reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

sara- to widzę ze samopoczucie mamy takie samo, ja już zanim z łózka wstałam coś mi nie pasowało w dzisiejszym dniu, pewnie to wczorajsze panny jeszcze krzyczą mi w głowie

Zapomniałam się pochwalić- mamy 5 zęba a właściwie Nina ma

justa- ja problemów z układnaiem menu nie mam, mam za to odwrotny w głowie mnustwo pomysłów co wybrać, zawsze staram się dopasować to do spotkania, pory roku, jak byś nie miała pomysłów pisz do mnie jaka impreza to Co pomogę

mikoto- ha ha przeczytałam Twojego posta i załamka, tyle zrobiłaś a ja uśpiłam rano Nine i się jeszcze położyłam bo nie chciałam dzieci obudzić. Z zakupami zawsze tak jest, nigdy nie kupisz lub nie dostaniesz tego co najbardziej chcesz

Korba- trzymam kciuki, mam nadzieje że się obejdzie bez szpitala

Palin
- Twój Mikołaj to bomba energetyczna, Nina nie zrobi tyle za cały dzień

Kingusia- ukcja zeby u nas przerosła moje najczarniejsze scenariusze oby u Laury było lepiej, mlekiem i jedzeniem się nie przejmuj, Nina to samo od 3 tyg. nic nie przybrała

i mamy Kupę, idę przebrać zanim wyjdzie bokiem
 
reklama
Witam z poranna herbatka, poki Tymek sie sam bawi ...

nicka bardzooo krecaca, jesc nie chciala, pic nie chcial o 2 zmierzylam po raz kolejny temp a tam 38 stopni :dry: dalalm przeciwgoraczkowe i zasnal od razu. Nawet nie wiem o ktorej wyladowal z nami w lozku i pospalismy do 8. Po goraczce ani sladu, dziecko zywsze niz wczoraj. wiec ja nie wiem co to bylo . Uzebienia brak .

Dzika -- widze, ze nie latwo czasami jest. Ale na pewno juz wkrotce przyjda lepsze dni :tak:

Mikotku - dobrze, ze sie odzywasz bo wlasnie mialam pisac co sie dzieje ...kuchnia naprawde nie jest ladna :-p szafki sa stare, a to biale cudo to jakas okelina...aaa nie warzne jak znajdzie sie kupiec to bedzie najwazniejsze. Dzis jeszcze sprtzatne lazienke , a Emil ma dzwonic po agencjach..niech przychodza mierzyc

Jak tu nie Kochac tego Malucha, ktory wlasnie siedzi sobie na srodku maty, wygina dupke w kazda strone i tak slodko sie patrz.... :sorry2:

Palin - -szalony MIki rosnie :-D energi za dwojga :cool2:

Korba - &&&& zacisniete

Sara - -mowisz- masz kpniaczek leci, ale tak aby plecki przeskoczyly na swoje miejsce !

Lece bo dziecie wywedrowalo gdzies wywedrowalo, pewnie do psa !

Kinia - -cierpliwosci mnostwo !
 
Kingusia - tulę i życzę sił i sił i sił i cierpliwości. Wkrótce wrócą te dobre dni i noce.

Dzika - z Mikiego to Torpeda, Wulkan energii i co tam jeszcze z powerem. Ciężko go będzie okiełznać. Pewnie dlatego co 1,5 - 2 godziny drzemie. I tyle pije.

Gosia - zdróweczka. Oby to na zęby było.
 
Saraa oby dolegliwosci przeszly!
Kingusia oby zabki szybko wyszly! Cierpliwoci i wytrwalosci zycze!
Dzika gratki kolejnego zebulka :)
Gosiak moze to tylko chwilowa byla temperaturka? Mozs ida zabki choc jeszcze nie widac?

Mloda ma drzemke, wiec czas na sprzatanie, trzeba zaniesc, zmyc naczynia i ugotowac Mlodej obiadwk bo juz mi sie sloiczki skonczyly.
 
