reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam - wreszcie chwilka aby przysiasc...
Plan na dzis wykonany minimalnie czyli oderbalismy tylko obiektyw :baffled: ale za to przejechalam sie autkiem :laugh2:

Tymkowa noc dziwna... po 22 obudzil sie z placzem tulima nosilam nic dalam troszke paracetamolu (mysle zeby) nic...potem w ruch poszedl czopek bo juz histeria byla...nic....dalam mu troche jesc, zjadl, pokrecil sie powiercil usiadl pare razy i po polnocy zasnal..spal do 6:20 !. Co prawda pare razy sie przebudzil bo sie obalil na plecki. Po przebudzeniu dostal jesc i pokimal jeszcze z nami w lozko do 9:20 ! czulam sie wyspana

Dzis po powroce mielismy sporo zaplanowane do zrobienia (ikea wczesniej odpadla i moze lepiej_, ale Tymek nie chcial spac...takze przetrzymalismy go do kapieli i zasnal ufff zobaczymy na jak dlugo. DOstal dzis do spania pierwszy raz podusie. U nas na podusi spi super na pleckach a sam nie potrafi ...

MatkaEwa - -czyzby ?? !!! :-p

Mikotku -z Ciebie takie obciazenie jak ze mnie baletnica :rofl2: mi stopy tez starsznie marzna, ale w skarpetkach spac nie moge... szalu bym dostala i nie dlatego ze za goraco ale nie lubie okopnie brrrr. Super ze jesy Misiek !! czekam na pierwasza relacje :) Alez sie cenia za tego misia ! my wstyd sie przyznac kupilismy za 5 zl...na pchlim targu ..... :sorry2:

Robaczku - -tez sie ucieszylam na slowa meza, czyli jak piszesz nie musze sie umawiac po odbior zawodnikow :laugh2:

Dzika - wszystkiego naj naj naj dla Ewuni !!

Kinia - -tak chcemy sprzedawac i tak...jesli maz dostanie prace to przenosimy sie do Norwegii :tak:, a jak nie to trzeba bedzie kupic tu cos wiekszego. Po ciuchy liczymy jednak na wyjazd i choc nie powinnismy to sie na niego troche nastawiamy. Poczekamy -zobaczymy

Jeny
- -Kochana oby nocki juz tak pozostaly. U nas tez czasem Tymek zaryje noskiem z ziemie..strama sie go wtedy zagadaywac, aby nie reagowac zbyt szybko czy w panice, to wtedy spokojniej widze uderzenie znosi. na kiedy masz termin ??

Palin - gratulacje kolejnego zabka, ale zeby az trojeczka ??? co ten Mikus tak strzela zabiskami :-D

Co do starania :tak: gdy mezulo sie zreflektowal, to raczej bylam juz po owu, choc na 100% powiedziec nie moge bo wszytsko sie jeszcze nie uregulowalo. Jesli nam sie udalo to chyba padlabym z wrazenia :-D nic zobaczymy @ powinna sie zjawic ok 8.02 choc cierpliwie poczekam chyba do 15 jakby cos :-p
 
reklama
Witam weekendowo
My dziś w końcu wyszliśmy na spacerek, trochę w wózeczku a trochę na sankach, bardzo się cieszę, że w końcu jest stosowna pogoda aby wyjść na dwór. Ja już po kąpieli, siedzę pachnąca, ogarniam bb i lece spać. Mały w nocy spał dobrze, ze mną gorzej bo obudziłam się o 6.00 i juz nie mogłam spać, więc się wierciłam i kręciłam w łózku, a synek wstał o 8.00.

mikoto ja jeśli chodzi o remonty to jedynie lubie malować jak jest już wszystko przygotowane, najgorzej nie lubie sprzątać jak jest szlifowane po cekolowaniu, bo człowiek zmywa tą podłogę sto razy a i tak jest siwo. Mnie wpadły w oko z kolei panele podłogowe wyglądające jak płytki Panele podłogowe CAMPINO TERACOTTA (223456) . Dziękuję za namiary na misia, o którym była mowa, fajny tylko nie wiem czy Filip by się nim interesował.

gosiak_85
staram się codziennie zaglądać, bo mam sentyment do bb. Obecnie jest mi łatwiej bo mąż w domu ale jak pójdzie do pracy i wróci wieczorem to będę miała więcej obowiązków, ale w miarę możliwości obiecuje tu bywać. Co prawda fb nie ogarniam, nie mam kiedy dołączyć do pogaduszek ale tu jestem. Dzisiaj synek zamiast dalej ćwiczyć raczkowanie, prostował nóżki w kolanie i bardziej na pompki mi to wyglądało.

