reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

natis wreszcie!! Super wiadomości! Krwiak na pewno szybko się wchłonie i będzie wszystko książkowo! Ale masz dużego Bąbelka :sorry:

Emilia ja chodzę do Dr. Kraszewskiej w Bełchatowie. Genialna kobieta :tak:
Pod koniec ciąży pewnie ostatnie 3 wizyty będę w Łodzi miała bo chce do Madurowicza znowu.
 
reklama
Natis super ze babelek jest i bije mu serducho. Wiem że bedzie ci ciężko ale odpoczywaj ile sie da.
Witam nowa mame czerwcową. A ja jestem tak wku**** ze juz nic dzisiaj pisac nie będę. Mój małż dzisiaj przesadził i jestem wnerwiona :/
Miłej nocki
 
Natis super ze babelek jest i bije mu serducho. Wiem że bedzie ci ciężko ale odpoczywaj ile sie da.
Witam nowa mame czerwcową. A ja jestem tak wku**** ze juz nic dzisiaj pisac nie będę. Mój małż dzisiaj przesadził i jestem wnerwiona :/
Miłej nocki

Wiem co czujesz , ja ze swoim S od wczoraj nie rozmawiam.......:-(

Natis super wieści ściskam bardzo mocno :tak:
 
Natis super ze babelek jest i bije mu serducho. Wiem że bedzie ci ciężko ale odpoczywaj ile sie da.
Witam nowa mame czerwcową. A ja jestem tak wku**** ze juz nic dzisiaj pisac nie będę. Mój małż dzisiaj przesadził i jestem wnerwiona :/
Miłej nocki


Mój mnie ostatnio tak wkurzył, że pierwszy raz w życiu zrobiłam aż taką scenę :cool: więc głowa do góry, nie jesteś sama!!

Idę spać bo mi głowa pęknie chyba :huh::ninja2:
 
Sara - zazdroszczę Ci tego 70F ;-). U mnie to marne 70B, teraz nieco pełniejsze B.

MamaTrójki - aż zaniemówiłam jak przeczytałam Twojego posta. Przykro mi bardzo, że straciłaś maluszka. Miejmy nadzieję, że nigdy więcej nikt z nas nie będzie musiał przez to przechodzić.... ;-(

Robaczek - też tak jak Ty myślałam o badaniach prenatalnych, natomiast okazało się, że wykonuje je mój lekarz i po pierwsze nie wiedziałam jak mu odmówić, a po drugie stwierdziłam, że dowiem się czegoś więcej o maluszku.
Co do badań na HIV są podobno teraz obowiązkowe, w ostatniej ciąży też kazali mi je robić. Są niestety dosyć kosztowne, chyba ponad 60zł czy 80zł płaciłam. Mam nadzieję, że tą ciążę objadę na tamtych wynikach.

mama_wiki - chciałam Ci napisać, abyś zrobiła sobie aromatyczną kąpiel z kieliszkiem wina, ale zamiast wina nalej sobie soczku :). U mnie działa jak mam mega nerwa na mojego M.

Co do ciąż ta jest moją trzecią i faktycznie schizy to mam niezłe, z każdą ciążą gorzej zamiast lepiej.
 
teri w 1 ciaży płaciłam coś ponad 100zł za prenatalne, teraz dwie pierwsze wizyty (teraz i cos kolo 20tyg) mam za darmo. A jak to wygląda? Badanie na tej samej zasadzie co zwykle usg tyle ze ja poprostu patrzyłam w ten ekran jak zahipnotyzowana, czułam się jakby lekarz opowiadał mi książkę o moim dziecku, lezałam tam z dobre pół godz, zbadał małego od czubka głowy po same palce, pomierzył i "pokroił" go z każdej strony. Wiedział ze chcemy poznac płeć a do tamtej pory nie było wiadomo kto będzie. Powiedział nam na samym końcu ze to na 200% synuś, twarzy mojego męża w tej chwili i jego łez nie zapomnę nigdy :-) Ja byłam zadowolona bardzo, szkoda ze teraz idę do innego lekarza no ale jak za darmo to trza iść ;-)
matkaEwa no wlaśnie nie u Kubackiego, on wie ze sprzęt nie ma jakiejś superowej jakości i właśnie chciał zadbać o to zeby jego pacjentki miały zrobione to usg genetyczne w dobrych warunkach stąd te darmowe wizyty. Jedziemy do Katowic na ul Kłodnicką a do jakiego lekarza to nie wiem jeszcze. W 1 ciąży też byłam w Katowicach tyle ze dr nazywał się Łukasik jak dobrze pamiętam
kobra, sara u mnie aktualnie 75F 3 dni temu kupowałam stanik ;-) No i zanosi się ze będą jeszcze większe, przy 1 ciaży było identycznie. A co do samych piersi to mimo ze bardzo bolą to nieraz gapię się na nie jak zaczarowana bo sa dokładnie takie jak przed 1 ciażą :-D Duże, jędrne, sprężyste, trzeba się nacieszyć bo potem to się nimi chyba jak szlaikiem bedę wiązać naokoło szyji :-D
mamaTrójki lekarz na 1 wizycie pytał mnie czy myślałam o badaniach prenatalnych. Powiedziałam ze przy synku byłam ale prywatnie. To on powiedział ze współpracuje z taką firmą i jeśli byłabym zainteresowana to 2 pierwsze badania prenatalne sa za darmo a za 3 juz musiałabym sobie zaplacić ale nie muszę na nie iść. Więc idę teraz to będzie u mnie 12tydz i później umówię sie cos koło 20tyg. Mówił że na jego usg nie da się zrobić aż tak szczegółowego badania więc chciał dać możliwość pacjentkom zbadania swoich dzieci na profesjonalnym sprzęcie. Lekarza mam naprawdę świetnego, bardzo się przejmuje każdą pacjentką, to lekarz naprawdę z powołania :-)
natis cieszę się ze z dzidziusiem wszystko dobrze! Ty teraz wypoczywaj i dbaj o siebie.

A moje dzieciatko już śpi, ja po kolacji, normalnie to siedziałabym teraz z lampką winka a tak to zostaje mi woda mineralna ;-)
 
Natis - kamień z serca:-D leż kobieto i się nie ruszaj a wszystko będzie dobrze. Cieszę się bardzo , że jest ok:-D. Mam nadzieję ,że też poczuję ulgę i się uspokoję w piątek. Jutro rano idę na badanka ale tylko na podstawowe mnie skierował lekarz - morfologia , mocz , glukoza itp. Na hiv miałam badania parę lat temu i nie mam zamiaru ich powtarzać.
 
reklama
Do góry