Wypiłam kawę, odkurzylam, Sprzatnelam klatkę, u babci, a moje dziecię jeszcze nie śpi, :p

Sara biedna.Moja Kochana :-( daje Ci kopa na dzień dobry: bierz kawę i odpoczywajcie z Felinin :-* spacer zaliczymy :-D taki jest przynajmniej plan ;-)

Palin Miko to żywe złoto :-o ;-)

DzikaBez przez weekend nic nie robiłam w domu także.trochę minie zanim doprowadzenie go do stanu używalności ;-) gratuluję kolejnego zabka! :-)

Gosiak współczuję nocki, oby dzień był lepszy;-)

Kingusia Zosia tez ostatnio słabiej je :-(

Korbus dzisiaj wyjątkowo ten kac moralny bo Mój jedzie autem 6 godz a nie ma zniennika :-/ oczy ma wymarzone po wczorajszych badaniach u okulisty :-( Kochany jest, bo jak tylko.jest w domu to robi wszystko przy Zosi :-) a tak wczoraj ćwiczyli ;-)
 

Załączniki

  • 1391506688067.jpg
    1391506688067.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 58
Dzień dobry!

Ja na nogach już od 5.30 za sprawą mojego rannego ptaszka ;-) Jedyny plus jest taki, że naprawdę można wieeeeele rzeczy zrobić od rana :-D Także sprzątanie, prasowanie, zmywanie podłóg, odkurzanie i mniejsze sprawy jak podlewanie czy wycieranie kurzy mam już za sobą.

Wczoraj kupiliśmy w Merkurym dywan do salonu i kilka rzeczy do domu, w tym wreszcie ramki na zdjęcia do powieszenia na ścianie, więc dziś czeka nas montowanie tych wszystkich rzeczy - uwielbiam to!!! :-D

Kupiliśmy też matę dla Michasia, bo niestety puzzle zaczął już zjadać, a ostatnio ledwo co wyjęłam mu z buzi niewielką część :szok::szok::szok: Aż boję się pomyśleć, co by było, gdyby to połknął... Postanowiliśmy działać i kupiliśmy dywan, a na dywan położymy taką matę Taf Toys DUŻA MATA DO DOMU i PIKNIKOWA Kooky 11425 (3936461681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. oczywiście jak tylko do nas dotrze :-)


Mikotku- dziękuję, czuję się już dużo lepiej, Michaś jeszcze kaszle i kicha... U nas nocka standard, czyli karmienie przed 3 i pobudka o 5.30 (to i tak nieźle, bo ostatnio Michaś budził się już przed 5 :szok:). Przykro mi, że u Was kiepsko :-:)-:)-( Naprawdę miałam nadzieję, że jak ząbek się przebije, to będzie już ok... Super to zdjęcie Zosi z Jarkiem!!!!! :tak::tak::tak:

Korba- kciuki za wizytę &&&&

Justa- podziwiam Cię!!! Tyle masz na głowie: praca, dom, a zawsze znajdziesz czas, żeby napisać :szok:

Sara- biedna jesteś z tymi plecami... Tulę!!!

Dzika- współczuję wczorajszego wieczora :-( I gratuluję Ninie kolejnego ząbka ;-)

Gosiak- najważniejsze, że gorączki już nie ma!


Po wczorajszych zakupach pojechaliśmy z Michaniem prosto do lekarza, bo kaszel ma taki brzydki, jakby 30 lat palił papierosy! Okropny!!! Na szczęście osłuchowo czysto, ale pani doktor podejrzewa początki astmy... Musimy jechać do pulmunologa, bo azs często przechodzi w astmę właśnie... Mam nadzieję, że to nie to!!! Przy okazji zważyliśmy Synka i waży 9300 w pieluszce. Oczywiście znowu była gadka, że gruby itd :wściekła/y: Ale już nawet tego nie słucham ;-)

Uciekam, bo Michaś się obudził, więc zanim zjemy obiadek, to troszkę pospacerujemy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Tak na dwa zdania :

Smile, nie obwiniaj się, nie słuchaj co mówią dziadkowie i Piękny. Zdarza sie. Mi Seweryn też spadl z łóżka podczas zabawy .... Hubi co rusz się gdzieś przewraca, nawet obok mojej nogi.... nie unikniemy upadków - chyba że w szelki i podwiążemy do sufitu. Zobaczymy co Piękny powie jak on nie upilnuje Franka .... Jesteś cudowną mamą !!!!!

Emka,
Hubi trze oczka i nosek na spanie , moj starszak też tak robił. Trze tylko wtedy gdy chce spać i potem ja go zaraz hop do łóżeczka i śpi :)

Madzia, przykro mi z powodu starszaka ale pocieszę Cię, że nei jesteś sama - moj tez potrafi mi tak dopiec że ryczę i tez chce siewyprowdzać, umrzeć i wykrzykuje że mnie nie kocha ....potem jest potulny i przytulny. To chyba ten wiek. Życzę sił !

