reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Dzwoniłam i jutro mam odebrać grupę krwi. A toxo pewnie kosztuje z 60-100 zł tak coś mi się kojarzy.
Z Julcią miałam robioną tylko morgologie, mocz, toxo i test obciązenia glukozą. Czy jeszcze są jakieś konieczne?

Ja za wizytę płacę 100zł gdzie jest już wliczone usg. Teraz chce chodzić również na nfz co by badania mieć darmowe. Gdyby nie te 160zł na leki wolałabym chodzić tylko prywatnie ale jednak z powodu Juleńki nie dam rady finansowo
 
Ostatnia edycja:
Koszty badań najłatwiej zobaczyć na stronie laboratorium. Każde ma raczej zamieszczony na stronie cennik. Np morfologia 7zł, OB - 4zł, grupa krwi - 30zł.
 
Nie wytrzymam dziś do końca dnia, siedzę w pracy i nic nie mogę zrobić, na niczym się skupić. Marzy mi się tylko łóżko. Spać mi się chce tak strasznie jakbym dwa tyg nie spała do tego głowa mnie boli, oczy szczypią a śniadanie od rana stoi mi w gardle :-(. Masakra dziś. Chyba położę głowę na komputer i się zdrzemnę choć na 10 minut ...
 
reklama
Ja robiłam toxo ostatni koszt po 22 zł stare i nowe 22zł, cytomegalia stare 33, nowe 33zł , Mój gin bierze 100zł razem z USg.

Natis kciukasy bardzo mocno zaciśnięte , odezwij się bo już jesteś po wizycie

Dmuchawiec
wieżę , że bardzo Ci przykro, moja mama się bardzo ucieszyła a mojego taty jedyne słowa na wieść , że jestem w ciąży było " TRAGEDIA" :) Mama Twoja musi sobie przetrawić wszystko, mój tata argumentował swoje zachowanie tym , że mamy za mały dom i jak my sobie damy radę.. Głowa do góry kochana, jeszcze usłyszysz miłe słowo od mamy:tak:

koriander Bardzo mi przykro trzymaj się mocno, powodzenia < tulę>

Dziewczyny ale mam dzisiaj dzień cały czas chce mi się płakać :( Może to głupie ale nawet dzisiaj się zastanawiałam czy na pewno dobrze zrobiliśmy , że zdecydowaliśmy się na drugie dziecko---Koszmarny dzień :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry