reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Ja kurtkę mam z tamtego roku. Mam nadzieję, że brzuch nie urośnie mi na tyle, żebym się zapiąć nie mogła. W ciąży z Julunia przytyłam tylko 6kg wiec liczę na podobny wynik przy naszym małym słoneczku

Już 7.33 a jeszcze mnie nie zemdliło. W takim wypadku idę coś zjeść np sucharka:-D


Tylko tyle przytyłaś?? Zazdroszczę! To moja pierwsza ciąża i boje się, że będę chodziła jak gruba beka :/ Moja siostra przytyła 33kg :szok: Ale, moge przytyć, tylko, żeby było wszystko w porządku :)

A ja dziś mam wolne, wczoraj pisałam, że dziś miało nie być ogrzewania w pracy u mnie i szef powiedział, że nie chce mnie mieć na sumieniu i kazał zostać w domu :p Wiec sobie posprzątam, bo w weekend u rodziców byliśmy :)
Mój kochany chłopak rano przed pracą poszedł do sklepu i kupił mi świeże bułeczki na śniadanie, jabłka i pomidory :)
Dziś pierwsze USG, ale dopiero o 19:45 :)
 
reklama
Hej dziewczyny


Witam się tylko i zaraz zmykam szykować się do lekarza. Wizyta na 12.15. Niestety dziś rano znów miałam krwawienie. Bardzo się martwię.

Trzymajcie proszę kciuki za naszą Kochaną Kijaneczkę...

Kciuki oczywiście trzymam. Napewno wszystko będzie dobrze. Musi być:tak:



Tylko tyle przytyłaś?? Zazdroszczę! To moja pierwsza ciąża i boje się, że będę chodziła jak gruba beka :/ Moja siostra przytyła 33kg :szok: Ale, moge przytyć, tylko, żeby było wszystko w porządku :)


Z wagi 47kg w dniu porodu wazyłam 53. Fakt urodziłam maleńką istotkę (2300) ale zdrowiutką i kochaną. Teraz zaczynam od 46 kg i zobaczymy co będzie dalej. Na początku miałam straszny apetyt ale teraz coraz mniejszy więc napewno w 10kg się zamknę.

Moja siostra w ciazy 25 przytyla wiec to nie regula:-)
 
natis kciuki mocno zaciskam.
paulunia mala istotka, moj tez niewielki urodzil sie 2820. I kop ode mnie. Ciesz sie ze cie to dzis ominelo!
kingusia ja tez nie mam apetytu, pierwsze tygodnie spadlam z wagi a teraz waga stoi w miejscu... nie wiem kiedy zaczne normalnie jesc... lacze sie w bolu :-D

U nas dziś słońce :szok: szok. Ale tylko 6 stopni. Trzeba sie nacieszyc bo zaraz powraca angielska pogoda. Jejku jak ja wam zazdroszcze ze wy juz niektore po 2giej wizycie. U mnie wszystko przede mna :-( niecierpie tego ich systemu tutaj. Nawet nie wiem czy serducho bije.
 
paulunia mala istotka, moj tez niewielki urodzil sie 2820. I kop ode mnie. Ciesz sie ze cie to dzis ominelo!
:-D

U nas dziś słońce :szok: szok. Ale tylko 6 stopni. Trzeba sie nacieszyc bo zaraz powraca angielska pogoda. Jejku jak ja wam zazdroszcze ze wy juz niektore po 2giej wizycie. U mnie wszystko przede mna :-( niecierpie tego ich systemu tutaj. Nawet nie wiem czy serducho bije.

To faktycznie nie za ciekawie wygląda sytuacja z tamtą służbą zdrowia. Ja będę miała teraz 3 usg i już się nie mogę doczekać aby zobaczyć czy wszystko jest w porządku. A kiedy będziesz miała wizytę czy jeszcze nic nie ustalone?


I dzięki za kopniaka. Niby powinnam się cieszyć ale jakoś nie jestem przekonana. Cały czas leżę, odpoczywam i mam nadzieję, że wszystko jest dobrze:) Z objawami żle, bez nich też żle. Kobiecie to sie nie dogodzi:-D Najgorsze, że każdy nawet niewielki ból brzucha mnie przeraża a przecież to nie musi być nic złego
 
Ostatnia edycja:
Natis kciuki zaciśnięte bardzo mocno!!

Ja też po wizycie i to nie jednej. Opisze w odpowiednim wątku.

Witam wszystkie nowe Mamusie!!

Jak mnie ręka boli!! 5 próbówek krwi ściągnięte :dry:
 
Dziewczyny niech mnie któraś w dupę kopnie bo zaczynam wymyślać. Wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch ale tak nad pępkiem, jakby żołądek, jakaś zgaga. Od dwóch dni wymiotowałam rano a dzisiaj już nie.
Naprawdę się martwie :(

Nie martw się. mi też w pewnym momencie "zginęły" wszystkie objawy i też się martwiłam a niepotrzebnie.
To, że nie masz mdłości i nie wymiotujesz to wcale nie jest złym znakiem.
Ja jednego dnia chodzę jak nie przytomna, z zawartością żołądka w gardle, z bólem głowy itd a czasem tryskam energią i jest mi super. Nie ma reguły :)
 
zadam moze glupie pytanie ale jak mam sie dopisac do listy czerwcowek bo jeszcze mnie tam nie ma, o odpowiedz prosze jak "ABEL KROWIE":-D

Piszesz prywatną wiadomość do Marceliny i w niej umieszczasz wszystkie dane: Imię, wiek, skąd,płeć, imiona, termin porodu lub tylko te dane którymi dysponujesz. I Marcelina umieści.
 
reklama
Natis trzymam kciuki mocno !!!! kari kurczę nie mogę sobie wyobrazić , że musiałabym żyć w takiej niepewności tyle czasu :(. Ale nasze babcie i mamy nie miały wogóle możliwości sprawdzenia co się w brzuszku dzieje przez cały czas ciązy - to dopiero masakra była !!!! Trzeba myśleć pozytywnie , pomimo wszystko i nie nakręcać się , ze będzie źle. Dbać o siebie - tyle możemy.
 
Do góry