Smile4u
widzę, że możemy sobie ręce podać, co uśpie syna to u sąsiadów dziecko trzaska drzwiami ale nie przypadkowo, specjalnie podlatuje i trzaska, dziwie się, że rodzicom to nie przeszkadza, oby z pracą wypaliło i mogłabyś spędzać z synkiem jak najwięcej czasu

anilek77
tulę, to może w domku niech się mąż zajmie synkiem jak nie chce wyjść na spacer a ty zrób coś co Cię odstresuje trochę

RobaczekII czytałam na fb, że Hubi nawet po schodach umie się wspinać, no teraz matka uważaj bo ja wejdę dosłownie wszędzie… He He:szok:

DzikaBez napisz co tam dobrego przygotowałaś na urodzinki, bo ja zawsze mam problem co przygotować do jedzenia, wszystkiego najlepszego dla Ewuni, niech rośnie na pociechę

Palindromea
mhm wino i film, nie pamiętam takiego wieczoru, u nas wygląda tak: ja przy lapku na bb a mąż na swoim kompie gra ;-( kolejny zębuszek gratulacje, no i zazdroszczę wyprawy na sklepy bo ja też musiałabym się wybrać a nie chce mi się przeokropnie, szczególnie jeśli chodzi o rzeczy dla mnie
 
20140201402.jpg

Mąż juz nie wytrzymał mojego zrzędzenia :-) Pojechał do apteki i juz wiem , ze ciąży brak dzięki Bogu :-D:-D:-D
No to mogę spokojnie wieczorek sobotni spedzać :-)
ankaka - dopiero kwiecień ???? I to prywatnie !!??? Masakra jakaś :no:
Palin - no to się zabki posypały u Mikusia :tak: - znów wyprzedził kolegów :-)
Miłego wieczoru kobietki :-)
 

Załączniki

  • 20140201402.jpg
    20140201402.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 30
Witam

Ja tylko na chwilkę ,tak się denerwuję że nie mogę się skupić żeby odpisać . JULECZKĘ ZNOWU BOLI TEN ZĄB CO KIEDYŚ !!!! :wściekła/y: Już dwa razy brała syropek :-(Boję się nocy

Ja jak zwykle Wam się żalę --przepraszam:zawstydzona/y:

MatkaEwa , No to jest wyraźna jedna kreseczka ;-) Patrzę tak na Twoje suwaczki i strasznie chciała by zobaczyć Twoje dzieciaczki :tak: Bo masz nawet i Zosieńkę . Fajnie Wam się złożyło dwie dziewczynki , dwóch chłopczyków --SUPER . Wkleisz jakieś foteczki ????;-)


Miłych nocek kochane :tak:
 
witam wieczornie

ja dziś moich wyciągnęłam na plac zabaw i Artur z tatą ulepili bałwana
w końcu się moje dziecko doczekało bałwana
:-D

Filip się przewietrzył, po 3 tygodniach w domu...
a potem do szwagierki i jak zwykle Artur prosił żeby kuzyn mógł u nas nocować
a w domu jak zwykle w lodówce światełko
no ale niezawodne naleśniki anuli uratowały sytuację ;-) ile ja się ich najem w tym miesiącu to szok

no a ja jak zwykle ostatnio, w drutach siedzę
tak, że nie mam kiedy sobie zrobić czapki ;-)
 
Melduję, że żyjemy...
Jakoś nie miałam chwili na napisanie posta, Karina trochę marudna.. Idzie jej górna jedynka chyba, chyba bo nie da sobie zajżeć w pyszczek :p myślałam, że dzisiaj po odpisuje ale niestety mój M miał inny plan i oczywiście zaczął się wszystkiego czepiać,.. nawet o to że zakupów nie potrafię zrobić... ehh... no ale nic... u nas wszyscy zdrowi, Karina dalej robi sobie bujawkę na czworaka i w dalszym ciągu nie siedzi..

Zdrówka wszystkim życzę!
Spokojnych nocek, Buziaczki :*
 
Hej kobietki.

Ja tylko melduje, że jakoś żyjemy. Mówię jakoś, bo choć dzisiaj dziewczyny współpracowały i dały zrobić kawał dobrej roboty to zapowiada się ciężka noc. Młodsza coś wcześnie na mleko się obudziła co u niej nie jest najlepszą wróżbą a starsza płacze przez sen aż się zanosi. Kiedyś wystarczyło wziąć ją do siebie i dać cyca ale od kiedy raczyła za cyca podziękować to problem stał się większy. Obym się myliła.

Ja po całym dniu zasuwania i opieki nad dziećmi padam na ryjek. Z dobrych wieści wynajęliśmy nasze małe mieszkanko i będzie nam łatwiej finansowo.

Teraz zmykam do wanny się utopić i spać.
 
