reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Brawo Halszko :-)

Palin dokładnie tak, jak pisze Dmuchawiec :-)

My juz po obiedzie, Zosia może tym razem dłużej pośpi, a ja się porelaksuje ;-)
 

Załączniki

  • 1389699908709.jpg
    1389699908709.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 41
reklama
OO Miktoku u CIebie juz wiosna widze ... i odp lektura :laugh2:


My prosimy o kciuki idziemy wreszcie do lekarza...od czwartku udalo nam sie dostac.... oby Tymkowa wysypka nie oznaczala nic zlego (bo jednak nie zaszela ladnie), a i lekarz byl kompetentny...bardziej kciuki olekarza :-p
 
Hej kochae
Wracam po raz kolejny
Moja długa nieobecność to przede wszystkim wszechobecny dół jak również nieprzespane nocki, które odsypiam z Tonym w dzień.Serducho moje nie wytrzymywało tempa jakie sobie nadałam i musiałam zwolnić obroty. Jestem teraz bardziej wyspana, lepiej się czuję ale mieszkanie ...cóż powinnam sprzatać ze 3 dni żeby otrzymac porżądany efekt PPP
a040.gif
a060.gif
a020.gif
a030.gif

cóż coś za coś, a zdrowia sobie potem nie posprzatam mopem
a055.gif

Tonuś jest dużo bardziej samodzielny , bawi się ąłdnie na kocyku, zaczyna raczkować, siedzi i siada przede wszystkim bardzo pewnie, jest stabilny, gaworzy pięknie głównie tititi, dadadas, mata i dede, beeeko co chyba znaczy, zę lodówkę czas zmienić bo coś słabo chłodzi ...a stara jest że hohoz małżem różnie bywa ale zapewne znacznie lepiej niż u kilku z was więc nawet nie narzekam bo wstyd by było się rozczulać nad drobnostkami.
Mam nadzieję, zę będe już bierząca
 
Justynka Mikotek dobrze pisze. Zmieniaj się z mężem......u nas K ma pierwsze karmienie mimo, że do pracy rano wstaje.

madzia uśmiałam się z wina :D

Madziu, Robaczku przykro się czyta o Waszych starszakach (mój też 7 latek) :-( mój pod blokami tez wyalienowany ale to dlatego, że on z tych "poukładanych" dzieci. Nie bluźni i nie chce się bić. Ma kolegów z przedszkola jeszcze i to też "grzeczni" chłopcy. Do tego jest zawistny bardzo i jak raz mu kolega podpadł pół roku temu to do tej pory z nim nie rozmawia mimo, że tamten średnio raz w tygodniu przychodzi po niego. Też się o niego martwię. Też miewamy problemy. Widzę, czasami, że jest mocno rozdarty. Dziękuję Robaczku za te teksty! Życzę, żeby wszystko się ułożyło!

Smile co to za koktail?

Gosia luty luty luty!!!!!!!!!! Ale by było BOSKO!!

Bona fitnes zaliczony w ten czy w inny sposób jednym słowem. Jeśli chodzi o zęby to u nas 4 na raz wychodziły ostatnio wszystkie na górze 1 i 2

Asia kupuj!

Mikoto widać nowe zębole u Sofii? Też mam wnege w salonie i u Oliviera :/

Robaczku współczuję nocki :-( Pisalam już to dzisiaj do Oli:dla mnie nieprzespana noc to tragedia! Nie mogę się odnaleźć jestem zła i wszystko mnie drażni.

Kinga ja jak temperatura spada w okolice zera marznę jak nie wiem i jedynie wrzący prysznic, ogrzewanie po nim suszarką i grube piżamy mnie wtedy ratują.

Gosia kciuki z całych sił!!

Dmuchawcu gratulacje szczepienia

PS. nie napiszę Wam ile zajęło mi pisanie tego posta :-/
Prawdopodobnie jakimś cudem zalewamy sąsiada.... czekam mnie wyciaganie zasylikowanego brodzika.BOSkO!!!
 
