reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej dziewczyny!

Jestem po, na szczęście wszystko OK z dzidziusiem!!! ;-) :-). Wspaniale rośnie, idealnie co do wieku ciąży, co do dnia. Serduszko wspaniale bije. Jestem szczęśliwa.

Niestety te ciągłe plamienia są wynikiem jakiegoś krwiaka, który się musi wchłonąć. No, plamienia mam już od miesiąca :dry:

Muszę lecieć zrobić coś do jedzonka, odezwę się później, buziaki

ps. fioletowa jest w szpitalu, bodajże od piątku, ale wszystko z dzidziuśkiem jest OK.
 
reklama
Hej dziewczyny!

Jestem po, na szczęście wszystko OK z dzidziusiem!!! ;-) :-). Wspaniale rośnie, idealnie co do wieku ciąży, co do dnia. Serduszko wspaniale bije. Jestem szczęśliwa.

Niestety te ciągłe plamienia są wynikiem jakiegoś krwiaka, który się musi wchłonąć. No, plamienia mam już od miesiąca :dry:

Muszę lecieć zrobić coś do jedzonka, odezwę się później, buziaki

ps. fioletowa jest w szpitalu, bodajże od piątku, ale wszystko z dzidziuśkiem jest OK.


No to super!! Myślałam o Tobie, co tam jak tam :) Ale dobrze, że wszystko w porządku :)
A ja mam dziś wizytę o 19:45 - pierwsze USG, boje się !:baffled:
 
Super natis !!!! Cieszę się, ze z dzidziusiem ok :) . Krwiaka też mam , malutkiego podobno ale jest. mam polegiwac i zażywać duphaston. Nie kazali Ci leżeć ???
ailatan trzymam kciuki , wszystko będzie dobrze.
 
korba humory? To malo powiedziane :/ dzisiaj czytałam jakiś blog i płakałam :confused: 5 min pozniej miałam takiego nerwa ze szok :/a te obawy czy z fasolką wszystko jest ok mnie dobijają :-( wizyta dopiero 14.11, czekam na nią juz 3 tyg a jeszcze 2 przede mna :no::angry: jakoś spokojniej podchodziłam do tej ciąży na początku, na luzie. A teraz nie wiem co się ze mną dzieje ;/ Hormony?
 
korba humory? To malo powiedziane :/ dzisiaj czytałam jakiś blog i płakałam :confused: 5 min pozniej miałam takiego nerwa ze szok :/a te obawy czy z fasolką wszystko jest ok mnie dobijają :-( wizyta dopiero 14.11, czekam na nią juz 3 tyg a jeszcze 2 przede mna :no::angry: jakoś spokojniej podchodziłam do tej ciąży na początku, na luzie. A teraz nie wiem co się ze mną dzieje ;/ Hormony?

To pewnie hormony kochana , ale ja też jakoś sobie nie radzę :-( Mój S ciągle pyta " co Ci jest " Głupie pytania............:-(
 
reklama
Witam wszystkie czerwcowe mamusie, jeśli mnie przyjmiecie chętnie do was dołączę, choć co prawda nie wiem czy będę miała tyle czasu by być "na bieżąco" ale postaram się w miarę możliwości. A teraz parę słów o mnie, na imię mam Basia i jestem szczęśliwą mamusię 9 -mc Ewy, z tego co wyliczyłam to pod koniec czerwca (26-27) znowu zostanę mamą. Z wizytą u lekarza zwlekam do przyszłego tygodnia, bo wolę poczekać aż będzie tam coś widać, no chyba żeby się coś działo (ale jak na razie to tylko mdłości i senność). Dodam jeszcze, że przed ciążą z Ewą miałam problemy bo starania trwały miesiącami i niestety dwa razy straciłam swoje aniołki (07.2011, 05.2012), a kiedy wydawało się że będzie ok w trakcie trzeciej ciąży przeszła "ostrą toksoplazmozę" , na szczęście córcia urodziła się zdrowa.
W miarę możliwości postaram się Was "śledzić"
 
Do góry