reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

a dziękuję dziękuję :) daty ślubu jeszcze nie ma, narazie chcemy nacieszyć się takim stanem :)

Bona mam nadzieję, że mąż się już lepiej czuje :)

Justa ja też zawsze Tantum stosuje, mam nadzieję, że Ci pomoże !

Natis i jak nocka?

Kingusia piękna sesja... Laura piękna baletnica! :) mam nadzieję, że wygracie z naczyniakiem... tulę!

Madzia ja bym tam ich chyba rozniosła!!!! masakra!

Wenusjanka piękna fotka :))) My też, Jak Laura, nosimy 68... 74 jak narazie to dla nas kosmos :/

ok zmykam ogarniać siebie i mieszkanie :)
 
reklama
Witam - -dzis nocka normalna, zasnal po 19 obbudzi sie dopiero przed 4 na jedzonko i potem ok 7 po spaniu. Wiec ja juz nie wiem co jest grabe

MatkaEwa- - wypatruje a tu ani sladu :-pchyba sie zdecydowac nie moga :tak: ale trze wszystkim po dziaslach wiec jestem dobrej mysli:-)

Anusia - -u Was chociaz dol juz jest , moj szczerbol pelna geba :tak: JUz doczekac sie misia nie moge !

Kinia - -zdjecia cudne i musze Ci powiedziec, ze naczyniak wyglada jakby byl to strupek/zdarta skorka delikatnie ! Nie boj sie lasera, jak tylko zobaczysz efekt bedziesz wiedziala, ze to byla dobra decyzja

Madziu
- - jeszcze bedzie znowu pieknie ! widze, ze u wielu z nas nocki kiepskie

Wenusjanka - czyli nie ja jedna dostrzegam tan serduszko :blink:u nas gorne jedynki tez widac na dziaselkach, do dolnej lini jeszcze im brakuje i sama nie wiem gdzie patrzec i szukac . Oby szybko zabki Izuni wyszly. Izusia piekna !! Pieknie napisalas o corci !


Maz pojechal odebra lozeczko turystyczne bo wylicytowalismy jeszcze przed swietami. Tymek drzemi9e a ja wcinam szybkie sniadanie. Na dworzu pada wieje, nie nastraja mnie to kompletnie
 
Ja tak na sekundkę :tak:

Wenusjanka, Tak pięknie to napisałaś , że aż się poryczałam : Ale z Ciebie mądra, rozsądna kobieta :szok::tak::tak::tak::tak:

Przepraszam , że tak krótko , czytam Was kochane , ale maluję paznokcie :dry::-p;-):tak:

Buziaki dobranoc;-)
 
Wenusjanka - szczęściara z Twojej córeczki , że ma taką mądrą mamusię :tak: A Ty dzielna kobieta jesteś :tak:. I nie mam wątpliwości , ze Wasz dom będzie ciepły i przytulny :tak:. Ty też robisz dla córuni wszystko co się da tak jak Kingusia .

Kingusia - Laurunia jest przekochana niezależnie od tego czy naczyniak będzie czy nie . Ale kciuki cały czas mam zaciśnięte aby te serduszko było jeszcze tylko przez chwilkę na tym ślicznym buziaczku . Albo takie bledziutkie jak u mojego Jasia :tak:
Korba - na bóstwo widzę :-). Maluj maluj jutro imprezka ;-):tak:

Ja zakupiłam piszczałeczki , serpentyny , baloniki , szampana piccolo , coca colę i chipsy i lody :-p i jutro mamy sylwestra domowego z dzieciakami :-D
 
Witam wieczorowa pora - -caly dzien cisza ale tak to jest jak sie panie spotkaly... ZAZDROSZCZE MEGA !!!! KORBA rob sie na bostow...moze i ja w koncu paznokcie pomaluje ???:sorry2:

Mileismy isc do znajomych ale coraz bardziej wydaje nam sie ze to nie najlepszy pomysl. Tymek kiepsko spi, to bedzie nowe miejsce, a jak mam spedzic noc przy Malym to wole u siebie...moze dziwne podejscie ale dobro dziecka dla mnie wanzejsze. Dziwne bo znajomi jak im napisalismy ze moze nas ni bedzie nie odzywaja sie... trudno skoro tego nie rozumieja to mi przykro
 
Dzień dobry

Nocka minęła nam średnio, ale juz lepiej niż wczoraj. Może z nowym rokiem wrócą do normy, a może całkiem dadzą się przespać (marzenia) :-)

Neurolog stwierdził, że Mikołaj jest hiperkinetyczny. Nad tym rabieraniem rąk d o tyłu trzeba będzie popracować, ale to niewiele pracy będzie wymagało. Puli co Młody wypracował sobie szparagową metodę siadania i teraz kręci dupskiem ile się da. Malo tego zachowuje się jak pirania: daj mu palec, to całą rękę chwyci, byle się pięć agnac do stania. Zadziwia mnie czasem ten brzdąc.

