reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Maruda dziś kończy 7 miesięcy :tak: Z tej okazji już 70 minut go usypiam i nic :baffled:
Z okazji 6 m-cy miał imprezkę z Frankiem, dziś z Lenką - towarzyskie to moje dziecko :-D boję się dzisiejszego popołudnia.. ile razy będę musiała go przebierać, bo uleje, czy nie uleje na podłogę/kanapę czy Natis :baffled: no i jak mój Łukasz się zachowa hehe :-p i jeszcze ile Tymcio wytrzyma, bo on max do 19 już śpi w swoim łóżeczku, bo ostatnio my mało wieczorami wychodzimy.. raczej gości przyjmujemy.. ale to też nie dużo, bo pisałam Wam o moich boskich "przyjaciołach" :confused:
Kochane o 11:30 idę na rozmowę o pracę.. powysyłałam ostatnio z 3 cv i wczoraj zadzwoniła do mnie jedna babka - chce się spotkać w połowie drogi, żebym nie musiała 30km do ich biura jechać :tak: zobaczymy.. PROSZĘ O KCIUKI :-)

Tymcio jedzie ze mną na rozmowę.. przez opóźnioną drzemkę nie zdążę go zawieść do teściowej :-/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry :) nocka znowu krecocac z jednym karmienie , ale nie narzekam :tak:

Natis - oby jak najszybciej udalo sie skonczyc to nieszczesne mieszkanie i odetchniesz z ulga.

Mikotku -
- w rossmanie jest tak,ze jak cos sie sprzeda to z dostawa przyjezdza bo to automatycznie idzie do bazy. Wiec wszystko powinno byc :-pco do smoka to zalapie . Tez mielsimy nuk genius i np TT silikonowego nie chcial. A MAM chwycil bo one ten silikonik maja taki inny na koncu, wiec bez obaw bym kupowala :tak:

Bona, Kinia - nie ma co sie martwic o Maluchy. Wiecie doskonale, ze kazde ma swoje tempo i lada dziec wszystko sie pozmienia ;-)

Madziu - ulewaniem bym sie nie marteila Natis to wyrozumiala Mamusia :tak: &&&&&&&&&&&&&&& za rozmowe. Buziaki dla Tymka :*
 
madzia kciuki za prace i sto lat dla Tymka:)
Dziewczyny czy Wasze smyki też częściej się zakrztuszają śliną?Nie wiem czy to od nadprodukcji śliny czy coś małej jest.W nocy od jakiegoś czasu jak wypluwa smoka to też zakaszle...
Pogoda dzisiaj masakra:(
 
Ostatnia edycja:
Witam się z rana :)))

Asiulka witaj w klubie :) u nas już 3 noc dobra, a co noc jest nawet lepiej. Dzisiaj od 20:30 do 06:20 spał, później do 08:00 skakał mi po głowie, a później do 09:30 jeszcze drzemaliśmy :)

Palin współczuję kolejnej ciężkiej nocy...

Kingusia powodzenia ma kolędzie! do południa na pewno zdążysz się przygotować.

Madzia najlepszego dla Tymka!!! co to za praca? trzymam kciuki !!!! opowiadaj jak wrócisz!

Emka u nas też się zdarza... Franek wytwarza tyle śliny, że nie nadąża z połykaniem :p

U nas jak już pisałam nocka super, ale za to kolejny dzień zapowiada się marudny. Dziecko wyspane, pojedzone a ciągle jęczy... jęczy, stęka, marudzi no MASAKRA :( nic nie mogę zrobić, leży teraz na macie i prawie płacze bo ja 3 min piszę posta :((( a zębów nie widać nawet, nie wiem co jest!!!!

wygrał, idę do niego bo już ma łzy w oczach...
 
Znów trzy dni maiłam do nadrobienia ...

Dzika
już niedługo i u Was będą opowieści takie jak Narnia ....Zobaczysz jak to szybko zleci. Ja wciąż przed oczami mam Seweryna takiego małego jak Hubionio...

