reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Ja znowu od 40 min nie spie. Obudził się Hubi z zawalonym nosem i temp 37.5 . Teraz spi przy mnie ale niespokojny i poplakuje.
A mi tak się chce spać. ...za godzinę muszę wstać ...
 
reklama
Dzień dobry kochane.
Wczoraj mąż był w domu to skorzystałam i trochę posprzątałam więc mało mnie było widać. Jedynie pochwaliłam się naszym rumakiem na fb :-p
Dzisiaj mam zamiar skończyć moje drzewko z szyszek. Koło południa wyskoczymy na zakupy bo nie mam nic na obiad.
Laura spała nawet nieźle. Raz chyba tylko u niej byłam, chyba że M. był :confused: o 5 jak wychodził to córunia też już się obudziła niestety, ale zjadłą o 5:30 mleko i zasneła jeszcze wiec i ja poleżałam ;-)

Robaczku jak tam teraz Hubercik? Biedaczek męczy go to wszystko, i katar i gorączka i zębiska :sorry2: u nas dolne jedynki widoczne pod dziąsłami i wyczuwalne a nie wyłażą. Może czekają na święta :-D
Palin powodzenia na szczepieniach ;-)
Gosiaku super że Tymek tak wcina Twoje zupki :tak: miksujesz mu na papke?
 
Witajcie, wczoraj mnie nie było, wieczorem padłam jak długa.... :blink:, obudziłam się, umyłam i kic z powrotem do wyrka :tak:

jak umyłam tą boazerię w kuchni to mówie teściowej żeby nie myła za dwa dni, a ona do mnie że przecież ona umyła jak ja teraz na taborze byłam u rodziców. a ja jej na to że niemożliwe bo woda to taka brudna była.... źle się odezwałam?
damian mi ostatnio głowe suszy że brzydko się odzywam, i powinnam czasem przemilczeć, ale teściowa też po mnie myje okna bo brudna, mimo że 3 dni wcześniej myłam... to się odwdzięczyłam, a nie wiedziałam że myła kuchnię wcześniej...

ehhh ten mój mąż jeszcze fochy mi zaczął stroić że on obiadu jeść nie będzie to tego "gówna nie lubi" o zupę ogórkową poszło, Jak nie była zjedzona we wtorek to na środę zostało, no przecież nie będę robić kolejnego obiadu jak jeden został i robił sobie Tosta na obiad... no masakrę mam jakąś tutaj.....

ehhh to tyle 3mjacie sie laski
 
hej

ja na szybko, bo jeszcze bez śniadania
;-) za to po kawie
Filip jęczy, ale jeszcze może coś napiszę

u nas przygotowania do Sylwka trwają - samochód poszedł do mechanika na geometrię, ja kupiłam Fifiemu pampersy - hehehe
nie będę wozić wielorazówek zafajdanych w te i we wte ;)
 
I ja się witam, dziś w ciut gorszym humorze bo.... Lol zachrypnięty i miał niedawno temp 37,3 :/ teraz jak śpi to ma chłodne czółko ale trochę pochrapuje :/ A to jest efektem wczorajszego darcia... Otóż Luka znowu ma auto w serwisie ... czujecie ?? 3 raz w ciągu chyba 2 czy nawet 1,5 miesiąca !!! No i musieliśmy go z pracy odebrac, jechaliśmy prosto po przedszkolu Tosieńki, a jak wracaliśmy to oczywiście utknęliśmy w korku ... na moście ... więc nawet nie było gdzie się zatrzymać ani zjechać - no chyba że do Wisły ... i takim efektem Lolindo zaczął się drzeć jak zarzynane prosię - dosłownie !!! jak dojechaliśmy pod basen to z auta wyciągnęłam go już spokojnego .... no ale ten mały kawałek przetrajkotal (druga Tośka :/). Wieczorem było wszystko ok ... no a rano chrypa, rzężenie itp. Teraz jest lepiej, może dlatego ze go uciszam, żeby gardziołko oszczędzał. ehhhh
 
Witam, u nas nocka standardzik, z tym, ze ok 5 Tymek sie obudzil i wyladowal z nimi w lozku, co bym nie schylala sie do niego co chwilke

RObaczku - -zdjecie bedzie na pewno, mam nadzieje, ze Hubi juz dobrze sie czuje

Kinia - teoretycznie miksuje na papke, ale nie jest tak gladka jak te ze slioczka i mysle, ze chyba lepiej nawet :)
 
witam po dobrej nocce

robaczku jak Hubiś ????? mam nadzieje że już dobrze mi też wygląda to na zęby

mikoto foto choineczki prosimy :blink: heh Daria tez tak robi kosi kosi łapkami a jak biorę aparat i chcę nagrac to nie ma mowy o kosi kosi bo ona wtedy chce zabrac mi aparat :-D

jakoś ostanie dni nie sa dobre bo chodze śpiąca cały czas :baffled: nic mi sie nie chce a świeta tuż tuż :baffled:
 
Ja tak na szybciuszka.

Hubcio od rana ma 37,5 :( Rano zrobił kupkę gigant - biegunkę - ufajdał się po szyję.
Jest blady ale spokojny. Katarku nie ma już tak dużo.
Oczywiście do szkoły zaspałam. Nie słyszałam budzika :( Wrzuciałam Huberta do samochodu z tą gorączka, mam nadzieję, że mu nie zaszkodzą. W aucie zasnął i spał do teraz w nosidle.
Przed Jasełkami zbiję mu gorączkę i zabiorę go do szkoły, nie mam wyjścia :( Na razie nie dawałm syropu bo temp nie przekroczyła 38.

Myślicie, że na zęby ? Górnych nie ma widać a dolne dwa są, drugi przebił się 3 dni temu. Sama nie wiem. Dziś nie poszłam do dr ale jak gorączka będzie się utrzymywać to jutro pójdę.

Przepraszam, zę o sobie tylko ale nie mam czasu dłużej tu spędzić czasu. Muszę księzki dopakować i ciasto upiec, nie mówiąc o innych obowiązkach ....
 
Robaczku jesli to na zęby to dr Cie uspokoi. Lepiej to skonsultowac. Koniecznie daj znac jak Hubis.

Teri zdjecia beda jak tylko sie ze wszystkim obrobie. Kochana jezeli to Cie pocieszy to Zosia od rana malo chetna do współpracy a ja mam roboty po kokardy. Zdazylam poki co ogarnac stpialnie, odkurzyc, naszykowac pranie, podszykowac zupe, przynieść stolnice, bo dzisiaj mam piec pierniczki. Zosia jeszcze nie drzemala.

Do pozniej
 
reklama
Mikotku - -alez juz zrobilas ...ja to siedze i sie bawie z Tymkiem przynajmniej staram...pewnie niedlugo na spacer wybedziemy, bo wczoraj w domku bylismy.

Wyjde to kupie chociaz jakas masc p bolowa na plecu bo konska jest do kitu :dry:
 
Do góry