Witam sie z kawusia :)
Mloda oczywiscie miala.nocke z pobudkami co 1 godz, tak do 2-3 :/ ja znowu niemoglam zasnac, chyba z godzine sie meczylam :( ale Karina pospala do 9 zjadla chwile z nami polezala w lozku a potem w kime do 12 :) mam nadzieje, ze takie godziny spania jej zostana :D dzisiaj jakis taki dzien, ze kompletnie nic mi sie nie chce, najchetnie to bym lezala w lozku caly dzien i spaaala!

ROBACZKU probuje ja przestawic zeby wczesniej zasypiala, na razie udalo sie ja przestawic zeby niezasypiala po polnocy :p
GOSIU super, ze bedziesz w Polsce :D co do ubierania to kubraczek a pod niego bodziak i rajstopki :) trzymam kciuki zeby marudzenie okazalo sie zabkiem i szybciutko wyszedl :)
KINGUSIA super, ze Laura juz ok :) u nas nocki ostatnio to codziennie takie :( z poczatku to przez zabki bo widzialam, ze jej ida a teraz chyba tez bo spuchlo jej gorne dziaselko ale nic wiecej nie widze :( niedlugo zobaczysz jak Laura sama usiadzie, ja tez nie moge sie doczekac jak Karina zacznie sama siadac :)
MADZIU, ROBACZKU mam nadzieje, ze szybko minie Waszym starszakom i ze szybciutko wszystko wroci do normalnosci :)
ASIULKA wspolczuje nocki, mam nadzieje, ze to jednorazowe, 1 km to nic wielkiego :) nie tak daleko jakby sie wydawalo :)
 
Wenusjanka nakładanie urody mnie powaliło hihihi... Naprawdę dobre sie Ciebie czyta.

Wisieńka kochana witaj i wróć, wróć już na stałe co? Zdrówka duzo!
 
I po lekarzu. Pani doktor okazala sie przemila kobieta (chya milsze sa te z dziecmi :-p - bardziej wyrozumiale)
Swierdzila, ze ta wysypka to zasluga sliny bo Tymke jej duzo produkuje, a zeby srednio widac. Niby gora idzie....Przebadala oslychala wiec jestesm spokojniejsza. Myslam, ze moze zwazymy sie od razu, to jutro nie musialabym isc, ale wagi nie ma....
Powiedzial tez aby zaczac karmic malego normalnie i obserwowac a jak trafi sie luzna kupo wziasc probke i dac do padania, wiec pojemniczek z lopatka mamy :tak:

Tymek rozrzucal usmiechy na prawo i lewo ;-)

Sara - dzis rozmowa z Emilem i podejmiemy decyzje odnosnie lutego :rofl2: jak dobrze ze wrocilas tu :-D

Wisienko
- dobrze, ze zwolnilas , z serduchem nie ma zartow !

Wenusjanko - mam nadzieje, ze psycholog dzieciecy Wam pomoze

Na razie tyle ide usypiac Tymka (czyt. walczyc aby zasnal )
 
Jednym okiem zezuje na obiad, drugim co u Was - oby mi tak nie zostalo ;) Moze uda sie cos napisac.

M. mnie zaszokowal, bo wczoraj przylazl z pracy z przeprosinami i czekoladkami - jak jestesmy 14 lat razem, to jeszcze nigdy nie uslyszalam przeprosin ani nie dostalam w ich ramach czekoladek!!! Chyba bb dziala jakies cuda ;) Otrzymalam rowniez obietnice czestszego pomagania - sie zobaczy ;)

Mikotku - domek mamy niedaleko Pszczyny, na wsi. Najblizej bede chyba miala do naszej Matki Ewy, choc ekipa ze Slaska dosc liczna :)) Co do opiekunki, to musze sobie jakos radzic, wiadomo jak to z budowa - liczy sie kazdy grosz.
Na fb mnie nie ma, brak czasu. Z Michalem zaszlam w ciaze w polowie studiow, udalo mi sie je skonczyc, a konczylam je juz z kolejnym maluszkiem w brzuszku ;) Niestety, wstyd przyznac, ale bb to moja jedyna rozrywka i to jeszcze w ograniczonym wymiarze. No ale dzieci urosna, moze znajde jakas prace i moje zycie nabierze rozpedu ;) W Polsce bedzie rodzina, to juz i tak bedzie lepiej niz siedzenie w 4 scianach bo jedyny kompan do rozmowy to moj Michal ;)

