reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

teri- ja mam 4 braci i siostrę (moja mama miała dwa razy bliźnięta) i duże rodzeństwo to dla nas fantastyczna sprawa, teraz możemy się wspierać dobrą radą albo finansowo- wiadomo jak to jest. Ja jak narazie na dwójce poprzestane ale może za parę lat...
A co do płci, moja szwagierka w 11 tc. dowiedziała się że będzie miała chłopca, ja na początku myślałam że lekarz generalnie ma 50% szans na odgadnięcie ale gdy sama w ciąży miałam problemy to kiedy leżałam na patologi to ten lekarz robił mi USG i dowiedziałam się że to naprawdę wybitny specjalista takie miejscowe guru jeśli chodzi o USG, ale wiem że wielu lekarzy na tak wczesnym etapie ciąży nie chce "strzelać" nie będąc pewnym
mama wikusi- ja też w ciąży wyglądałam kwitnąco, wszyscy mówili że chłopak będzie, jak widać nie sprawdziło się
 
reklama
Cześć dziewczynki ;-)

Nie miałam jak rano napisać - od dziś rana mam takie malusie brązowawe plamienie - dzwoniłam do mojej gin ale kazała się nie zamartwiać ale jak tu się nie martwić???
Natis czy Ty coś brałaś na plamienie??? Czy to normalne, że tak może się zdarzyć? Bo ja już mam schizo :szok: Brzuch mnie nie boli, czasem coś zakłuje ale nic poza tym, generalnie czuję się ok, nadal mnie mdli, (.)(.) bolą - nie wiem czy mam iść w piątek do gina czy nie świruję za bardzo??????????
Isis idz w pt do gina i się uspokoisz, moze dostaniesz luteina lub duphaston tak na wszelki wypadek. Plamienia się zdarzają i nie musza nic złego oznaczac. Trzymam kciuki zeby wszystko było ok
 
Isis ja miałam delikatne plamienia. Poszłam od razu do ginekologa. Okazało się , ze jest mały krwiak na macicy. Mam duphaston i zalecony odpoczynek i polegiwanie. Z dzidzią wszystko było ok. Lepiej dla spokoju Twojego idź zobaczyć co się dzieje.
 
Oj ale jutro coś czuje będę miała zrypany dzień. Moja kochana cora po godz 17 przyszła i mówi mamo chce aaa (spać) więc mówie chodz przytul się do mamusi, a ona zasneła w 2 minuty :szok: i śpi do tej pory :/ Już jej budzić nie będę (sama się 30 min temu na siusiu obudziła to tak mamrotała ze masakra) WSTANIE PEWNIE O 5 :angry:
A teraz z kimś przez sen rozmawia hihi
 
Hej kochane daję znać, że wszystko ok. Niestety mdłości mam takie, że nie wyrabiam a komp je strasznie wzmaga więc nie korzystam. Mam nadzieje, ze szybo mi przejdzie a nie jak w ostatniej ciązy przez 9 miesięcy będzie meczyło:baffled:
Pozdrawiam wszystkie
 
No kochane wróciłam , jestem po wizycie , wszystko ok :-) Opis wiadomo gdzie:happy:

Mam pytanie bo zapomniałam zapytać gina , w którym najlepiej tyg. ciąży zrobić badania prenatalne (usg) ?

Przy pierwszej wizycie ważyłam 53.8 a teraz 54.1

L4 mam już w ręku
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry