reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Sara też tak czasem mam, Tymcio ładnie bawi się z tatusiem.. ja wchodzę do pokoju i koniec - wrzask, wycie, darcie się i tylko ręce i ręce :baffled:
emka Tymcio dziś wypił z niekapka 30ml, co prawda mokry był po kolona, więc nie wiem, ile wypił, ale w ustach wodę miał :-p

dzisiaj starszak zrobił taką awanturę, że mi cycki opadły.. pakował się już i wyprowadzał do babci, bo ja go nienawidzę odkąd się urodził.. popłakałam się i zamknęłam drzwi na wszystkie zamki, żeby nie wyszedł :-:)zawstydzona/y:
teraz chodzi.. przytula się i przeprasza..
ale masakra :-(
dobrze, że Tymcio poza brakiem snu, był ok :-D
 
reklama
Madza - wspolczuje przezyc ze starszakiem


Tymka chyba jednak cos bierze...caly dzien czulam, ze jest cieplejszy niz zawsze...nawet nosza przez bodziaka to czula ale termometr nic nie pokazuje...ale przy rozbieraniu do kaieli trzasl sie bidulek i takie marmurkowe raczki i nozki mial :-( zjadl dalam cos przeciwgoraczkowego i zasnal nawet nie pisnal :-(
 
Witajcie :)
W sobotę kupiliśmy Młodje kubek niekapek i buciki, bo te co miała to ciągle jej spadały :/ no i nauczyła się mówić 'mama" :D oczywiście to bardziej 'ma-ma-ma' ale i tak mamy z tego radochę :D od wczoraj zaczeliśmy się zastanawiać nad sprzedaniem obecnego mieszkania i kupnem większego i bliżej pracy M. U Szwagierki na osiedlu jest jeszcze sporo mieszkań do sprzedania w całkiem niezłej cenie, a M miałby wtedy do pracy ok15 km w jedną stronę a nie 35 km, więc zamiast tankować samochód 3 razy w miesiącu to tankowalibyśmy 1,5 razy na miesiąc, no i byłaby szansa na zmniejszenie kwoty kredytu... ale to poza Warszawą więc ja bym miała troszkę gorszy dojazd do pracy ale myślę, że jest to do przebolenia.. i tak jak przypuszczałam Teściowa wczoraj to "przeprowadźcie się bliżej", a dzisiaj już "no ale będę miała daleko, nie będziecie mieć blisko sklepów, tu macie pod nosem przedszkole i szkołe i nie musi przechodzić przez ulicę"... ehh... wiedziałam, że tak będzie :/

Smile
dobrze, że Franusiowi nic się nie stało, a każdej z nas to się może przytrafić, nie jesteś złą matką!
Bona zdróweczka Wam życzę! Fajnie, że występ się udał :)
Emka u nas jest pierwsze mleczko (około 6-7), potem mleczko z kaszka - 3 miarki (9-10), obiadek (12-14), po obiadku po jakimś czasie owocek, koło 17-18 kaszka łyżeczką, a w nocy czasem się obudzi czasem nie :p Karina też niechciała ani wody ani herbatki, kupiłam soczek i wsuwa jak szalona :) ale chcę jej robić sama soczki, już mam sokowirówkę (dostaliśmy od szwagierki bo miała 1 na zbyciu ;))
Sara ja trochę nie w temacie, ale cieszę się że nie potrzeba operacji :)
DzikaBez spóżnionego najlepszego dla Ewuni :*! Życzę Wam zdrówka!
Madziu współczuję :(
Gosiak oby to nie było choróbsko! zdróweczka!

Zdróweczka dziewczyneczki i spokojnych nocek!
 
Gosia o nieee &&&&& oby to jednak nie choroba

Marys ja tam bym sie teściowa nie przejmowała ;)

Kolacja zjedzona. Felini śpi. Jeszcze starszak, kąpiel i spać...

Spokojnej nocki
 
Przepraszam, ale mimo, że nie ma dużo, to nie nadrobię:(

Byliśmy na kontroli i Franuś jeszcze trochę ma gardełko czerwone więc dalej syropek itp. W czwartek kolejna wizyta. Powiedziałam DR o upadku, sprawdziła czy wszystko OK. Prócz siniaka na policzku (wygląda jakby był bity:/ ) nic nie ma.