Bona - tesciowie mieszkaja dom obok, tesc dopilnowuje najwazniejszych rzeczy - juz jest po 70., ale mniej wiecej ogarnia, tzn. jak trzeba zamawia materialy i patrzy fachowcom na rece. Wiadomo, ze byloby lepiej gdybysmy pilnowali sami ale i tak chlopina sobie radzi i jestesmy mu wdzieczni.
Jeju Michas juz tyle zabkow ma! A my ani jednego ;)

Gosiak - moze i E. kiedys dojrzeje do decyzji o powrocie? Moze jak w Polsce sie polepszy (nadzieje trzeba miec!!! :)) My tu juz jestesmy ponad 10 lat.

Anilek - gratulacje zabalka!

Smile - wow jakie postepy u Frania! Gratulejszyn :)))

Wenusjanko - pisz czesciej! Uwieelbiam Cie czytac!

Musze juz konczyc Michal stoi nade mna i domaga sie towarzystwa - buziolki dla Wszystkich i kazdej z osobna!
 
reklama
Cześc kochane, ja tylko na moment

Wenusjanka- przykro mi z powodu Oli, a jakie sa stosunki z jej biologicznym ojcem? lubi go odwiedzać? Ja też uwielbiam Twoje teksty widać ze masz talent do pisania

asiulka- 1-1,5 km to naprawdę blisko ja mam dokładnie tyle do urzędów, sklepów i ośrodka zdrowia, w sam raz na spacer z wózkiem. Nawet jak byś mieszkała w centrum to takie odległości często trzeba pokonać. Wiesz dla mnie daleko to 5-7 km. bo takiej odległości nie pokonasz wózkiem z dzieckiem

mikotku- udanego relaksu z Zosia kto jak kto ale Ty "perfekcyjna" zasługujesz co do wenge- ja nie mam a kurzu też dużo widać

marys- współczuję nocki a nie możesz sobie pospać przez dzień z dzieckiem?

sara- To gratuluję grzecznego syna ja dalej pamietam jak Oliwier mi zaproponował założenie profilu na fb:biggrin2:

robaczku-
Narnia, Hobbit ja już doczekać się nie mogę aż panny będa na tyle duże żebym im mogła to przeczytać, uwielbiam takie ksiązki, ciesze się że z mężem nieco lepiej:tak:

palin- jak znajdziesz tą łajze od zębów:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: to daj znać ja tez na nia czekam od połowy grudnia i nic a górne zęby pchaja się na całego

Wisnia- wypoczywaj Twoje zdrowie najwarzniejsze, fajnie ze Antos taki samodzielny zupełne przeciwieństwo Niny a odgruzowywać mieszkanie będziemy razem ja moje tylko "zasprzątuje"

gosia- trzymam kciuki na pewno będzie dobrze

Kingusia- gratuluje Laurze odzyskała apetyt to ładnie, dobrze że jest spokojniejsza i mam bardziej wypoczeta

madzia-
współczuje sytuacji z ateuszem ja mysle że psycholog to dobry pomysł będzie miał inne spojrzenie niż Twoje mama może cos doradzi mi trudno pisac coś od siebie bo moje panny maja zupełnie inne problemy i nie potrafie się dokładniej wypowiedzieć o psychice 8 latka

justa- racja, a Twój nie może wstawać do małego chociaż raz w nocy

Smile- mój mąż też bawi się z dziećmi tylko przy włączonym tv tyle razy go prosiłam o wyłączenie:wściekła/y: Gratulacje dla Franka bardzo samodzielny sie zrobił

Moja Nina przechodzi okres "jak widzę tatę to ryk i kwik" aczeło się wczoraj w nocy, jak tylko wychodzę i zostaje z nim to wrzask. on się nimi duzo zajmuje nie tylko od święta ale z Ewką było podobnie w tym okresie przeszło dopiero jak urodziłam Ninę, zobaczymy moze przejdzie szybciej.

Jak przeczytałam o waszys mspotkaniu to zazdroszczę, ja odpadam Ewka śpi przez dzień min. 2 h inaczej jest osowiała a nina bardzo bardzo bardzo żle znosi jazdę autem.....
Musze isc uspokoić Ninę maz siedzi z dziećmi i pranie układa a ja na bb
 
Do góry