reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

hej
fajny dzień dziś był szkoda że tak rzadko :sorry2:

mikoto Bona zawstydzacie mnie kochane :zawstydzona/y::sorry2::sorry2:wiecie jak to na zdjęciu wystarczy odpowiednia poza i obiektyw ukryje parę kilo :sorry2::sorry2::-Dszkoda że na żywo tak się nie da :-pniestety przez oponeczke na brzuchu czuje sie cały czas gruba :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: tak mówi większość że Daria do mnie podobna choć zdarzają się osoby który dają okrzyk jej cały tatuś :sorry2::sorry2:

mikoto a tiramisu dla sprostowania z pudełka :zawstydzona/y:także madzia u Natis na pewno jadłaś o wiele wiele lepszy bo pewnie swojej roboty :-ptak nasza Natis ma pieknie urządzony dom już na zdjęciach jest piękny a na zywo pewnie jeszcze piękniejszy zadroszczę takiego talentu bo ja bym tak nie potrafiła sobie urzadzić :zawstydzona/y::zawstydzona/y:mikoto tez ma super gust i tez ma zawsze perfekcyjne dodatki
jak bym miała urzadzac swój dom to tez wziełabym fachowca bo ja bym zrobiła misz masz :zawstydzona/y::-D

Bona zakup auta to nie taka prosta sprawa jak sie wydaje czasem lepiej poczekac niz kupic cos i potem duzo dokładać :baffled:na pewno w końcu trafi sie ten odpowiedni &&& a wiem bez auta jak bez ręki jak Ci ludzie dawniej zyli bez aut u nas na wsi to było tak że jeden gościu z ulicy miał Zuka i w niedziele wszystkich zabierał na pakę żeby jechac do kościoła :-Dto juz tam zawsze stały krzesła jakieś ławki żeby mozna było sobie usiąć można sobie wyobrazic pełna paka ludzi i jedziemy :-D:-Da ja zawsze miałam ubaw z takich starszych babek bo nie mogły sie wspiąć na ta pake bo to jednak wysoko i takie dziadziusie ich za tyłki i góry :-D:-Dależ to były czasy dziś jakby tak jechać to kierowca by niezły manadat dostał za niedozwolona liczbe osob w aucie :-D:-Dn lae tak było jeden miał auto to brał i podwoził tego co nie miał ludzie byli sobie bardziej życzliwi a ile można sie było dowiedzieć ciekawych rzeczy z zycia wsi po takie przejadzce :-D:-D

a to Dari dzis z koleżanką tak balowała
 

Załączniki

  • SAM_9168.jpg
    SAM_9168.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 44
  • SAM_9169.jpg
    SAM_9169.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, juz zasiadam i nadrabiam, choc widze ze jak to w weekend nie wiele jest

Smile - gratulacje autka, oby sie dobrze jezdzilo ! i jak spacer w spacerowce ???

Asiulka
- raz jeszcze gratulacj za zabka !

Madzia - -ciesze sie ze spotkanie sie udalo a jakies zdjecia sa ?? czy moze na fb ominelam ??

Marys - -takie spanie to mi sie podoba !!! oby tak dalej !

Mikotku - zdrowka dla Zosi i sliczna sukieneczka

Imprezka nam sie udala, Tymek co prawda budzil sie pare razy, ale co sie dziwiwc, jak mimo swojego lozeczka to otoczenie mial inne. Po 2 jak zjadl to chyba z godzinke sie krecil i stalam tak kolo niego bo tylko na mojej rece zasypial. Dzis troszke nam odespal a teraz juz od prawie 2 godzin smacznie spi .

O17A1551.jpgO17A1621.jpgO17A1634.jpg
 

Załączniki

  • O17A1551.jpg
    O17A1551.jpg
    38 KB · Wyświetleń: 32
  • O17A1621.jpg
    O17A1621.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 36
  • O17A1634.jpg
    O17A1634.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 37
Mikotku zdrówka dla Zosi!!! Co do fotelika to będziemy kupować ok marca/kwietnia. Franek dobija teraz do 8 kg, wolałabym żeby miał te 9 na ten następny fotelik. Kolega się nie odzywa, zadzwonimy do niego jak będziemy już chcieli kupić, jak się nie zdecyduje i nie spuści z ceny, zamawiam Monze. Oczywiście najpierw pojedziemy do jakiegoś sklepu pomierzyć czy spasuje nam do auta... wiem jedno IsoFix będzie:)
Obyście dzisiaj pospali :*

Bona no tak, kupno auta trudna sprawa... ja od końca sierpnia jestem bez, ale już się przyzwyczaiłam. I kondycje mam teraz lepszą :))) nigdy bym tyle nie spacerowała jakby był samochód! Nawet jak już będziemy mieli autko to ze spacerów postaram się nie rezygnować! Mam nadzieję, że i Wam uda się znaleźć coś fajnego w dobrej cenie! Kciuki zaciskam!

Teri popieram dziewczyny, fota pierwsza klasa:) Już wiemy po kim Daria taka śliczna :)) Dziewczyny widać się świetnie bawiły !