Ja psychicznie fatalnie. Bogu dzięki, że nic się nie stało, ale i tak... jestem zła na siebie. Piękny jest na mnie wściekły (cały dzień się nie odzywał, a jak zapytałam czy się obraził to powiedział, że wykańczam go psychicznie i boi się ze mną Małego zostawić i nie mamy o czym gadać), moi rodzice też się nagadali, jak to się mogło stać i w ogóle ... ehhh

Dziękuję za wsparcie, jesteście Kochane... chyba tylko Wy nie uważacie, że jestem wyrodną matką:/

Zmykam spać... dobranoc :*
 
Witam
Dzisiejszy dzień uciekł mi „między palcami”, oczywiście byłam w pracy, po pracy na szybkie zakupy, po moją mamę (bo mąż od jutra idzie do pracy, więc Filip znowu będzie z babcia) potem do domku, obiadek, herbatka, kąpanie małego, usypianie i bb :D

RobaczekII
to nie jesteśmy sami w niejedzeniu kaszki, a jak udało mi się wcisnąć ostatnio w synka kaszkę nestle to wtedy miał takie suche policzki, więc już jest inne mm i widocznie nie służy

Marcysiowa niedługo się przekonam jak to jest z bliźniakami, bo mój brat będzie miał, a mieszka dwa piętra niżej… już się nie mogę doczekać, w przeciwnym razie do brata, bo on jest przerażony

gosiak_85 fajne mieszkanko, oby się udało sprzedać, brawo dla Tymka chyba zaprzyjaźni się z nocnikiem, ja dziś posadziłam Filipa przed kąpaniem to jak zaczął siusiać to wstał no i trochę trafilo do nocnika a trochę na wykładzinę


Smile4u na pewno nie jesteś beznadziejną mamą, to się zdarza przy dzieciach

Bona87 dobrze, że impreza udana, nie dajcie się chorobie

sa_raa
świetna wiadomośc, że operacja nie konieczna

Korba32 Zosieńka po prostu kocha zwierzaki

madzia128
współczuję akcji ze starszakiem i tulę

_Marys przemyślcie dobrze decyzję, jak jest okazja to czemu nie skorzystać

Lecę powiesić pranie i zmyć podłoge w kuchni, potem przygotować butle na noc i wodę, no i do łóżeczka
 
Dziewczyny jeszcze o coś Was zapytam...Czy Wasze pociechy oprócz tarcia oczek i buźki jak są zmęczone to trą też nosek?Moja aż ma czasami czerwony,ostatnio nawet nauczyła się tak mocno wtulać we mnie i trzeć...Myślicie,ze to od ząbków czy co?Może od ciepła?Nosek ma czyszczony więc gile jej tam nie atakują;-)
Spokojnych i przespanych nocek:)
 
Saraa poki tesciowa sie nie wtraca to sie nie przejmuje, boje sie tylko, ze jak zacznie cos gadac M to on zaraz sie rozmysli.. jezeli jednak sie zdecydujemy to mam nadzieje, ze bedziemy mogli zrobic juz tak jak my chcemy, a nie bo tesciowa uwaza, ze tak jak ona chce tak bedzie lepiej.. prze remoncie obecnego tak bylo i szczerze mowiac wnerwia mnie pare rzeczy... ale poki co nic z tym nie zrobie :/
Justa to Filipek bedzie mial sie z kim bawic :D fajnie, ze tak blisko masz brata ;) moze my niedlugo bedziemy mieli blisko siostre M ;)
Smile kciuki, zeby z gardelkiem bylo szybciutko dobrze, Pieknym sie nie przejmuj, tak jak ktoras z dziewczyn juz tutaj pisala ciekawe co om by zrobil jakby jemu sie to przytrafilo. Na szczscie lekarka niczego stwierdzila wiec nie martw sie kochana!
emka u Kariny to oznacza swedzenie dziaselek ;) jak spiaca to trze oczy, ziewa a potem krzyczy jak sie ja kladzie na podlodze :p
 
reklama
Emka Feliks też od jakiegos czasu trze oczka i nosek. Stan uzębienia bezzmiennie szt. 6 wiec to raczej nie od zębów

Marta niech piękny nie bedzie taki bystry wrrr... Co za tupet. Powinien Być przy Was i tulić Frania a i Tobie wsparcie potrzebne. Przecież nie zrobiłaś tego celowo do jasnej ciasnej!!! eh... Ściskam!!

Marys rozumiem. Mam nadzieje, ze wszystko pójdzie po Twojej myśli

Dla mnie dzien wreszcie dobiegł końca. Jeszcze szybciorem fb i spać!!

Do jutra :*
 
Do góry