natis wydaje mi się że przyzwoite ceny ma Twój lekarz.

Korba32 ale mi narobiłaś ochoty na taką zapiekankę :) niestety nie bardzo mogę bo zgaga mnie męczy strasznie :(

Muszę jutro zapytać lekarza jak sobie z nią radzić...
 
natis wydaje mi się że przyzwoite ceny ma Twój lekarz.

Korba32 ale mi narobiłaś ochoty na taką zapiekankę :) niestety nie bardzo mogę bo zgaga mnie męczy strasznie :(

Muszę jutro zapytać lekarza jak sobie z nią radzić...

Na zgagę: migdały, mleko i chyba te tabletki na zgagę też można brać" Rennie" ( nie wiem czy dobrze napisałąm )
 
Kingusia-Tak szczerze jest u nas w pajecznie trzech gin i każdy w innym szpitalu przyjmuje jeden w Bełchatowie. drugi w częstochowie i drab w wieluniu. i tamci dwaj biorą 80 zł za wizyte z usg a tylko ten ma takie ceny wygórowane ale tylko on pracuje w wieluniu. kiedys jeszcze Sowinski przyjmowała ale juz niestety zamknoł swój gabinet
 
Dziewczyny mam takie pytanie czy macie jakieś przeczucie co do płci maluszków, nie chodzi mi o takie przeczucie z zabobonów w stylu jem słodkie urodzi się córka itp., jak podpowiada Wam kobieca intuicja?:confused:
 
reklama
Emilia OMG 300 zł za wizytę !!!! ja bym nie wyrobiła na szczęście chodze tylko prywatnie ale płacę 80zl z usg w cenie u nas tak biora lekarze za wizyty wiadomo małe miasteczko to inaczej u nas jakby brał 300zł to chyba nikt by tam nie przyszedł 10 lat temu z synem brał 60 zł
DzikaBez moja kobieca intuicja mówi mi że teraz noszę dziewczynkę od pierwszych dwóch kresek z synem miałam identyczne przeczucie tzn dwie kreski i już czułam że bedzie synek nie wiem jak to wytłumaczyć mam nadzieje że to rozumiecie hah i mój m z synem mówił mi że robił chłopaka a teraz mówi że robił dziewczynę bo przecież on zawsze wie co robi hhaha
 
Ostatnia edycja:
Do góry