reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Robaczku jak dobrze czytać takie wieści! :-D My czytamy "Dzieci z Bullerbyn" i nie ukrywam, że sprawia mi to ogromna przyjemność, bo to moja ukochana książka :-D Hubisiu, robisz niesamowite postępy! Zadziwiasz na każdym kroku! Brawo!


Bona super, że wychodzisz, tylko nie przeforsuj się! Pamiętaj, że przy woreczku, nie jest wskazany większy wysiłek fizyczny, także uważaj na siebie! :tak: M. na pewno świetnie poradzi sobie, jak zawsze! jest wspaniałym ojcem!

Zosia właśnie wybyła z salonu na korytarz, panele sprzyjają posuwistym ruchom :-)
 
reklama
TO zaczne wbijac me dziecko w kombinezon :tak:ja to sie balam ze mu za goraco bedzie bo tak szczerze to ja ma mu nawet rajtek nie wkladam pod spodenki :zawstydzona/y: otulam kocykiem plus ten pokrowiec od wozka (trche grubszy jest) i nogi zawsze cieple -- oczywiscie bamboszki na stopkach sa. ALe robi sie troche chlodniej wiec zobaczymy co me dziecko na kombinezon .

Dzis zaliczylismy dlugi spacer, ale slonko pieknie swiecilo, wiatru prawie zero ok 5-6 stopni wiec poszlismy do parku. Kawal jest, bo jak z Emilem sie wybieram to przewaznie autkiem. ALe warto bylo Tymek ladnie pospal a ja nacieszylam sie sloncem.


Minnie - -ja mojemu powiedzialm dokladnie to samo, ze moim obowqaizkiem jest dbanie o wszystko a jego po pracy sie zrelaksowac, chyba wzial to do siebie :-p ale super, ze sie przeprowadzacie...zazdroszcze tak pozytywnie bardzooooooo

Mikotko - -cudnie Zosia wazy..przypuszczam, ze ok kilograma wiecej od Tymka :laugh2: jakies chude to moje dziecko :confused:

Robaczku
- nawet nie wiesz jak sie ciesze , ze nastapilo postanowienie poprawy . Hubis BRAWOOOOOOO !!!!!! Tymek dzis tak jakb przelozyl raz nozke i kawalek raczke i sie rozjechal :laugh2: ale i tak mam radoche z niego. Alez Twoj Sewerynek jest do CIebie przywiazane i super, ze lubi sluchac jak czytasz.

A RObaczku wiesz, ze do Sary jeszcze paczuszka nie doszla :-( martwie sie, ze gdzies ja wcielo...tzn komus ja wcielo :wściekła/y: nigdy nie mialam zaufania do poczty polskiej (mialam kolege i slyszalam co tam sie dzieje), ale mamy nadzieje, ze do konca tygodnia dojdzie
 
Teri: zdjęcie Darii-cudo! :) No mój też się chyba normalnie zachowuje... ALe mnie wkurza. :-p
MatkaEwa: fajnie, że z mężem rozmwaiacie i ustalacie jakieś kompromisy. U nas rozmowy tylko i wyłącznie "o dupie maryni"
Palin: ooooo dziękuję za definicję. Baaaardzo przypadła mi do gustu. :-D:-D:-D
Fioletowa: o Jezu Hashimoto i takie efekty? Ja też mam Hashimoto,Wykryte po poronieniu i przed ciążą adasiową i Adaśko dzięki Bogu zdrowy... Współczuję tamtej mamie. U mnie być może ta choroba spowodowała, że tamta ciąża się nie rozwinęła... :-(
Dmuchawcu: ja już się nie wyrobię z 5 do 36. Bo już mam! Ale nie piątkę, tylko 36! :-);-)
Asiulka: WOŚP pracuje cały rok, a nie jeden dzień w tygodniu. Wolałabyś naprawdę, żeby Owsiak robił te swoje witraże a organizacją zajmował się po pracy? Myślisz, że tak się da? Taką wielką fundację prowadzić? Wątpię. A gdyby nie ta akcja, to sprzętu w szpitalach byłoby o wiele mniej. Nie wiem czy dają tę kasę na lokaty, ale jeśli tak to bardzo mądrze: zobacz w tym roku kupią sprzęty za kasę z zeszłego. Jakie to muszą procenty być? Zapewne za nie też kupują sprzęt. czyli pieniądze pracują. Tak myślę. :)
Gosiak: my też w kombinezonie już od listopada chyba. Ale ten nasz super gruby nie jest.
Marcysiowa: miło Cię widzieć. :tak:
Robaczku: oby teraz wszystko się układało między wami... Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Adaś dziś obiadku nie chciał. Soczku nie chciał. Mleka z butli nie chciał. Tylko cyc. A po południu jedliśmy sałatkę owocową- dziecko błagalnym wzrokiem patrzyło na nas. To podusiłam mu widelcem brzoskwinkę z puszki i dawałam metalową łżeczką. I słyszę: stuk, stuk.... NO I JEST! Ząbek!!! :-):-):-):-) Dolna lewa jedyneczka. Ledwo co się przebiła, a matka już wymarała. :-p a lekarka na szczepieniu w piątek, jak jej mówiłam, że dolne ząbki idą- to ona, że dolne nie, że górne coś widać. Heh - nie wiem czy śmiać się czy płakać... :baffled:W końcu ona moim dzieckiem się medycznie zajmuje... :szok:

