reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dzieciaki z tatą w kościele , Jasio drzemkuje :tak: a ja kawka nr2 :-D
Wenusjanka - no panikuję :tak::zawstydzona/y: Mój mąż też gada , że właściwie córeczka jeszcze mogłaby być ;-) ale to takie gadanie tylko ... Ja już za stara - za duży stres ta ciąża :tak:
Robaczku - gołąbki z dorsza ???? Mmmmm - pysznie brzmią :tak:. Nigdy nie jadłam takich .... Fajnie , że Hubiś dał pospać dziś :tak:. Jasio tez się buja na czworakach ale jakoś nie wpadł jeszcze na to , ze można w ten sposób sie przemieszczać - na szczęście . Jednak ja wolę troszeczkę jeszcze na ten etap poczekać . Stacjonarny Jaś jest ok ;-):tak:
Gosiak - no jak Ty wkleisz teścika z II to ja będę na bank wyć :tak::tak: Czekam na ten wzruszający moment .
Smile - czwórka jest ok - tak parzyście :-D i równowaga w rodzinie zachowana :tak:.

U mnie dziś obiad bez ambicji - schabowy , kapucha i ziemniory :-p.
 
reklama
MatkaEwa na myśl o teściuku II którejś z nas już mam oczy pełne łez :) Sama bym kiedyś chciała raz jeszcze przez to wszytko przejść - to taki piękne nawet jak tak się narzekało. No ale najpierw drugie odchować i odpocząć :)
A gołąbki z dorsza to tak samo robię jak z mięsa tylko daję mięso z rybki i naprawdę palce lizać ! Polecam !
 
Dziewczynki już myślicie o pozytywnych teścikach? Cieszę się, że sama nie jestem. My z mężem jak laski skończą rok przestajemy się zabezpieczać. Jak będzie to będzie. A na poważnie starania to może w przyszłym roku. Dziewczyny musimy odchować i dom przynajmniej zacząć budować. Na dziewczyny czekaliśmy 2 lata więc spoko.
 
Witam się niedzielnie!

Paskudna pogoda :no::wściekła/y::angry: Leje marznący deszcz :crazy: Rano byliśmy w kościele, potem obiadek - dzisiaj pstrąg z warzywami, teraz poobiednie leniuchowanie :-D

Palin
gratuluje zakupów! Koniecznie zdjęcie w kreacji! Czytałam, że Mikiemu wyszła 3 lub 4 dolna? Wow! Zębuszka wzięła się ostro do roboty! Gratulujemy!

Robaczku gratuluję nowych umiejętności Hubisia! Zdobył schody! :-D:szok: Chyba pora na barierki :tak::tak:

Dmuchawcu
widziałam Twoje nowe dzieło! Jestem zachwycona! Bajeczne! Cudne! Jesteś niesamowicie utalentowana:tak:!

Sara
co u Was! Jak chłopcy? Uporaliście się już z katarem i kaszlem?

MatkaEwa to teraz możesz spać spokojnie :tak:

Wenusjanka!
Wow! Jakie plany! Trzymam kciuki za realizację! Zosia póki co, w Misiu Alfim najbardziej zachwycona jest metką i czerwoną zawieszką :eek:

Gosiak co u Was? Jak nocka?

Smile jak Franio?

Anilek dół przepędzony? Mam nadzieję, że tak!

Marcysiowa
super, że piszesz! Kochana, trzymam kciuki! Planujecie budowę?

Mamy czwartego ząbka!!!! Dolna lewa dwójka :-D Stan uzębienia na dzisiaj- dwie dolne jedynki, dolna lew dwójka, górna prawa dwójka :-)

Zmykam zamawiać prezenty :tak: Miłej niedzieli!
 
Mikotku - jestem, jestem, nocka nwet nawet...jak nie ma ryku to nie bede narzekac.

Zaczelismy dzis ostro ze zdjeciami. Musielismy wyniesc lozko z malego pokoiku, wniesc tam lozeczko Tymka(najpierw rozkrecic, potem skrecic) i komode. Pstryknelismy fotki - pokoik z mebelkami wygladala tak slodko i cudnie , ze az nie chcialam ruszac i zostawic, ale musielismy gdzies dac spowrotem to lozko.

