reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
nissanka- witam, zobaczymy jaki termin wyjdzie na usg, owulke miałam 3-4 październik więc zobaczymy, chociaż córeczkę urodziłam 16 dni przed terminem, widzę że Ty też już masz brzdąca tylko trochę starszego, ja chciałam żeby między dziećmi była jak najmniejsza różnica wieku i zaszłam w drugim cyklu, chociaż mam obawy jak to będzie z dwoma malcami w domu

W moim wcześniejszym wpisie jest mały błąd poronienia były w 2010 i 2011
 
Witam wszystkie mamy i przyszłe mamusie :) jestem Tu dopiero od dzisiaj mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona hmm? Jak pisałam jestem nowa wiec jeszcze nie bardzo znam ten portal... Mam na imię Dajana mam 21 lat obecnie mieszkam w Holandii. jak przebiega ciąża moje kobietki? też jesteście tak bardzo podekscytowane?

http://
 
Wróciłam z USG. Lekarz (czarnoskóry, bardzo miły i z poczuciem humoru) mówi, że to jest narazie dopiero 4t6d, a według mnie 5t6d, ale on na pewno ma rację :) Ogólnie jest jakiś pęcherzyk mały, ale jeszcze nie ma zarodka, bo jest jeszcze za wcześnie :/ Kazał przyjść dopiero za 2 tyg, bo wcześniej nie ma sensu. Ja nie wiem jak te 2 tyg wytrzymam, już chce zobaczyć małą dzidzie z bijącym serduszkiem! :( Mam nadzieje, że tam przez te 2 tyg urośnie tyle co trzeba... Tylko się będę stresowała :(
 
Dziewczyny, byłam u lekarza. Widziałam Groszka na USG i widać było serduszko. :-)Także jestem szczęśliwa tylko martwi mnie jedna rzecz. Lekarz nie dał skierowania na żadne badania. Następny termin za 2 tygodnie, czy nie bedzie za poźno na skierowania ? Szukać innego lekarza czy poczekać ten czas. Mam mętlik w głowie.
 
Gratuluje wam dwóch kreseczek pamiętam jak dziś swoje i potwierdzenie 2 listopada życze wam spokojnych wspaniałych miesiecy oczekiwania na maleństwa . Dbajcie o siebie nie przemęczajcie Mama Czerwcowa 2012
 
Haha to samo ciśnie mi się na usta!!!!!!!!:tak:
Jak fajnie że nie jestem z tym sama :-D ze ktoś ma tak samo jak ja :)

Witam wszystkie czerwcowe mamusie, jeśli mnie przyjmiecie chętnie do was dołączę, choć co prawda nie wiem czy będę miała tyle czasu by być "na bieżąco" ale postaram się w miarę możliwości. A teraz parę słów o mnie, na imię mam Basia i jestem szczęśliwą mamusię 9 -mc Ewy, z tego co wyliczyłam to pod koniec czerwca (26-27) znowu zostanę mamą. Z wizytą u lekarza zwlekam do przyszłego tygodnia, bo wolę poczekać aż będzie tam coś widać, no chyba żeby się coś działo (ale jak na razie to tylko mdłości i senność). Dodam jeszcze, że przed ciążą z Ewą miałam problemy bo starania trwały miesiącami i niestety dwa razy straciłam swoje aniołki (07.2011, 05.2012), a kiedy wydawało się że będzie ok w trakcie trzeciej ciąży przeszła "ostrą toksoplazmozę" , na szczęście córcia urodziła się zdrowa.
W miarę możliwości postaram się Was "śledzić"
Hej. Gratuluje i spokojnej ciąży zycze.
Wróciłam z USG. Lekarz (czarnoskóry, bardzo miły i z poczuciem humoru) mówi, że to jest narazie dopiero 4t6d, a według mnie 5t6d, ale on na pewno ma rację :) Ogólnie jest jakiś pęcherzyk mały, ale jeszcze nie ma zarodka, bo jest jeszcze za wcześnie :/ Kazał przyjść dopiero za 2 tyg, bo wcześniej nie ma sensu. Ja nie wiem jak te 2 tyg wytrzymam, już chce zobaczyć małą dzidzie z bijącym serduszkiem! :( Mam nadzieje, że tam przez te 2 tyg urośnie tyle co trzeba... Tylko się będę stresowała :(
Jasne, mogłaś miec troszke pozniej owu i dzidzia mogła sie pozniej zadomowic. To za dwa tyg razem wizytujemy, tyle ze ja juz bede miała usg te 11-13tc a ty serduszkowe :)
Dziewczyny, byłam u lekarza. Widziałam Groszka na USG i widać było serduszko. :-)Także jestem szczęśliwa tylko martwi mnie jedna rzecz. Lekarz nie dał skierowania na żadne badania. Następny termin za 2 tygodnie, czy nie bedzie za poźno na skierowania ? Szukać innego lekarza czy poczekać ten czas. Mam mętlik w głowie.
Gratuluje serduszka, super wiesci.


A ja spac nie moge :/ Cierpie na jakąś bezsennośc chyba. Masakra. A i mała slysze ze wstaje więc już dzisiaj dupa ze spania.
Miłego dnia dziewczyny
 
reklama
Witam nowe Mamusie i gratuluję :)
Dziewczyny, byłam u lekarza. Widziałam Groszka na USG i widać było serduszko. :-)Także jestem szczęśliwa tylko martwi mnie jedna rzecz. Lekarz nie dał skierowania na żadne badania. Następny termin za 2 tygodnie, czy nie bedzie za poźno na skierowania ? Szukać innego lekarza czy poczekać ten czas. Mam mętlik w głowie.

Och ja zrobiłam tak samo, a później czekałam z niecierpliwością czy jest serduszko! Nie martw się, bo osiwiejesz! Będzie na pewno.
Wróciłam z USG. Lekarz (czarnoskóry, bardzo miły i z poczuciem humoru) mówi, że to jest narazie dopiero 4t6d, a według mnie 5t6d, ale on na pewno ma rację :) Ogólnie jest jakiś pęcherzyk mały, ale jeszcze nie ma zarodka, bo jest jeszcze za wcześnie :/ Kazał przyjść dopiero za 2 tyg, bo wcześniej nie ma sensu. Ja nie wiem jak te 2 tyg wytrzymam, już chce zobaczyć małą dzidzie z bijącym serduszkiem! :( Mam nadzieje, że tam przez te 2 tyg urośnie tyle co trzeba... Tylko się będę stresowała :(

Spokojnie poczekaj, bo większość badań zlecają do 8 tyg, a pewnie jak się pojawisz za 2 tyg to jeszcze będziesz mieć czas by je zrobic. Poza tym unormowanie krwi i reszty nie dzieje się od razu, dlatego część lekarzy daje później badania, gdy ciąża jest już dobrze zagnieżdżona :)
 
Do góry