reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Sara - no dzis rano nawet wczesniej wstal, zabral Tymka i pstrykal....zwariuje tu normlanie ...a jeszcze jeden obiekty bedzie za 2 tygodnie !!!! RATUNKUUUU hahahhaha
 
reklama
witam

widze że duzo maluszków teraz marudnych ach te ząbki niech to już minie :-(
sara oj męczą ząbki męczą Darie gryzie tak wsciekle smoczka że jakby zeby miała to już byłby w kawałkach :szok:dziś przeczytałam o sposobie Palin i włozyłam na chwile smoka do zamrazalki i chyba pomogło pierwsze sie dziwiła ze to takie zimne a potem w końcu zasneła po 2 godzinach usypiania :-( w nocy ok już bradzo rzadko budzi sie na mleczko w nocy zwykle tak ok.4 / 5 rano ale zje i kima jeszcze do 8 potem jeszcze sie pół godziny bawi a ja dosypiam :-)

edit. no i wstała z krzykiem smok wypluwa oj ciezki dzien i u nas dzis :-(
 
Witajcie!

U nas pobudka po 5... Nie wiem, dlaczego to moje dziecko nie śpi dłużej :baffled: W dodatku wczoraj został wykąpany o 1,5 godziny później niż zwykle, a i tak pobudka o tej samej porze. Mam dość :szok::szok::szok: Dopiero przed 10.00 zrobił sobie drzemkę i jeszcze śpi.

Michaś idzie na niechlubny rekord, bo dziś wyszedł mu szósty ząbek, tym razem lewa górna dwójka. Mamy teraz dwa na dole i cztery na górze, ale wiem po sobie, że im wcześniej zęby wychodzą, tym są słabsze w przyszłości :-(

Palin- naprawdę współczuję nocki...

Natis- życzę, żeby to mieszkanie udało się jak najszybciej wykończyć, zanim Ty się wykończysz ;-)

Madzia- 100 latek dla Tumusia :* :happy:

Sara- faktycznie dobrze, że kwota nieduża, ale szkoda, że te sprawy tak się za Tobą ciągną...

Gosiak- udanej imprezki!!! :tak:

Mikoto- jak Zosia?


Obiad gotowy, domek posprzątany, Michaś zaraz się obudzi, zje obiad i pójdziemy na spacerek!!! Dziś jedziemy obejrzeć tę Octavię; trochę się napaliłam na nią, więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok :tak:
Po wczorajszym fitnessie nie mam żadnych zakwasów i czuję się świetnie!!!
 
Sa_raa - Bylismy jakis czas temu u neurologa z napięciem Mikego. A że to ośrodek wczesnego wspomagania to czy trzeba czy nie trzeba, musimy "zaliczyć" wszystkich tamtejszych specjalistów. Był już psycholog, logopeda, rehabilitamt, neurolog - pod koniec miesiąca będe znów umawiać to się dowiem, kto jeszcze chce się z nami spotkać.

Teri - pomysł Ara. Kazałam do lodówki schować, a ten od razu do zamrażary wsadził. Biedna Darunia - Miki też nie ma lekko. My z Arewm zębów dostalismy w 7 miesiącu, więc mam nadzieję, że Miki tez już dostanie i ten koszmarek sie skończy.

Obiad się rozmraża, pranie poskładane, kwiaty podlane - wiecej nic nie robię, z Mikim na ręku średnio da. Ech, mógłby zasnąć jak wczoraj na 2 godzinki. Oczy trze, ale położyć sie nie da...
 