Natis o jak jak BARDZO sie cieszę, że z darkiem się dogadaliści - u nas tez biała flaga i obietnice. No i spóźnione buziaki dla Lenki :* Smoczki w łóżeczu mam dwa tak by zawsze jeden był pod poduszka :) i trzeci wychodny w foteliku

Morena jakie cudne fotki !!!! nie mogę się doczekać kiedy Was poznam ! :*

Teri, Seweryn tez raczej do wesołków należał, my z S zresztą też generalnie. Więc ostatnie jego pesymistyczne zachowania wzbudzily we mnie niepokój. TI też spóźnione buziaki dla Daruni !!!

Anulka
raz jeszcze - wyglądasz ślicznie !!!! a Luka to facet, którego szuka sie ze świeczka ! Pozdrów go od Hubisia :)

Madzia jak Tymek ? Hubi sie łączy w ząbkowaniu. Drugi dzien dzis goraczka i idą zęby aż dudni ... Bardzo podziwiam za bieganie ....pewnie już efekty widać ?

Kingusia
ciesze sie jak czytam, że z mężem teraz lepiej - oby tak zostało !

Smile, dokładnie Cię rozumiem, możę nie jestem gruba i dodatkowych kg nie widać ale brzuszek oblany tłuszczykiem mi przeszkadza i to bardzo - marzę o płaskim i twardym ....

MatkaEwa ja też mam ambitny plan odstawienia od cyca na roczek, zobaczymy jak wyjdzie. Wczoraj byłam u Korby i zostawialam Hubinia z S i wypił dwa razy mleczko z butelki mimo, że jest bardzo marudny z gorączką i z bolącymi dziąsłami. Więc nadzieja, że się da :)

Asiulka, ja chciałabym mieć trzecie dziecko i ....trzeciego chłopaka ... :) S marzy o córci :)T

Tak jak pisałam Hubcia mam ząbkującego i biedaczek cierpi :( Sara, zróbmy nalot i ubijmy Zębuszkę ! Za bardzo te dzieciaczki nam męczy !
W środę wieczorem S zrobił niespodziankę i znienacka przyjechał i ciu lżej mam. Odporowadza Seweryna a i Hubciej sięzajmuje - zwłaszcza wczoraj jak jechałam do Korby
A u Korbusi naszej kochanej :( Opiszę pokrótce. Operacja była długa i trudna, prawie 4 h, straciała dużo krwi. PO operacji dostała osocze kilka razy i krew bo miała bardzo złe wyniki. Wczoraj wyniki ciut się poprawiły, dziś spadły. Wstępnie ma dziś wyjść ale jeszcze czeka ją rozmowa z ordynatorem. Czuje się coraz lepiej mimo krwi. Wczoraj u niej bylam i zeszła na parter wypić kawkę :)
 
smile mam to samo!!Nic nie moge zrobić,popołudniu wyjazd a ja w proszku,w domu masakra a ta jęczy i jęczy,ani chwili sama sobą się ni zajmie.Slina po brodzie cieknie,kaszle mi i sie martwie czy to od nadprodukcji czy coś ją złapało:((

Korba wracaj szybko do zdrówka i sił!!!
 
emka - -teraz to chyba takie marudny okres...Tymek ma zrywy ze jest oki to czolga si gdzie popadnie, ale jak mu sie cos nie spodoba to ryk !!!


My dzis popoludniu idziemy do znajmomych na noc (imprezka karnawalowa) , ale sie boje bo Tymek mimo ze spi, to spi nies;pokojnie bardzo. Emil sobie jeszcze przypomnial, ze dzis sa urodziny ednego kolegi i pozegnainie drugie wiec bedzie pozniej i juz nie wiem na ktora zawitamy w gosci. A ja wszystko musze przygotowac :baffled:
 
Witamy się z rana, zobaczymy kiedy skończę pisać ten post...