Co tam u Korby naszej? Wiadomo coś więcej? Oprócz wieści z fb?
 
uff.. wreszcie usiadłam :-D
plan dnia wykonany:
podłogi odgruzowane
kurze pościerane
pościel zmieniona
łóżeczko Tymcia przebrane
dietetyczny obiad przygotowany
spacerek zaliczony
bieganie zaliczone - uwaga uwaga z mężem:tak:
I powiem Wam, że biegnąc z nim, więcej biegam.. bo przecież nie będę maszerować, jak on biegnie :-p Mateusz został ze śpiącym Tymciem i stresowałam się trochę - dlatego po 20 minutach wróciliśmy :confused2: chyba to trochę nieodpowiedzialne było, ale przecież starszak by po nas zadzwonił, poza tym brata uspokoić potrafi, a Tymcio nie budzi się tak szybko.
w środę powtórka - zobaczymy, czy zapału mężowi starczy :-p

Teri jaka Daria jest dorosła, super fotka :-)
Robaczku teraz już tylko lepiej między Wami będzie!! :rofl2:
anilek gratuluję ząbka i szybkiego odkrycia go :tak: ah ci lekarze i ich nieomylność :-p
Gosiak my kombinezon mamy taki misiowaty z H&M i w nim chodzimy.. jak jest ok 0'C, to mamy grubą bluzę pod spodem. ale moja sąsiadka w takim samym kombinezonie synka we wrześniu nosiła, jak było 15'C, więc to chyba kwestia matki i dziecka tzw gustu :-p

Bona jak po fitnessie?
Minnie czekamy na fotorelację z urządzania domu :tak:
Robaczku ja Ci czasem synów zazdroszczę :-p
 
Madzia to sie widzę ostro wzięłaś za sporty i dietę. Brawo!

Robaczku nawet nie wiesz jak bardzo sie cieszę, ze sie dogadaliscie!

Właśnie kładę dzieci spać. Feliks z glaskaniem. Oj będę żałowała tego... Ale tak lubię go miziac i patrzeć jak zasypia szczęśliwy ☺️
 
Ostatnia edycja:
Witam kochane
Wekend minął szybko i w gościnach.Ja tak na szybciutko, już jestem śpiąca, mały robi w nocy 3 pobudki na mleko a przed 6.00 już muszę wstac do pracy no i potem efekt jest taki, że ziewam pół dnia. Dobrze, że środę mam wolną to może synek pozwoli mi pospać chociaż do 8.00.

mikoto ja też jeszcze do Jysk nie dojechałam a mam po drodze z pracy, świetnie Zośka wygląda na swoim tronie

_Marys_ też pięknisia na tronie

No i książe też na swoim pięknym tronie Aśka1987

Bona87 gratulacje dla Michasia czwartego ząbka

Skalbka
fajnie już wygląda mieszkanko a będzie jeszcze lepiej

Smile4u
fajnie Franek spał u nas o 3.00 to już jest druga pobudka na mleczko, gratki dla Franusia no i już od małego zadowolony jest z zakupów, bo mama coś dobrego dla niego wybrała

gosiak_85
ale się uśmiałam z Twojego męża tekstu, hehe

_anula szybkiego powrotu do zdrówka dla Karolka

anilek77 ale zazdroszczę wypadu do Tropical Island i czekam na relacje, kilka razy już patrzyłam na ofertę i chyba mi by się tam podobało, kolejny zaząbkowany - gratuluję

teri114
ale Darusia ślicznie przyklejona do szyby

RobaczekII
o Hubiś już sam zaczyna siadać, super

Ale mój synek mnie dziś zaskoczył, bo obrócił się z brzucha na plecy, chyba przez przypadek bo lezał na brzuchu podkórczył nogi pod brzuch i się przechylił no i tym sposobem znalazł się na plecach, sam był zdziwiony.

Też myślę dzis cały dzień o naszej Kasiu...

Spokojnej nocki
 
Sara - ja tez miziam i kiziam Tymka po glowce a jak jeszcze druga rasie dam to juz wogole sie czochra po niej jak kot po drapaku :laugh2:i upycha gdzie sie da, pod brzuszek , buzk pod nozki

Wenusjanka - hahaha ale sie obsmialam z Waszego randkowania, ale super, ze tak macie :-D

Tymek spi a my za chwilke kupujemy wreszcie bilety :-)
 
reklama
Do góry