reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam wszystkie dziewczyny :)

Pierwszy raz od dwóch tygodni w miarę normalnie przespałam noc. Raz tylko wstałam siku ale to już normalne :p

Rozmawiałyście ostatnio o cenach wizyt. Ja też chodzę prywatnie, płacę 80zł razem z usg tylko wszystkie badania muszę robić prywatnie. Na razie mam zrobić tylko takie podstawowe : bete, morfologie, glukoze i mocz.

Jeszcze tydzień i zobacze moje maleństwo :-)

Miłego dnia ;-)
 
reklama
Witam się z Wami porannie z pracy:-). Witam nowe dziewczyny-spokojnej i zdrowej ciąży życzę.
Natis i reszta dziewczyn po wizycie-bardzo się cieszę,że wszytko dobrze.
Ja mnie mogę się wyspać, normalnie oczy mi się zamykają.
Wczoraj upiekliśmy z synkiem ciasto-fale dunaju, dziś z rana musiałam o 7.00 je spróbować:-). jest pyszne.
 
Dziewczynki cieszę się razem z wami z udanych wizyt:)

Natis ja byłam praktycznie w tym samym czasie u gina(równe 5tyg) i pęcherzyka, serduszka jeszcze nie było. W 6t1d na usg widziałam już serduszko więc i ty niedługo je zobaczysz tylko nie denerwuj się:tak:

Ja już od 5 na nogach. Oczy mi się same zamykają ale już kłaść się nie będę. Dzisiaj znów nie wymiotowałam ale za to mdli mnie, głowa napierdziela więc nie wiem co gorsze:(
Jeszcze ta pogoda nie nastraja optymistycznie więc zrobie sobie gorącą herbatkę i właże pod kocyk:-) Jeszcze tylko 8 dni i zobaczę swoje maleństwo. Obiecałam Julci, że jak już będzie widać rączki i nóżki to zabiorę ją na usg. Już doczekać sie rodzeństwa nie może:-D

Wy tu o ciastach itp slodkościach a mnie odrzuca na kilometr wszystko co słodkie. Cieszę się z tego bo tak to bym się zapychała słodyczami a tak to przynajmniej jem rzeczy wartościowe:)
 
Witam się z już z pracy.
Padłam wczoraj o 21:30 i do rana spałam jak suseł, z małą przerwą na siusiu - jak to mnie wkurza, że muszę latać po nocy do łazienki :wściekła/y:
Szczególnie witam Nowe Czerwcówki i życzę spokojnej ciąży a Dziewczyną po USG gratuluję serduszek :) Ja mojej kruszynki usłyszałam tydzień temu i idąc do lekarza stresowałam się ogromnie, aż mi się ręce trzęsły :)
Kolejną wizytę mam dopiero za 3 tyg.
Ważyłam się dziś rano i schudłam 0,5 kg a spodni to prawie dopiąć nie mogę bo już mi brzuszek wyskoczył - wyglądam jakbym zjadła cały garnek fasolówki. Jak siedzę to guzik muszę mieć odpięty. Też już u was wyskoczyły brzuszki ? Pamiętam w pierwszej ciąży w 3 miesiącu już nic nie dopięłam ( fakt wszystko mam na styk ) :)
 
Czytam tak wiadomosci od wczoraj i juz chyba sie martwie..
Jestem za granicą z narzeczonym a do Polski wracam w grudniu,
Na tescie mi wyszlo ze to 4-5 tydzien...
wiec u gina beda dopiero w polowie grudnia..
nie za dlugio bede zwlekac?
juz sie martwie czy wszystko z moją fasolka wporzadku :(...
 
Witam nowe mamy ,życzę spokojnej ciąży.
Ale tu słodko z samego rana ,ja też musże upiec jutro tort ,bo 2 Majka ma urodziny.
Dziś mam totalnego lenia ,tylko zrobiłam zakupy.
Miłego dnia
 
no wlasnie nie mam...
Chodz jedyny moj plus ze siedze w domku cały czas i nie jestem narazona na przeziebienie...
juz nie moge sie doczekac jak mi brzusio zacznie bardziej rosnac bedzie moze minimalna oznaka ze wszystko jest ok ;)
 
reklama
Witam z rana :-)

Ja dzisiaj wizyta , jakoś strasznie się denerwuje - zresztą jak każda z Was :happy:

Dzisiaj na szczęście nie ryczę od rana, mam nadzieje, że dzisiejszy dzień będzie lepszy....
Ja też mam już brzuszek co widać na zdjęciu które wkleiłam na forum z brzuszkami


Miłego dnia ciężarówczki:happy:
 
Do góry