reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Natis witam w klubie-ja dziś płakałam z Tymkiem, on wył ja ryczałam :baffled: Od razu pożałowałam, że nie zmobilizowałyśmy się do spotkania.. To co zrobił rano.. to :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Usypiałam go na rękach prawie 30 minut, odłożyłam szczęśliwa, że się nie obudził. Poszłam umyć zęby i nie zdążyłam, bo już go słyszałam - i pewnie nie tylko ja, ale i sąsiedzi :baffled:
A teraz..... Moje dziecko od 14 śpi z przerwą na cycusia, ale taki wrzask zmęczyłby nawet dorosłego :baffled:Ja spałam z nim do 17 i troszkę mi lepiej.. wcześniej z tego bólu głowy zaliczyłam pawika :baffled: Ale przynajmniej już nie mam zawrotów tylko taki dziwny ucisk.
Chyba musi być źle, bo mój mąż zrobił obiad i go podał "pod pysk".. co prawda nie posprzątał, ale nie mogę za dużo wymagać :-p
Smile dobrze, że masz już szczepienia za sobą.. mnie to czeka we wt/śr. I patrząc na zdolności Tymka, będzie głośno.. czy zaszczepimy 6w1 czy NFZ a że ja niebawem będę musiała zacząć jakąś meliskę pić i coś na uspokojenie brać, więc oszczędzamy i szczepimy nfz :-p A tak poważnie, to rozważyliśmy wszystkie za i przeciw i Mateusz przeżył nfz, więc Tymek też da radę :-) A płaczu i tak nie ominiemy


edit: jutro o 10 pod AKS?
 
reklama
natis oj biedactwa... obyście trafiły na dobrego lekarza który szybko Wam pomoże...
Dmuchawcu ja jestem nerwus i nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji :sorry2: za chwile by mi już przeszło ale pierwszy moment mógłby być ciężki :-p
madzia my też szczepimy na nfz i Laura dzielnie to zniosła :tak: chyba ja gorzej :dry:
Smile dobrze że macie już szczepienia za sobą, a Franuś to już duży chłopak :-)

My już po kąpaniu, Laura coś nie może usnąć...

Mam pytanko, czym posmarować suchą skórkę na czole? Ogólnie to niczym się nie smarujemy.
 
Helloł wieczornie :-)

Kingusia- jak Młody miał na głowie suchą skórkę, to smarowałam kremem nivea (oczywiście dla dzieci) i bardzo szybko nam pomogło :-)

Natis- ło matko, a już myślałam, że wszystko, co najgorsze już za Wami... Oby to się jak najszybciej skończyło i bakterie poszły precz!

Madzia-
dobrze, że choć troszkę się przespałaś, bo ten ból głowy to na pewno ze zmęczenia :tak: Oby Tymuś dał Mamusi więcej chwil wytchnienia!

Dmuchawcu- najlepszego dla Helenki z okazji miesiąca!!! Łoj, a to krzesło to klops :baffled: Za kilka lat to będzie śmieszna, rodzinna anegdota, ale teraz raczej tylko nerwy :wściekła/y:

My dzisiaj byliśmy na usg bioderek. Byliśmy zapisani na 16.00, więc ok 15.00 chciałam obudzić Juniora, żeby zjadł mleczko (ostatni raz jadł o 11.30), a On spał tak twardo, że :szok::szok::szok: Obudził się na chwilę przed badaniem (ludzie nas przepuścili w kolejce :szok::szok::szok:) i był taki grzeczny, że aż się zdziwiłam, że nie włącza syreny z głodu. W samochodzie tradycyjnie kimka, zakupy w Lewiatanie też przespał i zjadł dopiero po powrocie do domu ok 17.00!!! Tyle godzin bez jedzenia! Nawet nie jadł tak łapczywie, jak myślałam, że będzie. A! Najważniejsza informacja jest taka, że z bioderkami wszystko ok, a pani doktor powiedziała, że dawno nie widziała tak ładnego i proporcjonalnego dziecka :-D:-D:-D Jako dumna mama chwalę się komplementem dla Syncia :cool2: He he :-D Także dzień uważam za udany, zaraz idę się kąpać (Młody już po pluskaniu, jedzeniu i śpi) i spać :-)

Spokojnych nocek Kobitki!!!

