reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

robaczku no jeszcze wraca hihi raz puzniej raz wcześniej ale zawsze wraca :-D
ach czekam juz na te swieta chyba najbardziej po to żeby odpocząć żeby miał mi kto pomóc przy malej przez cały dzień :sorry2: zdrówka dla Hubisia proszę na swięta nie chorować !! a może kolejny ząbek stąd ta gorączka ? dobrze że autko doszło ale bedze zabawa !!!

anula i u Was ząbek wow super coraz mniej bezzębnych usmiechów mamy :tak:
korba a my kiedy napiszemy że mamy ząbka ??????:sorry2:

ciężki dzień Daria marudzi nie może dospać bo budzi się z płaczem a ona jak nie dośpi swojego czasu to nie ma zabawy nie ma jedzenia :shocked2:
ale teraz spi od 16 mam nadzieję że dospi do 17 jak męzulo wróci to może wstać niech sie tatuś troszeczkę pobawi z córunia ostatnio ma gorący okres w pracy i wraca bardzo puzno zwykle mała juz śpi z utęsknieniem czekam na te wolne dni :shocked2:
mikoto jak tam choineczka już pieknie przystrojona ?
 
reklama
Witam się wieczornie!

Miałam wcześniej napisać, ale Zosia tak wesoło się bawiła, że szkoda mi było od niej odchodzić :-D Dziękujemy za kciuki - wszystko w jak najlepszym porządku! Waga 8200:tak: zęby idą z góry i z dołu, mam nadzieję, że wkrótce one ujrzą światło dzienne, a ja je :-D


Wisienka, Anula - podczytałam na fb, że mamy kolejne czerwcowe ząbki! Brawo Chłopaki!

Bona udanego i owocnego roznoszenia CV! Miłego jutrzejszego dnia!

Teri choinka się robi ;-) z doskoku, bo dzisiaj zeszło pół dnia na wyjeżdzie, a potem na zabawach.

Robaczku
jak Hubiś? Mam nadzieję, że jest poprawa...


Palin zdrowie najważniejsze:tak:


Mieliśmy dzisiaj 100 uciech z Zosią. Byli u nas Zosi pradziadkowie. Moja Babcia mówi: Zosiu, kosiaj, kosi, kosi, a Zosia robi sama kosi kosi łapki :szok: i tak przez 10 min. Nie dowierzałam własnym oczom. Myśle, nagram, pokażę. Biorę aparat, mówię Zosiu, kosiaj, a Zocha strzela focha i nic. Zrezygnowana idę po obiad, wracam, moja Babcia: Zosieńko, kosiaj z babcią, a Zosia robi kosi, kosi :szok: Zobaczymy czy jutro sytuacja się powtórzy :-D

Przepraszam, że tak krótko, ale padam :-:)sorry2: Spokojnej i przespanej nocy :-)
 
Ostatnia edycja:
Mikotko dziekuje. Po zbiciu gorączka sie nie pojawila, katarek mniejszy. Mam nadzieje ze jutro bedzie zdecydowana poprawa. Niesamowita Zosia !!!!! Madra dziewczynka :-) Hubi lubi kosi kosi ale sam nie robi :-)
 
Ja tylko się odmeldowuję, właśnie skończyłam pracować ale jak zobaczyłam ten bajzel w kuchni to płakać mi się chce i muszę to ogarnąć.

Napiszę tylko, że byliśmy z małym u kontroli i wszystko jest ok. Mój mały synek właśnie skończył pół roczku :-)
Postaram się jutro Was nadrobić, dobrej nocki
 
Robaczku - -rozczulilas mnie tym mleczkiem dla Zosi :tak: Kurteczka super, jestem bardzo zadowolona. Jak tylko kregoslup mi odpusci bedziemy sie dluzej nosic :tak:troche sie nameczylam jak ta wstawke na rzepy zamontowac, ale podejrzalam na aukcji :-pzdrowka dla mego Kochanego czolgisty :* Polozylam dzis Tymka na golaska alez radoche mial :D czolgac sie nie czolga ale wygipaski i podnoszeniue dupki mojej ukochanej w kazda mozliwa strone :D

Mikotku - -ale Zosia pieknie wazy !!! wiecej od Tymka :szok: A ZOsia bie bedzie tak dla kazdego kosij lapki robic :-pA gdzie fota choinki ??


