reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Podejscie do usypiania nr 3 ...

Gosiu w sumie to nic nie zrobilam. Bawie Zosie, spiewamy i tanczymy, noga cos pchne i tyle. A plan na dzusiaj musi byc wykonany w 100% . Jutro jadę z mamą do okulisty i nir bede miala czasu, a o 15 goscie. Takze musze naprawdę podkrecic dzisiejsze tempo. Tylko najpierw Zonia musi usnac.
 
reklama
Hej kobitki. Widzę większość w przedświątecznym szale porządkowo-zakupowo-kulinarnym. Ja też się wpisuję. Na chwilę usiadłam z kawką... Adaś wyjątkowo śpi, więc wdepnęłam na bb.
Po wizycie u endokrynologa wieści następujące: zwiększona dawka euthyroxu do 75. Pani dr spytała czy mam jakieś stresy. Ja, że nie wiem, ale nocki nie przespane... Powiedziała, ze prawdopodobnie zmęczenie jest przyczyną wzrostu TSH i tarczyca twarda. Powiedziałam Adasiowi, że musi spać w nocy, bo mama już zdrowotnie nie wyrabia, ale ma to w małej d...ce. ;-) Dziś pobudki równiuteńko co godzinę... Ehhhhhhhhhhh... Jak my do tej Francji zajedziemy tacy niewyspani??? Nie wiem. :no:
Prezenty w większości mam popakowane. Teraz muszę spakować ciuchy. Masakra jakaś...

mikoto: pokaż choinkę i ZOsię. :tak:
robaczku: kciuki, żeby zębiska wylazły i dały odpocząć. Może i u nas, to właśnie zęby idą???
gosiak: zdrówka dużo!!!!!!!!!
 
Hej, świąteczna gorączka? Ja mam wrażenie ze w domu mam wiekszy burdel niż zwykle i wiem że nie jestem w stanie tego posprzątać.

Czy na święta musi być na błysk?!

Okna przydało by się umyć, podłogi wyszorować ale jak dzieci nie zamknę na 2 dni. Trudno, nawet nie wiem czy choinkę zdaze ubrać.

Nina śpi w nocy i je ładnie. Ale przez dzień potrafi nie spać wcale i to z niezbyt oryginalnego powodu- ZBOLE, nie ona pierwsza i nie ostatnia. Roboty z pannami duzo ale teraz czuje że zyje:-D:-D przy jednej Ewce to mi się chyba nudziło ( a wtedy mi się wydawało ze taka urobiona jestem?)

O słyszę pierdy, Nina wstała i kupe zrobiła lece żeby mi Ewy nie obudziła.
 
Anielek - w takim razie duzo duzo snu i nie wiedzialam, ze wyjezdzacie na Świeta :confused: jakos przeoczylam

Bylismy na spacerku i zakupilm plastry jakies rozgrzewajace wiec na noc zakladam, bo az kolano mnie od kregoslupa boli, a dawno sie nie odzywalo.

Dzika - -dom slnic nie musi, a swieta beda tak samo udane :) wychodze z tego zalozenia i zreszta moja mama powtarza mi aby w MAtke Polke sie nie bawila, ze zajme sie dzieckiem, ogarne dom, psa, przygotuije swieta...Ty przy 2 tymbardzije nie szoruj :D


I dodaje Swiateczny akcencik :

2013-12-19 08.30.11.jpg
 

Załączniki

  • 2013-12-19 08.30.11.jpg
    2013-12-19 08.30.11.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
Witam z obiadkiem w postaci smazonych ziemiaczków na szybciocha :)
Jasełka u Sewerynka udanae - ślicznie dzieci miały przygotowane, i oczywiście bardzo milo było :)

Hbinio bez zmian, stan podgorączkowy ale i tak był mega grzeczny.

Dzika
daruj sobie sprzatanie - Gosiak madrze mówi , czy posprzatane czy nie swieta i tak beda :)

Gosiaku
a moze jakies masaze na te Twoje plecy ? I Ty masz juz akcent swiateczny, u mnie wciaz brak :) Mam tylko gwizde betlejemska i nic wiecej :( Swiateła na dwór wciaz w pudełku :(

Anilku, prosze tu Adasia - Adasiu masz przykaz od cioci Robaczek bys SPAŁ !!!!!!!!!!! Pamietaj, zdrowa i wyspana mama to wesoła mama ! Och Swieta we Francji - jak Wam fajnie :) Pozytywnie zazdroszcze i baaardzo czekam na fotki i relacje :) Do rodzinki jedziecie czy na wycieczke ?