Gosiak, my też sylwestrową imprezę zrobimy sobie w domu. Nie widziało by mi się ciągnąć Mikiego po znajomych nocą, kiedy najlepiej śpi mu się we własnym łóżku. Zresztą Aro rano ma się stawić na oddziale, wiec nie poszalelibysmy. A tak spedzimy sobie czas razem.

Korba, nie potrzebujesz upiększania, bo laska jesteś. Chyba że chcesz Sebe doprowadzić do szaleństwa, to go tam delikatnie drapnij tymi pazurkami. Bawcie się wyśmienicie z Anula, Fioletowa, Robaczkiem i resztą brygady (szykuje się tam prawdziwy lejdisowy sylwester).

Robaczku, wszystkiego najlepszego imieninowo dla Twojego solenizanta ;-)

Chłopaki jeszcze śpią, to ja się jeszcze pobyczę z książką.

Buziaki :-* :-*
 
Witam się w ten jeden z najgorszych dni w roku... już pewnie nie raz pisałam, że są 3 dni w roku których nie znoszę : Sylwester, Walentynki i moje urodziny :/ oby ta noc szybko minęła. Chciałam ją spędzić w domy z Frankiem ale w końcu plan zrobił się napięty... na 18:00 jedziemy do teścia bo dzisiaj ma urodziny, na 20:00 do moich rodziców złożyć życzenia i zostawić tam Frania (okąpiemy go tam i uśpimy) i na 22:00 do znajomych... tam "pobawimy" się do 2-3 i wracamy po Frania i do domu! Kurcze żeby już była ta 4 rano...

Muszę doprowadzić siebie do ładu, bo zrobione mam tylko paznokcie i nie mam nawet pojęcia co dzisiaj ubiorę! ehhh na szczęście jestem bardzo wyspana więc jakoś wszystko ogarnę! Pod choinkę dostaliśmy nowe super poduszki i wczoraj w końcu przebrałam łóżka więc w nocy je wypróbowaliśmy :) Tak zasnęliśmy, że nawet Franka nie przenosiłam do kołyski tylko spał z nami do 05:30 :)

Korba dzisiaj na imprezę robię Twoją sałatkę z kurczakiem i brokułami :D

Palin no Miki to zadziwia nas wszystkich... jak oglądam te filmiki to jestem w szoku :) świetny jest :) jak już zacznie chodzić to go nie dogonisz :D

Gosiak u nas plan tez był taki żeby zabrać Franka na imprezę i położyć go w sypialni, ale wiem, że w nowym miejscu i w hałasie ja spędziłabym tego sylwka w tej sypialni razem z nim :/ więc zostanie u moich rodziców, mam nadzieję, że się nie obudzi a jak tak, to daleko nie mamy, sylwestra spędzimy u moich rodziców najwyżej... Franek tak ma teraz, że często w nocy się buzi, ale wystarczy, że go wezmę za rękę albo dam buziaka i śpi dalej, ale to muszę być JA i tylko ja... na wszystkich innych reaguje płaczem :/

Ok Kochane zmykam bo sporo mam do zrobienia...

a więc... Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!

1505046_462964980482042_71335698_n.jpg
 

Załączniki

  • 1505046_462964980482042_71335698_n.jpg
    1505046_462964980482042_71335698_n.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 16
Cześć dziewczyny,
pewnie wiele z Was się juz szykuje a mój sylwester wyglada tak że Marcin wrócił wczoraj z roboty o 22 a dziś na 13 idzie na całą noc oczywiście, ja z dziećmi zostaje, mama ma do mnie wpaść ok 21 po pracy i pomóc panny uspić, później wraca do siebie a ja to pewnie pójdę spać przed północą. Ale i tak dobrze ze panny zdrowe bo cos smarkały i kaszlały ostatnio ale udało się to zwalczyć w zarodku.

Wszystkim wam życzę szalonego sylwestra i szczęśliwego nowego roku
.

A śniło mi się dziś że Ninie wyszły 5 -tki i miała dolne jedynki i te piątki i jeszcze ze moja mama wygrała 19 milionów w lotto..........
 
reklama
melduję się na szybko. nocka Tymcia spokojna, teraz dosypia. Mateusz z tatą na kontroli, a ja czekam na informację - oczywiście tylko pozytywną :-p
muszę ogarnąć mieszkanie, bo teściowa przyjeżdża pilnować chłopców do nas, więc na pewno zajrzy w każdy kąt, mając mieszkanie do swojej dyspozycji, ale wolę tak, bo chłopcy będą u siebie. Tymcio w swoim łóżeczku, a starszak będzie miał więcej kanałów w tv. i może imprezę sylwestrową spędzę na sali a nie w aucie jadąc na sygnale do chłopaków..

życzę Wam, aby ten rok był jeszcze lepszy niż zeszły, bardziej pełny niespodzianek i pozytywnych wrażeń, aby limit smutków został już wyczerpany w 2013 a 2014 był pełen radości i optymizmu :*
i żebyśmy kolejny rok spędziły razem i tak wspaniale dalej się wspierały :*
KOCHAM WAS :*
:tak:

edit: Matt po kontroli. rączka goi się sama-ma gips. kontrola za 3 tyg. uffff! :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry