reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam się wieczorową porą!

Smile n
areszcie! Jeszcze raz serdecznie gratuluję!

Korba miejmy nadzieję, że Zosia znów będzie chciała współpracować ze swoją Ukochaną Mamusią i wróci do dobrych, starych nawyków :-D

Natis
udanego wypoczynku!

Justa zdrówka Kochana!

Palin dobrze, że już jesteś :-)

Bona
dziękuję Wam za wspaniałe spotkanie! Jak zwykle było przemiło! Michaś jest cudny! Rośnie w oczach! A kręci się aż miło poparzeć! Mój mąż zachwycony, bo Michałek pięknie się z nim bawił, a jak bosko się smieje! Kochana, dziękuję za komplement - ale jacy goście, taki stół :-D DSC05595.jpg


Uciekam Kochane, robimy z mężem przegląd zdjęć :-) Spokojnej nocy!
 

Załączniki

  • DSC05595.jpg
    DSC05595.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Smile- jak przez mgle ale pamietamy :-D prezent cudny , ja dokladnie dwa lata temu tez taki otrzymalam

Justa - -widze, ze Ty rowniez w Wigilie :-) zdrowka

U nas kolejan nocka zarwana, az boje sie co bedzie dzis. Wczoraj wstawalm doslownie co pol godzinki podajac smoka, tulac, a i to nie zawsze pomagalo i byl placz. Nie wiem co jest grane - -jak zwykle tlumacze zebami bo potok sliny jest az po brodzie kapie.
 
wieczorową porą witam :-). MY po odwiedzinach znajomych z czwórką chłopaków i dzidzią w brzuszku . Fajnie posiedzieć :tak:. Dzieciaki rozniosły dom :-p. Na szybciorka każdemu po zdanku :
Mikotko - stół królewsko przygotowany , aż zazdroszczę gościom
Bona - zazdroszczę ;-)
Smile - gratuluję :-) kiedy ślub ????
Gosiak - wypatruj małego białego punktu w buziolku :tak:
Palin - testowałaś ???? To ta dobra nowina ????????
Robaczku - oby Hubiś był zdrów i zabawa się udała
Anula - fajnie , ze dojechaliście - wyprawa to daleka do Robaczkowa :-)
Natis - mam nadzieję , ze górskie powietrze dobrze Lence zrobi

Pędzę do łóżeczka . Dobranoc .
 
MIkoto, piękna zastawa! :) fajnie, ze sie tak z Bona spotykacie. To miłe :)

Gosiak, u nas tez nocki masakra, moim zdaniem u nas po krótkiej przerwie idą jedynki górne.. Cycanie co godzinę/2, raz dłuższa przerwa 3h. Jestem jak z krzyża zdjęta ;)

ale jakos trzeba sie ogarnąć, dzis fabryka misiów w planie :) miłego dnia :)
 
Dzień dobry. Witam się dzisiaj pierwsza i chyba sama się wpiszę na czarną liste za tak długą nieobecność :-p
Udało mi się wpaść dzięki temu że Laura zjadła mleko przed 7 i jeszcze przysypia :-)
U nas ostatnio wszystko w biegu. Mąż ciągle w pracy a ja ciągle sama z Laurą albo jeszcze goście...
Wczoraj wieczorem na dodatek przylazła teściowa i wkurzyła mnie jak zwykle :baffled: a miałam nadzieję że spędzę sobie wieczór z M. i chociaż pogadamy bo ostatnio tylko wymieniamy się informacjami w przelocie.
Nasza Mysiula miała małą sesję fotograficzną ;-) _MG_7812.jpg_MG_7850.jpg

W piątek jedziemy do Łodzi. Cholernie się boje tego lasera :-(

Palin dziel się tymi rewelacjami z nami szybciutko :-p
MatkaEwa tyle dzieciaków to musiało być jak tornado :-D
Mikoto, Bona ale macie super, zazdroszcze Wam tych spotkań :tak:
Korba mam nadzieję że nie będzie tak źle i Zosieńka będzie grzeczna ;-)
Justa zdrówka życzę!
Gosiak jak tam nocka?

edit. jednak nie jestem pierwsza :-p
 

Załączniki

  • _MG_7812.jpg
    _MG_7812.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 42
  • _MG_7850.jpg
    _MG_7850.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 38
Dzien dobry.

Nasza nocka ciezka. Miki sam chyba nie wie, o co mu chodzi, placzkal, jeczal, stekal, ciagal smoka i jeczal, ze go w buzi nie ma. Normalnie porazka

Matka Ewa - to nie to. Ale tez odmieni nasze zycie :)

Kingusia - alez z Laury sliczna Ksiezniczka

Mikotko - fajnie, ze spotkanka sie Wam udaja. Zosia - Pieknosia (wiecej slow brak :) )

ZSzmykam do mojego Smrodka, bo zaraz kupa bokiem wylezie...
 
Palin u nas wylazła - od kolana po pachę :baffled: masakra :-p

Byliśmy na kontroli i okazało się, że lekarza dziś nie ma!! NFZ :wściekła/y: Mamy być jutro na 10.. ciekawe, czy lekarz będzie :confused:
Ja czuję się lepiej, zjadłam normalne śniadanie. Ogarnęłam sypialnie, włączyłam pierwsze pranie, kuchnie powoli odgruzowana. Koniec świątecznej laby :tak:
Tymcio ostatnio gorzej śpi, kręci się, płacze przez sen, znów je 2 x w nocy :baffled: a było już tak pięknie..

Maruda wzywa, więc nie odpiszę każdej z Was, przepraszam :*
 
A to lekarz. Arka tez dzis odeslali do domu, ma sobie nowy rok normalnie pozegnac, alejuz 1 bedzie czekalo na niego lozko

Madzia - dobrze, ze juz Ci lepiej
 
Madzia ach Ci lekarze :dry: mam nadzieje że jutro wszystko się wyjaśni i nastawianie ręki nie będzie potrzebne.
Palin może to i dobrze że Arka dzisiaj nie przyjęli, spędzicie Sylwestra razem ;-)
Wenusjanka super że z mamą lepiej! A Twoja córcia już duża, my nadal 68 nosimy. Co do Laury naczyniaka to dla mnie to nie jest żadne serduszko :-( wcale nie jest urocze i marze o tym żeby tego już nie miała... wczoraj jak oglądaliśmy te jej zdjęcia to się popłakałam... jest taka śliczna a ten naczyniak ją wyróżnia. Nie chce żeby zawsze była "tą dziewczynką z naczyniakiem".
 
reklama
Wenusjanka mi chodzi tylko o to że dopóki jest szansa na pozbycie się tego to będziemy walczyć bo jak każda matka chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Nie pozwole na to żeby kiedyś Laura zapytała mnie dlaczego nic nie zrobiliśmy. Dopóki są sposoby leczenia będziemy je wykorzystywać. Nie za wszelką cenę oczywiście ale na razie póki jest mała szanse są duże.
 
Do góry