reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

witam
święta sie skończyły teraz czas myśleć o Nowym roku ;-)

ja wczoraj cały dzień miałam moja kochana siostrzyczkę w domu z mężem i córką w wieku mojego Dawida to im się nie nudziło Daria cały dzień była grzeczna i o dziwo od poczatku sie śmiała do siostry i po 15 minutach juz poszła do niej na rączki a pod koniec nawet i do szwagra zawedrowała więc widoczne ona sobie wybiera do kogo chce iść a do kogo nie :-Dprzez cały dzien spała tylko godzinke !!! a mimo to była cały czas wesoła i pieknie sie bawiła z dziecmi i z ciocią nie miała czasu na sen ;-)a upatrzyła sobie u nas jeden obraz na scianie i ciągle sie do niego śmieje i wyciąga rączki żeby ją do niego przystawiać mój mąz to je juz ściąga ze ściany i jej daje to potrafi sie pół godziny nim bawić jak tylko wstanie to od razu patrzy na ten obraz nie wiem co w nim widzi jest to widok morskiego oka i tylko ten jeden tak sobie upatrzyła to ubaw mamy z nią i z tym obrazem :-D

robaczku ale masz super że goście juz jadą ale bedzie wesoło bedzie bedzie zabawa bedzie sie działo :-D oby tylko Hubis nie chorował :-(
Bona spóznione ale szczere zyczenia dla Michasia :-)super że mąz dostał pracę i to dzieki Mikotkowi bb zmienia zycie :-Dsuper ze sie dzis spotykacie :tak:

korba heh to pieski jednak nie upilnowane :-D no ciekawe czy cos z tego bedzie ;-) mam nadzieje że zołądek juz odpuscił ??

Palin
czyżby czyżby swięta były owocne ???????? no nie trzymaj nas w napięciu za długo :-D a Mikuś jest supr szalony chłopak pieknie się rozwija co tam zapalanowaliście z Mikim na Sylwestra ?;-)

gosia ja też tylko w leginsach chodze i tak sie przyzwyczaiłam że tylko tak mi wygodnie nie nawidze mieć na sobie jeansów :baffled::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurde to ja na pewno jestem na czarnej liście :p:p:p ponad miesiąc mnie tu nie było... mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałyście...:) obiecuję poprawę!

Idę poczytam Was troszkę... :)

A u nas wszystko OK! Z większych zmian tyle, że pod choinką znalazłam pierścionek zaręczynowy :p

Jeny GRATULUJĘ :D 10 tc wow :))) super!
 
Smile?? szok :tak: ja Cię chyba jeszcze pamiętam.. :-p

Jelitówka dopadła i mnie. Nocka straszna, wolę jak Tymcio całą noc na cycu wisiał :-p Oby tylko jego nie dopadło - proszę o kciuki!
Jutro kontrola rączki Mateusza - zobaczymy, czy założą mu cały gips, czy czeka nas operacja nastawiania. Oby nie - proszę o kciuki!
Starszak o dziwo radzi sobie dobrze, co potrafi robi sam lewą ręką, zastanawia się, jak będzie pisał w szkole.. a poza tym ciągle słyszę "mamusiu pomożesz", "mamo dziękuję", "mamusiu poproszę" - nie te dziecko, bo ostatnio przechodził jakiś bunt pt "będę chamem i prostakiem" dosłownie :baffled: Oby mu ta życzliwość została, a rączka szybko się zrosła :-p

Wesołego po Świętach Kochane :*
DSC_0326.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0326.jpg
    DSC_0326.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 22
Hello,

My w drodze w góry, liczę, ze Lena szybko wydobrzeje.

Madzia - mam nadzieję, że z rączką Mata bedzie dobrze! Oby Tymuś nie złapał wirusa - trzymam kciuki!

Smile - gratki zareczyn!!!

Palindromea - nie trzymaj nas w niepewności Kochana!!!

Justa - jak dziś samopoczucie??? Mam nadzieję, że lepiej!

Mikotku znam ten brak czasu :-(

Robaczku zdrówka dla Hubisia. Daj znać co powie lekarz. I tak zazdroszczę Wam tego spotkania!!!!!
 
Cześć Kochane,

madzia- trzymam kciuki za Tymcia oby jego omineło to świństwo i oczywiście za Mateusza a to jak złamał tą ręke?

Smile- nie było Cię wieki, byłaś na czarnej liscie, zobacz pare stron wcześniej. Gratuluje pierścionka kiedy slub wiadomo już?

natis- Lenka napewno wydobrzeje i pewnie bedzie chciała spróbować kwaśnicy i oscypka, a jechałas przez Zator?

palin- nie trzymaj nas w niepewnosci co to za nowina?

U nas nocki znów cudne, piekne ale zęby sie pchają. Najlepsze sa gryzaki w postaci twardej razowej bułki. Nina wczoraj pierwszy raz obruciła się w luzeczku na brzuch i tak spała.