Mikotku, jak plan ? Zosieńka dala mamie wypucowac wypucowane mieszkanie ?

Korba jak tak jasełka u pszczóki Julki?

Jeny jak sie czujesz ?

Anulka jak Lolinek ? czytalam, ze gorączkował i zdarł gardełko ? W foteliku lubi siedziec ?
 
Witam się wieczornie,

Nie było mnie cały dzień w domu, wyjechałam po 8.00, a wróciłam przed 19.00 akurat na kąpanie Michasia. Jestem padnięta, głowa mnie boli, dostałam mandat, ale obkupiłam mojego synusia i rozwiozłam cv w kilkanaście miejsc.

W F&F promocja do bani... Kilka rzeczy na krzyż dosłownie :wściekła/y: Kupiłam dwupak bodziaków z długim rękawem za 21 zł (przecena z 35). Za to w C&A kupiłam pięciopak bodów z krótkim rękawem za 30 zł :tak: Bardzo dobre jakościowo, więc jestem zadowolona. I na koniec, już w ciucholandzie upolowałam zielony, nowiutki kombinezon zimowy za 35 zł na rozmiar 74-80. Troszkę jest duży, ale na przełom stycznia i lutego będzie jak znalazł, bo ten, co teraz ma Michaś, już zaczyna być ciasnawy :baffled:

A mandat za to, że przejechałam przez kielecki deptak pomimo zakazu (naprawdę nie widziałam znaku, zawsze tak jeżdżę, a teraz mam nauczkę, żeby nie jeździć na pamięć :no:). Pan policjant był na tyle uprzejmy, bo powiedział, że nie muszę płacić w ciągu 7 dni, tylko mogę płacić co miesiąc np. 10 zł. Co prawda, mandat tylko 50 zł i 5 punktów, ale może rozłożę sobie na dwie raty, bo w grudniu jesteśmy pod kreską :baffled:

Przepraszam, że tylko o sobie, ale naprawdę padam, jeszcze głowa mnie boli. Jutro poodpisuję :tak:

Śpijcie dobrze!!!
 
Hej. Adamo śpi... Ciekawe jak długo... Hmmm....

Robaczku: jadę do siostry. :) W sumie zimą jeszcze we Francji nie byłam. Trochę boję się podróży, a właściwie Adasia w podróży, no, ale to jedyna okazja pojechać tam na święta, bo wolne mam. :) Wież Eiffla nie zwiedzę, bo siostra w Alzacji mieszka (czyli przy niemieckiej granicy), ale winka francuskiego źdźiebko łyknę, bo karmiąca jestem. No i indyka z kasztanami posmakuję. Bo ostryg nie ruszę. :no: Bleeee

Gosiak: wygrzewaj się i oszczędzaj.
Dzikabez: ja mam okna tylko od wewnątrz umyte, bo miałam myć w zeszłą sobotę i się pochorowałam, Teraz już nie dam rady. A sru. Tak mnie nie ma w domu, to co się będę martwić? ;-)
Bona: w sumie punktów trochę złapałaś, ale mandat symboliczny. Ja 10 lat jeździłam bez mandatu. jak minęło 10 lat, to w ciągu krótkiego czasu 3 dostałam. :-D I potem spokój. Za dwa lata pewnie znów złapię na 20-lecie. Ha ha ha !!!! :-D:-D:-D

Lecę kochane, bo Bartkowi muszę włosy obciąć, czapkę udziergać szybko jeszcze jedną i idę spać. Bo nieprzytomna jestem. Jutro pakowanie się... Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
reklama
Z gory Przepraszam ze bedzie tylko k nas, ale padam, a musze jeszcze kilka rzeczy zrobić.

Zosia przez caly dzien spala az 40 min. Plan wykonany. Zupa krem z pomidorów ugotowana, salatka Korby zrobiona, ponad 100 pierniczkow upieczonych. Pranie zrobione, , kwiatki podlane, zostały podłogi i kurze w jadalni i salonie, bo w reszcir juz zrobione.

Jutro postaram się być na bieżąco.
 
Do góry