Korbuś nieziemsko mocno trzymam kciuki za hematologa !!!!!!!!!!


Potem wiecej napisze, Hubi poszedł spać musze poracować bo wczoraj mało co zrobiłam.

Spać mi się chce, znów budzenia co 2 h
 
Melduję tylko, że żyjemy. Wczoraj po akcji ze starszakiem przed 22 leżałam już w łóżku. A dziś Tymcio obudził się po 6 i starszak też (wczoraj obiecywał, że będzie posłuszny, a od rana znów awantury, bo oprócz włączenia tv i zjedzenia delicji.. nawet nie ubrał się i nie pościelił łóżka..). Tymcia próbuję uśpić od 8:30 - masakra, jest zmierzły do potęgi N, ale spać nie. Stać TAK. Siadać TAK. A jak wyciągam go z łóżeczka, wspinać się po mnie TAK, uciekać TAK.
Chcę moje niemobilne dziecko!! :tak:
Chcę drugą kawę!! :tak:

Idę do niego, bo krzyczy.. jeszcze sąsiedzi mi opiekę społeczną wezmą - wczoraj wrzaski starszaka a dziś ryk maluszka :zawstydzona/y:
 
Witam się, dzisiaj już w lepszym nastroju!!!
Jeszcze raz Kochane dziękuję za wsparcie!
Piękny nadal się nie odzywa ale mam to w du.pie.

Bona fajna mata:))) Te w lidlu teraz też będą super:D Twoje zakupy bardzo udane:)
Kciukam żeby u Michasia nie było to jednak nic poważnego!!! 9300 gruby? no weź co za lekarz...

Mikoto współczuję kiepskiej nocki!
jak zwykle już tyle zrobiłaś:p u mnie choinka stoi od wczoraj rozebrana i nie mam kto jej wynieść... szkoda, że jest taka ciężka bo sama bym to zrobiła:p
Zabawy Zosi z tatkiem super:)

Dzika zdrówka dla dziewczynek!!! wiesz czasem dzieci mają takie dni kiedy bez mamy ani rusz...

Madziu współczuję akcji ze starszakiem:( I mimo, że Tymciu daje Ci w kość to cieszę się, że taki mobilny :D muszę wpaśc na ta kawę do Ciebie, zobaczymy jak chłopaki się sobą zajmą:)

Palin cieszę się, że Wasze nocki fajne:) u nas kolejna do bani... no ale liczę, że Franek znowu wróci do swoich dawnych dobrych nawyków:p

Emka też jak na noc jestem sama to czuję się dziwnie. Nigdy nie mogę spać... chociaż teraz jak jest Franek to chyba tak bym się już nie czuła:p

Korba bardzo mocno zaciskam kciuki!!!!!!!!!! koniecznie daj znać zaraz po wizycie!

Sa_raa kopniaka bym Ci dała, ale na bolące plecy raczej to nie pomoże. Dlatego tulę i buziaka ślę i mam nadzieję, że po 2 kawce już lepiej! Franek też jak mnie nie ma to u innych jest wesoły, a jak tylko się pojawiam to już musi być u mnie...

Kingusia
tulę mocno!!! mam nadzieję, że zębole szybko wyjdą i Laura odzyska spokój!

Gosiaku dobrze, że Tymcio jednak zasnął i wypoczęliście!

Młody pewnie zaraz wstanie więc lecę na szybko kawkę walnąć.
Powoli muszę się ogarnąć (i mieszkanie) po przed 13:00 zmykam do pracy. Wczoraj zajęła mi ona aż 45 min :p z jednej str dobrze, ale z drugiej - im mniej zamówień tym mniej kasy. Po 2 tyg zobaczę czy to mi się w ogóle będzie opłacać.

Odezwę się wieczorkiem.

Buziaki!
 
reklama
Bona - super ta mata !! ja od razu z literek powyciagalam srodki, jak tylko zobaczylam ze Tymek wyciaga te wlasnie literki z puzzli. Dobrze, ze zdarzylas ! Dziwna ta lekarka narzekajaca ciagel na wage Michasia ...:confused:

Smile - -ciesze, sie ze jestem w lepszym nastrpju, i rzeczywiscie praca dlugo nie zajmuje...oby jednak bylo jej na te trzy godzinki!

Slonko swieci , 4 stopnie wiatru nie widac ...pytanie isc z Tymkiem na spcer czy nie ???
 
Do góry