Ewa zdrabnia- pisalam wam jest mamusia zamiast mamy, tatus, babusia i nasz swiąteczny przebój czyli jajusia zamiast jajek. Brzmi to bardzo smiesznie w jej wykonaniu. Zaczyna łączys słowa w zdania bez przyimków- "mama siedzi je zupa" albo "siedza nocniczek pierdy".
Nowe ulubione zajęcie Ewy to obieranie mandarynek- potrafi to robić pół godziny, ona lubi takie manualne dłubania, łupi też jajka i sznuruje buty.


a i Ewka zamiast mówić o sobie "ja" teraz uzywa słowa Eja bo tak wołał na nią kuzyn wiec i my zaczelismy mówić Eja nie do konca planowo

Narazie tyle bo M. musi cały czas do roboty łazić, wczoraj, jurto sywester a siedzi od 7,30 do 22-24 wieec muszę wykorzystać ze dziś jest i posprzatać.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!!!

Smile- miło Cię widzieć :tak: I gratuluję zaręczyn!!! :-)

Madzia- trzymam mocno kciuki za rękę Mateuszka!!! I Ty tez wracaj do zdrowia :tak:

Mikotku- dziękuję jeszcze raz za gościnę, jak zawsze było cudownie!!! A stół tak pięknie ubrany, że powinnaś napisać jakiś poradnik o tym, jak należy to robić :tak: Zosia już taka duża i śliczna! Włoski Jej zciemniały, nie ma co, robi się coraz bardziej podobna do Mamusi :-) I poproszę o przepis na krem z pomidorów!!!

Robaczku- zdrówka dla Synusia!!! Pozdrowienia dla całej ekipy sylwestrowej :-D

Natis- udanego wyjazdu, poprosimy później o zdjęcia :-)

Teri- super, że Daria taka grzeczniutka :-D

Dzika- życzę, żeby ząbki Ninki szybko się pojawiły!! A jajusia w wykonaniu Ewy - super!!!

U Mikotka byłam tylko z Michasiem, bo mąż wczoraj struł się plackami :baffled: Teraz też leży ledwo żywy :-(

Wczorajsze zakupy średnio udane, bo i promocje kiepskie :-(

Uciekam do mojej marudy!!!
 
DZIEWCZYNY!

Robię kolaż z naszych zdjęć z dziećmi dla Dorotki i Wikotora, kilkoro z Was jeszcze nie przesłało mi fotek na maila, min Bona, Mikoto, Morena, Dmuchaiwc, Marcysiowa, Isis!

Bardzo proszę o fotki bo zależy mi żebyście też były- albo dajcie mi zielone światło na skopiowanie z FB, please!!!

mail na naszej grupie na FB. lub prześlijcie mi jako PRIV tu :)
 
Witam niedzielnie
Ja dziś dalej się męczę z bolącym gardłem, a nawet chwilami tracę głos i mówię szeptem. Zrobiłam inhalacje i pryskam Tantum verde i mam nadzieję, ze to pomoże. Akurat teraz musiało się coś przypałętać…

natis udanego wypadu w góry

RobaczekII jejku, żeby Hubi się nie rozchorował

Palindromea Miki taki wyrywny, a mój mały to taki leniuszek nawet z brzucha na plecki się nie obraca a o raczkowaniu to nawet nie myśli, to będziecie szaleć na Sylwestra

teri114 może Daria chce jechać w góry, że patrzy na Moskie Oko, hehe
Nasz mały jak patrzy na nasz portret w sypialni to się uśmiecha.

Smile4u pamiętamy Cię, piękny prezent pod choinką, też taki miałam 7 lat temu

DzikaBez fajnie, ze Nina spała na brzuszku, bo u nas jak się maluch w nocy przekręci na brzuch to zaraz jest obudzony i wrzeszczy, a jak był mniejszy to uwielbiał spać na brzuchu, fajnie Ewka wymyśliła „jajusia”

Uciekam do łóżka, jutro już nie będzie tak fajnie, bo m już idzie do pracy, więc będę sama z małym. spokojnej nocki
 
reklama
Witam :tak:

Jestem po spotkaniu z naszymi czerwcóweczkami :-) Ach jak się cieszę , że przyjechały :-D Takie fajne kobietki , że głowa mała :tak: Tosia , Arturek , Karolek, Filipek boskie dzieciaczki ;-)

U nas też jutro kończy się laba S idzie do pracy a przez cały tydzień Zosia była noszona i przez teściową i przez S , coś czuję , że jutro da mi popalić :dry: Bo już widzę , że jak ją kładę na podłogę to nie bardzo jej się to podoba że nie jest na rękach , Tak szybko się przyzwyczaiła :szok::wściekła/y:

Przepraszam że tak tylko o sobie, ale jakoś nie mam mocy :sorry2: Jutro jak Zosia pozwoli postaram się więcej napisać;-)

Miłych nocek kochane :tak:
 
Do góry