reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dzień doberek!

Dmuchawcu- nam lekarka przepisała Diprobase na trądzik Juniora i bardzo szybko pomogło :-)

Korba- najlepszego dla Juleńki z okazji urodzin!!!

Palin- Mikołaj jest prześliczny! I ten uśmiech! Jest baaaardzo podobny do swojego Taty :-)

U nas noc ok, Junior wstał o 1 i 5. Zaraz idziemy na spacerek, bo potem będzie upał i nici z przechadzki :baffled:

Miłego dnia!!!
 
reklama
Łojeju, co za pustki tu?:szok:
Wstawać śpioszki!!!!!!!!!!!!!:-D

Ja już dziś po śniadanku i nawet bolerko do chrztu Helenki udało mi się obszyc koronką:tak: Pszczoły się bawią (nie tną krzeseł:confused2:), a mała pszczółka śpi:tak:
Musze dziś iśc do MOPSU złozyc podpis w sprawie becikowego.

Kawkujemy?:-):-):-)

Bona - u nas niestety upałów brak, słonka brak i ciepełka brak.
 
Ostatnia edycja:
Dmuchawcu dziękuję za info dot. maści ;-)
Ja się pisze na kawkę :tak:

Palin Mikołaj to małą kopia taty :tak: aż niesamowite jak bardzo jest podobny :-)

U nas nocka wspaniała, oby więcej takich :-) Laura zjadła o 19 i zasnęła ok 21. Spała do 1 :szok: 6h bez jedzenia to pierwszy raz jej się zdarzyło :-) zjadła i znów zasnęła. Kolejna pobudka o 5.30, znów zjadła i śpi do tej pory :tak: ale to tylko dzięki temu że pralka hałasuje :-p
Wyspałam się jak nigdy :-) zdążyłam już rano umyć głowę, ogarnąć się, zrobić ręczne pranie, włączyć pierwszą pralkę i kończe właśnie kawkę ;-)

U nas upałów ciąg dalszy... musze się później wybrać do rossmanna bo pampersy nam się kończą i mleczko też przydałoby sie kupić.

Miłego dnia kobietki :-)

edit. Wasze maluchy tak ładnie się uśmiechają a moja Laura dalej nie uśmiecha się świadomie :-( czasem jej się zdarzy uśmiech przez sen ale to nie to samo...
 
Ostatnia edycja:
Kingusia- to kawkujemy razem:tak: Super,ze mogłas sie wyspoać. Helenka tez sie jeszcze nie usmiecha- ale maja jeszcze czas dziewczyny.

Reszta- wstawać na kawę!!!!!!!:crazy:;-):-D:-D:-D
 
Witam się w ten słoneczny dzień!

My podobnie jak Bona, zaraz wybieramy się na dwór - póki nie ma skwaru.

Palin Mikołaj to wierna kopia Ara!

Arienko gratulacje!

Kingusia jak człowiek się wyśpi, to i motywacja i siły do pracy są. Tylko takich nocy Wam życzę! Już tyle zrobiłaś?! - Torpeda z Ciebie!

Dmuchawcu
Ty też już na pełnych obrotach. Super, że udało się wybrnąć z sytuacji z tym bolerkiem i teraz wszystko będzie pasowało!

U nas nocka fatalna, od kąpania do północy było męczenie się z kupką, jak się okazało podbarwiona na zielono, a ja wczoraj spróbowałam pasty z łososia - kupnej:eek:, nigdy więcej:no: Potem pobudki co godzinę. Dopiero nad ranem była normalna kupka i zasnęła na dłużej. Teraz Maleńka już oporządzona i smacznie śpi.

Co do uśmiechów - zaczynają się te świadome :-)

Miłego dnia Kobietki!
 
Mikotku- ja nadal mam nadzieję, że bolerko nie będzie potrzebne, ze będzie ceplutko. Ale musze je mieć w razie czego. Szkoda, że wczesniej nie wpadłam na to, ze mogę stare ciutkę przerobić, byłabym 40zł do przodu bo tyle zapłaciłam za to koronkowe bolereczko:sorry: No ale trudno.
Jeszcze kapelusik będę koronką ozdabiać i mam nadzieję, ze wszystko razem bedzie wyglądało mozliwie. Buciki w każdym razie przyszły i na żywo są jeszcze cudniejsze niż nan zdjęciu:-)
Miłego spacerku!!!
 
Czesci Kobitki,
jestem zalamana :-(psiakowi siada chyba druga lapa..jak on sobie poradzi to ja nie wiem:-( dzis jada do weta z nim i zobaczymy co powie:-( prawei cala noc przeplakalam. Moja mama tez na skraju wytrzymalosci, jeszcze maz mnie wczoraj wkurzyl bo powiedzia, ze jak to druga lapa to go nie zabieramy:angry: To mu odpowiedzialam , ze ja bez psa nie wracam i zostane tam jak dlugo trzeba bedzie.I spytalam , ze w takim razie co mam z nim zrobic ?? Przeciez to moj psaik, mam go odkada skonczyl 8 tygodni i nie zostawie nigdy! Ja moglabym jechac do domu nawet jutro, ale E nie ma za bardzo jak wziasc wczesniej urlopu bo musi cos tam skonczyc. Nic mi sie nie chce przez to
Przepraszam, ze tak zanudzam i zale sie ale nie mam komu...

U nas nocka nawet ok, dostalam w nagrode dwie kupki.
Tymek tez tylko czasem swiadomie sie usmiechnie, ale nie az tak szczerze jak Mikolajek
 
Witam

Ja się dołączam do kawkujących, miałam dziś koszmarną nockę (nie przez Małego) :-(

U nas zaczyna robić się gorąco, a weekend to już wogóle bedą tropiki :szok:

Dziewczyny jak Wasze Maluszki są najedzone, przewinięte to co robią? Mój to pogapi się na karuzelkę albo pobuja chwilę w leżaczku i za moment już się denerwuje, marudzi itd. Nie wiem o co mu chodzi, przecież ani nie jest głodny ani nie ma mokro, absorbujący ostatnio jest bardzo :baffled: Jak wezmę na ręce to ok aczkolwiek też nie zawsze ... Czekam na tą matę aż przyjdzie jak na zbawienie może to go jakoś na dłuższą metę zaciekawi ;-) Już się boję co on będzie nad morzem wyrabiał, muszę znaleźć jakieś noclegi na odludziu chyba, bo jak włączy syrenę to nas ludzie zlinczują :-D

Teraz śpiocha i jedno i drugie dziecię, a ja popijam kawusię pyszną, bo bez niej bym nie funkcjonowała ...
Pralka pierze, jeszcze żeby ktoś to potem wywiesił to byłoby dobrze :-) nie mam dziś kompletnie weny ani siły do niczego ...

Natis trzymam mocno kciuki zeby obyło się bez szpitala i zyczę Wam bardzoooooo udanego wypoczynku ;-)

Mój spioszek:
P7260002.jpg
Lecę troszkę czytanie nadrobić, bo nawet ie wiem co komu odpisać :zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • P7260002.jpg
    P7260002.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 61
Ostatnia edycja:
reklama
Isis - Tymek dokladnie to samo, zje, przewine, polezy chwile i nerwy sa. Wtedy ponosze, pogadam, pospiewam(na rekach) i po jakiejs godzince zasypia. Tez wlasnie poszukuje maty , bo ostatnio zaczal zwracac uwage na grzechotke widzaca kolo niego
 
Do góry