Potem sypialnie powynosic wszystko co zbede, potem z malego pokju przeniesc do naszej spiani szafe Tymka, i do malego dac spowrotem to nieszczesne lozko z salon. Roboty od cholerci, ale takie porzadku jak na zdjeciach to jeszcze nie mialam :-D

Teraz herbatka, zaraz spacer z psem i robimy dalej ile sie da dzisiaj.

Pjechalismy na spacer do parku ale mimo slonko wieje niemilosiernie a i Malemu cos sie nie podobalo i plakal :-(

Jak obcykamy wszystko pokaze zdjecia

Kochane jak tak piszecie o dwoch II to ja juz normlanie doczekac sie nie moge ! CUDOWNE JESTESCIE
 
cześć, maleduje się po urodzinach Ewki,

immpreza udana ja położyłam się o 2 bo czuwałam czy mi Nina oddycha a o 2. 20była pobudka... przy usypianiu Ewki po południu prawie sama zasnełam. teraz trzymam powieki przy kompie bo tak pieką, a mąz wróci dopiero po po 22 a do tej pory radż sobie człowieku sam.

Relacje zdam jutro jak ogarnę dom bo wszystko lezy i kwiczy.

Nina ciut lepsza, zaczyna jej schodzić z oskrzeli i dostała zielonego kataru ale to dobrze jesteśmy na drodze do wyleczenia.

mikoto- gratuluję Zosi ząbka dogoniła Ninę choć nie wiem czy ona nie ma już 5 ale musiała bym sprawdzić, wiem ze mam jeszcze umiescić mój zaległy przepis na krem z dyni ale ciągle to przekładam..

gosiu- ja nie na bieżąco więc nie wiem o co kaman z remontem ale czekam na fotki. A nie piszcie już o tesach z II bo sama zatęsknię:-D

marcysiowa- podziwiam, podziwiam że myślisz o trzecim, wiesz nie pamietam czy pisałaś z jakiego powodu staraliście się tak długo o ciąże?

jeny- miałam odpisać odrazu, a masz jakieś preferencje co do płci? przeczucia? życzę żebyście sie dowiedzieli co tam siedzi w brzuchy w środę

Narazie tyle wiecej nie jestem w stanie sama z dziećmi napisać, pozdrawiam udanej niedzieli
 
Dzień dobry.

Weekend dobiega końca, ale nie dla nas. Aro ma jutro wolne, więc mamy o jeden dzień dłuższy :D

Korba, jak Juleczka i jej zębolki?

Wenusjanka, u nas takie wieczory są ostatnio codziennie. Ale już się zapasy wina skończyły, więc na razie pozostają mi filmy i mąż – ale i tak jest fajnieJ

Robaczku – Mikołaj od początku spał w innym pokoju.I dalej śpi w innym. To ja się przenosiłam ze spaniem do niego jak była taka potrzeba. Miki nasze łóżko „zna” tylko z porannego wylegiwania się. Nie było nigdy problemu z usłyszeniem jak woła (jak nie ja to Aro słyszał). Na kawę pewnie jeszcze przyjedziemy, bo do Ciebie aż chce się przyjeżdżać. A sukienka się suszy po praniu. Ubiorę to na pewno się pokażę (a co mi tam, swojskie grono, to może tych wałeczków nie będziecie mi wytykać :p).

Mikotko – i wam gratulujemy zębolka. No wreszcie dotarło do Zębuszki, że Czerwcowiaczki czekają, zakasała rękawy, odpaliła różdżkę i rozdaje ząbki. Ale nadal nie jestem pewna czy to 3, czy 4 (tak jak pisała na fb Dzika, bardziej to odpowiada 4).

Dzika – super, że impra się udała. Jak już się ibrobisz z domkiem, to usiąść na chwilkę i odpocznij. Należy Ci się.

Nasza nocka super. Jedno karmienie o północy (na dyżurze Ara), drugie przed 6. Potem dalsze spanko i wstawanie dopiero przed 9! To chyba zasługa Ara, bo wczoraj wyjaśnił Mikołajowi, że dziś niedziela i śpimy dłużej :p
W dzień też całkiem dobrze. Pomijając fakt, że z kaszką tańczyłam za Mikołajem, to mamy postęp łyżeczkowy! Obiadek późno, ale też zjadł. Czyli wracamy do zdrowia. Uff, nareszcie…

Miki miał dziś wypadek. Bliskie spotkanie trzeciego stopnia z ławą. Efektem tego spotkania jest pożądny guzol na czole, ale i nauczka, bo już tak nie podchodzi.
 