Gosiak spacerówkę Piękny przywiózł późno więc Młody zaliczył dzisiaj spacer z babcią w foteliku. Jutro jak pogoda dopisze to ruszamy próbować :))) Oby tylko nie lało... tak jak np teraz ::/ Fajnie, że imprezka się udała! Fotki jak zawsze pierwsza klasa:)

Cisza i pustka tu dzisiaj... idę szydełkować:)

Dobranoc :*
 
Muszę się pochwalić :-) Właśnie wróciliśmy z Kabaretu Młodych Panów :tak: Uśmiałam się za wszystkie czasy - 2,5 godz :-D A Tymcio grzecznie spał u teściowej, uśpiliśmy go i pojechaliśmy ( a tel wyciszyliśmy :-p).
Mieliśmy iść jeszcze gdzieś na piwko po kabarecie, ale już wyrzuty sumienia mi nie pozwoliły i pojechaliśmy po chłopców. Mateusz padł od razu w swoim łóżku, a Tymcia nie obudziło ubieranie, rozbieranie, przenoszenie itp :-)

I wszystko byłoby cudownie, gdyby nie ta pogoda - szaro, buro, ponuro, deszczowo.. ale co się dziwić - ferie na śląsku :baffled:
 
Gosiak super, że impreza się.udala:-)a Zdjęcia jak zwykle rewelacyjne!

Bona racja, lepiej jechać w tygodniu i mieć możliwość sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej;-)

Teri ależ Daria cudnie stoi :-)nie mogę się napatrzeć! Kochana, nie wymiguj się poza i aparatem, masz świetna figurę i rewelacyjnie wyglądasz :-* to samo Wisienka! Jak dzisiaj Was się naogkadalam to popadlam w kompleksy:-( zdradzcie tajemnice takiej sylwetki! Teri dziękuję Ci za komplementy ;-) kocham nasz dom i uwielbiam o niego dbać ale nie ukrywam ze teraz inaczej wiele rzeczy bym zrobiła ;-)

Smile Monza powiadasz? Ja wczoraj jeszcze raz oglądałam i przymierzalam recaro Young sport ;-) prosimy zdjęcia nowej fury Frania i głównego użytkownika pojazdu ;-)

Madziu ależ się ciesze ze udalo Wam sie wyjście! Oby częściej tak było ;-)

Walczymy z katarem, inhalujemy się, odciągamy i. Robimy milion rzeczy aby zabawić Nasza Marude;-)

Dzisiaj na obiad był pstrąg z warzywami zapiekany w piekarniku, naszprycowalam go wiórkiem masła, plasterkiem cytryny i koperkiem, upieklam wkopercie z folii aluminiowej i nieskromnie powiem ze wyszedł przepyszny :-) w lodowce marnują się piersi kurze, docelowo mąja to być eskalopki z suszonymi pomidorami i feta z przepisu Natis ;-)

U nas pada deszcz, w sumie to leje :-/ a w naszym salonie wiosna :-)

Dzisiaj wyjątkowo o 21 wszyscy już spaliśmy :p poprzednia noc dala nam w kość. teraz myślałam że Zosia.Zje ale pogardzila mlekiem, także póki co czuwam;-)

Spijcie dobrze!
 

Załączniki

  • 1390091057350.jpg
    1390091057350.jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 43
  • 1390091120815.jpg
    1390091120815.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 38
Cześć czyżbym była pierwsza? W nocy się nie wyspałam M. robił za kierowce braci po studniówce a ja się chyba denerwowałam że jak pojedzie to obie wstaną i tym sposobem położyłam się o 1, wstałam o 2 zasnełam o 4.30 i wstałam o 7.40 i to jeszcze z @ pisałam na fb. Do tego mama katar:wściekła/y::wściekła/y:

Wczoraj miałam zagonoiny dzień rano M. do pracy a ja pojechałam do mamy, bracia mieli studniówką a że obaj mają długie włosy a chcieli je skrócić musiałam ich obcinać (nie podciąć tylko fryzury zrobić, włosy mają teraz takie hmm nie da się ich związać bo za krótkie, fotki tu nie zamieszczę ale super wyglądają) Mają takie gęste, grube włosy, blond, taki ciemniejszy. Oj wiele dziewczyn może im zazdrościć. Później prasowanie, wiązanie krawatów i zrobiłam ich na bóstwo:biggrin2:

mikoto- ja też teraz urządziła bym dom zupełnie inaczej niż 5 lat temu.... Połączyła bym np.salon z kuchnią, może za 15 lat?:-D:szok: a obiadek pysznie wyglada, uwielbiam pstrąga

madzia- gratuluję wyjścia, Tymcio ma naprawdę mocny sen u nas by ie przeszło ubieranie.