Filipku
- -Wszystkiego najlepszego :*

Nie bylo mnie caly dzien myslalm, ze nadrabiania bedzie mnostwo a wcale nie.

Dziewczyny az serduszko mi sie raduje jak widze jak Tymek wciaga moje zupki :-Ddzis dostal taka porcje, ze mowie nie zje ...a tu 5 minut i miseczka pusta :-) dziubka pieknie otwiera ...az chce sie gotowac (komus wreszcie samkuje moja kuchnia :cool2:)
 
Justa gorace buziaki dla polrocznego Filipka !!

Gosiaku mi by tez na pewno smakował a Twoja kuchnia. Fotkę Ciebie w kurtce poprosze jak krgoslup dojdzie do fomy !

Ja ni śpię bo nie że nie chce mi sie tak jak Palin ale Hubi ma 37, 4 temp i boje sie ze będzie rosla a nie dalam jeszcze syropu. Katar zato ma mniejszy. Seweryn tez lepiej oddycha. Dobrze ze zasnelam razem z chlopakami cos po 21 przynajmniej ciut pospalam . Zaraz zmierze znow goroczke. Co mu jest ? Innych objawow nie ma. Troche kaszle ale to pewnie od kataru. Może ma 3 dniowke..
Tylko jak ja Seweryna do szkoły dostarcze :-(
Ech...a S mi zapowiedział ze w sobotę najprawdopodobniej wróci :-:)-(

Może rano będzie lepiej. Ide mierzyc temp.
 
Robaczku u nas tak bylo na zęby. Mualam dwie takie noce i druga jedynke. Istatnio tez tak bylo. Bylam u lekarza bo sie martwilam. Lekarz mówi ze trzydniowka a temperatura spadała z37,8 do 36, 7 sama. Pojechalam xnow i mowie. On na to, ze to no zęby. I tak moze sie zdarzyć poki nie wyjda kolejne.
 
reklama
Dzień dobry divers2321.gif

Wisienka – Gratulacje ząbka. divers2176.gif Ech, kiedy u nas się pojawi?divers2326.gif

Mikoto – a czym nagrabiłaś u Zosi, że się fochnęła? A może to miał być prezent tylko dla Babci – Prababci? Miki jakoś z pod byka patrzy na kosi kosi. Zdecydowanie woli idzie rak, a już najbardziej baran baran buc i taran taran (jego wersja noski noski, ale czołem)

Gosiak – super, że synkowi smakuje. Miki też woli moje gotowanie niż słoiczki. Tak sobie teraz pomyślałam, że może ugotować jakoś zupę owocową – może się skusi. Wracaj do zdrowia z tym kręgosłupem.

Robaczku – a już myślałam, że się poczęstowałaś ode mnie, tyle, że nie snem a bezsennością. Może ta temperatura na ząbki (góra ponoć idzie gorzej niż dół). W każdym razie przepędzajcie ją z Hubisiowego ciałka. No i fajnie, że Seweryn lepiej (Hubiś – bierz przykłąd z Brata!)

Mikotko – i Ty tutaj w „moich porach”?divers2306.gif Spać, bo Wam w dzień Czerwcowiaczki nie dadzą wytchnienia (u mnie to norma, a w razie co mam jeszcze Ara w domu).

Anula – moja Mikołajko, jeszcze raz dziękuję za pomoc.divers2278.gif

Do nas wczoraj popołudniu zadzwoniła miła pani z przychodni i zarosiła na dziś na szczepienie. Już myślałam, ze zrobili sobie już święta i dopiero po pójdziemy, a tu załapaliśmy się jeszcze na ten rok. Ciesze się. Będzie już z głowy.

No dobra, zmykam jeszcze na fb zobaczyć, co się wieczorem działo.Zobacz załącznik 599676

PapaZobacz załącznik 599670
 

Załączniki

  • divers2321.gif
    divers2321.gif
    8,3 KB · Wyświetleń: 60
  • divers2326.gif
    divers2326.gif
    3,1 KB · Wyświetleń: 61
  • divers2176.gif
    divers2176.gif
    2,9 KB · Wyświetleń: 82
  • divers2306.gif
    divers2306.gif
    3,4 KB · Wyświetleń: 67
  • divers2278.gif
    divers2278.gif
    11,1 KB · Wyświetleń: 95
Do góry