List odebrany...nie jest najgorzej tym razem jakieś 170zł w plecy...
Mleko w drugim rossmanie dostałam i ile stało na półce tyle wzięłam. Osobiście wkurza mnie to, że sklepy robią promocje i zamiast się zaopatrzyć to już w pierwszy dzień braki mają.... pierwszy ross Pani mi powiedziała, że dostawa w nocy z pt na sobotę i jak z samego rana przyjdę w sobotę to powinnam się załapać :baffled: No chore....Dobrze, że mnie podkusiło i pojechałam do drugiego w samym centrum. 5 paczek jest.
W Tesco za to kupiłam dwa pajace z FP z 62zł przecenione na 18,60 fajne w lewki i inne zwierzaki. Pieluchy of corse i pierwszy raz trafiłam, że rozmiar 4+ był w mulitpaczce. Wziełam ;-) Cieżarki do ćwiczeń w lidlu też zakupione tylko maty już nie było, muszę na allegro zamówić. No i 4h mnie w domu nie było :nerd:

Dzisiaj od rana ciątam i miejsca szukam. Czekam na wieści od brata jak na szpilkach. Martwię się jak nie wiem :-(

Smile daj znać jak tam z samochodem! U nas podgogda do D... na spacery w deszczu chęci nie mam jakoś więc wiedz, że Ci zazdroszczę :-p

NOCNIK jest rewelacja i starcza na długo (później jako podkładka na sedes i w niędzy czasie jako podnóżek do zlewu bądź kibelka)

Miktoku Ty tak zorganizowana, że ja się o poślizg w salonie nie martwię . Weekend faktycznie zabiegany. Skrobnij coś, żebyśmy się nie martwiły. AAAAAAA przypomniałaś mi o umyciu lodówki :szok: a za opisy obiadów kiedyś cię uduszę chyba :-p Smoczki mam perfekt polecam, super są i pudełeczko do sterylizacji w komplecie

MY w sobotę roczek a w niedziele Olivier ma urodziny koleżanki.

emka Felini się krztusi od czasu do czasu

Teri ząbki Darie męczą?? Dorosłe jedzenie jest solone i dlatego lepiej smakuje :tak:

Palin biedny Miki :-( czemu u psychologa byliście? Minęło mnie coś??

Bona to niesamowite jak się humor po ćwiczeniach poprawia prawda? ja też dwa razy we wtorki i w czwartki na 19:00 śmigam.

Justa pianki po panelach jeżdża jak nie wiem! Nie rozłażą się ale.. musiałam na kocu położyć
Gosiak Feliks też więcej śpi ostatnio ;-) ruszają się dużo chłopcy to i odpocząć i zregenerować się trzeba. Chwal się chwal ile wejdzie!!

Natis szybkiego ukończenia mieszkania!

Kingusia będzie dobrze.

Madzia sto latek dla Tymsona!! Udanego wypadu do Natis ;-) Ja nie w temacie "bliskich przyjaciół" więc proszę o streszczenie. &&&&&&& za pracę

EDIT:

Gosia
czekam na foto z imprezki!
Robaczku fajnie, że luby wcześniej wrócił i że Ci lżej!
 
Ostatnia edycja:
Sara - to tron a nie nocnik :-p podkladke na sedes tatus juz dawno zakupil wiec lezy i czeka na doroslego Tymka :-p w rossmanie jest tak, ze oni na zapas nie dpstaja ... ile zejdzie tyle potem dostaja w dostawie co jest chore bo potem po promocji towaru mnostwo zosatje....

Zdejcia bede pewnie w sobote rano...maz wreszcie ma swoj wymaorzony sprzet wiec ochow i achow nie ma konca :-p wczoraj 2 godziny slucham "ale bajer " ..." ale czad :-p" achhhh occhhhh jednym slwoem :rofl2:

Dobrze, ze to nie wieksza kwoat, ale i tak przykro, ze nadl sie cos ciagnie :-( &&&& za barat nadal zacisniete
 
reklama
Do góry