PS. Mikotku, co tam u Ciebie i Zosi? Dawno się nie odzywałaś, mam nadzieję, że wszystko w porządku :tak:
 
Witam.

Aro znów na służbie, więc cały dzień siedzimy sami z Mikołajem. Dobrze, że udało się nam choć na trochę wyjść z domu, bo Mikołaj już jobla dostaje bez spaceru (już nie daje się oszukać bujaniem w wózku przy otwartym oknie). Deszcz nas pogonił do domu, ale choć na tę godzinkę udało się wyjść i Mikołaj od razu inny. Zresztą same zobaczcie:

DSC01335.jpg

Paulunia - podziękuj jeszcze ode mnie swojemu K za pomoc.

Natis - biedniusia Lenka. Zdrówka dla niej. A Tobie sił, dużo sił.

Gosiak - miłego, udanego wypadu.

U nas szczepienie miało być dziś, ale dr jest na urlopie i przesunęły się na za tydzień. Też szczepimy NFZ.

No i już słyszę, że po drzemce :baffled: Mikołaj się wycwanił i całe popołudnie domaga się patrzenia na niego (inaczej zaraz jest "ej ej"). W ogóle się zmienia, nie poznaję go. Chwilami mam wrażenie, że coraz mniej go rozumiem (albo za nim nie nadążam). W nocy robił sobie tylko krótkie drzemki co 4 godziny (daj Boże dziś tak samo), w dzień spał na brzuszku (tzn na mnie, ale się liczy :-p), czego nie znosi. A może mi ktoś podmienił Synka? :confused:
 

Załączniki

  • DSC01335.jpg
    DSC01335.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 33
Palin - piekny usmiech :-D do wyjazdu jeszcze czas, ale zaplanowac trzeba i dziekuje

Kingusia
- mam ten sam problem , nie tyle co na czole a na calej glowce... jak na razie nie smarowalam niczym bo nic w sumie nie mam takiego procz oliwki, ale jak pozniej te wloski domyje:confused:

Bona - gratki proporcjonalnego synka ..pozazdroscic ...

My dzisiaj umowilismy sie do lekarza na kontrole, bo laskawie listu nie mozna przyslac. Idziemy 2.08 i zobaczymy jak to tu wyglada. ALe w Polsce obowiazkowo idziemy do pediatry , bo nie ufam im tutaj za bardzo. Szczegolnie , ze dziecko jest t pod opieka lekarza rodznnego:confused:

Tez mnie glowa dzis pobolewa...wypilam nawet cole...pierwsza od 10 miesiecy na podwyzszenia cisnienia...zobaczymy
 
Ja tylko na moment bo wieczorem mam sajgon:sorry2::cool2:
Natis- pociesze Cię, że mój mąż wychodzi o 7ej, a wraca o ...22ej. Właśnie zasnęła Helenka , a większe pszczoły się kąpią, musze je wyjmowac i wycierac, więc napisze tylko na szybkiego, ze na sucha skórę polecam krem Diprobase:tak:DIPROBASE krem 50g - Apteka internetowa i-Apteka.pl Jest naprawdę super!!! W ciąży miałam suche, łuszczace się place na twarzy i ten krem pomógł błyskawicznie.
 
Witajcie kobietki:tak:

Jakoś nie mam czasu żeby poczytać i odpisać każdej z WAs

W sobotę urodzinki Julki na 17 osób, nie wiem jak ja sprzątnę dom i wszystko przygotuję. Dzisiaj zrobiłam zakupy ale w sobotę jeszcze muszę jechać i dokupić parę rzeczy.

Natisku, Nawet już nie wiem co mam napisać, cały czas myślę o Was i tak strasznie mi Was szkoda :-( Barrrrrdzo mocno trzymam kciuki żeby te cholerne bakterie zostawiły Lenkę.... Mam wielką nadzieję , że naprawdę traficie na dobrego lekarza który zrobi z tym wszystkim porządek i nie pójdziecie już więcej do szpitala:baffled:

Pozdrawiam WAs wszystkie !!!!!!!!!:-)
 
reklama
Kingusia - ta maść od Dmuchawca ma parafinę i wazelinę. Nam suchą skórę Mikołaja kazali właśnie płynną parafiną smarować (tylko trzeba uważać, bo ma właściwości przeczyszczające - ponoć polecana na zaparcia), wazelina też raczej nie powinna zaszkodzić, więc chyba można.
 
Do góry