gratuluję wszystkich nowych zębali. My mamy dwa :)

dzisiaj testowałam po raz kolejny i jedna krecha. Ciekawe co z tym moim okresem. Lekarza mam dopiero 25 :crazy::crazy:

Jak wasze dzieci sypiają w dzien. Fifi się buntuje i nie chce .w ogóle.
Macie grupę na fb? :)
 
Witam
Powoli wekend dobiega końca a ja jeszcze chciałabym poleniuchować. Dziś standardowo obiad u teściów zaliczyliśmy i potem gościnka u szwagierki, synek się rozpłakał bo długo ich nie widział, chyba zaczął poznawać i reaguje. Jak wróciliśmy to nawet fajnie się bawił mimo, że mało spał w ciągu dnia, ale zanim zasnął w łóżeczku minęło trochę.

_Marys_ co za zębiska, niech szybko wyjdzie Karince jedyneczka

Marcysiowa fajnie, że się odzywasz, bardzo Cie podziwiam jak sobie radzisz z dwójką, bo ja czasami przy moim jednym wymiękam, a ogólnie jest grzeczny

Wenusjanka przeczytałam, ze Iza nie lubi banany a u nas odwrotnie, wszystko co z bananem jest pyszne, a i banana lubi ostatnio jeść kawałkami a nie papki, najlepsze zabawki są jak gdzieś idziemy bo te co synek ma w domu to też nie za bardzo

RobaczekII mhm gołąbki z dorsza z włoską kapustą, brzmi ciekawie a pewnie jeszcze lepiej smakują

MatkaEwa u nas w domu też było czworo dzieci, dwie dziewczyny i dwóch chłopaków, chociaż mnie i tak było mało jedna siostra… hehe

mikoto u Ciebie dziś też rybka była na obiad, zmówiliście się z Robaczkiem… co za prezenty zamawiasz, na jakie okoliczności? Czwarty ząbek u Zosi – gratulacje

Palindromea
ale Miki dał Wam dziś pospać, u nas na odwrót gaworzenie zaczęło się dziś o 6.00 i już było po spaniu, trochę uratowały nas bajki przed wstaniem az do 8.00, fajnie, że macie dłuższy weekend, ja jutro ide do pracy

ankaka. jeśli chodzi o spanie w dzień to u nas to wygląda różnie, dzisiaj było 3 razy po ok. 20 min, ale bywało, że spał 3 razy po godzinie. PS. Dziś był problem, mały nie spał od 6.00 i marudził a spać nie chciał, wiec o 12.00 ubrałam i wyszliśmy z wózkiem na dwór, więc synek od razu zasnął

Uciekam przygotować wodę do mleczka i butle na noc, wziąźć kąpiel i do łóżeczka
 
reklama
Gosiaku nie mogę doczekać się fotek :)
Dzika fajnie że imprezka się udała :) Mam nadzieję, że ni Nina szybko wyzdrowieje a Ty w końcu ciut nadrobisz spania.
Palin, zapraszam zapraszam !!!!!!!!!! Ja pewnie też Huberta usłyszałabym ale z wygody wolę mieć go krok ode mnie :D i tak jak wstaje na cyca idę do Sewryna i zawsze mi się wydaje że on jest kilometr dalej :D Biedny Miki, całuska w guzik przesyłam, Hubi tez już guza miał.
Ankaka, myslę, że hormony jeszcze moga nie być uregulowane. Jak długo karmiłaś kp ? Tak, mamy grupę zamkniętą na fb.
Justa,m żal mi Cię, że musisz zostawiać Filipka i do pracy gnać :( Ja też wrócę do biura ale chyba na jesień ale tylko na 4 h rano.

Kupiłam kolejną kaszkę - mam już 4 lub 5 napoczętych. Tym razem za wskazówką Gosiaka, biszkoptową i co ? Moje dziecię nie zje wszystkiego co się zowie kaszką i tyle. Nauczył się tylko pluć. Kaszki zjada mama .....Nie mam pomysłu co dawać do jedzenia.
Ktoś pisał o budyniu ? Madzia, Ty ? Ja robić ten budyń ? na zwykłym mleku nie podam, mojego ani mm nie można gotować. Nie wiem jak zastępowac mam cyca, czym zastępować. Jedyne co to obiad zjada i sok pije. a co z resztą cyców ?
 
Do góry