reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej Dziewczyny!

Dawno nie pisałam, chociaż czytam Was codziennie. Trochę spraw się złożyło... No, ale wreszcie mam chwilę, żeby napisać. Wybaczcie, że nie odpiszę każdej z osobna, ale nie wszystko pamiętam...

KIngusia- nawet nie wiesz, jak się cieszę, że już wróciłyście ze szpitala, no i że Laura dostaje leki, które pomogą na zmniejszenie tego naczyniaka :-D

Natis- super, że wakacje się udały, a zdjęcia rewelacja!!!! No i najważniejsze, że Twoja dieta przynosi rezultaty i nie ma już krwi w kupkach Lenki :tak:

W ogóle, jak widzę zdjęcia Waszych dzieciaczków, to się rozpływam!

U nas w miarę ok, chociaż Michaś ma atopowe zapalenie skóry... Smarujemy maścią sterydową, ale najbardziej pomagają kąpiele w krochmalu i posypywanie buźki, rączek i nóżek mąką ziemniaczaną. Na szczęście z każdym dniem wygląda coraz lepiej! 1 września chrzciny, więc mam nadzieję, że do tego czasu będzie już znaczna poprawa. Niestety, AZS ma to do siebie, że jest przewlekłą dolegliwością i lubi wracać...

Uciekam, bo Junior się budzi... Zdrówka dla Waszych pociech życzę i spokojnych nocy!!!
 
reklama
Witajcie kochane!!

Wieki mnie tu nie było :zawstydzona/y: Jakoś prościej mi coś napisać na FB niż na forum... Czasu brak!!!

Natis: Zdjęcia przepiękna :tak:

Kingusia: Bardzo się cieszę , że jesteście już w domku trzymam kciuki za Laure;-)

Dobrze , że jesteście na FB tam mogę pooglądać Wasze piękne skarby i co nie co popisać, pożalić się lub zasięgnąć porady :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie barrrrrrdzo mocno ;-)
 
No Korba, fajnie ze jesteś! Pamiętaj, ze nie wszystkie jesteśmy na FB, ja niestety nie mogę tam być.. A na BB owszem :)

dzieki dziewczyny za info o jedzeniu piastek. Ja myśle, ze u nas idzie jednak na zeby, wcześniej Sebo tez ssal piastke, tak ja pisze Robaczek, zeby sie uspokoić, ale teraz wpycha je sobie dosłownie do buzi i jeszcze jeczy przy tym i sie denerwuje.. Tak jak Lenka Natis.. Więc chyba to jednak ruchy w dziaslach. Poza tym dzis sprobowalam żelu na dziasla i wydawało sie przynosić mu ulgę..

Anim, super ze lekarz Was uspokoił, i widzisz, może jeszcze wszystko bedzie dobrze i na strachu sie skończy!

oki, spac spac! Dobranoc!!
 
Cześc babeczki!
A ja tam wolę bb od fb:tak:
U nas tez ślinienie się i pchanie rączek do buźki. Wychodzenie ząbków to przecież proces- tzn dzis maluchy sie slinia, a ząbek moze sie pojawic dopiero za 2 miesiące.

Bona- mąka ziemniaczana pomaga na AZS? Przecież mąka wysusza. Może to łojotokowe zapalenie skóry?

Kingusia- odpoczęłyście już?

Skalbka- sliczny Koszałek Opałek:-D

Wczoraj ważyłam Helenkę- waży już 5200g:szok:

Idę po kawkę:tak:
 
Dmuchawcu- przyznam, że też byłam zaskoczona tym, że mąka ziemniaczana pomoże, ale już po niecałych dwóch dniach stosowania widzę ogromną poprawę u Juniora. Lekarka powiedziała, że to AZS i mam co prawda maść sterydową, ale stosowaliśmy ją tydzień i nie było efektów, a po mące ginie szybciutko :-) No to Helenka pięknie waży! :-D
 
Witam Was Kochane:)))

u nas na wszystko czasu brak! Franek lekko przeziębiony, ma czerwone gardełko:/ wczoraj byliśmy u lekarza i ważymy już 5500 :)))) jutro mamy USG bioderek, a w przyszłym tygodniu znowu szczepienia... nie wiem jak je przeżyję! i odliczamy dni do chrzcin czyli 01.09. Zdecydowaliśmy się na imprezę w domu, kasy nie ma niestety ma knajpę:/ minimum 1000pln trzeba by liczyć. W domu będzie ciasno, ale damy radę!

Ja codziennie staram się ćwiczyć, bo waga nie chce lecieć w dół. Dzisiaj rozpoczęłam dzień z Chodakowską, jest ciężko:p ale trzeba coś ze sobą zrobić bo do sylwestra chcę mieć moje wymarzone 56kg! :)

Podczytuję co drugi dzień BB, ale FB mam na bieżąco:)
 
reklama
Hej!

Dmuchawcu Helenka ma już piękną wagę! Ja z chęcią kawki bym się napiła. Wczoraj maż kupił mi mleko ryżowe, to może zrobię sobie zbożową, ale najpierw muszę kupic ;-)

Bona najważniejsze, że mąka pomaga! Co u Was? Kupiłaś laktator?

Smile Franek to kawał chłopa już! :-) też jestem ciekawa ile Zosia waży. Przypomniałaś mí, że muszę potwierdzić rezerwację terminu w restauracji.

Córcia zasnęła. Lecę kończyć sprzątanie.
 
Do góry