MatkaEwa - -zanim doczytalam dokladnie i przyjrzalam sie fotce serce zaczelo mi bic szybciej i od razu ktoa to :-D

Korba, Justa - przez Was dzis fryty na obiad jadlam...jak tak dalej bedziecie mowic o fyrtach to dupka nigdy nie zmaleje :rofl2:

Korbus -
-biedna Julcia . Caluja ja mocno

Marys - -u mnie tez E czasem sie czepia i to az za duzo...czasem czuje sie jakbym kompletnie nic zrobic nie umiala bo on wie lepiej :wściekła/y: ale zwracam mu wtedy uwage i jest oki

Marcysiowa - -oby nocka nie byla jednak tak zla jak przewidujesz !

Lece szykowac butelki na noc
 
kurde cis się BB zepsuło i nie da się dziękować za posty... :/

Palin jutro przesłucham i na pewno się nauczę:p

Ankaka powodzenia w robieniu pierogów:) daj znać po lekarzu co tam słychać...

Dzika najlepszego dla córeczki !!!

Gosiak to zaciskam &&&& żeby @ nie pojawiła się tego 08,02:D' czekam na HotNews:)

Justa moi sąsiedzi też robią to specjalnie, już nie raz zwracałam im uwagę... no cóż kultury ich już nie nauczę :/

MatkaEwa wyraźna 1 krecha, a więc cieszę się razem z Tobą,,, chociaż 5 nie brzmi źle:)))))

Korba mam nadzieję, że Julka jakoś przetrwa noc i jednak nie będzie boleć!!! &&&

Bardzo chciałabym odp reszcie ale nie jestem w stanie :./ piszę tego posta już dobre 40 min :p właśnie wyszli od nas znajomi... wypiłam 1,5 butelki wina:p chłopaki już śpią, a ja ogarnęłam mieszkanie i nadrabiam zaległości,,,

odezwę się pewnie dopiero w poniedziałek.

Buziaki !!!
 
reklama
Witam z kawusią ostatnią poranną o 10 :eek: Nocka niezłą , dwa karmienia i nawet podawań smoczka nie było więc w końcu się wyspałam. Ubolewam tylko nad końcem ferii :-:)-:)-:)-( Katarek jest coraz mniejszy, marudzenie zanika :)
Chciałam na fb zamieścić filmik z Hubim w roli głównej ale nie mogę go wrzucić :(
Dziś czeka leniwy dzionek.
Na obiadek mam zamiar zrobić gołąbki z dorsza, kupiłam wczoraj piękną włoską kapustke :rofl2:


Palin, no gratki ząbka ! Fajny wieczorek mieliście. Nie wiedziałam, że Mikołaj śpi w innym pokoju. My jeszcze nie myślimy nad eksmisją. Cieszę sie, że wypad na miasto owocny :) Prześlij fotkę w sukience. Wiesz, tak sobie pomyślałam, żeby jednak tej fotki nie wrzucać co byś na kawe przyjechała :) No ale wrzuciłam ...

Matka Ewa
jak zobaczyłam fotkę teściku to już chciałam szykować jakieś specjalne słowa z gratulacjami :) Ale cieszę sie że teraz śpisz spokojnie :)

Gosiak czekam niecierpliwie razem z Tobą na II :) Ja w skarpetach tez nie potrafie spać. Hubertowi w łóżeczku mam taką płaską poduszkę, on lubi na poduszeczce bo lubi tak Twarz sobie wtulić w nią.

Justa widzę, że Filipek już zaraz też pójdzie na czworaczka :) To pierwsze próby :) A wtedy żegnaj spokoju :) Tak, Hubi już wczoraj poszedł sobie po schodach , sam na samą górę ...On zadowolony, ja trochę mniej :)

Korbuś jak Juleczka, aż ciezo mi się zrobiło :( no masakra, a najgorsze, że pomóc nie można :(:(:(:):):):):):)

Maryś tulę. Mam nadzieję, że dziś będziesz miała lepszy dzień. A M pewnie okres miał ..... Jeżeli KArinka się buja to zaraz skuma jak się rączki przekłada i Ty też pożegnasz sie ze spokojem :)

O Marcysiowa jak fajnie Cię tu widzieć :) Głosuję, głosuję na dziewczynki :) Gratki za wynajem ! Wcale sięniedziwie, że wylatana i zalatana jesteś...Często o Tobie myślę jak sobie radzisz z dziewczynkami

Wenusjanko przykro mi z powodu migreny, często Cię dopada ? Jak sobie radzisz wówczas przy Izuni ? Włąsny proszek ? Brzmi ciekawie ! Hubi z zabawkami też na bakier, najlepsze są kabelki, drewno do kominka, no i kot który ucieka jak tylko zauważy szczerzącą się buzie ruszającą w jego kierunku ....A Hubi zawzięty - w te i we wte byle by jakoś za kotem ...:)


Ide wymienic srajke :)
 
Do góry