Palin super pomysł z tym smoczkiem z zamrażalki :-)
Bona u nas pobudka po 6.. masakra :baffled: poza tym noc niespokojna - nie wiem, co mu się śni, ale chyba cycki, bo rano się do mnie dobierał :-p tzn Tymcio nie mąż :-D trzymam kciuki za Octavię!! a taki fitness dobra sprawa :tak:
Teri ja też słyszę teraz krzyk.. chociaż jak byłam z Tymciem na rozmowie, to grzecznie obserwował nas, jak rozmawiamy, a jak zaczął marudzić, to dostał flipsa i nastała cisza :-D a potem w aucie zasnął, więc zahaczyłam o szmateks i nawet dla Natis mam łupy :rofl2:
Sara ja w rossmanie wzięłam 2 mleka i już żałuję, że tak mało.. jutro muszę znów podskoczyć, bo to zawsze 8zł na pudełku :-D
Gosiak udanej imprezki!! oby Tymcio pospał grzecznie :tak: (i mój też:-p)
emka efektem krztuszenia się śliną u Tymcia był najpierw pierwszy ząb a potem drugi :-)
Smile to praca na umowę o dzieło, mam umawiać spotkania handlowcowi, który sprzedaje powierzchnie reklamowe do bezpłatnej gazetki na terenie Mikołowa i Tych. Prowizja za umówione spotkanie + prowizja od sprzedaży. może się uda i wpadnie jakiś grosz :tak: telefon dają oni a pracuje się z domu "w wolnej chwili". miałam zacząć w poniedziałek, ale to za szybko dla mnie, więc w poniedz mam szkolenie a start w kolejny :tak:
Robaczku efektów nie ma :zawstydzona/y: dziś mieliśmy biegać, ale chyba przesuniemy na jutro, bo jedziemy do Natis i jeszcze leje :-( a waga stoi w miejscu :-( chociaż staram się nie jeść kolacji.. może ten cin cin taki kaloryczny :confused::-p
 
Madzia to znaczy, że Ty masz szukać klientów??

bona u nas 6 zębów od 2 tygodni w buźce świeci. A ich trwałość to sprawa raczej genetyczna

Palin już rozumiem

K wreszcie w domu. Olivier zaczął dzisiaj ferie zimowe. We wtorek jedziemy do lekarza i zobaczymy kiedy operacja i czy w ogóle jest już konieczna.
 
No właśnie Madzia dołączam się do pytania Sa_ry :) Szukasz klientów i obdzwaniasz tak? Bawcie się dobrze z Natis:)

Sa_raa super nocnik, tak na prawdę 3w1!!! a więc cena całkiem całkiem:) dobrze, że list nie taki straszny... ale i tak, szkoda kasy :(
I jak brat? wiesz coś?

oj Teri biedna i Twoja Daria:( ehhh te zębole

Robaczku cały czas kibicuję Tobie i S... mam nadzieję, że się poprawi:) fajnie, że tak szybko wrócił!

Bona a u nas zęboli wcale nie ma :))) kocham ten Frankowy bezzębny uśmiech:) mojemu chrześniakowi pierwszy ząb wyszedł jak miał 13 miesięcy! sama nie wiem czy to dobrze czy źle..
Daj znać jak tam Octavia:) mieliśmy kiedyś w kombiku, całkiem fajne autko!

Kurde muszę się wybrać do tego rossmana no i do tesco po pieluchy...

Co do odstawienia Młodego, u nas nie będzie z tym problemu. Franek ostatnio w nocy miał parę akcji pt. "cycek mi nie starcza, daj matka butlę" i bez problemu wypił. Raz nawet na wieczór dostał i tez smakowało... gorzej ze mną:p nie wiem jak to zniosę, od 3 dni dajemy rade znowu tylko na cycu!

Młody zasnął... już druga i ostatnia drzemka dzisiaj. Ustabilizowały nam się te dni... śpi codziennie do 09-10:00 później ok 12:00 drzemka i kolejna ok 17:00. A o 20:00 kąpanko:)

Kochane Wy moje, te kciuki jednak cuda działają... właśnie mi Piękny napisał, że urwaliśmy na aucie 2,5 tyś:) i dają jeszcze letnie opony do tego:) Także Focus chyba jest już nasz:D nie znam szczegółów kiedy co i jak, ale dowiem się jak Piękny wróci z pracy!

ok odezwę się wieczorem:*
 
Smile no to gratulacje samochodu!!!!!!!!!! Czekam na więcej newsów.

O bracie zdaje się, że już przeczytałaś... Z nim jest ok teraz moja chrześnica mnie martwi :(
 
reklama
Smile- gratuluję auta!!! Trzeba opić koniecznie, bo inaczej będzie się psuł :laugh2: My po Octavię jedziemy jednak jutro.

Co do zębów to wolałabym, żeby Michaś odziedziczył je po Tacie, bo mąż ma bardzo mocne i zdrowe zęby, a ja niespecjalnie, często chodzę na kontrole, żeby jak najszybciej wychwytywać i leczyć :baffled:

Franuś ma trzy drzemki w ciągu dnia? Super! Michaś pomału redukuje do jednej :baffled: Ta popołudniowa trwa zaledwie pół godziny...
 
Do góry