Smile- nie wiedziałam że szydełkujesz

gosia- super że się udało, a z Tymka to zaraz zrobicie zawodowego modela

teria- Daria pięknie stoi na spotkaniu pewnie będzie już chodzić:-D a Ty wygladasz kwitnąco a parę kilogramów na + to nic zbijesz do spotkania jak pisałaś

Bona- zakup auta to sporw wydatek lepiej poczekać i pózniej nie żałować. oby jak najszybciej trafiła sie wam dobra okazja (byle nie za dora bo za tym zawsze się coś kryje)

Marys- oby juz tylko takie nocki Was czekały!!!

palin- jak Ewka miała 7 mc. to też w nocy częste budzenie, zęby, sny- ladowała w naszym łóżko bo noce mielibyśmy nieprzespane. Poprawa. 1,5 mc. pózniej to samo ale że ja w ciązy byłam, spałam na stojąco to na stałe wylądowała z nami i wszyscy byliśmy zadowoleni i co najwarzniejsze wyspani. Śpi z nami do dziś, nie żałuję że tak ją przyzwyczaiłam. Tyle o spaniu. A co do łyżeczki też mamy identyczne dni.

dmuchawcu- i jak się dziś czujesz? Pszczoły zdrowe?

Kurcze chyba mnie coś zbiera idę mierzyć gorączkę
 
Witam niedzielnie!

Dziś pobudka przed 5... Ja oszaleję :angry::angry::angry: Teraz Michaś ma drzemkę, a ja szykuję obiad, no i wpadłam na bb :-D

Mikotku- ale pysznie wygląda ten pstrąg!!! Mniam... Ja dziś robię zupę-krem pomidorową wg Twojego przepisu i makaron z serem, bo chodzi za mną od kilku dni ;-)

Dzika- zdrówka życzę!!!

Madzia- fajnie, że udało Wam się wyjście! Oby częściej :tak:

Teri, Gosiak- świetne zdjęcia Darii i Tymusia :happy::happy::happy:

Pogodę mamy dziś fatalną, więc chyba nici ze spaceru... Ale nie tracę nadziei, będę czatować na chwile bez deszczu :-D

Miłej niedzieli!!!
 
Mikotku jeśli jedzonko smakowało tak jak wyglądało to... mmmmm.... :) jadę do Ciebie!
Monza dlatego, że ma 4 *, oczywiście Young Sport też biorę pod uwagę :) wszystko zależy jak będą pasowały do auta. Przekonam się za jakieś 2 tyg jak już będziemy je mieli!
U nas też pogoda straszna :(

Dzika taaak, zaczęłam szydełkować w listopadzie :) a więc jestem początkująca :p
aaaa szkoda, że nie możesz wrzucić fotek, strasznie jestem ciekawa jak wyglądali :D pewnie super!
Weź jakieś witaminy na wszelki, żeby nic Cię nie dopadło!

My dzisiaj standardowo basen, W nocy nawet pospaliśmy, w sumie do 08:30 z 1 pobudką na cyca o 04:50.
Wiecie, nie mogę już patrzeć na siebie w lustrze. To chyba przez tą paskudną pogodę, dlatego wczoraj postanowiłam doładować baterie i iść na solar.... Mam ciemną karnację więc poszłam sobie na 12 min (nie byłam na solarium od września 2012). Jacie, ale mi dupsko spaliło !!!!! Ledwo siedzę! Jeszcze dekolt posmarowałam jakimś gratisowym kremem i mnie uczuliło :/

Zmykam obiad robić.
 
hejka
widzę że u większości leje deszcz :baffled:noo gdzie ta zima pytam się :sorry2:
dziękuje za komplementy jesteście kochane i działacie jak najlepsza terapia :-D

mikoto no nie dość że perfekcyjna pani domu to jeszcze tak dobrze gotuje :szok: czy Ty masz kochana jakieś wady :sorry2::-puwielbiamy z mężem ryby także ślinotok od rana :sorry2:
Bona Michaś to ranny ptaszek :sorry2: może zdrzemniesz się w ciągu dnia :tak:
dzika Twoi bracia to szczęściarze że maja taką siostrę :tak:zdrówka kochana oby nic się nie rozwineło dalej :-(

no za miesiąc to nigdy nie wiadomo co ta Dariulka wykombinuje hihi ona chce żeby ją trzymać za rączki i wyrywa sie do chodzenia ale to tak maszeruje że :szok: chcę jej za niedługo kupić taki pchacz do chodzenia zamiast chodzika :sorry2:
madzia super że wypad udany :tak:
smile solarium hmm super :tak:ja tez sie kiedys tak spiekłam że na tyłku siąść nie mogłam a jak wyszłam to byłam zawiedziona bo nic widac nie było dopiero w domu cos zaczeło mnie piec ja patrze a tam :szok::-D

milej niedzieli
 
reklama
Tak ci moi znajomi są beznadziejni.. od jakiegoś tygodnia byliśmy umówieni z jedną parą w zależności od pogody - albo na spacer w parku albo na kawkę u nas. i właśnie piszę do kumpeli, jak to robimy, a ona mi piszę, że niestety nie dadzą rady, bo na 15 idą na obiad do teściowej, a na 18 on idzie do pracy. FUCK to nie wiedzieli wcześniej? tak się nie robi, bo my jakoś pod nich niedzielę sobie zaplanowaliśmy.. no i znów przykro mi :growl:
 
Do góry