reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Ja również witam się zimowo z pracy:-)
Witam nowe dziewczyny-zdrowej ciąży życzę.
Kurtkę kupiłam,taki płaszczyk czarny, z kapturem i paskiem. Myślę ze jeszcze pare miesięcy spokojnie pochodzę w nim..Butów jeszcze nie kupiłam płaskich więc dziś przyszłam w obcasach.
Ja czuję się dobrze. Synek troszkę ma katarek, za długo biegał po śniegu.
Miłego dnia, jutro prawie koniec tygodnia, bo w czwartek wolne:-).
 
reklama
Cześć Dziewczęta!
Witam się z rańca. Moje dziewczyny już nie śpią, niestety od godziny:sorry2:.
A ja mam powazny dylemat- chcemy sprzedać mieszkanie i mamy kupca- moja dobrą kolezankę:sorry2:. Nie lubię takich sytuacji. Muszę dziś ustalić i podać jej cenę- masakra. Zwłaszcza, że mieszkanie mamy w kredycie, więc bardzo nam zależy,żeby je sprzedać jak najdrożej, a z drugiej strony oni sa w trudnej sytuacji.
 
Dmuchawiec to jest odwieczny problem sprzedaży czegokolwiek znajomym. Dlatego ja wyznaję zasadę, że nic znajomym. Bo potem są myśli - a może za dużo wzięłam, ale mi samej tak dużo nie wyszło bo potrzebuje więcej. Myślę, że powinnaś dać taką cenę, abyś ty miała dobrze. Niestety ale w kryzysie trzeba patrzeć na siebie.
 
Ustawiałam sobie suwaczek, więc teraz widzę że zaraz wejdę w 8 tydzień i zaraz skończę II miesiąc, wiec jeszcze tylko 7 i już:
Co do kotów to faktycznie, nie zbliżać się do tych co hasają po dworze.
Ja mam też koty ale nie wychodzą wiec czuję się z nimi bezpieczna. Fakt nie zawracam sobie głowy toxo ponieważ w dzieciństwie ją przeszłam i już drugi raz nie zachoruję.


Witaj , ja też przechodziłam Toxo i Cytomegalię i byłam ostatnio u lekarza i powiedział , że na miom miejscu bo zrobił jeszcze raz te badania ,żeby być spokojnym....( też myślałam , że jak już chorowałam to nie mogę się zarazić ):baffled:

Witam wszystkie nowe mamusie:-) spokojnej ciąży....

Zmykam do pracy , miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny niech mnie któraś w dupę kopnie bo zaczynam wymyślać. Wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch ale tak nad pępkiem, jakby żołądek, jakaś zgaga. Od dwóch dni wymiotowałam rano a dzisiaj już nie.
Naprawdę się martwie :(
 
Witam;-)
Ja juz mam wolne do końca tygodnia, wziełam sobie urlop jak była okazja. W pracy nic nie mówiłam zreszta w rodzinie też nie, wie tylko mąż i przyjaciółka. Stwierdziłam ze powiem teraz po wizycie u lekarza (17.11) jak bedzie wszystko ok. Ja mam wilczy apetyt i tylko czasami mnie muli, poza tym ok. Tylko szybko sie mecze i to mnie troche denerwuje. A skoro mam wolne to mam strasznego lenia. Na dzis zaplanowałam zaprawić buraczki ale jakos checi brak:wściekła/y: miłego dzionka:-)
 
reklama
Hej dziewczyny,


Witam się tylko i zaraz zmykam szykować się do lekarza. Wizyta na 12.15. Niestety dziś rano znów miałam krwawienie. Bardzo się martwię.

Trzymajcie proszę kciuki za naszą Kochaną Kijaneczkę...
 
Do góry